تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 123 اولاول ... 125258596061626364656672112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دوستان ابگرمکن دیواری-مخزنی داشتیم که مخزنش سوراخ شده وشروع به چکه کردن کرده،حالا بنظرتون یک نو بخرم یا اینو تعمیر کنم؟
    کلا چه پیشنهادی میدهین که به صرفه و عاقلانه باشه؟
    بعضی بهم گفتند دیواری بدون شمعک بوتان بخر،ولی بعضیا میگن دیواری بدرد نمیخوره وهمین مخزنی دیواری بخری یا تعمیر کنی به صرفه تره
    پیشنهاد دوستان چیه؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

از امروز دیگه کلا شمعک روشن هم نمیمونه!کلی روشن نگهش می دارم، ترموکوپل هم داغ میشه اما باز خاموش میکنه!مدلش B115 هست.
    سلام
    اگر شمعک روشن نمیمونه و با ول کردنِ دکمه خاموش میشه و ترموکوپل هم خوب داغ میشه پس بوبین ترموکوپل سوخته و باید تعویض بشه
    بوبین ترموکوپل داخل کاربراتور گاز هست و با داغ شدن تبدیل به آهنربا میشه (آهنربای مغناطیسی) و راهِ گاز رو برای پیلوت باز نگه میداره تا شمعک خاموش نشه
    وقتی باد شعله ی شمعک رو خاموش کنه و یا گاز قطع بشه , بوبین سرد میشه و قدرت مغناطیسیش رو از دست میده و گاز شمعک قطع میشه
    اگر دست به آچار نیستین , تعویض بوبین کار شما نیست چون داخل کاربراتور گاز هست (کاربراتور نقره ای رنگ) و اگر اشتباهی رخ بده باعث نشت گاز میشه
    بهتره به یک تعمیرکار خبر بدین بیاد درستش کنه

خاموش شدن مشعل با باز کردن آب سرد هم میتونه به دلیل کثیفی کاربراتور آب و یا معیوب بودن دیافراگم باشه که توی کاربراتور آب هست (کاربراتور مسی رنگ یا طلائی رنگ)

3. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دوستان برای مصرف خونگی آبگرمکنهای دیواری را پیشنهاد میدهین؟
    بصورت مداوم 3-4 ساعت آبگرم را دراخیار میگذاره؟
    چه مدلها و برندهایی پیشنهاد میدهین؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان برای مصرف خونگی آبگرمکنهای دیواری را پیشنهاد میدهین؟بصورت مداوم 3-4 ساعت آبگرم را دراخیار میگذاره؟چه مدلها و برندهایی پیشنهاد میدهین؟
    سلام
    آبگرمکن فوری (بدون مخزن) محدودیتی در تولید آب گرم نداره . اگر 24 ساعت هم شیر آب گرم باز باشه مشکلی نداره
    ولی هر چی درجه ی آبش کمتر باشه استهلاکش و مصرف گازش کمتر میشه
    بوتان 3115 خوب هست و خدماتش و قطعاتش هم همه جا هست
    بوتان مدلهای بالاتر هم داره که شمعک نداره و مصرف گازش کمتره
    زنگ بزنین به نمایندگی بوتان منطقه خودتون تا قیمتها و مدلها رو بهتون بگن
    اگر برای آبگرمکن 2 تا فیلتری رو که گفتم نصب بشه خیلی بهتره

6. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان ابگرمکن دیواری-مخزنی داشتیم که مخزنش سوراخ شده وشروع به چکه کردن کرده،حالا بنظرتون یک نو بخرم یا اینو تعمیر کنم؟ کلا چه پیشنهادی میدهین که به صرفه و عاقلانه باشه؟بعضی بهم گفتند دیواری بدون شمعک بوتان بخر،ولی بعضیا میگن دیواری بدرد نمیخوره وهمین مخزنی دیواری بخری یا تعمیر کنی به صرفه ترهپیشنهاد دوستان چیه؟
    سلام
    اگر از نظر بودجه مشکلی ندارین پرونده ی مخزن دار رو ببندین و یک بوتان 3115 یا مدل بالاتر بگیرین که مصرف گاز و اتلاف انرژیش خیلی کمتر از انواع مخزن دار هست . مشکل محدودیت در آب گرم هم نداره
    قیمت 3115 حدود 350 تومن هست

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    آبگرمکن فوری (بدون مخزن) محدودیتی در تولید آب گرم نداره . اگر 24 ساعت هم شیر آب گرم باز باشه مشکلی نداره
    ولی هر چی درجه ی آبش کمتر باشه استهلاکش و مصرف گازش کمتر میشه
    بوتان 3115 خوب هست و خدماتش و قطعاتش هم همه جا هست
    بوتان مدلهای بالاتر هم داره که شمعک نداره و مصرف گازش کمتره
    زنگ بزنین به نمایندگی بوتان منطقه خودتون تا قیمتها و مدلها رو بهتون بگن
    اگر برای آبگرمکن 2 تا فیلتری رو که گفتم نصب بشه خیلی بهتره
    سلام ارادت داریم
    ممنون ببخشید این همه سوال پرسیدم وسرتون را درآوردم
    اتفاقا همه دیواری های بوتان را زیر و رو کردم ولی مسئله اینه که آبگرمکن روی این سمت خونه هست و حمام دقیقا اون سمت و 10 متر عرض خونه هست و حداقل لوله 12-13 متر فاصله هست،خودم رفتم روی مدل3118 که زده حداکثر10 متر هست،حالا نمیدونم جواب میده یا نه؟برای شما متراژ چقدره؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدل بدون شمعک واقعا ارزش خرید داره؟بنظرتون توی کاهش جرم ورسوب موثره؟چرا؟خرابی اش چی؟بدون شمعک خراب بشه دنگ وفنگش بیشتر نیست؟

فیلترها توی بازار پیدا میشه؟تاسسیات سرمایش و گرمایشی ها دارند؟

دلیل اینکه به کل مخزنی ها را نفی کردین چیه؟چون از لحاظ قیمتی هم زیاد با دیواری فرقی ندارند

قیمت مدلی هم که فرمودین زده بود370
    Last edited by aminkhan2014; 29-10-2015 at 14:02.

10. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

کسی که جواب نداد علی الحساب یک سوال دیگه بپرسم،آبگرمکن دیواری بوتان بهتره یا پلار یا لورج؟

پلار میکن محصول مشترک ایران و فرانسه هست،اصلا پیدا میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    اگر شمعک روشن نمیمونه و با ول کردنِ دکمه خاموش میشه و ترموکوپل هم خوب داغ میشه پس بوبین ترموکوپل سوخته و باید تعویض بشه
    بوبین ترموکوپل داخل کاربراتور گاز هست و با داغ شدن تبدیل به آهنربا میشه (آهنربای مغناطیسی) و راهِ گاز رو برای پیلوت باز نگه میداره تا شمعک خاموش نشه
    وقتی باد شعله ی شمعک رو خاموش کنه و یا گاز قطع بشه , بوبین سرد میشه و قدرت مغناطیسیش رو از دست میده و گاز شمعک قطع میشه
    اگر دست به آچار نیستین , تعویض بوبین کار شما نیست چون داخل کاربراتور گاز هست (کاربراتور نقره ای رنگ) و اگر اشتباهی رخ بده باعث نشت گاز میشه

خاموش شدن مشعل با باز کردن آب سرد هم میتونه به دلیل کثیفی کاربراتور آب و یا معیوب بودن دیافراگم باشه که توی کاربراتور آب هست (کاربراتور مسی رنگ یا طلائی رنگ)

خیلی ممنونم از راهنماییتون.

فردا قراره تعمیرکار از نمایندگی بوتان بیاد.

یه چیزی تو کامنت دوستمون توجهمو جلب کرد.

من فقط زمانی که شیر حموم رو باز می کنم ماجرای خاموش شدن شعله و سرد شدن آب پیش میومد! تو ظرف شویی و رو شویی و توالت این اتفاق نمیوفته! حموم اون سر خونه س و آبگرمکن این سر! فاصله شیر حموم تا آبگرمکن خیلی زیاده!

- - - Updated - - -

سلام

فردا قراره تعمیرکار از نمایندگی بوتان بیاد.

یه چیزی تو کامنت دوستمون توجهمو جلب کرد.

من فقط زمانی که شیر حموم رو باز می کنم ماجرای خاموش شدن شعله و سرد شدن آب پیش میومد! تو ظرف شویی و رو شویی و توالت این اتفاق نمیوفته! حموم اون سر خونه س و آبگرمکن این سر! فاصله شیر حموم تا آبگرمکن خیلی زیاده!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

فردا قراره تعمیرکار از نمایندگی بوتان بیاد.یه چیزی تو کامنت دوستمون توجهم رو جلب کرد.
    من فقط زمانی که شیر حموم رو باز می کنم ماجرای خاموش شدن شعله و سرد شدن آب پیش میومد!
    تو ظرف شویی و رو شویی و توالت این اتفاق نمیوفته! حموم اون سر خونه س و آبگرمکن این سر! فاصله شیر حموم تا آبگرمکن خیلی زیاده!
    سلام
    بهتره بالای سر تعمیرکار باشید و ببینید دقیقاً چی رو تعمیر یا تعویض میکنه
    اگر در این تاپیک هم درج کنین ممنون میشیم
    =================================
    احتمالاً علت خاموش شدن با شیر حمام , فاصله ی دورش تا آبگرمکن نبوده بلکه علتش این بوده که وقتی شیر حمام رو باز میکنین حجم آب بیشتری از کاربراتور آب عبور میکنه و به علت خرابی دیافراگم باعث خاموش شدن آبگرمکن میشده
    باید فقط اندکی از شیر گرم حمام رو باز میکردین . اگر باز هم خاموش میشد پس با فاصله ارتباط داره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من 10-15صفحه آخر را خوندم به كل از آبگرمكن ديواري زده شدم،واقعا اينقدر خرابي داره؟7سال كه آبگرمكن مخزني ديواري داشتيم اينقدر دستكاريش نكردم كه اينجا صحبت از ديافراگم و تنظيم شمعك و. رسوب گيري و..ميشه،هرسال بايد شستشوبشه؟واينطور كه ديدم آمار خرابي بدون شمعكها بيشتره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •