تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 626 اولاول ... 125258596061626364656672112162562 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اگه ممکنه منو راهنمایی کنید من تازه 2 روزه لپ تاپ مدل lenovo z500 رو خریدم و روش ویندوز 7 نصب کردم تموم درایورهاش هم نصبن ولی نمیدونم چرا وایرلس و بلوتوثش همیشه روشنه و نمیتونم خاموشش کنم آخه رو دکمه های f1 تا f12 هم اصلا عکس وایرلس و بلوتوث نیس که بتونم خاموشش کنم همه دکمه ها ی f1 تا f12 رو هم امتحان کردم ولیی هیچ کدوم خاموش نمیشن من تا حالا این مدلی ندیده بودم هر چی لپ تاپ دیده بوده همشون یه دکمه برای روشن و خاموش کردن وایرلس و بلوتوث داشتن حالا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید تا بتونم اینارو خاموش کنم مخصوصا وایرلس رو چون مصرف باطری رو بالا میبره

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

اگه ممکنه منو راهنمایی کنید من تازه 2 روزه لپ تاپ مدل lenovo z500 رو خریدم و روش ویندوز 7 نصب کردم تموم درایورهاش هم نصبن ولی نمیدونم چرا وایرلس و بلوتوثش همیشه روشنه و نمیتونم خاموشش کنم آخه رو دکمه های f1 تا f12 هم اصلا عکس وایرلس و بلوتوث نیس که بتونم خاموشش کنم همه دکمه ها ی f1 تا f12 رو هم امتحان کردم ولیی هیچ کدوم خاموش نمیشن من تا حالا این مدلی ندیده بودم هر چی لپ تاپ دیده بوده همشون یه دکمه برای روشن و خاموش کردن وایرلس و بلوتوث داشتن حالا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید تا بتونم اینارو خاموش کنم مخصوصا وایرلس رو چون مصرف باطری رو بالا میبره
    درایور وایرلس رو هم نصب کردید؟! اگه خود ویندوز شناخته کفایت نمی کنه.درایور کارت گرافیک Intel رو هم از روی DVD همراه لپ تاپ نصب کنید.ویندوز خودش می شناسه ولی کافی نیست. دکمه که آرم هواپیما داره (F7 ) وایرلس رو خاموش می کنه

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

جایی هست که درایور های مورد نیاز رو برای دانلود گذاشته باشه ؟
    منظورم آخرین نسخه هر درایور هست

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

خطاب به دوستانی که بین i5 و i7 موندن.....

خدمت شما عرض کنم که اگه با نرم افزار های گرافیکی کار میکنید حتما حتما i7 بگیرید چون من solid work 2013 که سطح پایین ترین نرم افزار گرافیکی هست رو i5 نصب کردم cpu گیج میزنه حالا فرض کنید بخوایید 3d max نصب کنید.....................

در ضمن یک سوال همین الان که دارن براتون پست میزنم task manager رو باز کردم دیدم 39 درصد استفاده از رم داده این به نظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟
    طبیعی هست.برای منم الان 38 درصد هست.برنامه ها زیادی نصب کردین حتما مثل من .68 تا برنامه تو پس زمینه run هست !!! و 27 تا هم windows Porcess !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه shik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوستان لطف کنند یکی یه لینک دانلود ویندوز 8 64 بیت بده میخام دانلود کنم منتها خودش رو z500 تست کرده باشه و تاچ پد کامل نصب شده باشه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آره همه دزایورا رو نصب کردم ولی میدونید چیه چون همراه لپ تاپ درایورهای ویندوز 8 بود و من چون ویندوز هفت نصب کردم همون درایورهای ویندوز 8 رو نصب کردم وخوشبختانه کاملا نصب شد به غیر از یکی دوتاش که وایرلس هم از جمله اونا بود نصب نشده بود که رفتم از سایت خود لنووو درایور وایرلس واسه ویندوز 7 رو دانلود کردم الآن یعنی همشو نصب کردم ولی نمیدونم چرا خاموش نمیشه همون آرم هواپیما رو هم هر چی میزنم هیچ عملکردی نداره به نظرم دکمه fn کار نمیکنه چون وقتی fn رو میگیرم و f7 رو میزنم هیچی نمیشه لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید راستی بلوتوث هم با همون f7 خاموش میشه؟
    Last edited by sabalanx; 08-05-2013 at 20:45.

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان گرافیک این مدل 630 هست یا 635 بعضی سایت ها زدن 630 بعضی 635

اگه نباشه جاش خالی می مونه shik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

630 وجود ندارد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بچه ها اگه ممکنه منو راهنمایی کنید تو قسمت بالا سوالم رو نوشتم

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

اولا مبارکت باشه دوما درایور های داخل دیسک همراه لپ تاپ همشون واسه ویندوز 8 هستند.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •