تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 601 از 1004 اولاول ... 101501551591597598599600601602603604605611651701 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,001 به 6,010 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

تا زمانی که زیرساختهای لازم برای اینترنت با همین وضعیت بمونه بنظرم هیچ فرقی نداره از شاتل بگیری یا مخابرات
    مهم زیرساخت هست که کلا مشکل داره، الان من که از مخابرات دارم وضعیتم خوبه اما اونی که یه منطقه دیگه ست داره میناله

من که به این نتیجه رسیدم حداقل تو شهر ما واسه هر منطقه و محله یه شرکت خوب جواب میده

محتوای مخفی: Ping 

2. 3 کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه AmirSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Urmia

پيش فرض

تا زمانی که زیرساختهای لازم برای اینترنت با همین وضعیت بمونه بنظرم هیچ فرقی نداره از شاتل بگیری یا مخابرات
    مهم زیرساخت هست که کلا مشکل داره، الان من که از مخابرات دارم وضعیتم خوبه اما اونی که یه منطقه دیگه ست داره میناله

من که به این نتیجه رسیدم حداقل تو شهر ما واسه هر منطقه و محله یه شرکت خوب جواب میده

محتوای مخفی: Ping 

بله حتما همینطوره تو ارومیه اینجوریه مثلا مرکز تلفن فجر این جایی که ما هستیم عالی هست ولی دوستی دارم با همین سرعت من در مرکز تلفن شهید قندی اونجا راضی نیست از همین سرویس پارس انلاین
    البته مخابرات اکثر قریب به اتفاق مشتری هاش ناراضی اند ولی خوبه که شما راضی هستید از سرویستون

4. 2 کاربر از AmirSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

اگه به خاطر دانلود شبانه نت میگیرید، دور شاتل رو خط بکشید! یکی دو شب که دانلود کردی یکی دو هفته محدودت میکنه !

6. این کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اگه به خاطر دانلود شبانه نت میگیرید، دور شاتل رو خط بکشید! یکی دو شب که دانلود کردی یکی دو هفته محدودت میکنه !
    من شنیدم همون یکی دو شب هم تعطیل شده یعنی شاتل کلا دیگه شبانه رایگان نداره !!!

8. 2 کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

من شنیدم همون یکی دو شب هم تعطیل شده یعنی شاتل کلا دیگه شبانه رایگان نداره !!!
    تازه به عنوان بهترین سرویس دهنده هم انتخاب شده ! اگه بچه های وزرا به جای اینترنت 10 مگ مفت یه نت مثل نت ما داشتن و تو کار دانلود شبانه بودن شاید وضعیت اینجوری نمیشد !

10. این کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز x8800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

کاش مهابادم شاتل داشتیم ! مطمئنا شرکتی که دانلود شبانه نداشته باشه پینگش خوبه :( البته من تستای شاتلیا رو دیدم که اینو میگم.

12. 2 کاربر از x8800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

کاش مهابادم شاتل داشتیم ! مطمئنا شرکتی که دانلود شبانه نداشته باشه پینگش خوبه :( البته من تستای شاتلیا رو دیدم که اینو میگم.
    والا یکی از آشناهای من از شاتل داشت ( حوالی فلکه میثم، نمیدونم کدوم مرکز میشه ) چپ و راست فقط حجم می خرید و همیشه قطعی داشت!!! سر1 ماه تخلیه کرد فکر کنم از پارس گرفت

14. 2 کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه AmirSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Urmia

پيش فرض

والا یکی از آشناهای من از شاتل داشت ( حوالی فلکه میثم، نمیدونم کدوم مرکز میشه ) چپ و راست فقط حجم می خرید و همیشه قطعی داشت!!! سر1 ماه تخلیه کرد فکر کنم از پارس گرفت
    مرکز تلفن فجر

16. این کاربر از AmirSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

مرسی، خودمم حدس زدم چون شک داشتم ننوشتم

راستی یادم رفت بگم،چند روز پیش بابت اون شکایتی که کرده بودم یه نفرو از مخابرات فرستادن واسه بررسی خط
    اومد از دم در خونه چک کرد، دید اشکال از خودشونه زنگ زد و گفت، اونام پورت خط رو نمیدونم عوض کردن یا درستش کردن
    الان وضعیتم خیلی بهتر شده و crc error مودم 24 ساعته رو 0 قرار داره در صورتی که قبلا تو 1ساعت حداقل به 400 میرسید

طرف یه فرم دستش بود، اونو داد خوندم و امضا کردم و رفت

18. 2 کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بهترین سرویس دهی اینترنت در حال حاظر تو ارومیه کدوم شرکته؟؟ و نظرتونو در باره شرکت ماکس نت نیز میخوام بدونم و بقیه شرکت ها من جمله شاتل پارس آنلاین و ..... خواهشا اگه میشه سریع جواب بدین البته میدونم خیلی زیاد در این باره نوشته شده 601 صفحه ولی من آپدیترین اطلاعات رو میخوام دستتون درد نکنه مثلا بعضی ها در مورد سرعت دانلود بعضی ها هدفشون گیگ بیشتر هستش و ..... اگهئ میشه شرکت های ارومیه رو در تمامی ای موارد و موارد دیگه موشکافی کنید مچکرم

20. این کاربر از mehdi.84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •