تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 607 از 827 اولاول ... 107507557597603604605606607608609610611617657707 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,061 به 6,070 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اقا يه تجربه رو به دوستان بگم چون يه هفته اي تحقيق كردم .من ابتدا قصد خريد هارد ٢ترا ادپتوري وسترن رو كردم ولي با تحقيقي كه كردم ديدم اين هارد روي تي وي هاي سامسونگ و بعضي از ريسيورها جواب نمي ده و جوري هم نيست كه با فرمت كردن و يا تبديل فرمت حل بشه!! براي خريد سيگيت بكاپ پلاس رو پيشنهاد كردن كه الان هم كاملا راضيم و تا حالا به هر پورتي كه وصل كردم شناخته و مشكلي نيست .در ضمن گفته شد سيگيت هارد سبكتري هست از نظر وسترن .و يكي از قابليتهاش هم همين بكاپ پلاسش هست.Sent from my iPhone using Tapatalk
    من خودم دو تا WD My book 2TB دارم و مشکلی هم بابت شناسایی نشدن توسط تلویزیون سامسونگ چه D5550 و چه ES6950 نداشتم. همیشه از روی این هاردها و همچنین WD My passport 1tb ام فیلم های 4 گیگ تا 12 گیگ 3D را با این تلویزیونها دیدم. البته سیگیت از نظر قیمتی ارزانتر هم هست.

2. 4 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آقا محسن، چند تا فایل روی هاردتان بریزید و تست کنید. من یک بار WD Element خریده بودم که اولش سلامتی هارد را کم نشان میداد. چند تا فایل حجیم که روی هارد کپی کردم، سلامتی اش کمتر هم شد. مجبور شدم ببرم سازگار تعویض. خوشبختانه همان جا برایم عوض کرد و یک My Passport بهم داد.

4. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آقا محسن، چند تا فایل روی هاردتان بریزید و تست کنید. من یک بار WD Element خریده بودم که اولش سلامتی هارد را کم نشان میداد. چند تا فایل حجیم که روی هارد کپی کردم، سلامتی اش کمتر هم شد. مجبور شدم ببرم سازگار تعویض. خوشبختانه همان جا برایم عوض کرد و یک My Passport بهم داد.

من الان حدود 2.5 ترا ریختم روی هارد ..و این تست برای بعد کپی کردن 2.5 ترا هست ..... به نظرتون ببرم گارانتی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

من خودم دو تا WD My book 2TB دارم و مشکلی هم بابت شناسایی نشدن توسط تلویزیون سامسونگ چه D5550 و چه ES6950 نداشتم. همیشه از روی این هاردها و همچنین WD My passport 1tb ام فیلم های 4 گیگ تا 12 گیگ 3D را با این تلویزیونها دیدم. البته سیگیت از نظر قیمتی ارزانتر هم هست.
    دقيقا،با تماسي كه با سازگار داشتم عنوان شد كه هاردها مثل هم نيستن و امكانش هست كه دو هارد مشابه به يك ديوايس غير از پي سي جواب بدن و ديگري جواب نده !ولي عنوان ميشه هاردهاي وسترن هارد رو بصورت دو پارتيشن مجازي تعريف ميكنن و در بعضي از ديوايسها قابل شناسايي نيستند .من اين مطلب رو هم فروشنده باكسهاي گيم كه با هارد اكسترنال براي وصل شدن به اين باكس هاسرو كار دارن پرسيدم و اونا هم از سيگيت بكاپ پلاس استفاده مي كنند.اين نكته چيزي از خوب بودن هارد وسترن كم نميكنه.فقط يه تجربه مفيده براي كسايي كه ميخوان هاردشون رو اكثر ديوايسها بشناسن. . .

Sent from my iPhone using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من الان حدود 2.5 ترا ریختم روی هارد ..و این تست برای بعد کپی کردن 2.5 ترا هست ..... به نظرتون ببرم گارانتی؟
    برای اطمینان هم از لحاظ سلامتی و هم از لحاظ سریال نامبر ، پیشنهاد میشه ببرید گارانتی تا تست و بررسی بشه .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    من یه هارد 3 ترا گرفتم (البته یکی از دوستام برام گرفت)
    2 تا مساله هست .. این دوست ما رفته هارد MY BOOK FOR MAC گرفته می خواستم ببینم با هارد های اکسترنال my book معمولی چه فرق هایی داره و ایا تفاوت قیمت هم دارن یا خیر ؟
    و اینکه قابلیت رمز گذاری نداره ! چه مشکلی داره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه هارد 3 ترا گرفتم (البته یکی از دوستام برام گرفت)
    2 تا مساله هست .. این دوست ما رفته هارد MY BOOK FOR MAC گرفته می خواستم ببینم با هارد های اکسترنال my book معمولی چه فرق هایی داره و ایا تفاوت قیمت هم دارن یا خیر ؟
    و اینکه قابلیت رمز گذاری نداره ! چه مشکلی داره؟
    سلام .

بجز نوع فرمت پارتيشن و نرم افزارها تفاوتي با مدل my book ندارد . قابليت hardware encryption دارد .

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام .

بجز نوع فرمت پارتيشن و نرم افزارها تفاوتي با مدل my book ندارد . قابليت hardware encryption دارد .
    ممنون
    رو جعبش هم زده داره اما وقتی من به کامپوتر وصل میکنم چیزی نمی زنه و نرم افزاری هم روش نیست
    البته دوستم این هاردو فرمت کرده و 2 تا پارتیشن توش ساخته ! ممکنه به همین دلیل باشه
    و یه سوال دیگه ! اگه من بخوام پارتیشن ها رو حذف کنم و یک پارتیشن 3 ترا داشته باشم فایل های روش حذف میشه ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون
    رو جعبش هم زده داره اما وقتی من به کامپوتر وصل میکنم چیزی نمی زنه و نرم افزاری هم روش نیست
    فرمت پارتیشن این هارد HFS+ Journaled هست و ویندوز این فرمت را شناسایی نمیکند .

البته دوستم این هاردو فرمت کرده و 2 تا پارتیشن توش ساخته ! ممکنه به همین دلیل باشه
    پارتیشن بندی و فرمت کردن هارد موجب از بین رفتن کلیه اطلاعات میشود .

و یه سوال دیگه ! اگه من بخوام پارتیشن ها رو حذف کنم و یک پارتیشن 3 ترا داشته باشم فایل های روش حذف میشه ؟
    حدف پارتیشنها موجب از بین رفتن دیتاها میشود . اگر دیتایی روی هارد ریختید قبل از هرکاری به جای دیگری منتقل کنید .

14. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arsenal-4ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    هارد اکسترنالی میخوام که ساعتهای طولانی برای ادیت و ساخت ویدئو با برنامه ها بشه ازش استفاده کرد و مشکلی براش پی نیاد. حداقل 1 ترابایت فضا داشته باشه، سرعت خواندن/نوشتن بالا داشته باشه و قیمت هم فعلا مهم نیست. ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •