تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 295 اولاول ... 115157585960616263646571111161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام .
    من یه مشکل با SUB/IDX تو یکی از سریالهل دارم و اون اینه که زیرنویس خیلی پایین رفته و رنگش هم بنفش شده .
    تو بقیه فیلمها مشکلی ندارم . میشه بگید آیا فایل IDX مشکل داره؟ چه تغییراتی باید توش داد؟ ( پایونییر 610)
    ممنمون
    مشکل قابل حل هست :
    1) ابتدا زیرنویس رو با نرم افزار Subtitle Creator باز کنید و رنگش رو تغییر بدید و دوباره با فرمت Sub/idx ذخیره کنید.
    2)فایل Sub/idx رو هم نام با فایل فیلم، در یک فولدر ذخیره کنید و حالا فیلم رو در نرم افزار AVIAddXSub لود کنید.حالا در تب configurartion1 و در تب sub/idx در تکست باکس vp عدد بین 400 تا 435 وارد کنید هر چه این عدد کمتر باشد زیر نویس بالاتر و هرچقدر بزرگتر انتخاب شود پایینتر خواهد رفت و ممکن هست از پایین صفحه خارج شود. بهترین مقدار رو خودتون با آزمون و خطا بدست بیارید و برای فیلیپس 420 خوبه.
    این عکس رو ببینید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

مشکل قابل حل هست :
    1) ابتدا زیرنویس رو با نرم افزار Subtitle Creator باز کنید و رنگش رو تغییر بدید و دوباره با فرمت Sub/idx ذخیره کنید.
    2)فایل Sub/idx رو هم نام با فایل فیلم، در یک فولدر ذخیره کنید و حالا فیلم رو در نرم افزار AVIAddXSub لود کنید.حالا در تب configurartion1 و در تب sub/idx در تکست باکس vp عدد بین 400 تا 435 وارد کنید هر چه این عدد کمتر باشد زیر نویس بالاتر و هرچقدر بزرگتر انتخاب شود پایینتر خواهد رفت و ممکن هست از پایین صفحه خارج شود. بهترین مقدار رو خودتون با آزمون و خطا بدست بیارید و برای فیلیپس 420 خوبه.
    این عکس رو ببینید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام . ممنون از راهنماییتون . بدون استفاده از این نرم افزار چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بله اکثر فرمتها رو پخش میکنه به جز mkv , hd
    شما تنظیم خاصی رو انجام دادین، چون عکسا رو نشون میده ولی حتی پوشه فایل تصویری رو هم نشون نمیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

یه سوال آماتوری داشتم
    این DVD Player ها که الان تو بازار هست همشون می تونند فایل با کیفیت Full HD رو پخش کنند؟ یا فقط اونایی که HDMI و Divx دارند؟ یا هیچ کدوم؟
    کلا چه فرمتایی رو پخش می کنند؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

یه سوال آماتوری داشتم
    این DVD Player ها که الان تو بازار هست همشون می تونند فایل با کیفیت Full HD رو پخش کنند؟ یا فقط اونایی که HDMI و Divx دارند؟ یا هیچ کدوم؟
    کلا چه فرمتایی رو پخش می کنند؟
    خیر هیچکدوم از پلیرهایی که تابحال بحث کردیم رزلوشن HD رو ساپورت نمیکنند (حتی اونهایی که HDMI دارند)

6. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان!

دوستان عزیز در حال حاضر بهترین و قویترین DVD Player یی که هم لنزش قوی باشه - و هم با اکثر فرمتهای رایج در DVD شامل ( wmv-rmvb-avi-divx و...) را ساپورت وپخش کنه چه مارکی و مدلی می باشد...

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام دوستان!

دوستان عزیز در حال حاضر بهترین و قویترین DVD Player یی که هم لنزش قوی باشه - و هم با اکثر فرمتهای رایج در DVD شامل ( wmv-rmvb-avi-divx و...) را ساپورت وپخش کنه چه مارکی و مدلی می باشد...
    تاپیک رو مطالعه بفرمایید . مفصلا بحث شده.
    RMVB رو که پخش نمیکنند.
    چندتا از این دستگاهها :
    Philips :
    3260
    5965
    5986
    5995
    Pioneer:
    410
    610

9. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام . ممنون از راهنماییتون . بدون استفاده از این نرم افزار چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
    راه دیگری نیست. چون دستگاه برای جابه جا کردن زیرنویس تنظیماتی نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان من یک دی وی دی پلیر فیلیپس مدل 3360/98 خریدم رفتم نمایندگی اش در جمهوری وو اونجا بهم گفتن مدل 5996 خیلی قدیمی شده و الان مدل 3360 عین همونه فقط مال امساله و در ضمن گفت قیمت 5996 80 تومان هست . حالا نمی فهمم چطور دوستان همین چند روز پیش 5996 رو 130 تومان خریدن؟؟ به نظرتون سر من کلاه گذاشته ؟؟ و آیا 3360 هم عین 5996 ؟ تازه فروشنده می گفت از روی فلش نمیشه فیلم دید!
    لطفا زود جواب بدید چون هنوز دستگاهم رو باز نکردم ):

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

سلام دوستان من یک دی وی دی پلیر فیلیپس مدل 3360/98 خریدم رفتم نمایندگی اش در جمهوری وو اونجا بهم گفتن مدل 5996 خیلی قدیمی شده و الان مدل 3360 عین همونه فقط مال امساله و در ضمن گفت قیمت 5996 80 تومان هست . حالا نمی فهمم چطور دوستان همین چند روز پیش 5996 رو 130 تومان خریدن؟؟ به نظرتون سر من کلاه گذاشته ؟؟ و آیا 3360 هم عین 5996 ؟ تازه فروشنده می گفت از روی فلش نمیشه فیلم دید!
    لطفا زود جواب بدید چون هنوز دستگاهم رو باز نکردم ):
    متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •