تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 122 اولاول ... 105056575859606162636470110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

آخر فروم باز mohamad23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من مشکل شما رو خوب متوجه نشدم. شما الان دوتا درایو رو یکی کردین ولی فایلهاتون رو از دست دادین
    و یا اینکه درایوهاتون هست ولی فایل ها نیستند

اگر درایوتون رو از دست داده باشید نرم افزارهای بازیابی اطلاعات در مرحله اول نمی تونند کمک کنند. شما باید اول با نرم افزارهای بازیابی پارتیشن, درایو از دست رفته رو برگردونید بعد اگر فایل ها نبودند اونها رو با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات بازگردونی کنید
    درایو ها هستند منتها پارتیشن مجیک دیگه فرمتشون رو نمیشناسه و فضای خالی و پرش رو هم تشخیص نمیده و توی ویندوز هم که می خوام این درایو رو باز کنم ارور میده : منظورم اینه که غیر از برنامه های بازیابیه فایل راه دیگه ای هست drives format is damaged

اگه نباشه جاش خالی می مونه ++PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در کامپیوتر شما

10

خوب حالا متوجه شدم

شما هنگامی که از پارتیشن مجیک استفاده میکردی و با مشکل برخورد کردی در واقع partition boot sector درایوت رو از دست دادی. به عبارتی درایو هارد شما دیگه قابل دستیابی نیست.

بنابراین شما با استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات کار به جایی نمیبری
    اول باید درایوهای قبلی رو دوباره فعال کنی به عبارتی باید پارتیشن های قبلی رو بازیابی کنی. برای اینکار باید از نرم افزار Active@ Partition Recovery که پارتیشن رو بازگردونی می کنه استفاده کنی. فقط دقت کن این نرم افزار حرفه ای است و باید تو کار با اون دقت کنی که اوضاع رو خرابتر نکنی

بعد که درایوهای قبلی رو برگردوندی اونقت اگر فایلهات نبود از نرم افزاری مثل getdata استفاده کن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

یکی کمک منه تمام عکسهام دیگه باز نمیشن یعنی وقتی باز میکنم چیزی رو نشون نمیده این مشکل بعد نصب ویندوز جدید و پاک کردن ویروس تروجان که نمیدونم کامل پاک شده یا نه بوجود اومد بازیابی هم کردم باز همونجوره ویندوز رو هم عوض کردم یکی کمک کنه خیلی مهمهههههههههههههههههههههه ههههههههههه

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض چطور اطلاعات درایو فرمت شده بر می گرده

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من در سیستم یه درایو دارم که اطلاعات مهمی دارم . به دلیلی این درایو فرمت شده حالا می خوام اون اطلاعات رو بر گردونم از recovery my file هم استفاده کردم جواب نداد.اگه میشه کمکم کنید خیلی حیاتیه. درضمن هیچی هم روی اون درایو کپی نکردم
    با تشکرات صمیمانه

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من در سیستم یه درایو دارم که اطلاعات مهمی دارم . به دلیلی این درایو فرمت شده حالا می خوام اون اطلاعات رو بر گردونم از recovery my file هم استفاده کردم جواب نداد.اگه میشه کمکم کنید خیلی حیاتیه. درضمن هیچی هم روی اون درایو کپی نکردم
    با تشکرات صمیمانه
    اگر فرمت Quick کرده بودید که اطلاعات براحتی با همه نرم افزارهای Recovery از جمله همین Recover My Files بر می گشت. حالت های عمیق Recover MY Files رو هم امتحان کردید دیگه, نه؟

اگر فرمت Full کردید. متاسفانه فکر نمی کنم بشه اطلاعات درایوی که فرمت Full شده رو از راه های نرمافزاری برگردوند.

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام

بهتر بود سوال خودتون را توی تاپیک مربوط به خود مطرح می کردید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگر فرمت Quick کرده بودید که اطلاعات براحتی با همه نرم افزارهای Recovery از جمله همین Recover My Files بر می گشت. حالت های عمیق Recover MY Files رو هم امتحان کردید دیگه, نه؟

اگر فرمت Full کردید. متاسفانه فکر نمی کنم بشه اطلاعات درایوی که فرمت Full شده رو از راه های نرمافزاری برگردوند.
    با سلام
    دوست عزیز من هم با quick فرمت کردم ولی با ریکاوری مای فایل نشد برگردونم
    اگه میشه بگید به کدام قسمتش باید برم
    ممنون

آخر فروم باز amir_rahmani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام من یکسری از فولدر هایم پاک شده لطفا بگید چه جوری بر میگرده؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    ممنون
    سلام من یکسری از فولدر هایم پاک شده لطفا بگید چه جوری بر میگرده؟
    سلام
    به نظر من بهترين نرم افزار براي اين منظور استفاده از برنامه Get Data Back و DiskInternals Uneraser هست.
    سال پيش هارد من به كلي فرمت شده بود و اطلاعات خيلي مهمي ازش پاك شده بود. هر كاري كردم، نتونستم برشون گردونم. (درصد ناچيزي برميگشتند.
    از اين دوتا برنامه استفاده كردم (مخصوصا اولي) بيش از 80 در صد از فايل ها و مدارك و اطلاعاتم بازگشتند.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

با سلام
    ممنون
    در Wizard اش. گزینه دوم و چهارم که از روی اسمشون هم مشخصه جستجوهای عمیق هستند.

سلام
    به نظر من بهترين نرم افزار براي اين منظور استفاده از برنامه Get Data Back و DiskInternals Uneraser هست.
    سال پيش هارد من به كلي فرمت شده بود و اطلاعات خيلي مهمي ازش پاك شده بود. هر كاري كردم، نتونستم برشون گردونم. (درصد ناچيزي برميگشتند.
    از اين دوتا برنامه استفاده كردم (مخصوصا اولي) بيش از 80 در صد از فايل ها و مدارك و اطلاعاتم بازگشتند.
    سلام

1- اطلاعات شما باید براحتی 100 درصد برمی گشت. نه 80 درصد. مگه بعد از فرمت با پارتیشن کار دیگری هم کردید؟

2- اگر بلد باشید با نرمافزارهای فوق (از جمله Recover My Files) کار کنید, برگردوندن اطلاعات یک پارتیشن فرمت شده برای همشون مثل آب خوردنه و 100 درصد برمیگرده. چون پارتیشن فرمت سریع شده آسانترین مورد ریکاوری هست و اطلاعات بصورت عالی باقی مونده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •