تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 70 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 699

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | فصل 94-1393

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قلعه نوعی : بهترین پاسخ، زبان قانون است

پاسخ امیر قلعه نوعی به اظهارات جواد نکونام
    سرمربی استقلال با رد اظهارات امروز جواد نکونام می گوید اگر این بازیکن در فهرست این فصل آبی پوشان قرار داشت، امروز او مرد بود و هیچگاه این بازیکن این صحبت ها را علیه او مطرح نمی کرد.
    امیر قلعه نویی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال و در پاسخ به سوالی درباره اظهارات به دور از واقعیت جواد نکونام علیه خودش گفت: من هیچ وقت عادت نداشته ام که پاسخ شاگردانم را در رسانه ها بدهم. در گذشته هم عده ای، حرفهایی را مطرح کردند که در رسانه ها حرف های آنها را بدون جواب گذاشتم تا شاید گذر زمان بهترین پاسخ باشد. اما جهت روشن شدن ذهن هواداران استقلال لازم است که به چند نکته اشاره کنم. اول اینکه اگر امروز این بازیکن به استقلال برگشته بود، من الان بهترین آدم روی زمین بودم. برای این صحبت هم سند دارم. هواداران استقلال می توانند به مصاحبه این بازیکن بعد از اینکه به استقلال آمد و یا بعد از مراسم توپ طلای آسیا مراجعه کنند تا متوجه این صحبت من بشوند. آن روز من مرد بودم و با معرفت و ایشان چند بار گفت که من به خاطر قلعه نویی به استقلال آمدم اما حالا همه چیز تغییر کرده است.
    وی ادامه داد: ابتدای فصل گذشته این بازیکن با درخواست رئیس فدراسیون در استقلال ماندنی شد. آقای کفاشیان با من تماس گرفت و خواست که این بازیکن یک فصل دیگر در استقلال بماند و من به احترام ایشان، مخالفت نکردم و حتی بعد از اینکه در نیم فصل پارسال این بازیکن به کویت رفت و همه حرفهای تکراری امروزش را عنوان کرد، من به آقای کفاشیان گلایه کردم و رئیس فدراسیون از من دلجویی کرد و گفت که من هنوز این جماعت را نشناخته ام.
    سرمربی استقلال اضافه کرد: جالب است که این بازیکن مدعی شده دو فصل قبل اتفاقهایی در تیم رخ داده است، من از هواداران می خواهم به این سئوال فکر کنند که چرا ایشان با این ادعاهایی که مطرح کرده در پایان فصلی که استقلال قهرمان شد ، سکوت کرد و این اتهامات را مطرح نکرد و موقعی این حرفها را به زبان آورد که فصل پیش از استقلال جدا شد؟! با این وجود ، بهترین پاسخ، زبان قانون است. ایشان باید به زودی در دادگاه قضایی مستندات خودش را درباره بحث جانشینی کی روش و شادی بعد از شکست استقلال در داربی و مسائل دیگر را ارائه بدهد و این چنین مشخص خواهد شد که چه کسی اخلاق را زیر پا می گذارد ؟!
    قلعه نویی در پایان با بیان اینکه هدفش در این فصل قهرمانی استقلال است و نمی خواهد به این مسئله بیش از این بپردازد، اظهار کرد: واقعا نمی خواهم بیش از این درباره این موضوع صحبت کنم. استقلال در شرایط خوبی قرار دارد و هدف من و همه مجموعه استقلال موفقیت این تیم در فصل جاری و دوری از حاشیه هاست. ما تلاش می کنیم رضایت هواداران را جلب کنیم و امیدوارم به لطف خدا و اهل بیت بتوانیم دل آنها را در پایان فصل شاد کنیم.
    ....
    توضیح اینکه جواد نکونام باید بزودی در دادگاه حاضر شده و جواب اتهامات واهی که به سرمربی استقلال نسبت داده است را بدهد

2. 9 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پاسخ سرمربی استقلال به اظهارات جواد نکونام : آن موقع من مرد بودم ؟ / ایشان باید به زودی در دادگاه قضایی پاسخگو باشد

امیر قلعه نویی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال و در پاسخ به سوالی درباره اظهارات به دور از واقعیت جواد نکونام علیه خودش گفت: من هیچ وقت عادت نداشته ام که پاسخ شاگردانم را در رسانه ها بدهم. در گذشته هم عده ای، حرفهایی را مطرح کردند که در رسانه ها حرف های آنها را بدون جواب گذاشتم تا شاید گذر زمان بهترین پاسخ باشد. اما جهت روشن شدن ذهن هواداران استقلال لازم است که به چند نکته اشاره کنم. اول اینکه اگر امروز این بازیکن به استقلال برگشته بود، من الان بهترین آدم روی زمین بودم. برای این صحبت هم سند دارم. هواداران استقلال می توانند به مصاحبه این بازیکن بعد از اینکه به استقلال آمد و یا بعد از مراسم توپ طلای آسیا مراجعه کنند تا متوجه این صحبت من بشوند. آن روز من مرد بودم و با معرفت و ایشان چند بار گفت که من به خاطر قلعه نویی به استقلال آمدم اما حالا همه چیز تغییر کرده است.

وی ادامه داد: ابتدای فصل گذشته این بازیکن با درخواست رئیس فدراسیون در استقلال ماندنی شد. آقای کفاشیان با من تماس گرفت و خواست که این بازیکن یک فصل دیگر در استقلال بماند و من به احترام ایشان، مخالفت نکردم و حتی بعد از اینکه در نیم فصل پارسال این بازیکن به کویت رفت و همه حرفهای تکراری امروزش را عنوان کرد، من به آقای کفاشیان گلایه کردم و رئیس فدراسیون از من دلجویی کرد و گفت که من هنوز این جماعت را نشناخته ام.

سرمربی استقلال اضافه کرد: جالب است که این بازیکن مدعی شده دو فصل قبل اتفاقهایی در تیم رخ داده است، من از هواداران می خواهم به این سئوال فکر کنند که چرا ایشان با این ادعاهایی که مطرح کرده در پایان فصلی که استقلال قهرمان شد ، سکوت کرد و این اتهامات را مطرح نکرد و موقعی این حرفها را به زبان آورد که فصل پیش از استقلال جدا شد؟! با این وجود ، بهترین پاسخ، زبان قانون است. ایشان باید به زودی در دادگاه قضایی مستندات خودش را درباره بحث جانشینی کی روش و شادی بعد از شکست استقلال در داربی و مسائل دیگر را ارائه بدهد و این چنین مشخص خواهد شد که چه کسی اخلاق را زیر پا می گذارد ؟!

قلعه نویی در پایان با بیان اینکه هدفش در این فصل قهرمانی استقلال است و نمی خواهد به این مسئله بیش از این بپردازد، اظهار کرد: واقعا نمی خواهم بیش از این درباره این موضوع صحبت کنم. استقلال در شرایط خوبی قرار دارد و هدف من و همه مجموعه استقلال موفقیت این تیم در فصل جاری و دوری از حاشیه هاست. ما تلاش می کنیم رضایت هواداران را جلب کنیم و امیدوارم به لطف خدا و اهل بیت بتوانیم دل آنها را در پایان فصل شاد کنیم.

4. 5 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

در مورد مصاحبه ی رحمتی چی میگی؟ضمن اینکه من خودم استقلالی ام دلیلی نمیبینم حقایق رو نادیده بگیرم
    رحمتی کسی نیست که بخواد برای قلعه نویی تعیین تکلیف کنه

این آقا گفته که بابازاده باید مربی دروازه بانها باشه و بوستانی نباشه و یک سری دستورات دیگه

کجای دنیا بازیکن به مربی خط میده که این بازیکن داره این کار را انجام میده دیدیم که کی روش باهاش چگونه رفتار کرد چون همیشه طلبکاره و به همه خط میده

حقایق همین چیزها بود که خدمتت عرض کردم

6. 8 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

خدایی بعضیا چقدر نمک نشتاسن بابا همین دیروز بود داشتی از مربیت تعریف میکردی همین دیروز بود داشتی میگفتی مربیت حقش بوده بهترین مربی اسیا بشه
    واقعا دیگه این قضیه طرفدارای تیم ما هم تو نوع خودش جالب شده
    بعضیا فرهادین
    بعضیا از مکتب ناصر حجازی
    بعضیا طرفدار ژنرال هستن
    جدیدا هم رحمتی ونکونام اضافه شدن
    البته بعضیام واقعا استقلالی هستن براشون مهم نیست کی رو نیمکت تیمه یا کی شماره 7 تیم رو قرار بپوشه فقط خواهان موفقیت تیمشون هستن
    این وسط تیممون نابود میشه خواهشا بس کنید
    به امید فوتبال و تیمی بدون مکتب

پ ن:

پورحیدری: بگذارید درباره نکونام حرفی نزنم!
    Last edited by ESTEGHLAL 67; 27-07-2014 at 20:07.

8. 9 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

لباس های فصل جدید استقلال

10. 8 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

منصور خان پورحیدری رو سر ما جا داره ها..ولی جدیدا من هر مصاحبه ای ازشون میخونم یا میگن نمیدونم...یا در جریان نیستم...نخوندم....اطلاع ندارم...

نمیدونم واقعا صرفا حضور یک پیشکسوت در هیات مدیره چه دردی قراره از تیم دوا کنه!

نکونام هم با دروغی که سر پیراهن مسی گفت و اولش مصاحبه کرد که من در لالیگا 60 بار جلو مسی بازی کردم و پیرهنش رو نگرفتم و ....بعد اومد در ایران در تلویزیون گفت پیراهن مسی الان تو خونه منه! دیگه به شخصه هیچ حرفش رو باور نمیکنم....حتی اگه مقداری از چیزایی که گفته راست باشه!

12. 3 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

دوستان غیر استقلالی و ضد قلعه نویی خواهشا زود جو زده نشوند و از این مصاحبه سو استفاده نکنند
    چیه قضیه؟! ما تا حرف می زنیم هم جو زده ایم و هم غیر استقلالی؟! ولی تا شما ها صحبت می کنید هم تعصب دارید و هم شعور بالا؟!

این حرفا کذومه مرد حسابی ... واسه روشن شدن قضایا همین یه نگاه کنید به دستمزد این آقا و بازیکنی مثل پژمان نوری ! ایشون اگه استقلالیه اون زمان که تیم هاش با استقلال بازی داشت نباید هرچی از دهنش درمیومد رو می گفت به تیم و باشگاه و سرمربی ای که از نظر سن ازش بزرگتره و ...

این حرفا رو جای دیگه نزنید ها. تعجب می کنم با این کثیفی فوتبال که بوی تعفنش حال آدم رو به هم می زنه امثال شماهایی هم هستین که از این آدم ها حمایت می کنن. یه جا کسی گفته بود فلانی که ماشینش اینه چون " سرمربی " استقلاله !! انگار سرمربی بارسلونائه ! نکته ی مثبت و خروجی این استقلال چیه؟!! هیچی پر شدن جیب 30-40 نفر و حروم خوری از بیت المال .

تا کی شماها می خواید بشینید و این فوتبال کثیف رو دنبال کنید من نمی دونم. همین بس که تو این مملکت هستن کسایی که ماهی 300 هزار تومن هم درآمد ندارن. انصافتون کجا رفته !!!

+

امیرخان
    کی؟!

14. 4 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه federrer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

من شخصا همیشه طرفدار تیمم یعنی استقلال بودم نه شخص خاصی

بزرگان و ستاره های تیم برای ما قابل احترام هستن و دوستشون داریم . اما اول از همه نام استقلال مهمه.

خیلیا اومدن و رفتن . حجازی ، پورحیدری ،علی جباری ، حسن روشن ، مظللومی ها، بیانی ها ،عابدزاده ، مرفاوی ، زرینچه ، ورمزیار ، قلعه نوعی ، نامجو مطلق و .... در این اواخر منصوریان ، فکری ، عنایتی ، طالبلو ، فرهاد مجیدی و .... مهم موفقیت و نام استقلاله که واسه هوادار واقعی تیم مهمه. هواداران عزیز یاد بگیریم اسیر جو سازی ها و حاشیه ها نشیم و همیشه طرفدار تیم باشیم

16. 9 کاربر از federrer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه federrer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

مصاحبه نکونام رو خوندم . سبک حرفاش مث حرف های مایلی کهن بود . هیچ چیز مستند و محکمه پسندی نداره.
    جریان ماشین ایمان موسوی رو مطح کرده ، که چون ایمان موسوی به رفیق قلعه نوعی قرض نداده از ترکیب کنار مونده و ....
    یا چرا وقتی قلعه نوعی در مس بود و استقلال رو برد دستش رو مشت کرد؟؟ کرد که کرد ، خوشحال بوده ، مث علی دایی که با راه آهن پرسپولیس رو برد و بالا پایین میپرید! گناه نکرده که .
    قلعه نوعی وقتی به سپاهان رفت دنبال موفقیت تیمش بود و بازیکنهایی رو که باهاشون کار کرده بود رو به سپاهان برد تا راحتتر نتیجه بگیره ، نباید این کار میکرد ؟؟ کدوم منطقی میگه بخاطر استقلال ، بازیکن ها رو نبر ، تیمت نتیجه نگیره تا استقلال قهرمان شه !!!

این حرفا نمیگم دروغه ، اما حاشیه های فوتبال ماست و دلیلی بر بد بودن قلعه نوعی نمیشه

این حرفا حاشیه های فوتباله و ح

18. 5 کاربر از federrer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

چیه قضیه؟! ما تا حرف می زنیم هم جو زده ایم و هم غیر استقلالی؟! ولی تا شما ها صحبت می کنید هم تعصب دارید و هم شعور بالا؟!

این حرفا کذومه مرد حسابی ... واسه روشن شدن قضایا همین یه نگاه کنید به دستمزد این آقا و بازیکنی مثل پژمان نوری ! ایشون اگه استقلالیه اون زمان که تیم هاش با استقلال بازی داشت نباید هرچی از دهنش درمیومد رو می گفت به تیم و باشگاه و سرمربی ای که از نظر سن ازش بزرگتره و ...

این حرفا رو جای دیگه نزنید ها. تعجب می کنم با این کثیفی فوتبال که بوی تعفنش حال آدم رو به هم می زنه امثال شماهایی هم هستین که از این آدم ها حمایت می کنن. یه جا کسی گفته بود فلانی که ماشینش اینه چون " سرمربی " استقلاله !! انگار سرمربی بارسلونائه ! نکته ی مثبت و خروجی این استقلال چیه؟!! هیچی پر شدن جیب 30-40 نفر و حروم خوری از بیت المال .

تا کی شماها می خواید بشینید و این فوتبال کثیف رو دنبال کنید من نمی دونم. همین بس که تو این مملکت هستن کسایی که ماهی 300 هزار تومن هم درآمد ندارن. انصافتون کجا رفته !!!

+

کی؟!
    روی صحبت من با دوستان ضد قلعه نویی و ضد استقلال بود که تا یک مصاحبه جنجالی و حاشیه تو تیم ایجاد میشه سر و کلشون پیدا میشه مطمئنا این افراد ضد استقلالی هستند و فقط دنبال تخریب

دستمزد امیر خان طبق چیزی که اعلام شده از خیلی از مربیان کمتره و با این همه افتخارات کسب کرده حقشه که از همه بیشتر بگیره نکنه روی این موضوع شک دارید؟

بله فوتبال کثیفه بله لابی بازی و باند بازی و کارت کشی و ... وجود داره بله تو این مملکت یه نفر تو فوتبال روزی 7 میلیون در آمدشه اما یک نفر ماهی 300 هزار تومان را هم درآمد نداره حالا با این شرایط به نظر شما من خیلی بی انصافم که از استقلال

و سرمربی استقلال حمایت میکنم؟؟ به نظر من حرفتون منطقی نیست و این عوامل نمیتونه عامل بی تعصبی به استقلال باشه

امیر قلعه نویی هم مشکلاتی داره اما تا زمانی که سرمربی استقلاله ما ازش حمایت میکنیم چون همیشه باعث سربلندی استقلال بوده چون استقلال رده 13 را گرفته و قهرمان تحویل داده اما چون موفقه همیشه یک عده باهاش مشکل دارند

در مورد پژمان نوری این بازیکن یک آچار فرانسه به تمام معناست و در زمان کمبود یا نبود بازیکنان توانایی بازی در چند پست را داره و با اینکه سال گذشته اکثرا خوب نبود اما از همه بیشتر میدوید و خیلی با تعصب بازی میکرد

امسال هم با توجه به این موارد ایشان در تیم مونده و نظر سرمربی تیم بوده نمیدونم چرا میخواهید اینها را به هم ربط بدید؟؟ امسال 750 میلیون گرفته نکنه شما انتظار دارید با این سابقه ملی و کاپیتانی ملوان و ... اندازه یک بازیکن جوان که 600 میلیون گرفته پول بگیره!!

20. 8 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •