تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 1298 اولاول ... 1151575859606162636465711111615611061 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 12974

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام نه خود خود شفیعی هستم . درخواست داده شده سرعت افزایش پیدا میکنه ولی نه با سرعتی که در طول روز استفاده میکنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اینکه شرکت مخابرات روی خط های فیبر سرویس دهی را آغاز کرده دلیلش این بوده که هیچ شرکتی تجهیزات را نصب نکرده چون مقرون به صرفه نبوده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

فرم انتظار پر میکردید تا در الویت قرتر بگیرید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام خانم شفیعی

-اگر با سرعت بالاتر موافقت نکردند به نظرتون نمی تونند با با یوزر پس جداگانه برای اینترنت شبانه موافقت کنند ؟اینجوری بهتره ، چون اون کاربرایی که می خوان از اینترنت شبانه به صورت غیر رایگان استفاده کنند هم حقشون پایمال نمی شه.

-اگر مشکل هزینه ی پرداختی هست ، در صورتی که ما بخوایم از اینترنت شبانه به صورت رایگان با همان سرعت روزانه استفاده کنیم چقدر به پرداختی ماهیانه اضافه می شود ؟ آیا اصلا امکانش هست ؟

-اگر قرار بوده که سرعت شبانه خیلی کمتر از روزانه باشه چرا در نمایشگاه حرف دیگری تحویل مشتریانتون دادید و اونا را امیدوار کردید ؟ فقط برای جلب مشتری بود ؟! چون مسلما شما بدون هماهنگی های قبلی نمیاین خبر اینترنت شبانه را منتشر کنید!
    پس حتما هدفی در کار بوده.

5. 3 کاربر از yuzarsiff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

[B]اینکه پشتیبانی مخابرات اینجا حظور دارند رو به همه ی یوزر ها تبریک میگم....
    والا حقیقتا همینطور که از پست های بالا بر میاد موضوع سر کم بودن سرعت های شبانه هست ... من خودم چندین بار طی مکالماتی که داشتم گفتند سرعت ها یکی هست اما خب ما هم با منطق خودمون نتونستیم قبول کنیم یک مگ بدن برای شبانه.
    و ما انتظار یک مگ برای شبانه رو نداریم سرعتی که برای شبانه میخوایم حداکثر 512KB/S هست
    هر کسی موافقه تشکر رو بزنه تا شاهد تایید از سوی یوزر های اینترنت مخابرات اصفهان باشیم.

7. 9 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    تایید میشه
    512 برای شبانه بدید
    من حاضرم با این سرعت روزانه و شبانه 512 کیلو ماهانه 12 یا 13 هم بدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ببنید اینکه همه ی مشترکین افت سرعت در شب احساس میکنند دلیلش اینکه در طول روز سرعت 8 برابر قرار داد مخابرات با مشترک و در شب پهنای باند روی 128 است یعنی همان سرعتی که مبلغشا به مخابرات پرداخت میکنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سرعت روزانه خوبه ولی من شدید به سرویس نامحدود نیاز دارم. لطفا اگه امکانش هست سرویس نامحدود اضافه کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اینکه شرکت مخابرات روی خط های فیبر سرویس دهی را آغاز کرده دلیلش این بوده که هیچ شرکتی تجهیزات را نصب نکرده چون مقرون به صرفه نبوده.
    از مقامات بالا خبر رسیده مخابرات می خواد کم کم و به مرور زمان اینترنتو کلا در انحصار خودش در بیاره و در شرکت هارو تخته منه و برای شروع از خط های فیبر استارت زدن!

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

از مقامات بالا خبر رسیده مخابرات می خواد کم کم و به مرور زمان اینترنتو کلا در انحصار خودش در بیاره و در شرکت هارو تخته منه و برای شروع از خط های فیبر استارت زدن!
    مورد تاييد هست خانوم شفيعيان?

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •