تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 604 از 827 اولاول ... 104504554594600601602603604605606607608614654704 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,031 به 6,040 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام هارد 1 ترا بخرم خودم نظرم رویه هارد های وسترن هست میخواستم بدونم نظر شما چیه؟
    واسم اول امنیت مهمه و بعد سرعت نمیخوام فایل هایی که روش میریزم یه موقع از بین برن.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

برای رکورد ----- هارد اکسترنال بهتره یا اینترنال ؟؟؟....من یه مدت هارد my password داشتم بعد یه مدت استفاده سوخت خراب شد 85 خریده بودم 500گیگ......الان چون تجربه خوبی ندارم از هارد اکسترنال میخوام هارد اینترنال وصل کنم ولی مشکلم برق هست....نمیخوام دوباره هاردم خراب بشه...ااپتور استاندارد چجوریه؟؟ یه اداپتور خوب به منمعرفی میکنید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان هارد یک ترا اکسترنال بدون آداپتور چه مارکی بهترین نوع میباشد سرعت مهم نیست فقط نمی خوام خراب شه یا اطلاعاتم بدون دلیل پاک شه نظر خودم رو adata hv620 هست آیا انتخاب خوبی هست؟

پروفشنال omid.pari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Sarzamine nistiha

پيش فرض

سلام دوستان
    من بالاخره با توجه به نیازم هارد اکسترنال پرتابل A30 با حجم 1 ترا رو خریدم. البته اول میخواستم A80 بگیرم چون تجربه این 2 سال و نیم کار باهاش عالی بوده ولی خوب دیدم یه تنوعی بشه و یه چیزه جدید بگیرم . واسه همین A30 را پسند کردم . اول رفتم از بازار بخرم که دیدم همه جا رو وسترن دیجیتال گرفته و مجبور شدم از سایت و آنلاین خرید کنم.
    دیجی کالا 2 روز پیش واسه فروش ویژه گذاشته بود و منم از خدا خواسته زود خریدم و امروز به دستم رسید. و همین که رسید 200 گیگش رو پر کردم.
    باید بگم که نسبت به A80 خیلی خوشگلتر و ظریف تره و اندازش هم کوچکتره و سرعتش هم به نظرم بیشتره فقط تو جعبش یه کابل داشت که اندازش کمتره در حالیکه A80 یه کابل کوچیک و یه کابل طویل تر داشت. و من مجبور شدم کابل اونو واسه A30 استفاده کنم.
    در کل باید بگم که از خریدم خیلی راضی هستم و اگه خواستین هارد پرتابل بخرید شدیدا توصیه میشه .

5. 4 کاربر از omid.pari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام هارد 1 ترا بخرم خودم نظرم رویه هارد های وسترن هست میخواستم بدونم نظر شما چیه؟
    واسم اول امنیت مهمه و بعد سرعت نمیخوام فایل هایی که روش میریزم یه موقع از بین برن.
    دوستان هارد یک ترا اکسترنال بدون آداپتور چه مارکی بهترین نوع میباشد سرعت مهم نیست فقط نمی خوام خراب شه یا اطلاعاتم بدون دلیل پاک شه نظر خودم رو adata hv620 هست آیا انتخاب خوبی هست؟
    سلام .

مدلهای portable در بازار متنوع هستند و قطعاً هم نمیتوان گفت که فلان مدل بهترین هست و خرابی نداره .به هر حال پیشنهاد میشه از برندهای معتبر و شناخته شده خریداری کنید . نکته مهم این هست که با گارانتی معتبر بخرید و همچنین در استفاده و حمل و نقل دقت کنید .

برای رکورد ----- هارد اکسترنال بهتره یا اینترنال ؟؟؟....من یه مدت هارد my password داشتم بعد یه مدت استفاده سوخت خراب شد 85 خریده بودم 500گیگ......الان چون تجربه خوبی ندارم از هارد اکسترنال میخوام هارد اینترنال وصل کنم ولی مشکلم برق هست....نمیخوام دوباره هاردم خراب بشه...ااپتور استاندارد چجوریه؟؟ یه اداپتور خوب به منمعرفی میکنید ممنون
    اگر ----- شما قابلیت نصب هارد بصورت اینترنال (sata) داره که نیازی به خرید باکس و تبدیل نیست . در غیر اینصورت بهترین راه استفاده از پاور کیس هست که استانداردتر هست . البته برای روشن کردن پاور خارج از کیس باید سیم سبز و مشکی را با سنجاق یا سیم به هم وصل کنید (عکس بذارم؟) .

7. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ممنون ... میشه رو هارد دیگه ای هم امتحان کنید یا یکبار دیگه با نرم افزارش مثلا بزارید رو 5 دقیقه و به یک سیستم بدون اون نرم افزار وصل کنید ببینید خاموش میشه یا نه ? فقط می خوام خیالم راحت شه که همیشه میشه این تغییر رو داد و تغییر در هار ثبت میشه و به نرم افزارش ربطی نداره
    یک دنیا ممنون از لطفت

Sent from my SGH-I317M using Tapatalk 4 Beta

سلام. متاسفانه من فقط هارد وسترن دارم. اگه شما فقط یک سیستم دارید هاردتون رو با نرم افزار تنظیم کنید و بعد به تلویزیون یا سینما خانگی یا ... وصل کنید و ببینید چه نتیجه ای میده. هر چند که نمیشه بازم قطعی نظر داد.

9. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اقا از اینکه سوالات را پاسخ میدید خیلی ممنون

یه سوال داشتم

این رفیق ما مغازشون دوربین مداربسته داره الان مدتی که هارد دستگاه dvr خراب شده

هارد seagate 1 tb بردش سازگار ارقام گفت مربوط به ما نمیشه هارد ضربه خورده ها از این صحبت ها

حالا این بنده خدا چیکار کنه؟؟؟

چطوری باید هارد تعمیر کنم؟؟.....خودم میتونم درستش کنم؟؟...هاردش ساتا هست

ایا میشه با کابل ساتا به سبستم خودم وصلش کنم درستش کنم؟؟

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

یه سوال داشتم

هارد seagate 1 tb بردش سازگار ارقام گفت مربوط به ما نمیشه هارد ضربه خورده ها از این صحبت ها

باید به تاپیک تعمیر هارد مراجعه کنید.

12. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال داشتم

اگر هارد ديسك مورد نظر دچار مشكلات ساده اي شده باشه (كه بعيد ميدونم اينطور باشه) شايد بتونيد خودتان مشكل را برطرف و يا اطلاعات موجود را ريكاوري كنيد . در غير اينصورت اگر اطلاعات با ارزش داريد كه چاره اي جزء ارسال به كلينيكهاي تخصصي جهت ريكاوري نداريد كه تا چندين برابر قيمت يك هارد نو هزينه خواهد داشت . اگر اطلاعات باارزش هست توصيه ميشه كه دستكاري نكنيد و اوضاع هارد را وخيمتر نكنيد .

14. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    قصد خرید سیلیکن پاور ارمور ای 30 رو دارم نظرتون رو میخوایتم بدونم ارزش خرید داره گارانتیش چطوره ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •