تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 122 اولاول ... 115157585960616263646571111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

1- اطلاعات شما باید براحتی 100 درصد برمی گشت. نه 80 درصد. مگه بعد از فرمت با پارتیشن کار دیگری هم کردید؟

2- اگر بلد باشید با نرمافزارهای فوق (از جمله Recover My Files) کار کنید, برگردوندن اطلاعات یک پارتیشن فرمت شده برای همشون مثل آب خوردنه و 100 درصد برمیگرده. چون پارتیشن فرمت سریع شده آسانترین مورد ریکاوری هست و اطلاعات بصورت عالی باقی مونده.
    دوست عزيزم، Quick format نشده بود.
    فرمت كامل (Full format) شده بود.
    اينجور بگم كه كل هارد ديسك، به طور آهسته فرمت شده بود و به يك پارتيشن تبديل شده بود.(البته چون من مسافرت بودم، يكي ديگه اومده بود اين كار رو كرده بود.) بعدش هم من اومدم و دوباره پارتيشن بندي كردم. و بعد از اون همونكاري رو كردم كه توضيح داده شد.
    در اين حالت هم ميشد، 100 درصد اطلاعات رو بازيابي كرد؟ اگه راهنمايي كنيد، خيلي هم خوشحال ميشم.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

دوست عزيزم، Quick format نشده بود.
    فرمت كامل (Full format) شده بود.
    اينجور بگم كه كل هارد ديسك، به طور آهسته فرمت شده بود و به يك پارتيشن تبديل شده بود.(البته چون من مسافرت بودم، يكي ديگه اومده بود اين كار رو كرده بود.) بعدش هم من اومدم و دوباره پارتيشن بندي كردم. و بعد از اون همونكاري رو كردم كه توضيح داده شد.
    در اين حالت هم ميشد، 100 درصد اطلاعات رو بازيابي كرد؟ اگه راهنمايي كنيد، خيلي هم خوشحال ميشم.
    هارد شما اصلا فرمت کامل نشده بوده و یا اینکه فرمت کامل روی تمام هارد انجام نشده.

مطمئن باشید.

اگر کل هارد شما فرمت کامل شده بود نرمافزارتون یا تقریبا کل اطلاعات رو ریکاوری می کرد یا هیچی شو, نه 80 درصدشو. چون سر کل هاردتون یک بلا اومده بود.

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ورژن جدید
    getdataback fat 3.63
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    getdataback ntfs 3.63
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by alaodin1; 25-10-2008 at 02:18.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروود
    من یک برنامه ای --- Dream روی سیستمم بود،و فایلهای که کپچر کرده بود رو در خود پوشه نصب شده برنامه ریخته بودم،به اشتباه 2 بار برنامه رو با Your Uninstaller پاک کردم و پوشه خود برنامه رو پاک کردم،حالا می خوام ری کاوری کنم،با tun up undelete و ریکاوری سیستم مکانیک امتحان کردم چیزی پیدا نشد!آیا امکان ریکاوری اصلا هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام میخواستم بگم من ویندوز جدیدنصب کردم وفایل های ویندوز قبلی را فرمت کردم میشه اون فایلها رو برگردوند لطفا راهنمای فرمایید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام:
    ببخشید دوستان من نمیدونم از کجا سوالم را بپرسم: برام یک سوال حیاتی پیش آمده من یک ویندوز نصب کردم به پارتیشن آن دست نزدم ولی بعد از تموم شدن نصب ویندوز 3 تا از درایوهای پر کاربردی من اخطار فرمت میده چیکار کنم تا اطلاعات آن از بین نره
    لطفا جوابم را اگه شد سریع بدهید چون من یک pdf برای ترفندها تنظیم می کردم که حدود 300 صفحه می شد .
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام میخواستم بگم من ویندوز جدیدنصب کردم وفایل های ویندوز قبلی را فرمت کردم میشه اون فایلها رو برگردوند لطفا راهنمای فرمایید
    اگه از فرمت سريع استفاده کرده باشين احتمالش زيادتره اگه از فرمت کامل استفاده کرده باشين اونم امکان باز يابي
    داره

با نر م افزار ها ي قدرتمند recovery ميشه بازيابي کرد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام:
    ببخشید دوستان من نمیدونم از کجا سوالم را بپرسم: برام یک سوال حیاتی پیش آمده من یک ویندوز نصب کردم به پارتیشن آن دست نزدم ولی بعد از تموم شدن نصب ویندوز 3 تا از درایوهای پر کاربردی من اخطار فرمت میده چیکار کنم تا اطلاعات آن از بین نره
    لطفا جوابم را اگه شد سریع بدهید چون من یک pdf برای ترفندها تنظیم می کردم که حدود 300 صفحه می شد .
    با تشکر

مي شه اون خطا رو اينجا کپي کنيد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان من به یه مشکل خوردم من وینوزم دچار مشکل شد و مجبور شدم ویندوز عوض کنم موضوع اصلی اینه که من در دسکتاپ 3 تا فایل که دارای 30 تا فایل word بود رو از دست دادم(فرمت درایو برای نصب ویندوز) حالا با نرم افزار Recover My Files هر کاری میکنم اثری از فایل هام نمیتونم پیدا کنم میشه یکی راهنمایی کنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من به یه مشکل خوردم من وینوزم دچار مشکل شد و مجبور شدم ویندوز عوض کنم موضوع اصلی اینه که من در دسکتاپ 3 تا فایل که دارای 30 تا فایل word بود رو از دست دادم(فرمت درایو برای نصب ویندوز) حالا با نرم افزار Recover My Files هر کاری میکنم اثری از فایل هام نمیتونم پیدا کنم میشه یکی راهنمایی کنه

Get Date Back رو هم امتحان کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •