تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 587 اولاول ... 115157585960616263646571111161561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 5863

نام تاپيک: Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

@ sarukhan

من چون الان آیپادم جیلبرک شده هست نمیتونم تستش کنم اما اینجور که تو سایت ipodtouchfans.com خوندم اونایی که تست کردن اکثرا راضی بودن و گفتن که بدون مشکل انجام شده

حدود 1 تا 2 دقیقه هم ظاهرا زمان میبره

بعضیا هم که قبلش با Quickfreedom هم جیلبرک کرده بودن گفتن که سرعت سیدیا با این جیلبرک بهتره و حتی سرعت لود برنامه ها ...

به هر حال فکر نکنم مشکلی باشه

شما ویندوزتون چیه؟

2. 3 کاربر از mamad6280 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sarukhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من ویندوزم ویستا 32 بیته.با این برنامه دیگه نیازی به quick fredom نیست؟
    منظور از این جمله چیه "It is recommended NOT to connect the iPod through any sort of USB hub"
    یعنی نباید از طریق usb وصل بشه؟

داره خودمونی میشه mario1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه مشکل دارم برای تبدیل فیلم از برنامهOJOsoft Total Video Converter استفاده می کنم ولی اون نصف فیلمو بیشتر تبدیل نمی کنه فیلم نصف می شه دلیلش چیه

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من یه مشکل دارم برای تبدیل فیلم از برنامهojosoft total video converter استفاده می کنم ولی اون نصف فیلمو بیشتر تبدیل نمی کنه فیلم نصف می شه دلیلش چیه
    شاید برنامه رجیستر نشده.

6. این کاربر از sarukhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

تازه این تاپیک رو دیدم ، چون خودم آیفون دارم گفتم شاید بد نباشه یه سری از گفتنی ها رو بگم تا یه جمع بندی تا الان از این گجت داشته باشیم :

- چجوری کاری کنم که وقتی گوشی در حالت Lanscape تو محیط iPod هست ، آلبوم ها به این صورت به نمایش در بیان ؟

کافیه با یکی از نرم افزار های Tag Editor فایل های MP3 تمام تگ های یک آلبوم رو به غیر از Title یکسان کنید و یک Album Art یا همون عکس رو به آلبوم اضافه کنید که ، خود iTunes هم این قابلیت رو داره ، ببینید :

راست کلیک بر روی آهنگ مورد نظر در محیط iTunes :

کلیک کردن روی Get info و تغییر Album Art در اینجا :

- چجوری میشه بخش ایمیل رو برای گرفتن ایمیل تنظیم کرد ؟

عکس پایین فکر می کنم به تنهایی کامل باشه :

- چجوری متن های خودمو کپی و پیست بکنم ؟

iPod و iPhone در حالت عادی تا وقتی ورژن 3.0 فریم ور نیاد ، این قابلیت رو ندارن ، ولی شما میتونید با نصب کردن Clipboard Keyboard از Cydia کیبوردی با قابلیت کپی/پیست داشته باشید ... باید از بخش Setting و Keyboards اینو اضافه کنید :

- چطور میشه از محیط ، اسکرین شات تهیه کرد :

کافیه کلید home رو نگه دارید و کلید Lock رو فشار بدید ... عکس ها میرن به بخش photo Library شما

- چطوری میشه کاری کرد که تو Status Bar آبجکت های دیگه مثل Missed Calls و SMs های نخونده شده رو به نمایش گذاشت :

کافیه نرم افزار Status Notifier رو از Cydia نصب کنید ... نگاه کنید :

- راجع به SB Setting اطلاعات دارید ؟

این استاتوس بار که با کشیدن انگشت بر روی Status بار اصلی به نمایش در میاد ، خیلی راحت میتونه کارهای اصلی رو کنترل کنه ...

- چزا نمیشه مستقیما در iPod یا iPhone از app store دانلود کرد :

چون بیشتر موارد توسط خود کمپانی اپل ، برای ایرانی ها بلاک شده و یا اینکه بعد از Unlock کردن ( برای iPod دارها فقط jailbreak ) این عمل به درستی انجام نشده !!!

اگه باز هم چیزی به ذهنم رسید ، اضافه می کنم !!!!

8. 9 کاربر از huti_421 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من ویندوزم ویستا 32 بیته.با این برنامه دیگه نیازی به quick fredom نیست؟
    منظور از این جمله چیه "It is recommended NOT to connect the iPod through any sort of USB hub"
    یعنی نباید از طریق usb وصل بشه؟
    نه دیگه به Quick freedom احتیاجی نیست

اون جمله برای جاهایی که یه هاب میذارن تا چند تا وسیله همزمان به یه پورت USB وصل میشنه
    من تو بعضی کافی نت ها دیدم
    باید از طریق کابل آیپادت رو وصل کنین راه دیگه ای که فعلا نداره
    شما باید آیپاد رو به DFU ببرین و بعد روی فایل exe دابل کلیلک کنین
    اما برای ویستا من بعضی جاها دیدم که وقتی برنامه ها اجرا نمیشن میگن باید کلیک راست کنین و in compatibility with xp رو انتخاب کنین البته تو Readme یه همچین چیزی نیومده اما اگه احیانا با دابل کلیک جواب نگرفتین این راه رو امتحان کنین

من یه مشکل دارم برای تبدیل فیلم از برنامهOJOsoft Total Video Converter استفاده می کنم ولی اون نصف فیلمو بیشتر تبدیل نمی کنه فیلم نصف می شه دلیلش چیه
    همونطور که دوستمون گفت احتمالا کرک نشده این فایل کرک رو امتحان کنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از mamad6280 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

12. 2 کاربر از huti_421 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

وقتی ایپاد رو وصل میکنم پیغامUsb Device not recognized میده.برای دور زدن این پیغام یو اس بی کیبورد رو در میارم و ایپاد رو بجاش میزنم ویندوز دستگاه رو شناسایی میکنه:
    1-وقتی میخوام برم به حالت DFU دکمه home و power رو با هم نگه میدارم تا صدای دیسکانکت شدن دستگاه رو بشنوم اونوقت power رو ول میکنم و همچنان Home رو نگه میدارم تا صدای کانکت شدن رو بشنوم ولی در این موقع ویندوز این پیغام رو میده windows needs to install driver software for your unknown device ودستگاه خاموش میمونه حالا به نظر شما ایراد کار ازکجاست.من خودم فکر میکنم ماله همون پیغام not recognized باشه.
    2-یه برنامه از سایت اپل دانلود کردم به اسمه THTouch وقتی میخوام سینکش کنم پیغام یده could not to be verified مشکل از کجاست؟
    با سپاس از یاری سبزتان.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

ها به ترتیب :

اول از همه اگه کابل دستگاه رو به USB HUB که اینایی که یه USB رو به چند تا USB تبدیل می کنن استفاده می کنید ، باید بگم وصل نمیشه !!!

خوب اگه ارور نا آشنا هست جای یو اس بی هارو عوض کنید ، به جای کیبورد اینو بزنید و کیبورد رو جای دیگه ( پورت دیگه )

برای DFU کردن بهتره دستگاه unplug باشه ، یعنی به کابل وصل نباشه و DFU کنید و بعدش به سیستم متصل کنید

نرم افزار ziPhone یه قسمت داره که میشه با کلیک کردن DFU کرد که اگه مشکلی دارید میتونید ازش استفاده کنید ( ZiPhone v3.0 )

چون ویندوز قابلیت نصب و استفاده ( Plug & Play ) داره وقتی یه دیوایس جدید بهش متصل بشه اتوماتیک تنظیمات لازم رو انجام میده و چون اطلاعات با DFU کردن ( اطلاعات اتصال ) پاک میشن پس نیاز هست که دوباره این کار انجام بشه ( وقتی متصل باشه بعد که به حالت عادی بر می گردونید اتوماتیک این کارو انجام میده )

ممکنه اشکال از نرم افزار THTouch باشه ... نرم افزار رو فقط از لیست iTunes حذف کنید و با استفاده از آدرس فایل موجود روی سیستم که فک کنم Program files > iTunes > apps باشه میتونید با Drag & Drop کردن فایل به داخل محیط iTunes اون رو به لیست اضافه و sync کنید

15. 3 کاربر از huti_421 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خوب اگه ارور نا آشنا هست جای یو اس بی هارو عوض کنید ، به جای کیبورد اینو بزنید و کیبورد رو جای دیگه ( پورت دیگه )
    با سپاس از اینکه جواب دادید.من هم دقیقا همین کار رو میکنم که ویندوز شناسایی میکنه ولی این راه حل خوبی نیست به نظرم مشکل رو باید ریشه ای حل کرد.
    ممکنه اشکال از نرم افزار thtouch باشه ... نرم افزار رو فقط از لیست itunes حذف کنید و با استفاده از آدرس فایل موجود روی سیستم که فک کنم program files > itunes > apps باشه میتونید با drag & drop کردن فایل به داخل محیط itunes اون رو به لیست اضافه و sync کنید
    همچین ادرسی رو پیدا نکردم اما برنامه رو از توی ایتونز پاک کردم و دوباره ریختم اما باز همون پیغام رو داد.
    با سپاس.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •