تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 124 اولاول ... 115157585960616263646571111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 1231

نام تاپيک: گالری عکس خودروهای کلاسیک آمریکایی

کاربر فعال خودروهای امریکایی diyukis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

والا اهل فن نیستم اما دوست دارم یاد بگیرم و سرم درد میکنه برای این چیزا.اما مشکلی که هست من شاغلم ،دانشجوام یعنی همزمان هم کار میکنم هم درش میخونم با این اوصاف دیگه وقتی نمیمونه برای کار بازسازی.مشکل دیگه هم اینه من ساکن گرگانم و اینجا هیچی گیر نمیاد برای آمریکایی.یعنی برای ساده ترین وسایل باید مرخصی بگیرم برم تهران که اون دیگه اوج مشکله.اتفاقا توو فکر خودمم بود که بازسازی کنم اما مشکلات بازسازی برای شهرستانیا بیشماره.
    به قول شما آدم وقتی ماشینیرو سوار میشه که با دست خودش ساخته و سختی کگشیده براش هم قدرشو میدونه هم براش لذت بخشتره.
    حالا شما این ماشینو چند قیمت میزاری؟؟؟؟فرض کنین میخوای برای خودتون ماشین بخرید.چند قیمت میزارید براش؟

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

شاید تا حدود 6-7 تومن حتی 8 تومن ارزششو داشته باشه ... ولی بازم چندان منصفانه نیست

اگه فقط نظرتون پونتیاک نیست ،این آگهی ها رو ببینید ، من از اون کامارو آبیه خوشم اومد ، البته همیشه قیمت کامارو ارزونتر از فایربرده.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:

3. 2 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اگر اجازه بدین این بحث را توی کلوپ خودروهای آمریکایی ادامه بدیم چون اینجا مربوط به عکس خودروهاست..

5. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز رضا صادقی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام
    دوستانخصوصا(آقا علي)اين صحنه دردتاك رو ببينيد
    بيوك ريويرا 1973

Last edited by رضا صادقی; 08-10-2010 at 16:44.

7. 5 کاربر از رضا صادقی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

از شدت غصه نمیدونم چی باید بنویسم.........

اینها کجان؟؟مال کی بوده؟؟الان وضعیت اونها چیه؟؟مال کیه؟؟
    آمار میخوام.............آمار!!!!!!!!!!!!!!!

آخر فروم باز رضا صادقی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

از شدت غصه نمیدونم چی باید بنویسم.........

اینها کجان؟؟مال کی بوده؟؟الان وضعیت اونها چیه؟؟مال کیه؟؟
    آمار میخوام.............آمار!!!!!!!!!!!!!!!
    سلام
    آقا عللي عكسها رو يكي از دوستان گرفتن بهش گفتم آدرسشو بده به محض اينكه داد منم ميذارمش همينجا
    متاسفانه گويا يه گاراژ هست كه پر اينجور ماشيناست و بد تر از همه دست دلاله

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اول به نظر میرسه که محل اوراق و تحویل ماشینه اما انگار اینجور نیست...ولی اینکه دست دلال باشه زیاد جور در نمیاد..تا اینجایی که من دیدم و شنیدم دلال جماعت لااقل یه دستی به سر و گوش این زبون بسته ها باید بکشه تا قیافه ای پیدا بکنند نه اینکه مثل گونی سیب زمینی روی هم بندازه!اون ریویرا 73 که کلی وسائلش نیست و شاید نابود شده..خدا میدونه شیشه عقبش چقدر ارزش داشته..حتی شاسی اونم باز شده.یه ریویرا دیگه هم هست کنارش فکر کنم 78 باشه که سالمتره اما ارزش اون یکی را نداره..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام به همگی !تو صفحه پیش خوندم که توضیح داده بودین در مورد اینکه قیمت این ماشینا با تثبیت قیمت بنزین پایین میاد و اینا ...البته جای دیگه هم اینو شنیده بودم....اما مسئله مهم این بود که شما صحبت از این کردید که از سال 90 میخوان این ماشینا رو جز فرسوده ها به حساب بیارن و پلاک اختصاصی و اینا هم راه حلی نداشت

من چند وقت دیگه میخوام یه کامارو در حد 4 تومن بگیرم میخوام ببینم کار درست هست یه وقت قانونی نیاد ماشینو گیر بدن؟
    منظور کلیم اینه که آقا تکلیف ماشینای آمریکایی چی میخواد بشه؟اونایی که آمریکایی الان دارن چیکار میکنن؟ یعنی وضعیت میتونه خیلی ناجور شه؟!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

واقعا ببخشید اما خسته شدم از بس که این سوال تکراری را جواب دادم!!!!!!!!یه نگاهی به تاپیک و نوشته های همه ما بندازین جواب میگیرین که هیچی معلوم نیست و همه چیز روی باد هواست و هرکی به هرکیه و همه چیز میگن و هیچی هم قطعی نیست و فقط باید دم را غنیمت شمرد و با ماشین امریکایی خوش بود..همین!!!

13. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

همونطوری که علی آقا گفتن هنوز هیچی معلوم نیست ولی حداقل میتونم اینو بگم نمیتونن به زور این ماشینا رو اوراقی حساب کنن
    الان یه قانون مشخص هستش ماشینی فرسوده حساب میشه که اولا تاریخ ساختش بیشتر از 30 سال باشه به شرطی که این ماشین از نظر بدنه و فنی نیز در وضعیت قابل قبول نباشه
    مثلا ماشینی که مدل 1965 هستش ولی طوری نگهداری شده که هیچ نقص فنی یا نقص در بدنه و تزئینات نداشته باشه و بتونه معاینه فنی رو دریافت کنه میتونه تردد کنه
    ولی این احتمال رو میدم که با بالا رفتن سن ماشین دولت بیاد و عوارض دریافتی از این ماشینها رو زیاد کنه همون کاری که تو کشورهای دیگه انجام میدن
    البته این سختگیری فقط واسه ماشینهای قدیمی نیست چون همش واسه بهینه کردن مصرف سوخت هستش مثلا به ایرانخودرو اخطاریه داده شده تا فکری به حتال 405 و پارس که هنوز با موتور 1800 و 8 سوپاپ تولید میشن بکنه .

15. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •