تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 400 اولاول ... 105056575859606162636470110160 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

خوب بعد از انلاک چند مودم ، یکی از دوستان که تو همین انجمن هست از من درخواست کرد رو یکی از مودم های انلاک شده با برنامه ltewatch قسمت lte advanced رو فعال کنم واقعیتش من زیاد سر در نیاوردم چی شد ولی انجام دادم فیلم هم گرفتم از لینک زیر میتونید دریافت کنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mr-secret; 01-02-2018 at 11:31.

2. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

فکر نکنم اینوطری باشه. من خودن چند بار فریم ور آنلاک رو زدم نشده. حتی با ابزار multicast upgrade tools . البته نمی دونم آیا m-secret درست میگه یا نه ولی این مودم با روشی که شما می گید آنلاک نمی شه.تنها راهی می مونه پیدا کردن بوت پویت مودم هستش که ریسک زیادی داره و مودن بایستی باز بشه.
    حرف شما کاملا درسته حجت جان با نصب فریمور مودم انلاک نمیشه چون امنیت و انلاک مودم در حافظه ای به اسم nvram قرار داره
    فرصت کردم روی انلاک مودم بعدی فیلم میگیرم که دستگاه فرمور خورده ولی هنوز درخواست کد میکنه
    متاسفانه زیاد نمیتونم توضیحی بدم همین الانشم زیادی حرف زدم اطلاعاتی که بدست اوردم خیلی براش زحمت کشیدم براش بی خوابی کشیدم مطمن باشید شما هم باشید مجبورید همین کارو بکنید

4. 2 کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز مودم باید باز شه و فلان بهمان و کدشو نیستو اینا همش چرته و باور نکنید

مودم های tf-i60 به فریمور فقط نیاز دارد برای انلاک شدن و مودم هم اصلا نیاز به باز شدن نداره.

این دوست عزیزمون که میگه مودمهای هواوی همه برا انلاک باید باز بشن چرت میگه من خودم مودم E8231 رو به راحتی بدونه باز کردن مودم و فقط با یه کد ساده انلاک کردم

پس گول حرفای الکی نخورید فقط صبر کنید خود به خود فریمور هم میاد براش....

اقای Secret دوست عزیز شما حرفتونو زدید گفتید من انلاک میکنم حالا هر کی خودش بخواد میگه بهت نیاز نیست هی هر دم پست بزاری که چی چطوریه

(درصورت عدم رعایت قوانین اکانتتون از انجمن بن میشه)
    وقتی از چیزی اطلاع ندارید در مورش صحبت نکنید اینو همیشه در نظر داشته باش شما تو کار مودم درسته رقیب منی ولی با حرفات ثابت کردی قد یه کاربر حرفه ای خونگی از چیزی سر در نمیاری چون حرف جناب حجت کاملا درسته و حرف شما کاملا غلطه

6. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

دوستان دقت کنید که مودم TF-I60 روی برد اون هیچ سوکت و یا پورتی نمیشه زد الکی اینقدر حول نکنید به زودی فریمورش میاد و میفهمید حرف من راست بود یا اقای SECRET عزیز
    Last edited by ashkanlll; 01-02-2018 at 12:20.

8. این کاربر از ashkanlll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان دقت کنید که مودم TF-I60 روی برد اون هیچ سوکت و یا پورتی نمیشه زد الکی اینقدر حول نکنید به زودی فریمورش میاد و میفهمید حرف من راست بود یا اقای SECRET عزیز
    شما صبر کن تا بیاد هر کسی هم خودش مختاره و تصمیم می گیره!

ایرانسل توی منطقه ما اصلا آنتن نمیده و مودم هم مفتی از طرح تعویض وایمکس رسیده
    از نظر من آنلاک شدنش خیلی به صرفتره تا تعویضش. پس کسی اگه نیاز داره براش عالیه

حالا این دوست خوبمون زحمت کشیدن و این کارو منصفانه انجام میدند
    ولی متاسفانه گروهی سعی در خراب کردنش دارند که دلایل خودشو داره
    به هرحال هروقت رسید تستشو برای دوستان میذارم

10. این کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

اولا نیاز نیست با استفاده از اکانت دومت بیایی پست خودتو تایید کنی.

دومن مگه مردم مغز خر خوردن ؟ مودمی که نه سوکت میخوره رو بردش نه چیزی چطوری میگی برا اپدیتش باید باکس بهش وصل کنم؟

سومن گفتی مودم های هواوی کلا برای انلاک باید باز بشن ؟ به نظر خودت این حرفو هم درست زدی فکر کردی مردم در این حد هستن؟ دوروغ وازه

چهارمن من اینارو گفتم برا بقیه که گول ادمایی نادونو مال خور مثل شمارو نخورند.
    Last edited by ashkanlll; 01-02-2018 at 14:16.

12. این کاربر از ashkanlll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

دوستان من از امشب یکی از فریمور های این مودم رو ویرایش میکنم و تا پایان ویرایش تست میکنم و براتون اپلود میکنم

14. 6 کاربر از ashkanlll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

حالا هر نوع روش خاص و عمومی هم برای انلاک مودمها وجود داشته باشد شما باید به یک شخص محترم و با سابقه و کاسب بیاحترامی کنید؟
    شما خودت یک روش جدید آنلاک یادبگیر بیا اینجا رایگان در اختیار بقیه قرار بده

16. 2 کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان عزیز مودم باید باز شه و فلان بهمان و کدشو نیستو اینا همش چرته و باور نکنید

مودم های tf-i60 به فریمور فقط نیاز دارد برای انلاک شدن و مودم هم اصلا نیاز به باز شدن نداره.

این دوست عزیزمون که میگه مودمهای هواوی همه برا انلاک باید باز بشن چرت میگه من خودم مودم E8231 رو به راحتی بدونه باز کردن مودم و فقط با یه کد ساده انلاک کردم

پس گول حرفای الکی نخورید فقط صبر کنید خود به خود فریمور هم میاد براش....

اقای Secret دوست عزیز شما حرفتونو زدید گفتید من انلاک میکنم حالا هر کی خودش بخواد میگه بهت نیاز نیست هی هر دم پست بزاری که چی چطوریه

(درصورت عدم رعایت قوانین اکانتتون از انجمن بن میشه)
    دوست عزیز با منم منم کردن چیزی عوض نمیشه اگه کاری رو انجام دادی میتونین آموزشش رو بذارید. اگه دوس ندارید آموزش بذارید یا توضیح درست بدید بهتره بحثی هم نکنیدچون از نظر خیلی از کاربرها که تجربی این قضیه رو پیگیری کردن ، حرف شما از واقعیت به دوره .

اگر کسی کاری بلده دوست داره آموزش بده انجمن براش آزاده که بره تاپیک ایجاد کنه و آموزش هایی رو قرار بده. انتقال کاربر به فضای دیگه ای یا جملاتی مثل بعدا میگم من انجام دادم و اینجور صحبت ها هیچ ارزشی نداره ، کمااینکه وضعیت حرف ها نسبت به عملها مثل توصیه هایی هستش که فقط گفته میشه .

نظر من اینه بهتره در مورد آنلاک یا باز کردن قفل مودم در یک تاپیک دیگه صحبت بشه البته بدون توهین کردن بهم دیگه . متاسفانه الان کمتر این موضوع دیده میشه ولی ما شدیدا از افرادی که جو انجمن رو به سمت توسعه فنی پیش ببرن استقبال میکنیم.

در آخر قوانین انجمن ها مشخصه ، تشخیص دادن اخطار ، تعلیق ، یا اخراج کاربران بر عهده مدیران اون بخش هست .

موفق باشید

18. 4 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

خوب میلاد دوست عزیز شما هم تا جایی حرفت درسته

و اقای secret هم پسر خوبیه و ما بهش هیچ توهینی نکردیم و فقط دارم میگم اگر حرف های راست بزنه خیلی بهتره وگرنه ما هیچ دشمنی با ایشون نداریم

گوش کنین ما ایرانیا نباید کلا سر هم بزاریم چرا مودمی که هیچ پورتی روی بردش وجود نداره میگن ما مودمو سخت افزاری اپدیت میکنیم

سیکرت عزیز راحت باش و نیازی به کلک کاربران انجمن نیست

به جون خودم به خدا قصم مودم فقط با فایل فریمور و با تغییرات فریمور فقط اپدیت میشه و خودتم میدونی پس چرا باید بچه ها رو گمراه کنی

به هر حال اگر سیکرت از دست بنده ناراحت شد من ازش معضرت میخوام.

البته میل خودشونم هست شاید زیادی کار کردن روی این فایل فریمور و لازم نمیدونه به کسی رایگان یاد بده دست خودشه ما کاری باش نداریم

منم میرم حالا روی فریمور کار میکنم و به موقعش میزارم فریمورا برای دوستان عزیز

در کل هر کس یه میل داره.
    Last edited by ashkanlll; 01-02-2018 at 21:45.

20. 2 کاربر از ashkanlll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •