تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 602 اولاول ... 125258596061626364656672112162562 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام اساتید بزرگوار
    یه مشورت کوچولو میخواستم.سالهای سال یه هدفون sony mdr-a10 داشتم که خیلی هم زیبا و خیلی هم راحت و خوش صدا بود تا اینکه الان یه چند روزیه سمت چپش قطع شده و نمیدونم که ایا تعمیر میشه یا نه..انقدر هم ظریفه که جرات نکردم خودم مشغول شم. خلاصه اگر راهی برای تعمییر نیست بفرمایین برم دنبال خرید.یه مدل in ear هم لطفا معرفی کنید حدود 100 تومن گذاشتم کنار..برای اینکه راحتتر راهنمایی بفرمایین هم یه سری نکات رو عرض کنم
    بیشتر برای موزیک میخوام و سورس هم اکثرا موبایل و بعض وقت ها هم لپ تاپ ( لپ تاپم dolby certified هست و جاتون خالی بود با اون سونی قبلیه vocal house که گوش میکردم پرواز میکردم)
    از مارک beats متنفرم
    موسیقی هم اکثرا الکترونیک گوش میدم با ریتم های کند..بیس دوست دارم داشته باشه های هم تا حدودی کاور کنه کافیه.
    اون مدل یاماها که دوستان بالاتر گفتند اینجا ها گیر میاد؟
    راستی برای خرید هم یه ادرس بفرمایین بسیار ممنون میشم..البته خودم جمهوری به سمت 4راه استانبول رو بیشتر قبول دارم تا پایتخت
    در مورد سنهایزر یه نکته ای عرض کنم...2 سال پیش برادرم افتاد دنبال یه فول سایز خریدن و به سنهایزر رسید و از توی سایت خود سن هایزر ادرس یه مغازه توی جمهوری رو پیدا کرد...با هم رفتیم این مغازه که به سمت 4راه باستان بود و از زیر پل حافظ خیلی فاصله داره و هنوزم برجاست.خلاصه توی مغازه که پر بود از تجههزات استودیو چند مدل هدفون هم بود که برادرم HD485 رو انتخاب کرد که اصلا از جعبه و پلمپ و کیفیت ساخت خودش میشد فهمید که ارجیناله شدیدا !! حالا چند روز پیش مرکز موبایل بودم دیدم تو گوشی سنهایزر هست...رفتم بخرم دیدم اسم یه شرکت دیگه (نامداران ؟!! )) روش خورده واینکه جنس پلاستیک ها همه عجیب غریب بود و با اینکه قیمت ها بالا بود ولی به دلم نمیشت که اصل باشه...خلاصه اینو عرض کردم که دوستان اطلاع داشته باشند

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام اساتید بزرگوار
    یه مشورت کوچولو میخواستم.سالهای سال یه هدفون sony mdr-a10 داشتم که خیلی هم زیبا و خیلی هم راحت و خوش صدا بود تا اینکه الان یه چند روزیه سمت چپش قطع شده و نمیدونم که ایا تعمیر میشه یا نه..انقدر هم ظریفه که جرات نکردم خودم مشغول شم. خلاصه اگر راهی برای تعمییر نیست بفرمایین برم دنبال خرید.یه مدل in ear هم لطفا معرفی کنید حدود 100 تومن گذاشتم کنار..برای اینکه راحتتر راهنمایی بفرمایین هم یه سری نکات رو عرض کنم
    بیشتر برای موزیک میخوام و سورس هم اکثرا موبایل و بعض وقت ها هم لپ تاپ ( لپ تاپم dolby certified هست و جاتون خالی بود با اون سونی قبلیه vocal house که گوش میکردم پرواز میکردم)
    از مارک beats متنفرم
    موسیقی هم اکثرا الکترونیک گوش میدم با ریتم های کند..بیس دوست دارم داشته باشه های هم تا حدودی کاور کنه کافیه.
    اون مدل یاماها که دوستان بالاتر گفتند اینجا ها گیر میاد؟
    راستی برای خرید هم یه ادرس بفرمایین بسیار ممنون میشم..البته خودم جمهوری به سمت 4راه استانبول رو بیشتر قبول دارم تا پایتخت
    در مورد سنهایزر یه نکته ای عرض کنم...2 سال پیش برادرم افتاد دنبال یه فول سایز خریدن و به سنهایزر رسید و از توی سایت خود سن هایزر ادرس یه مغازه توی جمهوری رو پیدا کرد...با هم رفتیم این مغازه که به سمت 4راه باستان بود و از زیر پل حافظ خیلی فاصله داره و هنوزم برجاست.خلاصه توی مغازه که پر بود از تجههزات استودیو چند مدل هدفون هم بود که برادرم HD485 رو انتخاب کرد که اصلا از جعبه و پلمپ و کیفیت ساخت خودش میشد فهمید که ارجیناله شدیدا !! حالا چند روز پیش مرکز موبایل بودم دیدم تو گوشی سنهایزر هست...رفتم بخرم دیدم اسم یه شرکت دیگه (نامداران ؟!! )) روش خورده واینکه جنس پلاستیک ها همه عجیب غریب بود و با اینکه قیمت ها بالا بود ولی به دلم نمیشت که اصل باشه...خلاصه اینو عرض کردم که دوستان اطلاع داشته باشند
    سلام
    دوست عزیز نامداران فعلا تنها وارد کننده محصولات اورجینال personal audio قسمت هدفونها هست.تقریبا تمامی محصولات رو هم طبق گارانتی شرکت اصلی گارانتی کرده.اگه از هدفونهای سنهایزر خوشتون میاد میتونین مدل cx300 II که با نوع صدایی که دوست دارین بیشتر تطابق داره و همچنین بودجه و اگه از برندهای دیگه بخواین هدفونهای jays با سلیقه شما همخونی داره.

3. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

والا سن هایزره داداشم دست منه برای تنوع هم که شده یه برند دیگه میخواستم.. jays نشندیده بودم تا حالا که البته از بی سوادیمه..نظرتون راجع به کلیپش چیه ؟ sony ex85 چطور ؟ .بازم ممنونم دوستان
    Last edited by seido; 24-07-2012 at 17:03.

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

والا سن هایزره داداشم دست منه برای تنوع هم که شده یه برند دیگه میخواستم.. jays نشندیده بودم تا حالا که البته از بی سوادیمه..نظرتون راجع به کلیپش چیه ؟ sony ex85 چطور ؟ .بازم ممنونم دوستان
    klipsch مدل s4 و s5 مناسب با سلیقه شماست ولی کمی بودجه بالایی دارن.
    sony هم با توجه به نیاز به بیس خوب سری های xba رو تهیه کنین بهتر هست چون مدلهای ex بیس متوسط رو به ضعیفی دارن.
    هدفونهای jays با توجه به صدای گرمشون به احتمال زیاد مورد پسندتون قرار خواهند گرفت

6. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام. محض اطلاع و در تکمیل فرمایشات آقا سالار بدانید که ex85 مید تیز دارد (به خصوص در ولوم بالا) به طوری که خیلی از آهنگ ها را نمی توان گوش داد.موفق باشید.

8. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

آقا یه نفر جون من بگه من این sony-xb 500 رو از کجا بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تورو خدا جواب بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان.من می خواستم یه هدفون رو گوشی نه خیلی کوچیک نه خیلی بزرگ طوری که گوشو بپوشونه.خیلی از beats studio خوشم اومد ولی تو انجمن دیدم همه مخالفن.الان چی خوبه و از کجا می شه گرفت؟

پروفشنال armenak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    پیشنهاد برای حرفه ای ها :

با توجه به اینکه من کل تهرانو زیرو رو کردم استند پیدا نکردم تصمیم گرقتم که یکی از دوستان سایت همسایه به درخواست بنده استند با cnc میسازه و گفته تعداد بالا ارزونتر میشه تا 50درصد
    از دوستانی که همچین چیزی احتیاج دارن دعوت میشه برا اینکه تو تعداد هزینش واقعا معقول میشه
    پیشنهاد من شماره 3 هست که گفتن 5تاش میشه 160 تومن یعنی نفری 32 تومن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه استقبال گرمی!!!
    منو بگو فکر میکردم همه دنبال استند حرفه این

12. این کاربر از armenak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان عزیز خسته نباشید .
    یه هندزفری in-ear می خواستم برای گوشیه htc desire s .
    موسیقی زیاد گوش می کنم از همه ی سبک ها ، از سنتی بگیرید تا متال
    بودجه هم 50 - 60 تومان .
    اگر میکروفن هم برای حرف زدن داشته باشه و دگمه های مخصوص موسیقی عالی می شه
    در کل تو این رنج قیمت چی پیشنهاد می دید .
    و نظرتون راجب این مدل چیه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستان با توجه به اینکه یه دوستی گفت xb500 و xb1000 با آی دیوایس خوب درایو شده به نظر شما با توجه به اینکه این مدل ها extrabass دارن برای استفاده به عنوان هدفون مانیتور مناسب هستند یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •