تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 601 از 1049 اولاول ... 101501551591597598599600601602603604605611651701 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,001 به 6,010 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان نمی دونم جای مطرح کردنش اینجا هست یا نه؟
    یه نماینده خدمات پس از فروش محصولات ال جی توی شهر ما کاشان 30 تومن می گیره و یه برد اضافه می کنه که به خود گیرنده، تلویزیون دیجیتال هم اضافه بشه!
    یعنی تیونر دیجیتال رو به تی وی اضافه می کنه!!
    فکر نکنم بردی به دستگاه اضافه کنه بلکه اگه سخت افزارش تو تلویزیون شما باشه با وارد شدن به منو مخفی اونو فعال میکنه

2. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    حوالی خلیج پارس

پيش فرض

بنظرشماکدوم امپ رابگيرم؟ Onkyo NR609 يا Pioneer LX55
    يا امپ ديگري تا حدود 1.7 ميليون تومان

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از جوابتون .
    فقط میشه راهنمایی کنید و بگید چقدر باید رو پولم بذارم تا ست جامو رو بتونم بخرم؟ و بین اون دو تا آمپی که گفتین پایونیر 520 بهتر اسپیکر جامو رو درایو میکنه و یا انکیو؟

و از اونجایی که بعید میدونم بودجم به ست جامو برسه بین این دو rs777 و 1312 کدوم موزیکالیتی بیشتری داره؟
    برا سینما که فکر کنم 1312 بهتر باشه .
    من پیج های قبلو بازم گشتم ولی بچه ها کمتر راجع به جنس صدای 777 بحث کرده بودن. فقط گفتن که ما داریم و راضی هستیم ازش. (مثلا نگفته بودن صداش سرد یا گرمه ، مید وهای چطوریه و از این مسائل که شما خودتون وارد ترین)

شما اگه خودتون به جنس صدای این برند آشنایی دارین و میتونین ببرام توضیح بدین که خیلی عالیه و یا بهم بگین تو سایتای خارجی کجا باید دنبال ریویو و مقایسه کلی صدای این دو تا برند بگردم.

ممنون که وقت میذارین و جواب میدین .
    اگه شما ساب نگیرین ست جامو حدوداً همون 1100 در می یاد ولی برای فیلم به مشکل می خورید. می تونید فعلاً بدون ساب استفاده کنید و بعداً ساب جدا تهیه کنید.
    در مورد مقایسه RS777 و 1312 راستش خودم نشنیدم صداش رو ولی 1311 صداش تفکیک بهتری داشت نسبت به RS77 البته نه چندان محسوس ولی صدای RS77 حجم بیشتری داشت و به نظر من صداش نرم تر بود.
    توی 1312 نسبت به 1311 بلندگوهای Sat از درایور های فول رنج توشون استفاده شده که از این نظر من خودم 1311 رو بهش ترجیح می دم.

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

بنظرشماکدوم امپ رابگيرم؟ Onkyo NR609 يا Pioneer LX55
    يا امپ ديگري تا حدود 1.7 ميليون تومان
    اول باید ببینید که با چه بلندگویی می خواین ست کنید؟
    ولی به حالت کلی LX55 امکانات بالاتری داره و در ضمن کلاس ساختش بالاتر از 609 هست.
    در ضمن قیمت 609 توی ایران نسبت به قیمت جهانی خیلی بالاتره. فکر می کنم الان 1350 باشه که به نظرم نمی ارزه.

5. 3 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    حوالی خلیج پارس

پيش فرض

اقا پزمان میخوام با جامو 608 ست کنم. درضمن یه اشنا از دبی می خوادبرام بیاره بدون گمرکی و فقط قیمت خرید وکرایه لنج که ناچیزه.
    چه امپی پیشنهاد میدید که هم صدای عالی وهم کیفیت پردازش تصویرش ( upscaling ) عالی باشه، نظر خودم روی pioneer lx55
    یا onkyo 609 میباشه،البته اگه از عهده هزینه اش بر بیام شایدم onkyo 809 . شما چه امپی پیشنهاد میدید ؟ برای اسپیکر در حد قیمت جامو یا کمی بالاتر چه پیشنهاد میدید.
    اگه ممکنه حدود قیمت امپ و اسپیکر در دبی به درهم و ادرس نمایندگی جهت خرید هم بهم بدین اخه طرف که قراره برام بگیره و ارسال کنه از سینمای خانگی سررشته نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اسلام خدمت همه شما عزیزان بخصوص مدیران محترم . سنمای خانگی سونی دارم وقتی دی وی دی میزارم در آن باز میشه و دی وی دی میاد بیرون اصلا قبول نمی کنه . قبلا اینطوری نبود 10 روزه که گارانتی آن تمام شده. لطفا یه راهنمایی بفرمایید باسپاس

در آغاز فعالیت saeed pana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    قشم

پيش فرض

باسلام سینمای خانگی 3dبهترین مارک چیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    تو این دو مدل موندم راهنمایی کنید ممنون میشم
    سامسونگ 5550 و 555
    مدل 5550 dvd-blu ray
    مدل 555 فقط dvd این مدل دو تا از بانداش وایرلسه
    ولی اولی باند وایر لس نداره
    در ضمن تو بازار میگفتن گارانتی مدل 5550 تموم شده وقدیمی هست
    گفتم از شما راهنمایی بگیرم
    با تشکر

داره خودمونی میشه myum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    من دستگاهم رو بردم نمايندگي اونجا تست كردند و همه ي شبكه ها رو كامل و بدون نويز گرفت
    من رفتم يه آنتن جديد از نوع شاخه اي گرفتم كه اين آنتن هم 8 شبكه رو به هزار زحمت گرفته، شبكه هاي نمايش و ... رو پيدا ميكنه ولي قابل پخش نيستند
    فروشنده ي آنتن به ما يه آنتن icen پيشنهاد داد و گفت كه اين آنتن براي نقاط كور مشهد مثل بلوار طبرسي شمالي عالي هست
    و تمامي شبكه ها رو كاملا صاف ميگيره كه البته قيمتش 40 هزار تومان بود
    تازه فروشنده ميگفت كه اين آنتن تقويت كننده ي داخلي داره .
    حالا من برم اين آنتن رو بخرم ؟

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اقا پزمان میخوام با جامو 608 ست کنم. درضمن یه اشنا از دبی می خوادبرام بیاره بدون گمرکی و فقط قیمت خرید وکرایه لنج که ناچیزه.
    چه امپی پیشنهاد میدید که هم صدای عالی وهم کیفیت پردازش تصویرش ( upscaling ) عالی باشه، نظر خودم روی pioneer lx55
    یا onkyo 609 میباشه،البته اگه از عهده هزینه اش بر بیام شایدم onkyo 809 . شما چه امپی پیشنهاد میدید ؟ برای اسپیکر در حد قیمت جامو یا کمی بالاتر چه پیشنهاد میدید.
    اگه ممکنه حدود قیمت امپ و اسپیکر در دبی به درهم و ادرس نمایندگی جهت خرید هم بهم بدین اخه طرف که قراره برام بگیره و ارسال کنه از سینمای خانگی سررشته نداره
    یاماها 671 یا پایونیر 1021 برای جامو 608 آمپ های خوبی هستند من خودم جامو 606 دارم قبلا آمپ اونکیو 606 داشتم جدیداً پایونیر 921 گرفتم و خیلی راضی هستم آمپلی فوق العاده ایه امکانات خیلی خوبی داره و به نظرم صداش به طور محسوسی بهتر از اونکیو 606 هست.
    البته جامو 608 احتیاج به توان بیشتری داره که شما میتونید اونو بصورت BiAmp ببندین.
    در مورد اسپیکر حقیقتش من خودم از طرفدارهای جامو و JBL هستم اگه میتونید بیشتر هزینه کنید JBL ES90 بلندگویی خیلی خوبیه ولی تو سطح قیمت جامو می شه گفت که چیز دندون گیری پیدا نمی شه.

12. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام
    من دستگاهم رو بردم نمايندگي اونجا تست كردند و همه ي شبكه ها رو كامل و بدون نويز گرفت
    من رفتم يه آنتن جديد از نوع شاخه اي گرفتم كه اين آنتن هم 8 شبكه رو به هزار زحمت گرفته، شبكه هاي نمايش و ... رو پيدا ميكنه ولي قابل پخش نيستند
    فروشنده ي آنتن به ما يه آنتن icen پيشنهاد داد و گفت كه اين آنتن براي نقاط كور مشهد مثل بلوار طبرسي شمالي عالي هست
    و تمامي شبكه ها رو كاملا صاف ميگيره كه البته قيمتش 40 هزار تومان بود
    تازه فروشنده ميگفت كه اين آنتن تقويت كننده ي داخلي داره .
    حالا من برم اين آنتن رو بخرم ؟
    گفتم به شما همه جهت ها روتست کن.
    و اینکه به من بگو دورو بر خانتون ساختمان بلند زیاد دارین طوری که جلوی انتن گرفته باشه .
    ببین نمیتونی انتن رو روی خانه همسایه هاتون بزاری جایی که هیچ ساختمانی جلوی انتن نباشه .
    نیازی به انتن گرون نیست فقط جهت انتن و اینکه جلوش ساختمانی نباشه مهمه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •