تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 43 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان من قبلا از یه شرکتی داشتم سرعتم تا 5 مگابایت بر ثانیه میرفت
    خواستم ببینم همه شرکت ها همین طوره؟

در آغاز فعالیت mamad.parsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه که رمز وایرلس رو از روی ویندوز xp فهمید؟؟؟

در آغاز فعالیت mamad.parsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

دوستان کی نیست جواب من رو بده؟؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

رمز WIFI دستگاه های شبکه داخل خودشون ذخیره شده و اگه شما به پنل مدیریت اکسس پوینت دسترسی داشته باشین از اونجا میتوند رمز مورد نظر رو ببینید و یا تغییر دهید.
    که برای اینکار شما باید ارتباطتتون با شبکه از قبل به وسیله هوایی و یا کابل برقرار شده باشه ؛ آدرس دستگاه شبکه خودتون رو داشته باشین و همین طور رمز ورود به دستگاه مورد نظر رو باید بدونین.

اگه از قبل رمز WIFI در ویندوز ذخیره شده باشه ؛ نرم افزار هایی وجود داره که با نشون دادن تکست باکسی که در اون رمز وارد شده رمز های ستاره ای و یا بصورت گرد و نقطه ای رو باز یابی میکنن و به شما نمایش میدن.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

همچنین روش های برای هک کردن رمز WIFI وجود داره که اگه دستگاه مودم یا اکسس پوینت قربانی سیستم WPS اش روشن باشه از ضعف های امنتینی موجود در این سیتسم استفاده میکنه و رمز دستگاه رو بدست میاره .
    و یا اینکه با استفاده از یک بانک اطلاعاتی گسترده رمز ؛ و همینطور به ترتیب و به سرعت امتحان کردن رمز های به عنوان مثال شماره ؛ پشت سر هم دیگه.... در نهایت اگه کاربر اون دستگاه رمز کوتاه و یا فقط اعداد و یا کلمات پر کاربردی را برای رمز ثبت کرده باشه ، این رمز به وسیله این برنامه ها فاش میشه و بعد از اون شبکه مورد حمله و هک قرار میگیره.

و همچنین یادآوری کنم که این تاپیک مرتبط با اتصال P2P و هوایی اینترنت هست که شرکت های isp مثل شاتل با رادیو دیوایس های شرکت میکروتیک (SXT) ارائه میده و ارتباط زیادی با سوال شما پیدا نمیکنه .
    این رادیو ها خودشون شبکه وای فای داخل خونه رو ارائه نمیدن که بخوایم با استفاده از اون وارد شبکه هوایی منزل بشیم ارتباط هوایی رو با مرکز اینترنت برقرار میکنن که برای برقراری این ارتباط هم دو گزینه در داخل این دستگاه ها تنظیم میشه اول یک رمز شبکه هوایی با مرکز برای برقراری P2P و دوم یوزرنیم و رمز که دستگاه SXT کاربر با استفاده از اون میتونه از اینترنت بهره مند بشه (PPPoE).
    حالا اون طرف دیگه این دستگاه ها یک کابل شبکه هست که وارد ساختمان میشه و اگه بخواهد هوایی اشتراک گذاری بشه به یک دستگاه اکسس پوینت متصلش میکنن که شما برای ارتباط داخلی به رمز هوایی اون اکسس پوینت فقط نیاز دارید و دستگاه اصلی هوایی رمز ها شبکه اینترنت رو برای استفاده در خودش ذخیره داره و هرکس به شبکه متصل باشه میتونه از اینترنت هم استفاده کنه چون رمز ها از قبل در دستگاه اصلی ذخیره شده و ارتباط با مرکز اینترنت به وسیله اونها برقرار شده.
    Last edited by shaahani; 17-06-2017 at 10:04.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان من قبلا از یه شرکتی داشتم سرعتم تا 5 مگابایت بر ثانیه میرفت
    خواستم ببینم همه شرکت ها همین طوره؟
    تهران به این شلوغی لینک وایرلس تا 5 مگ ؟ اسم این شرکت چیه عزیز دل ؟ پینگ در چه حد بود؟ الان هم سرویس میدن ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

تهران به این شلوغی لینک وایرلس تا 5 مگ ؟ اسم این شرکت چیه عزیز دل ؟ پینگ در چه حد بود؟ الان هم سرویس میدن ؟
    اصفهان دوست عزیز
    به خدا یادم نیست اسمش چی بود
    پینگش یادمه حدود 80-100 بود

8. این کاربر از GGWP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام

سوال داشتم بعضی از گوشیها فرکانس 5.8 رو ساپورت می کنه
    آیا میشه محیط میکروتیکو رو گوشی شبیه سازی کرد و به فرکانسهای 5.8 وصل شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم بدونم سرعت روی میکروتیک رو چگونه میشه چک کرد مثل مودم نشون میده چندمگ سرعت رو شرکت بازگذاشته و نویز اینا مثل adslهست اگه کسی داره تصویری از این قسمتا بگذاره ممنون میشم قسمت نمایش سسرعت بسته شده و مقدار نویز تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

کسی از دوستان میتونه من رو توی راه اندازی انتن میکروتیک راهنمایی کنه میخوام خودم اتصال کنم به شبکه ispاینترنتم قسمت تنظیم انتن کجاست و بعد از پیدا کردن شبکهع مورد نظر باید یوزنیم و پسورد مثل adsl زد توی انتن و وصل شد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •