تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 2199 اولاول ... 1252585960616263646566721121625621062 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

به نظر من تلفنی از خود مبین نت بپرس ، آدرس دقیق رو بده خودشون می گن کدوم بهتره
    اگر از خودشون بپرسي مطمئنا ميگن outdoor بگير. بخصوص اگر سبز باشي. من تو منطقه سبز هستم ميگن اصلا مودم indoor فروش نداريم.

داره خودمونی میشه mahanramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگر از خودشون بپرسي مطمئنا ميگن outdoor بگير. بخصوص اگر سبز باشي. من تو منطقه سبز هستم ميگن اصلا مودم indoor فروش نداريم.
    الان با من تماس گرفتن گفتن تا اول هفته دیگه قرار کارشناس بفرستن بگن Indoor یا Out door به درد من می خوره....
    تو ی عکسی که گذاشتن خونه ما کا ملا تو منطقه سبزه ،اولش هم به من گفتن مودم Indoor می تونم بگیرم حالا چه خبره ؟ باید ببینم این کارشناسی که قرار برای من بفرستن چی می گه...
    البته اگه کارشون مغرضانه برای فروش مودم Outdoor نباشه خوبه چون اول کارشناس میاد محیط رو می بینه بهترین گزینه رو به آدم می گه
    Last edited by mahanramzi; 29-08-2010 at 16:09.

داره خودمونی میشه sydsina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با توجه به حرف نصاب و اینکه وقتی ادارات تعطیل میشه ، سرعت هم بالاتر میره ، من باز هم تست گرفتم که رو این موضوع صحه میزاره

ساعت 5 بعد از ظهر

تستی که امروز ساعت 10 صبح انجام دادم

خوب دیگه سرویس من مشکلش حل شد ... من بازم میام اینجا سر میزنم
    اگر مشکل یا سوالی بود که در خدمتم اگر نه ، ممنونم از کسایی که این تاپیک رو زدن و خیلی به من کمک شد تو این موضوع

مرسی

4. 2 کاربر از sydsina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خب ضریب شیرینگ یک به هشت همین میشه دیگه, روز ها سرعت افت میکنه. فقط امیدوارم بعدا که شلوغ شد افت فجیع نداشته باشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با توجه به حرف نصاب و اینکه وقتی ادارات تعطیل میشه ، سرعت هم بالاتر میره ، من باز هم تست گرفتم که رو این موضوع صحه میزاره

ساعت 5 بعد از ظهر

تستی که امروز ساعت 10 صبح انجام دادم

خوب دیگه سرویس من مشکلش حل شد ... من بازم میام اینجا سر میزنم
    اگر مشکل یا سوالی بود که در خدمتم اگر نه ، ممنونم از کسایی که این تاپیک رو زدن و خیلی به من کمک شد تو این موضوع

مرسی
    مصرف شبانه و جمعه ها که مجانی هست هم از نظر سرعت و روش حجم مصرفی به ما خبر بده لطفا
    یه سوال دیگه شما از طریق نقشه ای که تو سایت گذاشتن فهمیدی Indoor می تونی بگیری ؟ چون تو نقشه ،من کاملا تو قسمت سبزم ، الان که با من تماس گرفتن گفتن تو مرزم باید کارشناس اول بیاد جا رو ببینه

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

sydsina جان لطف مصرف شبانه و جمعه ها که مجانی هست هم از نظر سرعت و روش حجم مصرفی به ما خبر بده لطفا
    یه سوال دیگه شما از طریق نقشه ای که تو سایت گذاشتن فهمیدی Indoor می تونی بگیری ؟ چون تو نقشه ،من کاملا تو قسمت سبزم ، الان که با من تماس گرفتن گفتن تو مرزم باید کارشناس اول بیاد جا رو ببینه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اینجا کسی سرویس 128 داره یا نه ؟خواهشن سرعت دانلود توی این سریس را بنویسید.ممنون میشم.

داره خودمونی میشه saman_dolore's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان.
    من ای دی اسل 512 دارم، باهاش مشکلیم ندارم، فقط این یک ماهه یکم شبا مشکل داره، و اینکه 3گیگ ترافیک ماهیانه که واقعا کمه!
    دیگه خواستم وایمکس بگیرم، ولی شک دارم، یکی از دوستانم از ایرانسل داشت که واقعا ناراضی بود، میگفت همش قطع میشه و سرعتش خیلی کمتر از سرعت واقعیش، یکم شک کردم، حالا نمی دونم که مبین نت هم خوبه یا مثل ایرانسل هستش! یه تاپیک زدم که بیان بچه ها مقایسه کنن که زیاد سر نزد کسی، تو امضام هستش،
    حالا می خوام بپرسم که شماها اسکایپ می تونین باز کنین؟ و وضعیت فیلترینگش چطوره؟ اسکایپ اگه باز میشه، می تونین با کسی هم حرف بزنین یا نه؟ شبا افت سرعت داره یا نداره؟ چقدر قطع میشه؟ اصلا قطع میشه یا نمی شه؟ اصلا کار درستی می خوام کنم که بجای ای دی اس الم بیام وای مکس بگیرم یا نه؟
    من می خوام 1ساله 1مگ نامحدود مبین نت بگیرم، شرکت هم گفته که منطقه ما مودم فضای بیرونی باید نصب بشه.
    در کل به نظر شما ارزشش رو داره که اینهمه هزینه بخوام کنم؟
    سوال بعدیمم اینه که، شماها وقتی که از 2 یا 3تا سیستم هم زمان استفاده میکنین از نت با وایمکس، افت سرعت دارین یا نه؟
    ممنون میشم که جواب سوالامو بدین.

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

داداش منم خودم ADSL داشتم صبا نت . اما از رانژه درش آوردم . واسه من كه اكانت تست هست اما با چندتا از دوستان كه گرفتن و واسم تست گذاشتن ميگفتن كه خيلي راضين . Skype رو هم واست تست ميكنيم ميگيم .

خيلي ها اين همه هزينه كردن راضي هم بودن .
    ايرانسل هم نداشتم كه بتونم نظر بدم اما از اين راضييم . شما هم تحقيقاتو بكن بچه ها هم كمكت ميكنن كه بهترين تصميم رو بگيري ...

11. این کاربر از hamijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    می خاستم بدونم اگه مودم داخلی وایمکس رو از طریق lan وصل کنم به مودم adsl که wifi هم داره میتونم اینترنت رو share کنم؟
    چون من چند تا pc دارم که هم زمان استفاده میکنم و مودم وایمکس wifi هم برام نمیصرفه. اگه بشه از ترکیب این 2 تا مودم استفاده کرد خیلی خوب میشه.

ممنون میشم اگه جوابمو بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •