تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 68 اولاول ... 1050565758596061626364 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 672

نام تاپيک: باز کردن قفل منوی مخفی تلویزیون های سامسونگ سری E

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

[QUOTE = Stankovic; 8748714] Hi, Thank you for the education you tell me where Ashtbast? First of all, two infrared LED lamp and speaker jack Ydvnh I prepared them together to figure out the TV service menu I had the option, the speaker jack to connect the Nokia C7 phone and I gave you my file attachment (the highest voice) I Pkhshsh but nothing happened !! (with 616 HTC phones are tested) Please Rahnmayym friends to fault I find I thank [/ QUOTE]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز
    مطابق آموزش آن را قنداق کنید
    تست کنترول دست ساز
    دوست عزیز
    برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و آن فایل میکس شده را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیرو اگر سالم بود باید اول با کنترول معمولی
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power
    و وقتی که وارد منوی مخفی شدید آن وقت با همان کنترول دست ساز که به موبایل وصل است آن فایل میکس شده را اجرا می کنید و برای یک لحظه یک نوشته قرمز رنگ روی صفحه نمایان و سپس ناپدید می شود آنگاه دیگر منوی شما بطور کامل باز و فعال می شود
    نکته: آیتمهای را که نمی شناسید دستکاری نکنید که موجب خسارت شدید خواهید شد.

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Stankovic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ممنون،در مورد تست کنترل و نحوه استفاده از منوی سرویس توی این انجمن و انجمن های دیگه بررسی هایی داشتم،فقط میخوام زبان فارسی اضافه کنم،وقتی از طریق دوربین یک گوشی دیگه تستش میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته،یعنی مثل کنترل ضبط لامپ led روشن نمیشه!
    فقط لطفا عکس رو یکبار ببینید که پایه ها رو جای درستی وصل کردم یا نه!/؟
    که اگر درست باشه حتما یا لامپ ها کار نمیکنند و یا فیش اسپیکر مشکل داره

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون،در مورد تست کنترل و نحوه استفاده از منوی سرویس توی این انجمن و انجمن های دیگه بررسی هایی داشتم،فقط میخوام زبان فارسی اضافه کنم،وقتی از طریق دوربین یک گوشی دیگه تستش میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته،یعنی مثل کنترل ضبط لامپ led روشن نمیشه!
    فقط لطفا عکس رو یکبار ببینید که پایه ها رو جای درستی وصل کردم یا نه!/؟
    که اگر درست باشه حتما یا لامپ ها کار نمیکنند و یا فیش اسپیکر مشکل داره
    دوست عزیز
    نحوی اتصال درست است ولی ممکن است که که شما اتصال کوتاه داشته باشید به شما پیشنهاد می کنم از یک عدد ال ای دی به جای دوتا استفاده کنید و بعد تست کنید.

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ممنون ولی بازم نشد!

اینم عکسش:

با یک فیش دیگه هم تست کردم!
    به نظرتون میشه لامپ های led سوخته باشن؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون ولی بازم نشد!

اینم عکسش:

با یک فیش دیگه هم تست کردم!
    به نظرتون میشه لامپ های led سوخته باشن؟
    دوست عزیز
    باید آن را بوسیله یک اهم متر تست کنید ال ای دی ها یک طرف منفی و یک طرف مثبت است اگر با مثبت و منفی اهمتر تست کردید و دیدید که در هر دو جهت راه می دهد بدانید که ال ای دی تان سوخته است و همچنین می توانید در حالتی که آلان درست کردید هم پایه ها را چک کنید.

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

تست کردم،راه نمیداد،لامپ ها رو هم کلا عوض کردم،رفتم الکترونیکی محله چهارتای دیگه خریدم بازم جواب نداد،حتی فیش رو هم عوض کردم،ببینید من رفتم خدمات الکترونیکی و به مسئولش گفتم دوتا لامپ led مادون قرمز میخوام!
    به نظرتون جایی اشتباه کردم؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تست کردم،راه نمیداد،لامپ ها رو هم کلا عوض کردم،رفتم الکترونیکی محله چهارتای دیگه خریدم بازم جواب نداد،حتی فیش رو هم عوض کردم،ببینید من رفتم خدمات الکترونیکی و به مسئولش گفتم دوتا لامپ led مادون قرمز میخوام!
    به نظرتون جایی اشتباه کردم؟
    دوست عزیز
    روش همان است که توضییح داده شده راستی شما مدل تلویزیونتان را ننوشتید تا بررسی کنیم.

11. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مدلش هست ue40eh5000w
    نمیدونم چکارش کنم،هر لامپی میزنم کار نمیکنه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام به همگی
    لطفا راهنماییم کنین چکار باید انجام بدم؟؟!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ :-(

خلاصه اتفاقی که افتاده: بعد از ورود به منوی مخفی مدل EU46F7000 و پس از استفاده از کنترل دست ساز و باز شدن منوی لوکال ست رفتم و لوکال ست رو برای دو حالت EA-Iran & ED-Iran امتحان کردم اما چون باز هم Encoding زیرنویس فارسی (عربی) توی قسمت Tools که موقع مشاهده فیلم ازش استفاده میکنیم نبود دوباره تلویزیون رو به حالت EU-UK (حالت اولیه) برگردوندم و اینبار هم بعد از باز باز کردن منوی مخفی، به قسمت MRT Option رفتم که بخاطر استفاده از کنترل دست ساز گزینه های خیلی بیشتری بهش اضافه شده بود.
    توی این منو در خط سوم (قسمت Language_Arabic) رو از حالت EU به Persian تغییر دادم اما باز هم Encoding عربی برای زیرنویس فارسی اضافه نشد!!! پس دوباره همون مراحل باز کردن منوی مخفی و سپس استفاده از کنترل دست ساز رو طی کردم و اینبار بعد از خط سوم(Language_Arabic) که دفعه قبلی از EU به Persian داده بودم با همون حالت به سطر بعدی رفتم که مربوط به Region بود : حالت پیش فرض به روی PANEURO تنظیم بود که به ED-DTV تغییرش دادم و از منو خارج شدم، باز هم Encoding عربی برای زیرنویس فارسی اضافه نشده بود!
    دوباره مراحل قبلی رو کامل مانند دفعه قبل تکرار کردم و در سطر چهارم که گزینه Region بود اینبار از ED-DTV به Asia-DTV تغییرش دادم و تلویزیون رو خاموش کردم که دوباره روشن کنم و ببینم بالاخره مشکل زیرنویس فارسی حل شده یا نه که بعد از خاموش و روشن کردن، دیگه تمام دکمه های کنترل تلویزیون از جمله دکمه خاموش کردن از کار افتاد و علارغم اینکه چراغ پایین تلویزیون که نشون دهنده دریافت سیگنال کنترل از راه دور هست روشن و خاموش میشه اما هیچ دستوری از کنترل تلویزیون نمیگیره و مدام هر 1دقیقه تلویزیون خودبخود خاموش و روشن میشه :-((((((((((((((

لطفا راهنماییم کنین باید چکار کنم؟تلویزیون رو هروقت که به برق وصل میکنم فقط پشت سرهم خاموش و روشن میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام مدیر محترم اقای متین پور عزیز من کنترل دست ساز را درست کردم ولی با لپ تاپ و کوشیم عمل نکرد گوشیم سامسونگ اس تو پلاس هست ایا گوشی فرق میکنه یا با هر گوشی میشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •