تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 79 اولاول ... 115157585960616263646571 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 785

نام تاپيک: {{تعمیرگاه مجازی گوشیهای نوکیا}}

اگه نباشه جاش خالی می مونه NiKtA20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    InJa

پيش فرض

لطفا يكي جواب منو بده، احتمالا امشب ردش ميكنم ميره
    ميخوام ببينم اگه ايرادش اساسيه ندم!
    اگه درست ميشه لطفا بگين و اينكه چقدر خرجش ميشه كه نندازم به طرف! بعدا دردسر نشه واسم
    مرسي

پروفشنال .SA33D.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

لطفا يكي جواب منو بده، احتمالا امشب ردش ميكنم ميره
    ميخوام ببينم اگه ايرادش اساسيه ندم!
    اگه درست ميشه لطفا بگين و اينكه چقدر خرجش ميشه كه نندازم به طرف! بعدا دردسر نشه واسم
    مرسي
    سلام . بستگی داره از 4،5 تومن تا 8،9 تومن خرج داره. ولی نباید زیاد حاد باشه .

3. این کاربر از .SA33D. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

ممنون ولی با reset حل نشد...(با #7780#*) (این Soft reset بود؟ hard reset کدش اینه؟: #7370#* با این کد هم بعد از شماره‌گیری اتفاقی نمی‌افته)
    آپدیت هم هنوز مشکل داره؛ حتی با ovi، پیغام می‌ده که نمی‌تونه Update کنه...با firewall هم مشکلی نیست چون Rule درست کردم که بزاره ovi و... به اینترنت وصل شه. یه بار هم disableش کردم، باز نشد...البته تا oviرو نصب کردم و خواستم آپدیت کنم، یه چیزایی پیدا کرد ولی نتونست ادامه بده....
    در مورد contactها هم ممنون حل شد

منظورم همون #7370#* بود. پس از زدن کد از شما درخواست شماره رمز گوشی رو می کنه که اگه دستکاری نکرده باشی 12345 هست
    .

-----------------------
    کد #7370#* در مورد گوشی هایی سازگاری داره که دارای دکمه مداد باشن و نمی تونید با این روش این گوشی را ریست مستر کنید
    اما می تونی از داخل خود گوشی این کار را انجام بدی که اونم معادل کد #7780#* است که در قسمت Settings گزینه Rest factory setting را بزن و رمز 12345 را وارد کن!
    در مورد مشکل آپدیت و خطایی که می ده هم حتما ویندوزت را عوض کن ترجیها ایکس پی نصب کن البته ویندوز سون با Nokia OVI Suite سازگاری داره اما حدالامکان از نسخه 32 بیتی استفاده کن
    به هر حال قبل از نصب ویندوز یک بار برنامه را با راست کلیک کردن روی ایکون برنامه و انتخاب Run as administrator اجرا کن و ببین کار می کنه یا نه اگر کار نکرد UAC ویندوز7 را هم غیر فعال کن دوباره تست کن
    موفق باشی
    آیدین جان قربونت... مگه 5800 و N82 و 6220 و 5530 و N97 دگمه مداد دارن که این کد #7370#* روشون اجرا می شه؟؟؟ البته در گوشی های آبنبات کلاسیک نوکیا به تازگی دگمه 3 جایگزین دگمه مداد شده. اما تا اونجایی که می دونم این کد روی همه گوشی های سیمبین نوکیا پاسخگو هست. فرقی هم نمی کنه که لمسی باشه یا معمولی، مداد داشته باشه یا نداشته باشه...

من هم PCSutie و هم Ovi Suite رو روی ویندوز 7 گونه 64 بیت نصب کردم و باهاش هم حسابی کار کردم. اون هم بدون مشکل. باید دید که این دوست گرامی مون درایور های گوشیش رو به طور کامل نصب کرده یا نه. چون برای گوشی من برخی از درایورها رو درخواست می ده که باید از اینترنت دانلودشون کنم و اگه این کار رو هم نکنم معمولا با پیغام و پسغام های گوناگون آدم رو آزار می ده.

مدتيه 9 و مربع گوشيه 5700 من نميزنه، ولي وقتي چند بار قسمت پايينشو كه ميچرخه ميچرخونم درست ميشهى
    چند وقت پيش هم يه سري از دكمه هاش نميزدن كه رفت تعميرو اومد موقتا درست شد تا اين مشكل پيش اومد براش!
    به نظرتون از چيه؟
    چقدر خرجش ميشه اگه بخوام درستش كنم؟
    ميخوام گوشيمو عوض كنم،‌ميخوام بدونم مي ارزه درستش كنم و بفروشمش يا بي خيالش شم!
    ممنون

گوشیت هیچ مشکل حادی نداره. به احتمال خیلی قوی اتصال کابل فلت صفحه شماره گیری قطع شده که از مشکلات شایع گوشی های تاشو، چرخنده و کشویی هست. شما ببر نمایندگی نوکیا برات درستش کنه

شاد باشین
    التماس دعا

5. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها aydin_eb7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیدین جان قربونت... مگه 5800 و N82 و 6220 و 5530 و N97 دگمه مداد دارن که این کد #7370#* روشون اجرا می شه؟؟؟ البته در گوشی های آبنبات کلاسیک نوکیا به تازگی دگمه 3 جایگزین دگمه مداد شده. اما تا اونجایی که می دونم این کد روی همه گوشی های سیمبین نوکیا پاسخگو هست. فرقی هم نمی کنه که لمسی باشه یا معمولی، مداد داشته باشه یا نداشته باشه...
    شما اول ببین جواب چه کسی را دادم و دقیقا چی گفتم بعد این حرف را بزن !
    اتفاقا منظور من هم همین بود که ایشون نوشته بود کد #7370#* تو گوشیش کار نکرد منم گفتم این گوشی که ایشون گفته دکمه مداد نداره و در مورد حرف شما بگم که کاملا مسخره حرف می زنی کمی تخصصی تر به قضیه نگاه کن و می فهمی که دکمه مداد کارهایی از قبیل کپی و پیست و تغییر زبان نوشتاری و درگ کردن تکست را به عهده داشته که تو سریهای گوشیهای قدیمی که تاچ نیستند بر اساس سیستم عاملشون قرار داده می شد و این کد هم برای اون گوشیها کارساز بوده و الان گوشیهای تاچ نیازی به اون دکمه ندارن اما اگه به سیستم عاملشون نگاه کنی می بینی که پیشرفته شده همون سیستم عامل گوشیهای مداد دار هستش عزیزم و سازنده فنلاندی نوکیا به فکرش رسیده که تو محیط تکست به جای دکمه مداد از آیکونی با چند خط افقی استفاده کنه که شما می تونی با لمسش کار مداد را انجام بدی در کل این را بدون که در مورد گوشیهای قدیمی صحبت کردیم و بیشتر از شما گوشی دیدیم و استفاده کردیم و می دونیم گوشیهایی که شما هم نام بردی کد#7370#* را قبول می کنند چون همون دکمه مداد در این گوشیها لمسی شده
    که N82 هم استثناست
    موفق باشی
    Last edited by aydin_eb7777; 26-08-2010 at 21:02.

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

3

شما اول ببین جواب چه کسی را دادم و دقیقا چی گفتم بعد این حرف را بزن !
    اتفاقا منظور من هم همین بود که ایشون نوشته بود کد #7370#* تو گوشیش کار نکرد منم گفتم این گوشی که ایشون گفته دکمه مداد نداره و در مورد حرف شما بگم که کاملا مسخره حرف می زنی کمی تخصصی تر به قضیه نگاه کن و می فهمی که دکمه مداد کارهایی از قبیل کپی و پیست و تغییر زبان نوشتاری و درگ کردن تکست را به عهده داشته که تو سریهای گوشیهای قدیمی که تاچ نیستند بر اساس سیستم عاملشون قرار داده می شد و این کد هم برای اون گوشیها کارساز بوده و الان گوشیهای تاچ نیازی به اون دکمه ندارن اما اگه به سیستم عاملشون نگاه کنی می بینی که پیشرفته شده همون سیستم عامل گوشیهای مداد دار هستش عزیزم و سازنده فنلاندی نوکیا به فکرش رسیده که تو محیط تکست به جای دکمه مداد از آیکونی با چند خط افقی استفاده کنه که شما می تونی با لمسش کار مداد را انجام بدی در کل این را بدون که در مورد گوشیهای قدیمی صحبت کردیم و بیشتر از شما گوشی دیدیم و استفاده کردیم و می دونیم گوشیهایی که شما هم نام بردی کد#7370#* را قبول می کنند چون همون دکمه مداد در این گوشیها لمسی شده
    که N82 هم استثناست
    موفق باشی
    1. درست صحبت کنین. حرمت خودتون رو حفظ کنین. این چه طرز حرف زدنه؟؟؟ شمایی که کباده علم می کشی... با این لحن نمی تونی هیچ چیزی رو اثبات کنی؛ حتی نعوذ بالله وجود خدا رو ... چه برسه به حرفت!!!
    2. این حرف شما مسخره هست که فکر می کنین که نوکیا این کد رو بخاطر یه دگمه مداد که کاملا هم بی مصرفه و توی گوشی های امروزیش حذف شده قرار داده!!! آره؛ نوکیا بی کار، همه عقل و منطقش رو بگذاره کنار و بخاطر یه دگمه بیاد یه کد بگذاره. شما که گوشی زیادتر از من دیدین، پس با این حساب نباید اطلاعات نادرست بدین. بد نیست کمی تا قسمتی به روز بشین
    3. اصل دگمه مداد برای عمل نشان گذاری هست. نشان گذاری و تفکیک برخی از کل! بیشتر گوشی های سیمبین 9.2 و 9.3 دیگه دگمه مداد ندارن! بجاش از کلید # بهره گرفته می شه که از زمان N82 به بعد باب شد. در ضمن اون چیزی که درباره به قول خودتون مداد تاچ هم گفتی، بهش می گن گزینه های ویرایش که فقط برای متن هست و به درد ادیتور های متنی می خوره، شما تشریفتون رو ببرین توی گالری و از میون 700 تا فایل عکس، هوس کنین چند تاش رو برای دوستتون بفرستین. اون هنگامه که کمبود دگمه مداد رو برای نشان گذاری عکس های دلخواه احساس می کنین. نوکیا توی هیچ کدوم از گوشی های لمسیش مارکر نگذاشته! ( البته اشتباه کرده... ) ولی این دلیل نمی شه که بخاطر نبود یه مارکر از خیلی از ویژگی های کلیدی سیمبین از جمله سامانه مستر ریست و فکتوری ریست چشم پوشی کنه.

شاد باشین
    التماس دعا
    Last edited by DariushGreat; 26-08-2010 at 21:55.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها aydin_eb7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1. درست صحبت کنین. حرمت خودتون رو حفظ کنین. این چه طرز حرف زدنه؟؟؟ شمایی که کباده علم می کشی... با این لحن نمی تونی هیچ چیزی رو اثبات کنی؛ حتی نعوذ بالله وجود خدا رو ... چه برسه به حرفت!!!
    2. این حرف شما مسخره هست که فکر می کنین که نوکیا این کد رو بخاطر یه دگمه مداد که کاملا هم بی مصرفه و توی گوشی های امروزیش حذف شده قرار داده!!! آره؛ نوکیا بی کار، همه عقل و منطقش رو بگذاره کنار و بخاطر یه دگمه بیاد یه کد بگذاره. شما که گوشی زیادتر از من دیدین، پس با این حساب نباید اطلاعات نادرست بدین. بد نیست کمی تا قسمتی به روز بشین
    3. اصل دگمه مداد برای عمل نشان گذاری هست. نشان گذاری و تفکیک برخی از کل! بیشتر گوشی های سیمبین 9.2 و 9.3 دیگه دگمه مداد ندارن! بجاش از کلید # بهره گرفته می شه که از زمان N82 به بعد باب شد. در ضمن اون چیزی که درباره به قول خودتون مداد تاچ هم گفتی، بهش می گن گزینه های ویرایش که فقط برای متن هست و به درد ادیتور های متنی می خوره، شما تشریفتون رو ببرین توی گالری و از میون 700 تا فایل عکس، هوس کنین چند تاش رو برای دوستتون بفرستین. اون هنگامه که کمبود دگمه مداد رو برای نشان گذاری عکس های دلخواه احساس می کنین. نوکیا توی هیچ کدوم از گوشی های لمسیش مارکر نگذاشته! ( البته اشتباه کرده... ) ولی این دلیل نمی شه که بخاطر نبود یه مارکر از خیلی از ویژگی های کلیدی سیمبین از جمله سامانه مستر ریست و فکتوری ریست چشم پوشی کنه.

شاد باشین
    التماس دعا
    --------------------
    درسته حق با شماست لحن من کمی بد بود و عذر می خوام
    اما واقعیت همینه که نوکیا این کار را کرده و به گوشیهای قدیمی اگر نگاه کنی متوجه می شی که اونهایی که این دکمه را دارن هم از کد #7370#* استفاده می کنن و هم فمت هارد یا همون 3 دکمه می شن اما اونهایی که ندارن که اقلب سری 40 هستند فقط از کد #7780#* استفاده می کنن
    در کل من نیومدم که بگم گوشیهایی که شما نام بردی این قابلیت را ندارن چون قدیما ما توسط همین مشخصه می فهمیدیم که می شه مستر فرمت کرد یا نه! می دونی که بعضی کارها یک جوری باب می شه که تخصص فرد می شه برای انجام یک سری کار که می گن کوزه گری و با دیدن گوشی همون اول توسط همین مشخصه کار گوشی دستمون می اومد و نمی دونم شما چرا تا بحال این موضوع را ندیده بودی و اومدی سریع پستی دادی که نیازی به اون پست نبود
    موفق باشی
    Last edited by aydin_eb7777; 27-08-2010 at 10:19.

داره خودمونی میشه bayat72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

13 Connect is not avable

سلام.امیدوارم عنوانش رو درست نوشته باشم...
    تنظیمات gprs & روی گوشیم هست اما گوشیم به اینترنت وصل نمیشه
    ولی کامپیوتر رو تونست به اینترنت وصل کنه
    از اینجا میفهمیم مشکل از شبکه و سیمکارت نیست
    گوشیم رو ریست کردم به اینترنت وصل شد ...
    آآخرین کارها که با گوشیم انجام دادم اینکه با دو برنامه helloox و hellocarbide هکش کردم
    چه کار باید کرد
    6220 classic
    در کلوپ 6220 جوابی داده نشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض مشکل با Nokia 5610-d1

سلام
    گوشی من نوکیا 5610 است. چند وقته هرچی theme رو عوض می کنم یا آهنگش رو عوض می کنم باز بر می گرده به پیش فرضش
    الانم که کلا انگار مموریم رو نمی شناسه
    باید بگمم که فرمتشم کردم بازم درست نشد
    لطفا کمکم کنید.

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

سلام
    سلام.امیدوارم عنوانش رو درست نوشته باشم...
    تنظیمات gprs & روی گوشیم هست اما گوشیم به اینترنت وصل نمیشه
    ولی کامپیوتر رو تونست به اینترنت وصل کنه
    از اینجا میفهمیم مشکل از شبکه و سیمکارت نیست
    گوشیم رو ریست کردم به اینترنت وصل شد ...
    آآخرین کارها که با گوشیم انجام دادم اینکه با دو برنامه helloox و hellocarbide هکش کردم
    چه کار باید کرد
    6220 classic
    در کلوپ 6220 جوابی داده نشد
    مشکل نه از سیم هست نه از گوشی؛ از اپراتور هست! گوشی با سیستم GPRS سیمکارت سازگار نیست. من هم همین مشکل رو فقط با ایرانگل Irancel دارم. هنگامی که می خوام سایت گردی کنم به اینترنت وصل می شه، اما هنگامی که بروزر گوشی رو باز می کنم، با همین پیغام مسخره یا پیغام Time Out مواجه می شم...!
    اما با دزد اول MCI هیچ مشکلی ندارم و می تونم سایت گردی کنم.

یه پیشنهاد: شما از مرورگر Opera Mini بهره بگیر. میتونی وصل بشی و وب گردی کنی.

سلام
    گوشی من نوکیا 5610 است. چند وقته هرچی theme رو عوض می کنم یا آهنگش رو عوض می کنم باز بر می گرده به پیش فرضش
    الانم که کلا انگار مموریم رو نمی شناسه
    باید بگمم که فرمتشم کردم بازم درست نشد
    لطفا کمکم کنید.

گوشی رو مستر ریست کنین
    از مسیر:
    Tools >> Settings >> Security >> Reset to Factory Settings

التماس دعا عزیزان

داره خودمونی میشه herfei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام . یه مشکل عجیب درN86 . نمیدونم چرا هر جا که کد های امنیتی می خوای وارد کنی که باید به صورت ستاره نمایش داده بشه وقتی رمز رو وارد می کنی اول عدد رو نشون میده بعد ستاره میشه یعنی مثلا اگه یه رمز 88 باشه که قانونش باید ** تایپ بشه اول که 8 رو میزنی نشون میده ویک ثانیه بعد ستاره میشه.
    مشکل از کجاست ؟ ریست هم کردم فایده نداشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •