تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 59 از 59

نام تاپيک: LED یا UHD مسله این است.!!!!!!!

پروفشنال nima_ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بالاخره 55h7790 خریداری کردم.
    به قیمت 5.100 با گارانتی سام سرویس

Last edited by nima_ir; 03-02-2015 at 22:46.

2. 4 کاربر از nima_ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال nima_ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بالاخره 55h7790 به قیمت 5.100 خریداری کردم

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

مبارک باشه . شاید باورت نشه داشتم چند دقیقه پیش مشخصات همین تی وی رو در ال دیجیتال میدیدم .

عکس های بیشتری قرار بدید خوشحال میشیم .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by sansa; 03-02-2015 at 21:31.

5. این کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بالاخره 55h7790 به قیمت 5.100 خریداری کردم
    ub830 میتونست خرید هوشمندانه تری باشه
    ب هرحال مبارکتون باشه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به همگی. بچه ها من به تصویر و کیفیت تی وی حساسم. الآن میخوام یه تی وی برای اتاق خواب بگیرم تا 2500 بیشتر نشه از بانه هم میخوام بگیرم شرح واقعه رو میدم کلیم سوال دارم هر کی در هر قسمتی اطلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنه

موارد به ترتیب اهمیت :
    1-کیفت تصویر خیلی خوب
    2-اگه شد 3D داشته باشه و قابل قبول باشه
    3-احتمال خرابیش کم باشه چون از بانه میگیرم.اون جریان ریفربیشد جنسای بانه ای هم نگران کنندس نمیدونم درسته؟ اگه درسته چطور میشه تشخیص داد

اول پیشنهاد w600 داشتم که قیمتش 1500 اینطورا بود ولی سه بعدی نداشت وبعضیا گفتن که خرابیش زیاد بوده

بعد W800 که تو سه بعدی میگن اصلا خوب نیست البته من تصویر برخی مدلهای سونی رو به دیگر برندها ترجیح میدم چون با دقت مقایسه کرده بودم بگذریم که برخی مدلهای جدیدش بی کیفیت تر از قدیمیهاش هست

بعد رفتم تو فکر فیلیپس که سری 9 قدیمش رو دیده بودم واقعا متفاوت و عالی بود نسبت به برندهای هم دوره خودش تنها مدلی که نسبتا خوب بود تو این رنج 6589 بود که از نزدیک هنوز ندیدم اگه کسی تاییدش کنه که رو هوا میگیرم. با اینکه خدمات نداره ولی چون قیمتش بالا نیست به ریسکش میارزه

بعد این مدل UB820 و 830 نظرم رو جلب کرد که ضد و نقیض در موردش زیاد خوندم قیمتشم عالی با 1650 میرسید دستم البته 820 و 830 سه بعدی داشت ولی 42 نداشت

بعد بعضیا گفتن خوب 42 LB7200 رو بگیر هم سه بعدی هم تصویر خوب هم زیرنویس فارسی رو خوب ساپورت میکنه اینجا یکی از کاربرا گفت سری LB و UB با عرض معذزت اشغاله

راستی یکی میگفت تصویر Lb6900 از 7200 بهتر نباشه بدتر نیست

پس تا اینجا این مدلا رو در موردش شنیدم و عرض کردم
    W600
    W800
    Philips pfk6589
    Lb6900
    Lb7200
    UB820
    UB830
    در مورد سامسونگ هم چیزای خوبی نشنیدم ولی درست یا غلط ترجیح میدم در موردش فکر نکنم

حالا هر کی هر نظری دادره لطف کنه بگه که در نهایت ببینیم چی بهتره شاید بدرد بقیه هم خورد
    درسته که هزینه زیاد بالایی نیست ولی هر روز جلوی چشم آدمه

ممنون از همه

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام به همگی. بچه ها من به تصویر و کیفیت تی وی حساسم. الآن میخوام یه تی وی برای اتاق خواب بگیرم تا 2500 بیشتر نشه از بانه هم میخوام بگیرم شرح واقعه رو میدم کلیم سوال دارم هر کی در هر قسمتی اطلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنه

موارد به ترتیب اهمیت :
    1-کیفت تصویر خیلی خوب
    2-اگه شد 3D داشته باشه و قابل قبول باشه
    3-احتمال خرابیش کم باشه چون از بانه میگیرم.اون جریان ریفربیشد جنسای بانه ای هم نگران کنندس نمیدونم درسته؟ اگه درسته چطور میشه تشخیص داد

اول پیشنهاد w600 داشتم که قیمتش 1500 اینطورا بود ولی سه بعدی نداشت وبعضیا گفتن که خرابیش زیاد بوده

بعد W800 که تو سه بعدی میگن اصلا خوب نیست البته من تصویر برخی مدلهای سونی رو به دیگر برندها ترجیح میدم چون با دقت مقایسه کرده بودم بگذریم که برخی مدلهای جدیدش بی کیفیت تر از قدیمیهاش هست

بعد رفتم تو فکر فیلیپس که سری 9 قدیمش رو دیده بودم واقعا متفاوت و عالی بود نسبت به برندهای هم دوره خودش تنها مدلی که نسبتا خوب بود تو این رنج 6589 بود که از نزدیک هنوز ندیدم اگه کسی تاییدش کنه که رو هوا میگیرم. با اینکه خدمات نداره ولی چون قیمتش بالا نیست به ریسکش میارزه

بعد این مدل UB820 و 830 نظرم رو جلب کرد که ضد و نقیض در موردش زیاد خوندم قیمتشم عالی با 1650 میرسید دستم البته 820 و 830 سه بعدی داشت ولی 42 نداشت

بعد بعضیا گفتن خوب 42 LB7200 رو بگیر هم سه بعدی هم تصویر خوب هم زیرنویس فارسی رو خوب ساپورت میکنه اینجا یکی از کاربرا گفت سری LB و UB با عرض معذزت اشغاله

راستی یکی میگفت تصویر Lb6900 از 7200 بهتر نباشه بدتر نیست

پس تا اینجا این مدلا رو در موردش شنیدم و عرض کردم
    W600
    W800
    Philips pfk6589
    Lb6900
    Lb7200
    UB820
    UB830
    در مورد سامسونگ هم چیزای خوبی نشنیدم ولی درست یا غلط ترجیح میدم در موردش فکر نکنم

حالا هر کی هر نظری دادره لطف کنه بگه که در نهایت ببینیم چی بهتره شاید بدرد بقیه هم خورد
    درسته که هزینه زیاد بالایی نیست ولی هر روز جلوی چشم آدمه

ممنون از همه

هر کس تجربه خودش رو بیان میکنه... خصوصا با توجه به انتخابی که خودش راشته(مقایسه هایی که قبل خرید خودش کرده)

تی وی های LB6900 در حال حاضر بسیار پرفروشن نسبت به بقیه مدلها (دقیقا در کنار فروش LB6700 قرار میگیره)...
    lb7200 بهتر بودنش نسبت به افزایش قیمتش اونقدر نیست که به چشم بیاد... و کیفیت تصویر هم یکسانه

مدلهایی از سونی رو که فرمودید منم دیدم ولی شخصا نپسندیدم خصوصا با امکانات نسبتا ضعیف نرم افزاریشون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نظرتان راجب UB700 و UB820 چیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام دوستان از چه طریقی میتوان منوی تلوزیون پاناسونیک مدل as600 را فارسی کرد

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •