تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شبکه مورد تایید شما کدام یک است؟

راي دهنده
600. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • IR-TCI

240 40.00%
  • Taliya

101 16.83%
  • Iran Cell

259 43.17%
صفحه 6 از 93 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 925

نام تاپيک: IR-TCI , Taliya , Iran Cell

پروفشنال +WarriorKing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

امکان بالا رفتن قیمت سیم کارت ایراسل هست؟
    تا وقتی که خود شبکه واگذاری رو به این راحتی انجام میده مطمئنا خیر... در آینده هم تعرفه ثبت نام رو بالا نمیبره... خود اپراتور اول هم از بهمن ماه با هزینه ای در حدود 250 هزار تومان واگذاری سیم کارت رو شروع میکنه... ایرانسل چرا باید قیمت سیم کارت هاشو بالا ببره؟

در ضمن لازمه بگم بالا بردن تعرفه یا حتی پایین بردن اون به راحتی انجام نمیشه و هزار نفر باید تصویب کنن تا اعمال بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

به نظر من تمام اونایی که از 912 طرفداری میکنن بخاطر اینه که فکر میکنن 500-600 هزار تومان پول دادن آخر کلاسه
    چه اشکالی داره از تالیا و ایرانسل پشتیبانی بشه تا به کل 912 رو از رده خارج کنن؟
    912 تا حالا چه گلی به سر مشترکینش زده؟! هیچی؟ همه میدونن هیچی فقط نمیخان باور کنن
    تالیا که بعد از اینکه یه کم فروش کرد شبکه بسیار خوبی درست کرد، الانم که عالیه، میبینیم که تو نظر سنجی هم رای آورده، ایرانسل هم بدون شک از 912 بهره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مديرعامل شركت مخابرات: به دنبال درآمدزايي از سيم‌كارت‌هاي اعتباري

مدير عامل شركت مخابرات ايران ‌گفت:‌ در حال حاضر با واگذاري سيم‌كارت‌هاي اعتباري دولتي موافقت شده است، اما واگذاري آن به مردم، به احتمال بسيار در سال 86 انجام مي‌گيرد و تعرفه‌هاي آن نيز مانند سيم‌كارت‌هاي اعتباري تاليا است و درواقع سرويس مشابه تاليا را ارايه مي‌دهد. صابر فيضي در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي افزايش اختلالات اخير در شبكه‌ي تلفن همراه اظهار كرد:‌ تا زماني كه به‌سازي شبكه‌ با توسعه همراه باشد، به طور معمول اختلال نيز در آن وجود دارد؛ در تمام دنيا نيز اين امر قابل قبول است؛ اما در تلاشيم در عرض يك سال ميزان تلفن همراه را در كشور به حالت پايدار برسانيم و به همين علت اپراتورهاي ديگر را وارد عرصه‌ي رقابت كرده‌ايم.

بیچاره دولت، کپی برداری از مکانیزم شبکه تالیا رو پیش گرفته
    انشا الله در 1 سال آینده اختلالات هم بر طرف میشه... سیم کارتهای اعتباری دولت هم اگر بیاد بد تر از همینایی هست که الان داره
    کسی اگر بخواد اعتباری بخره میره تالیا میخره دیگه

عجب خبری! دستت درست. مخابرات هم میخواد سیم کارت اعتباری بده بیرون بعد 4 نفر آدمی که...نشستن میگن سیم کارتی که لازم داشته باشه شارژ بشه به درد نمیخوره
    البته دیگه به همه ثابت شد شبکه تالیا نه تنها بد نیست بلکه مورد استقبال هم قرار گرفت. تالیا هم طرفداران خودش رو داره که صد البته کم هم نیستند

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بسیار خوب... حالا که تاپیک هم استیکی شد مطمئنا پر محتوا تر و گیرا تر میشه... از همه کسانی که به پر محتوا شدن این تاپیک کمک میکنن پیشاپیش تشکر میکنم

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

خبری فوق العاده:

پس از گذشت 10سال بهای سیم کارت در بازار آزاد از ودیعه ثبت نام سیم کارت دولتی ارزانتر شد (۴ دی ۸۵)

سیم کارت صفر کد هفت اپراتور دولتی روز شنبه در بازار خرید و فروش سیم کارت تلفن همراه، 10هزار تومان ارزانتراز ودیعه ثبت نامی سیم کارت (350 هزار تومان) خریداری و به بهای 360هزار تومان به فروش رسید.
    به گزارش روز شنبه تنها یک هفته از واگذاری سیم کارت کد هفت نگذشته بود که بهای صفر این کد از ودیعه ثبت نامی ارزانتر شد.
    شایان ذکر است ، سیم کارت کد هفت در نخستین روز واگذاری به بهای 370هزار تومان خریداری و تا 380هزار تومان به فروش می رسید.
    نزدیک به هشت میلیون نفر در ایران ، به منظور صرفه جویی های اقتصادی در بهمن ماه سال گذشته با پرداخت 360هزار تومان اقدام به ثبت نام سیم کارت دولتی کردند که سه ماه پس از پرداخت ودیعه و با توجه به قرعه کشی قرار است سیم کارت خود را تا پایان سال جاری دریافت کنند.
    عماد یکی از متقاضیان دریافت کنده سیم کارت کد هفت در این باره می گوید: یک سال پس از پرداخت 360هزار تومان ، سیم کارتی دریافت کرده ام که 10هزار تومان ارزانتر از ودیعه ثبت نامی به فروش می رسد.
    وی می افزاید : آنقدر شوکه شده ام که حرفی برای گفتن ندارم .
    برخی از فعالان بازار خرید وفروش سیم کارت می گویند : کد هفت به مانند کد چهار ، پنج و شش با استقبال خریداران مواجه نشده است.
    آنان می افزایند : به همین دلیل ، خریداران سیم کارت، هیچ تمایلی به خرید سیم کارت های کد هفت ندارند چرا که معتقدند ، بهای آن کمتر نیز خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

تعرفه‌هاي سيم‌کارت اعتباري دولتي معادل تعرفه‌ تاليا تصويب شد (۴ دی ۸۵)

جلسه‌ي كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي درخصوص تصميم‌گيري پيرامون بررسي و تصويب تعرفه‌هاي ارايه‌ي خدمات تلفن همراه اعتباري شرکت ارتباطات سيار و همچنين بررسي و تصويب تعرفه‌ها و حق‌السهم دفاتر خدمات ارتباطي تشکيل شد. سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام كرد: در اين جلسه اعضا پس از بررسي و تبادل نظر پيرامون دو بند دستور جلسه آن‌ها را مورد تصويب قرار داد و پس از بررسي تعرفه‌هاي پيشنهادي ارائه سيم‌کارت اعتباري توسط اپراتور اول تلفن همراه (mci) به‌منظور رعايت شرايط رقابت در بازار تعرفه‌هاي سيم‌کارت اعتباري Mci معادل تعرفه‌هاي شبکه تلفن همراه اعتباري تاليا مورد تصويب قرار گرفت.
    براساس اين گزارش با توجه به پيشنهاد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مقرر شد شرکت مخابرات ايران پيشنهاد خود را در خصوص کاهش تعرفه‌هاي شبکه تلفن همراه دولتي (mci) و تاليــا را حداکثر ظرف دو ماه به رگولاتوري ارسال كند تا در کميسيون مطرح شود، ضمن آن که کميسيون در مصوبه خود توصيه کرد تا تعرفه حداکثر تا 30 درصد بيشتر از تعرفه‌هاي کارکرد مصوب سيم‌کارت پس پرداخته باشد.

کـاربـر بـاسـابـقـه mohammad hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

چند ماه ديگه مطمئن هستم كه ايرانسل از همه بهتر ميشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام با تشکر از کسانی که حوصله می کنند و مباحث را میخوانند و در صورت داشتن اطلاعات آنرا به دیگران منتقل میکنند به نظر من این کارها (دادن اطلاعات به دیگران) ثواب دارد
    از شما و مخصوصا از warriorking سوالاتی دارم
    1- وقتی سیم کارت تالیا را خریدیم و بابت آن 3 ماه پول پرداختیم مثلا 30هزار تومن اگر در این مدت فقط 20هزار تومان صحبت کردیم آیا 10هزار تومان پول ما میسوزد؟
    2- آیا ایرانسل هم به همین ترتیب است ؟
    3- از نظر آینده به نظر شما کدام موفق تر است ؟
    4- من خودم سیم کارت مخابرات را داشتم به خاطر حرف شما آن را امروز 330هزار تومان فروختم البته منت سرتان نمیذارم ولی دلم میخواد سیم کارت خوب بخرم ولی گیج شدم تالیا یا ایرانسل (محل سکونت بابل) .......:hno:
    راجع به ایرانسل مطالبی دارم که دارم آنها را میخوانم اگه مفید بود برای شما میفرستم
    یا علی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این مطالب از جاهای دیگر دریافت شد و نظر شخصی من نیست بلکه نظرات افراد مختلف در سایتهای مختلف است و فقط جهت اطلاع است لطفا افراد خبره و صاحب نظر بحث نمایند

در مورد ایرانسل قضاوت فعلن زود هست , ولی ظاهرا این اپراتور تعریفی نداره.
    1- با این سیم کارتهای آبونمان ماهی 20000 تومان بیشتر نمی شه صحبت کرد.
    2- پوشش در تهران کمتر از نصف شهر است و بالای شهر هیچی
    3- قیمت تعرفه هایی که اعلام کرده به خاطره مشکلات شبکش در ابتدا کم است ( مانند نداشتن هزینه راه دور)
    4- در مورد سیم کارتهای اعتباریش که گفته 28000 تومان است تا اونجا که من شنیدم اعتبار داخلیش صفر است یعنی اگه از تالیا 20000 تومان اعتبارش رو کم کنید همون میشه.
    5- اگه تالیا تا بهمن ماه طبق گفته مسولین مخابرات رومینگ ملی با MCI راه بندازه کاملن سراسری میشه و از ایرانسل بهتر خواهد بود.

نظر بعدی
    من سيمكارت ايرانسلم رو به كمترين پيشنهاد مي فروشم!!!
    حالا ممكنه دوستان بپرسن: "از كي تاحالا؟!"
    من بايد در جوابشون بگم: از وقتي قبض ايرانسل اومده!!!
    توضيح اينكه من قبل از اومدن قبض تاحدودي از سرويسهاي ايرانسل راضي بودم و خيلي جاها سنگ ايرانسل رو به سينه مي زدم ولي از وقتي قبض ايرانسل اومده نظرم رو به كلي پس گرفته ام و دنبال يه نفر مي گردم كه اين سيم كارتم رو بهش قالب كنم.(حتي شما دوست عزيز!!!)
    علتش هم اينه كه چون ايرانسل هزينه مكالمه رو دقيقه اي حساب ميكنه، در صورتي كه مثلاً 2 دقيقه و چند ثانيه زمان مكالمه شما باشه باشه؛ بايد به جرم اينكه چند ثانيه ديرتر تماستان را قطع كرده ايد، هزينه 3 دقيقه مكالمه يعني حدوداً 3*53 تومان (با عوارض و ماليات) پياده بشين. و اين در نظر اول شايد زياد به نظر نياد ولي وقتي قبض ايرانسل به دستتون ميرسه، اون وقت متوجه ميشين كه در شرايط مشابه قبض اپراتور اول (TCI) خيلي پائين تر بوده و آنجاست كه مي فهمين :" از كي تا حالا؟!!!"
    در ضمن اگه از مشكلات ديگه اي كه با ايرانسل داشتم براتون بگم ديگه بهم حق ميدين كه بگم " من سيمكارت ايرانسلم رو به كمترين پيشنهاد مي فروشم!!!"
    1) CLIP يا به عبارتي همون نمايشگر شماره بسيار با كلاس كه در مواقع حساس كه يكي مي خواد مزاحمتون بشه با مزاحم همكاري كرده و شماره رو نشون نميده. توضيح اينكه، اگه كسي از تلفنهاي ثابت بعضي شهرها بهتون زنگ بزنه، شماره مشترك مورد نظر مخفي ميمونه و ميتونه براحتي مزاحمتون بشه و گاهي اوقات حتي وقتي از موبايلهاي TCI هم باهاتون تماس ميگيرن شماره نشون داده نميشه.
    2) وقتي ميخواهيد از شهر خود خارج شويد؛ با خدمات مشتركين ايرانسل تماس بگيريد، چون ممكن است به جائي برويد كه گوشي شما خارج از دسترس آنتن ها باشه و تفاوتي با يه گوشت كوب (البته از نوع كم دوام !!!) نداشته باشه. توضيح اينكه شهر از ديدگاه شركت ايرانسل فقط مركز شهر محسوب ميشه و اگه از مركز شهر خارج شويد و مثلا محل زندگي يا كار شما در يكي از شهرك ها يا شهرهاي جديد مجاور شهرهاي بزرگي كه تحت پوشش ايرانسل هستن قرار داشته باشه، آنتن در آنجا وجود خارجي نخواهد داشت و حتي قادر به فرستادن sms هم نخواهيد بود.
    3) وقتي قبض ايرانسل به دست شما رسيد و هزينه مكالمه خود را با آنچه كه گوشي شما نشان ميدهد و زمان واقعي مكالمه شماست مقايسه كنيد مغز شما بخاطر هزينه واقعي كه شما براي يك دقيقه بايد پياده شويد ( هزينه واقعي يك دقيقه مكالمه = هزينه تماسهاي شما كه در قبض نوشته شده/ زمان مكالمه انجام شده كه گوشي شما نشان ميدهد ) سوت كشيد!!، اصلاً نگران نباشيد!! فقط با خدمات مشتركين تماس بگيريد تا در مورد نداشتن هزينه جابجائي برايتان سخنراني كنند.
    4) Connection Error: گاهي، وقتي كار واجبي داريد و مي خواهيد با جائي تماس بگيريد و آنتن گوشي Full است و وقتي شماره ميگيريد با پيغام زيباي Connection Error!!! مواجه ميشويد – در اين زمان، كساني هم كه با شما تماس ميگيرن با بوق اشغال مواجه ميشوند- و چاره اي نداريد مگر آنكه يا يك تلفن عمومي پيدا كنيد يا يكي دو ساعت صبر كنيد تا مشكل حل شود.(البته از حق نگذريم كه اين مشكل فقط يه بار واسه من پيش اومده. ولي زماني بود كه من كار واجب داشتم و اعصابم خورد شد!!!)
    5) وقتي ميخواهيد تماس بگيريد بايد بعد از فشار دادن Call كلي منتضر بمانيد تا بوق زنگ را بشنويد و اين در حالي است كه در شرايط مشابه اين زمان براي TCI خيلي كمتر است.
    6) شايعاتي كه در مورد بيشتر بودن حجم اين سيمكارتها هست با پيگيري هائي كه اينجانب انجام دادم، رد شد. چون اين سيمكارتها توانائي ذخيره 250 شماره تلفن دارن كه طبق بررسي هاي انجام شده حداقل سيمكارتهائي كه 2 سال پيش توسط TCI توزيع شده نيز همين ظرفيت رو دارن!!!
    7) اگه كسي مثل من بخواد سيمكارنش رو بفروشه، خريداري وجود نداره. چون سيمكارت صفر به وفور موجوده و هركسي ميتونه از سوپرماركت سر كوچه اش در 5 دقيقه سيمكارت اش رو تحويل بگيره.
    پس همينجا اعلام ميكنم : من سيمكارت ايرانسلم رو به كمترين پيشنهاد مي فروشم!!!
    ممكنه بپرسين: چرا به "كمترين" پيشنهاد؟؟
    بخاطر اينكه پيشنهاد دهنده پشيمون نشه و معامله حتماً انجام بشه!!

نظر بعدی
    من یه سیم ایرانسل خریدم و ازش فقط برای تست استفاده کردم (چون شمارم دست خیلی ها هست و نمی تونم عوضش کنم)
    تست در مشهد انجام شده و گوشی هم سونی اریکسون کا 500 بوده.
    1- کیفیت صدای ایرانسل بهتر است.
    2- در شرایطی که خطوط آنتن روی صفحه زیاد باشد ایرانسل قطعی و یا خش خش ندارد (احتمالا چون هنوز کاربراش کم هستن)
    3- بعضی مواقع موقع تماس با ایرانسل (بیشتر از ثابت به ایرانسل) با پیام شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد مواجه می شوید که احتمالا به دلیل عدم هماهنگی سویچ مخابرات و ایرانسل است.
    4- باز هم به دلیل بالا بعضی مواقع شماره ی تماس گیرنده از مخابرات ایران روی ایرانسل نشان داده نمشود.
    5- ایرانسل نام محلی که هستید (در واقع نام BTS) را برروی صفحه (زیر آرم ایرانسل نشان میدهد)
    6- هزینه ی مکالمه در روز 49 و در شب کمتر است (یادم نیست چقدر. اس ام اس روزها 16 تومان و شبها 12 تومان است. delivery report رایگان است. در ضمن در ایرانسل شب از 21 تا 8 و روزهای تعطیل است. (در مخابرات ایران شب از 22 تا 7 و روزهای تعطیل است.
    7- در ایرانسل نمایش شماره، انتظار مکالمه، مکالمه کنفرانسی و محدودیت تماس بدون ابونمان سرویس ویژه فعال و قابل استفاده اند. همچنین شما در ایرانسل می توانید برای افتادن یا نیفتادن شماره بر روی دستگاه مقابل تصمیم بگیرید. (اگر خواستید شمارتون معلوم نشه قبل از تماس anonymous call رو انتخاب می کنید و شمارتون نمی افته)
    8- در اکثر مناطق مشهد ایرانسل و مخابرات باجی به هم از لحاظ پوشش نمی دهند.

نظر بعدی
    میگویند :سیم کارت های پس پرداخته ایرانسل محدودیت اعتباری دارند

نظر بعدی
    عدم محاسبه هزينه جابه‌جايي در مكالمات شبكه ايرانسل از دیگر مواردی است که این روزها در بین خریداران و فروشندگان رایج شده است. اما یک کارشناس مخابراتی معتقد است که این موضوع نوعي ترفند تبليغاتي براي جذب مشتري و رقابت با ديگر شبكه‌‏هاي تلفن‌همراه كشور است. صادق گوينده، در گفت‌و‌گویی اعلام کرده، بعيد به‌نظر مي‌‏رسد عدم محاسبه هزينه جابه‌جايي مكالمات در شبكه ايرانسل باشد زیرا در حال حاضر تعداد شهرهاي تحت پوشش ايرانسل تنها سه شهر است، ميزان هزينه جابه‌جايي بالا نخواهد بود، اما در صورتي كه اين شبكه كشوري شود، به احتمال بسيار زياد جابه‌جايي مشتركان محاسبه خواهد شد. وی مشكل موجود در بحث اپراتور دوم تلفن‌همراه را سرمايه‌‏گذار خارجي اين شبكه دانست و يادآور شد: طرف خارجي ايرانسل MTN تنها حق امتیاز خود را پرداخت كرده و حاضر نيست در ديگر موارد سرمايه‌‏گذاري كند. به اعتقاد وی، ميزان سرمايه‌‏گذاري MTN در شبكه ايرانسل و رفتار اين اپراتور حركت پسنديده‌‏اي براي ملت ايران نخواهد بود.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام با تشکر از کسانی که حوصله می کنند و مباحث را میخوانند و در صورت داشتن اطلاعات آنرا به دیگران منتقل میکنند به نظر من این کارها (دادن اطلاعات به دیگران) ثواب دارد
    از شما و مخصوصا از warriorking سوالاتی دارم
    1- وقتی سیم کارت تالیا را خریدیم و بابت آن 3 ماه پول پرداختیم مثلا 30هزار تومن اگر در این مدت فقط 20هزار تومان صحبت کردیم آیا 10هزار تومان پول ما میسوزد؟
    2- آیا ایرانسل هم به همین ترتیب است ؟
    3- از نظر آینده به نظر شما کدام موفق تر است ؟
    4- من خودم سیم کارت مخابرات را داشتم به خاطر حرف شما آن را امروز 330هزار تومان فروختم البته منت سرتان نمیذارم ولی دلم میخواد سیم کارت خوب بخرم ولی گیج شدم تالیا یا ایرانسل (محل سکونت بابل) .......:hno:
    راجع به ایرانسل مطالبی دارم که دارم آنها را میخوانم اگه مفید بود برای شما میفرستم
    یا علی

در مورد شماره 1: ببین الان شما خط خود رو شارژ میکنی و مثلا اعتبارت میشه 20 هزار تومان... حالا این اعتبار شما یک تاریخ اتقضا هم داره که مثلا هست 1/خرداد
    در صورتی که شما تا اول خرداد به مقدار 10 هزار تومان صحبت کرده باشی و تاریخ از اول خرداد بگذرد خط شما به حالت یک طرفه تبدیل میشه و امکان تماس و فرستادن SMS از شما گرفته میشه ولی اون 10 هزار تومان باقی مانده داخل حساب شما باقی میمونه...
    حالا اگر شما بعد از 1 ماه خطط رو شارژ نکنی (یعنی تا 2 تیر شارژ نکنی) اعتبار شما صفر میشه و در تاریخ 2 مرداد هم خط شما ازتون گرفته میشه و دیگه هیچ کاری هم نمیشه کرد
    در اصل شما بعد از گذشتن از تاریخ اعتبارتون 1 ماه زمان برای استفاده یک طرفه داری و بعد از اون هم 1 ماه زمان داری تا دوباره خط رو شارژ کنی
    لازم به ذکر است که این دو تا 30 روزی قبلا 15 روز بودند (2 تا مهلت 15 روزه داشتید) که از حدود 1 هفته پیش به دو مهلت 30 روزه تبدیل شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •