تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 605 از 753 اولاول ... 105505555595601602603604605606607608609615655705 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,041 به 6,050 از 7521

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان از لحاظ عملی امکانش هست درخواست بدیم که لاین تلفن از خط برداشته بشه و خط فقط واسه لاین دیتا استفاده بشه ؟ اصلا تاثیری این کارتو سرعت و کیفیت خط ایجاد میکنه ؟
    من به پشتیبانی گفتم بهم جواب منفی دادن ، حالا میخوام ببینم واقعا گفتن یا فقط میخواستن از سر خودشون باز کنن !
    اگر اشتباه نکنم باید بری مخابرات درخواست بدی ، حالا چرا میخوای بوق تلفن رو برادری؟ اینجوری اگر مشکل پیش بیاد نمیتونی بعدش بفهمی مشکل از چیه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگر اشتباه نکنم باید بری مخابرات درخواست بدی ، حالا چرا میخوای بوق تلفن رو برادری؟ اینجوری اگر مشکل پیش بیاد نمیتونی بعدش بفهمی مشکل از چیه!
    از این خط فقط واسه نت استفاده میکنم ، اگه اشتباه نکنم حدود 20% دیتاریت رو بالا میبره

- - - Updated - - -

از این خط فقط واسه نت استفاده میکنم ، اگه اشتباه نکنم حدود 20% دیتاریت رو بالا میبره

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

درود بر شما
    مدل مودم چیه؟ مودم اپدیته؟
    شما روی ADSL2 بزارید ببنید نتیجه اش چطور میشه میرابی شما بالاست در ضمن لطفا از صفحه Administration=>DSL Setting یک عکس بزارید تا راهنمایتان کنیم
    Asus DSL N55 U

با آخرین آپدیت رسمی ایسوس بروز شده . عکس از صفحه DSL Setting :

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

برخی از دوستان میگن با مودم تی پی لینک D9 که از چیپ برادکام استفاده میکنه SNR بهتر میشه ! آیا واقعا اینطوره و مودم در کاهش نویز خط موثره ؟

این مودمی که من دارم از چیپ Ralink-A استفاده میکنه اگه تعویضش کنم و یه D9 بگیرم مشکل نویز حل میشه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

Asus DSL N55 U

با آخرین آپدیت رسمی ایسوس بروز شده . عکس از صفحه DSL Setting :
    دوست عزیز گزینه Stability Adjustment رو یک دونه یک دونه مثبت بده ببین ریتت چطور میشه ، توی مودم های ایسوس با این ابزار میشه کمی ریت رو بهبود بخشید
    مدولاسیون رو بزار روی adsl2 میرابی بهتر میشه

6. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

برخی از دوستان میگن با مودم تی پی لینک D9 که از چیپ برادکام استفاده میکنه SNR بهتر میشه ! آیا واقعا اینطوره و مودم در کاهش نویز خط موثره ؟

این مودمی که من دارم از چیپ Ralink-A استفاده میکنه اگه تعویضش کنم و یه D9 بگیرم مشکل نویز حل میشه ؟
    چیپ برادکام امریکایست و برای خط های که نویز دارند بهتر است

8. 2 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز گزینه Stability Adjustment رو یک دونه یک دونه مثبت بده ببین ریتت چطور میشه ، توی مودم های ایسوس با این ابزار میشه کمی ریت رو بهبود بخشید
    مدولاسیون رو بزار روی adsl2 میرابی بهتر میشه
    افزایش Stability Adjustment در حالت +ADSL2 موجب بهتر شدن پهنای باند و افزایش نویز خط میشه و در حالت G.DMT ظاهرا برعکسه و موجب کاهش پهنای باند و بهتر شدن نویز میشه !
    در حالتی که Stability Adjustment روی 4+ قرار میدم SNR روی 6 و پهنای باند 8192 میشه و در حالت G.DMT باید Stability Adjustment روی 4- قرار بدم تا پهنای باند به 7872 برسه و نویز خط هم 10 !
    فعلا دارم از حالت G.DMT استفاده میکنم با اینکه پینگ از 4.2.2.4 حدود 103 هست ولی یه تاخیر موقع بازشدن صفحات وب دارم نمیدونم G.DMT روی باز شدن صفحات وب تاثیری داره یا این مشکل از خود پارس انلاین هست

10. این کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

افزایش Stability Adjustment در حالت +ADSL2 موجب بهتر شدن پهنای باند و افزایش نویز خط میشه و در حالت G.DMT ظاهرا برعکسه و موجب کاهش پهنای باند و بهتر شدن نویز میشه !
    در حالتی که Stability Adjustment روی 4+ قرار میدم SNR روی 6 و پهنای باند 8192 میشه و در حالت G.DMT باید Stability Adjustment روی 4- قرار بدم تا پهنای باند به 7872 برسه و نویز خط هم 10 !
    فعلا دارم از حالت G.DMT استفاده میکنم با اینکه پینگ از 4.2.2.4 حدود 103 هست ولی یه تاخیر موقع بازشدن صفحات وب دارم نمیدونم G.DMT روی باز شدن صفحات وب تاثیری داره یا این مشکل از خود پارس انلاین هست
    G.DMT برای خطهای نویز دار مناسبه حداکثر کشش G.DMT تا سرعت ۸ مگ هست
    به طور کلی Stability Adjustment وقتی روی اعداد مثبت قرار بدی باعث افزایش پهنا باند و snr و وقتی روی منفی قرار بدی باعث کاهش سرعت و ثبات روی سرویس میشه
    تا جای که خبر دارم پارس مشکل پهنا باند داره...

12. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان این زوج های تلفن که برای هر خانه میاد ایا هر دو سیم اختصاصی هست یا یکی از انها مشترکه ؟ من فکر میکنم از دو رشته سیم یکی باید در پست مشترک باشه چون الان سیم تلفن ما کنار برق نیست ولی مال همسایه ها از کنار کابل برق رد شده و توی خط من نویز انداخته ، حالا شایدم از اینجا نباشه ولی با تست هایی که من انجام دادم حدس میزنم از مال همسایه ها باشه چون همشون از پست ما هستند اینایی که از کنار برق عبور کردن .به نظر شما ممکنه یکی از سیم ها مشترک باشه و باعث بشه روی بقیه خط ها نویز بیفته ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان این زوج های تلفن که برای هر خانه میاد ایا هر دو سیم اختصاصی هست یا یکی از انها مشترکه ؟ من فکر میکنم از دو رشته سیم یکی باید در پست مشترک باشه چون الان سیم تلفن ما کنار برق نیست ولی مال همسایه ها از کنار کابل برق رد شده و توی خط من نویز انداخته ، حالا شایدم از اینجا نباشه ولی با تست هایی که من انجام دادم حدس میزنم از مال همسایه ها باشه چون همشون از پست ما هستند اینایی که از کنار برق عبور کردن .به نظر شما ممکنه یکی از سیم ها مشترک باشه و باعث بشه روی بقیه خط ها نویز بیفته ؟
    اختصاصی هستن این چیزی که میگی بعیده اگر کابلی اومده از پست اومده چند زوج باشه و بعد به یک جعبه تقسیم برسه و هر کابل به هر خانه بره ، اگر اون کابلی که از پست اومده از کنار برق رد شده باشه بله اختلال ایجاد میکنه اما اگر از پست سیم یک تیکه کشیدی دیگه نه اختلال از این نظر نباید ایجاد بشه
    من دوتا خط دارم‌ ، با اینکه از کنار برق رد نشدن ولی روی هم اختلال ایجاد میکردن خوب حالا ماجرا چی بود روی خط اولم فقط یک تلفن پاناسونیک بود و روی خط دوم فقط مودم adsl وقتی تلفن رو به خط اولم وصل میکردم مقداری از snr خط دومم رو کم میکرد خوب راه حلی که پیدا کردم این بود که روی خط اولم یک میکروفیلتر قرار دادم و مشکل اختلال رفع شد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •