تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 720 اولاول ... 115157585960616263646571111161561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    دوستاني كه از بانه v20رو خريدن ببين مدل تلويزيون چي هست؟ يعني Th-42v20r هست يا چيزي ديگه هست.چون من تازه امروز فهميدم گارانتي دار منظورم بانيان چه كلاهي سر ملت گذاشته!!!! اين تلوزيون اين موارد رو ندارد
    1- شبكه بيسيم (wireless usb adapter) ساپورت نميكند
    2- اينترنت يعني viera cast ندارد
    3- ضبط روي هارد pvr ندارد
    4- سيستم ديجيتال ----t ندارد
    خلاصه از هر چه شركت هاي ايراني حالم به هم ميخوره.
    اگر كسي تلويزيون 42v20r خواست من ميفروشم گارانتي بانيان خريدم 1690 در ضمن 4 روز كار كرده!!!!
    سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه شما چند روزی است Th-42v20r را خریداری نمودید و با آن کار کردید اگر الان بخواهید تلویزیون خریداری کنید چه مدلی و مارکی را انخاب می نمایید؟؟
    آیا باز هم Th-42v20r را انتخاب می کنید؟
    آیا از کیفیت تصویر تلویزیون خود راضی هستید ؟ یا دلتان می خواست برند دیگری را خریداری می کردید؟
    ممنون از اینکه تجربه خود را در اختیار ما می گذارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه MAPNAZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

نوشته شده توسط omid1351
    با تشکر آدرس برای دوستان پی ام شد.
    لطفا برای من هم pm کنید.

3. این کاربر از MAPNAZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان تلویزیون پلاسمای Samsung PN50C8000 که قابلیت پخش فیلمهای سه بعدی 3D را دارد آیا در ایران وارد نمی شود؟ یا لان وجود ندارد؟
    این تلویزیون در سایت cnet رتبه اش 2 شده است و از قرار کیفیت خوبی دارد. این هم لینک مطلب:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

داره خودمونی میشه hamed8470's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان تلویزیون پلاسمای Samsung PN50C8000 که قابلیت پخش فیلمهای سه بعدی 3D را دارد آیا در ایران وارد نمی شود؟ یا لان وجود ندارد؟
    این تلویزیون در سایت cnet رتبه اش 2 شده است و از قرار کیفیت خوبی دارد. این هم لینک مطلب:

کد:
    کد:
    الان فقط c7000 سام كه پلاسماي 3d هستش تو بازار موجوده 63 اينچ .تازه همين مدل هم خيلي كم گير مياد من فقط يه جا توي جمهوري ديدم

6. این کاربر از hamed8470 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

koh

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه شما چند روزی است Th-42v20r را خریداری نمودید و با آن کار کردید اگر الان بخواهید تلویزیون خریداری کنید چه مدلی و مارکی را انخاب می نمایید؟؟
    آیا باز هم Th-42v20r را انتخاب می کنید؟
    آیا از کیفیت تصویر تلویزیون خود راضی هستید ؟ یا دلتان می خواست برند دیگری را خریداری می کردید؟
    ممنون از اینکه تجربه خود را در اختیار ما می گذارید
    من هر روزي كه ميگذره از اين تلويزيون بيشتر خوشم مياد مخصوصا تفكيك رنگ البته من همه كانالها رو ا ز ماهواره ميگيرم كيفيت عالي شك نكن .البته تنظيمات دقيقي انجام بدي باز هم بهتر خواهد شدمن فقط گيرم روي اينترنت بوده كه حالا دارم با بانيان چك ميكنم البته خوشبختانه شبكه بيسيم dlna رو راه انداختم كه خيلي خوب و حال ميده و با سرعت هم است فقط فكركنم اينترنتش كار نكنه چون vira cast نداره البته دنبالش هستم اگه چيزي بدست آوردم حتما اعلام ميكنم و خلاصه 2تا 3 ماه بررسي گزينه خوبي انتخاب كردم و اگر سوالي هست در خدمتم

8. 2 کاربر از p30worldiran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من هر روزي كه ميگذره از اين تلويزيون بيشتر خوشم مياد مخصوصا تفكيك رنگ البته من همه كانالها رو ا ز ماهواره ميگيرم كيفيت عالي شك نكن .البته تنظيمات دقيقي انجام بدي باز هم بهتر خواهد شدمن فقط گيرم روي اينترنت بوده كه حالا دارم با بانيان چك ميكنم البته خوشبختانه شبكه بيسيم dlna رو راه انداختم كه خيلي خوب و حال ميده و با سرعت هم است فقط فكركنم اينترنتش كار نكنه چون vira cast نداره البته دنبالش هستم اگه چيزي بدست آوردم حتما اعلام ميكنم و خلاصه 2تا 3 ماه بررسي گزينه خوبي انتخاب كردم و اگر سوالي هست در خدمتم
    ضمن تشکر
    اگه امکان دارد در مورد امکانتات مورد نظرتان از جمله شبكه بيسيم و ......... کمی توضیح دهید که چی هستند و تا چقدر اهمیت دارند که یک TV این امکانات را داشته باشد؟
    متاسفانه همان گونه که خودتان اشاره نمودید این مدل TV گیرنده دیجیتال ندارد که کاشکی داشت ولی آیا سایر برندهای موجود در بازار این امکان را دارند؟؟
    من هنوز تلویزیون منزلمان را عوض نکردم ولی می خواهم اگه بشه بزودی این کار را انجام دهم و تلاش می کنم که تجربه شما دوستان استفاده کنم تا انتخاب بهتری داشته باشم
    ممنون

داره خودمونی میشه omid1351's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام ارسال شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ضمن تشکر
    اگه امکان دارد در مورد امکانتات مورد نظرتان از جمله شبكه بيسيم و ......... کمی توضیح دهید که چی هستند و تا چقدر اهمیت دارند که یک TV این امکانات را داشته باشد؟
    متاسفانه همان گونه که خودتان اشاره نمودید این مدل TV گیرنده دیجیتال ندارد که کاشکی داشت ولی آیا سایر برندهای موجود در بازار این امکان را دارند؟؟
    من هنوز تلویزیون منزلمان را عوض نکردم ولی می خواهم اگه بشه بزودی این کار را انجام دهم و تلاش می کنم که تجربه شما دوستان استفاده کنم تا انتخاب بهتری داشته باشم
    ممنون
    سلام

دوست عزیز بگذارید خیلی منصفانه این موضوع را برای شما روشن کنم. بنده هم مانند شما خیلی تحقیق کردم ( که تقریبا به یک سال کشید ) و چندین بار به صورت حضوری در فروشگاها به مشاهده و مقایسه همه برندها پرداختم همچنین در اینترنت با مطالعه دقیق ریویوها به مقایسه ، نقد و بررسی تی وی ها چه در سایت های خارجی و چه فارسی زبان که باید به این نکته اشاره کنم که تنها سایت و انجمن فعال در این زمینه همین جا بود که دوست دارم در این زمان از راهنمایی و تجربیات کلیه دوستان و زحمات مدیران تشکر کنم که با جمع بندی همه این اطلاعات و یکی دوتا کردن آخر به همین V20 رسیدم که از فردا دقیقا یک هفته خواهد شد که این تی وی را خریداری کرده و از آن استفاده می کنم و از خریدی که کرده ام راضی هستم .

البته ممکن است کم و کاستی هایی وجود داشته باشد که به نظر بنده در همه محصولات و برندها به یک میزان نقاط قوت و ضعف وجود دارد و نمی توان به جرات و با اطمینان گفت که فلان محصول از فلان برند بهترین تی وی است و هیچ مشکل و نقصی ندارد اما نقاط قوت V20 بیشتر از کمیت های آن است که اگر جزء آن دسته از افرادی باشید که کیفیت را فدایی کمیت های ظاهری و بعضا در اکثر موارد غیر قابل استفاده نخواهید کرد به شما پیشنهاد می کنم در انتخاب این تلویزیون شک نکنید. همچنین پیشنهاد می کنم همیشه آینده نگر باشید چون از سال 2012 اکثر سورس های قابل دسترس شما HD خواهد شد مانند فیلم و ماهواره و ... که به همین دلیل بهتره هست مناسب ترین HD تی وی را انتخاب کنید تا از مشاهده تصاویر با کیفیت لذت ببرید .

به نظر بنده بزرگترین مشکل تی وی V20 موجود در ایران عدم پخش فرمت های مختلف به خصوص HD از طریق پورت USB و SD است که آن هم با خرید یک HD مدیا پلیر معمولی که قیمتی حدودی 150 تومان دارد نه تنها این کمبود آن رفع خواهد شد بلکه از سایر تی وی با برندهای مختلف دیگر کاملتر خواهد شد. برای مثال اگر شما به تی وی احتیاج دارید که تیونر دیجیتال داشته باشد که به غیر از یکی دو مدل موجود در بازار مانند Kuro و LG و ... می توانید از یک HD مدیا پلیر حرفه ای که تیونر دیجیتال هم داشته باشد خریداری و استفاده کنید که قیمتی حدود 250 تومان دارد یا می توانید از رسیورهای جدید که هم قابلیت ----S و هم ----T دارند استفاده کنید که خیلی هم کاملتر هستند.

دوستان در کل تاپیک به امکانات و نکات قابل توجه این تی وی اشاره کردند اما بنده هم لازم دیدم به دو نکته دیگر درباره V20 اشاره کنم . اول اینکه امکان شبکه کردن به صورت بیسیم ( DLNA ) از طریق پورت USB را دارد اما از طریق LAN خیر و دوم اینکه جدای از کیفیت تصویر بی نظیر و دیدنی این تی وی ، برای کیفیت پخش صدای آن به جرات می توانم بگویم جزء بهترین HDTV ها موجود و شاید بهترین در نوع خود باشد فقط احتیاج به مقدار تنظیمات برای بهترین حالت پخش را دارد.

12. 14 کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه omid1351's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان من وی بیست دارم
    1-نمیدونم چطور و با چه امکاناتی میشه از dlna استفاده کرد.
    2-تو دفترچه نوشته فایل mpeg2 را اجرا میکنه این فایلها با چه مشخصه ای و چه پسوندی هستند؟
    3-اگه با روش سوال اول به کامپیوتر وصل شیم بایستی روی کامپیوتر از همین فایل فرمت mpeg2 باشه تا پلیر تی وی پخشش کنه درسته و مثلا فایل mkv رو نمیشه با شبکه کردن پخش کر درسته؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمن تشکر
    ممنون
    شبكه بيسيم شما از طريق يك اكسس پوينت كه به تلويزيون وصل ميشه مي توانيد يك شبكه بيسيم كه از قابليت هاي Dlna استفاده كنيد يعني از طريق Wifi موبايل و يا Wifi لب تاپ و ... بصورت وايرلس به تلويزيون كانكت و از عكس و فيلم و ميوزيك به اشتراك گذاشته و از ميديا سنتر تلويزيون ببنيد و گوش كنيد يعني سيم ديگر اين وسط نيست و يا اينترنت (اليته هنوز نتونستم اينترنت رو راه بياندازم و شايد هم نداره) تلويزيون هاي جديد مثل سوني از مدل Ex700 به بالا و سامسونگ ال اي دي از c6960 به بالا و ال سي دي ازc695 به بالا وال جي ... اين قابليت رو دارن البته خودم چك نكردم خلاصه Dlna و اينترنت اينقدر كاربرد ندارن مخصوصا اينترنت كه بيش از چند تا سايت مثل هواشناسي و يوتيوب و .. نميره كه اونم ----- شده ولي تيونر ديجيتال به نظرم مهم است البته اگر از ماهواره استفاده كني اينقدر مهم نيست و يا ميتوني يه ست تاب باكس بگيري اينكار و بكنه كه البته داشته باشه بهتره و در آخر حتما تلويزيونهاي مورد انتخاب خود رو حتما از نزديك ببين و بررسي كن و كاملا باهاش كنار بيا و بعد اقدام به خريد كن .. و در پلاسما يكي از بهترينها پاناسونيك 42v20r درحال حاضر است .... موفق باشيد.

15. 4 کاربر از p30worldiran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •