تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 229 اولاول ... 105056575859606162636470110160 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 2290

نام تاپيک: ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام وخسته نباشید.من اولین بار هست که دارم نوشته ای را در یک انجمن قرار میدم.
    درباره 2مدل لب تاپ سونی یعنی FW 550 F/H و FW 590 GIB سوال داشتم ومیخواستم بدونم کدومشون بهتره و چه ویژگی های خاصی دارند و شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟البته مشخصات اصلی از قبیل هارد دیسک و کارت گرافیک و... را دارم و بیشتر مشخصات جانبی آن مد نظرم هست.
    اگر نوشته خودرا نیز درتاپیک اشتباهی گذاشته ام مرا ببخشید و راهنمایی کنید که در کجا باید قرار دهم.
    ممنون.
    اینجا مطرح کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه hooman223's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ghazvin

پيش فرض

منظورتون درایو اپتیکال دستگاه هست ؟

pami جان شما میشه بگی گارانتی ایران رهجو واقعا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

pami جان شما میشه بگی گارانتی ایران رهجو واقعا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    بله واقعا خوبه ! ولی انتظار نداشته باشید لاشه لپ تاپ رو ببرید براتون عوض کنه !

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ghazvin

پيش فرض

بله واقعا خوبه ! ولی انتظار نداشته باشید لاشه لپ تاپ رو ببرید براتون عوض کنه !
    ممنون
    میدونین اخه من اسم یکی از گارانتی ها رو براشون گفتم حسابی جبهه گرفتن و گفتن که اصلا صلاحیت ندارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به لپ تاب سونی به من معرفی کنید

پروفشنال mehran_4x's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

pami wega جان به قول معروف او ممه رو لولو خورد.دیگه دیجی کالا و نقش و بقیه هم مدلهای دو رقمی یا بقول نقش ،مدلهای اروپایی رو وارد میکنن.البته من گفتم ایران رهجو امکانش رو داره و میرن دوره ببینند اما نه بصورت رسمی.تنها ایران رهجو نماینده محصولات جانبی هست و لاغیر. sony شرکت ژاپنی نیست بلکه یک شرکت چند ملیتی شده که اکثریت سهامدارانش در خاک آمریکا هستند
    حتی کمپانی DISNEY یا MTV رو SONY ENTERTAINMENT خریده.اون که در دهه 70 میلادی در ژاپن در دهه 90 در تایوان و در 2000 چین مرکز اسمبلینگ شدن تنها به سیاست اقتصادی این شرکتهای بین المللی برمیگرده که اکثرن کار طراحی و VLSI چیپها رو هنوز در آمریکا انجام میدن.
    در صورتیکه به SONY MIDEAST میل زدی،حتما تاکید کن که آیا نماینده نوت بوک هستند یا خیر؟
    تنها شرکتی که نمایندگی به شرکتی در خاک ایران داده ASUS است.
    ان شالله که جواب بدند.

PS:ماشالله شما پرطرفداری یه چیزی میزنی 100 تا تشکر میزنند!!

7. این کاربر از mehran_4x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ghazvin

پيش فرض

pami wega جان به قول معروف او ممه رو لولو خورد.دیگه دیجی کالا و نقش و بقیه هم مدلهای دو رقمی یا بقول نقش ،مدلهای اروپایی رو وارد میکنن.البته من گفتم ایران رهجو امکانش رو داره و میرن دوره ببینند اما نه بصورت رسمی.تنها ایران رهجو نماینده محصولات جانبی هست و لاغیر. sony شرکت ژاپنی نیست بلکه یک شرکت چند ملیتی شده که اکثریت سهامدارانش در خاک آمریکا هستند
    حتی کمپانی DISNEY یا MTV رو SONY ENTERTAINMENT خریده.اون که در دهه 70 میلادی در ژاپن در دهه 90 در تایوان و در 2000 چین مرکز اسمبلینگ شدن تنها به سیاست اقتصادی این شرکتهای بین المللی برمیگرده که اکثرن کار طراحی و VLSI چیپها رو هنوز در آمریکا انجام میدن.
    در صورتیکه به SONY MIDEAST میل زدی،حتما تاکید کن که آیا نماینده نوت بوک هستند یا خیر؟
    ان شالله که جواب بدند.

ممنون از شما که احساس مسئولیت می کنین و پاسخ میدین. کاش کمی جامع تر و واضح تر میگفتین که ما بالاخره با این گارانتی از سونی بخریم یا نه؟؟ یا اصلا برم سراغ asus؟؟؟
    من تا حالا لپ تاپ نداشتم و برای همین اصلا نمیدونم چی باید بکنم و شما هم خوب میدونین کسی که یه وسیله ای رو قبلا داشته و بخواد دوباره بخره راحتتر می تونه تصمیم بگیره.اما من اولین باره و با صحبتهای بچه ها کم کم دارم گیج میشم و نمی دونم چی بگیرم . حالا هم که پای asus اومده وسط؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ان شالله که جواب بدند.

آره ، ولی ببین سیاست کاری برندهای غول و بزرگ دنیا مثل همین سونی این هست که به هیچ عنوان امتیازش رو واگذاری نمیکنه ، حتی برای ساخت یک باتری ، تحت لیسانس سونی ژاپن فعالیت ها انجام میشه ، الان همین لپ تاپ های سونی ، کلی تیم مهندسی و طراح و ... چندین ماه وقت میزارن و یک لپ تاپ رو طراحی میکنن و سفارش ساخت میدن به کارخانه های زیر مجموعه و تابعه سونی ، مثلا فلان شرکت مسئولیت ساخت باتری های سونی رو داره ولی تحت لیسانس سونی تولید میکنه نه به نام خودش
    پس اصل و هسته شرکت ، سونی ژاپن هست .
    در این شک نکن که بیشتر طراحی ها و معماری های جدید رو داخل خاک آمریکا و اروپا و ژاپن انجام میدن و سفارش ساخت به چین و تایوان و ... میره

اسوس هم به صورت محدود نظارت مستقیم داره داخل ایران ولی بسیار کمرنگ هست و بیشتر خدماتش توسط گارانتی ها و شرکت های متفرقه انجام میشه

من حتی تو یک مصاحبه با مدیر شرکت بازرگانی ایران خوندم که تاکید کرده بود تنها شرکت مجاز به فعالیت و زیر نظارت سونی برای محصولات وایو ایران رهجو هست ، حالا من منتظر میمونم ، سونی بعد از 2 روز با کسی که میل بزنه بهش تماس میگیره

دوستان لطف میکنند در مورد تشکر !

10. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون
    میدونین اخه من اسم یکی از گارانتی ها رو براشون گفتم حسابی جبهه گرفتن و گفتن که اصلا صلاحیت ندارن
    چه گارانتی ؟ بگید تا بهتون بگم درست گفته یا نه

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ghazvin

پيش فرض

چه گارانتی ؟ بگید تا بهتون بگم درست گفته یا نه
    رایانه همراه و پیشرو رایانه

در ضمن اون اقایی که من باهاشون صحبت کردم گفتن ما اصلا لپ تاپ رو تعمییر نمی کنیم بلکه فقط قطعه عوض می کنیم و گفتن این سیاست شرکت سونی که برای کارمنداش ارزش قائله و وقت اونا رو با لحیم کاری هدر نمی ده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •