تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 66

نام تاپيک: چه کنسولی بخرم!!!؟

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

من گرافیک چند تا بازی رو تو یو تیوب دیدم ایکس باکس سرتره ...ولی پردازش ps4 بهتره.........در ضمن جانم من قبلا گفتم خودم طرفدار ps4 هستم بخاطر سخت افزار قویش و پردازش قویش...اینم یه مقاله معتبر از سایت نارنجی...همون طور که میبینین گرافیک ایکس باکس بهتره ولی پردازش ps4 بهتره...البته تو سایت گفته رزولوژن ps4 بهتره...ولی خودت نیگاه به عکس ها بنداز..چشمامون که بهمون دروغ نمیگن شما هم یه نیگاه بنداز کاملا مشخصه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به نظر من هیچ تفاوتی ندارن و حتی تو زمینه هایی که نور زیادی هست.xo تصاویرش قشنگتره.

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

هیچ وقت ادم از خرید کنسول پشیمون نمیشه ولی اگه گرافیک میخواید pc البته pc ultra بیشتر 2 سال بازیارو دوم نمیاره ولی بهترین گزینه به نظر من کنسولیه که از نظر انلاین بهتر باشه سخت افزار هردو بهینه شدس و انچنان فرقی نداره
    من هر کدوم که سیستم اتلاین قوی تری داشته باشه میخرم (با اینکه سرعت نت ایران پایینه ولی بازی crysis 3 رو تو سرور امریکایی با xbox کاملا بدون لگ بازی کردم ) مایکرو انطور که تو سایتش خوندم سرور هایی برا live درست کرده
    که تمام دنیا بتونن بدون هیچ ping بازی کنند
    کی موافق منه؟:ی

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

هیچ وقت ادم از خرید کنسول پشیمون نمیشه ولی اگه گرافیک میخواید pc البته pc ultra بیشتر 2 سال بازیارو دوم نمیاره ولی بهترین گزینه به نظر من کنسولیه که از نظر انلاین بهتر باشه سخت افزار هردو بهینه شدس و انچنان فرقی نداره
    من هر کدوم که سیستم اتلاین قوی تری داشته باشه میخرم (با اینکه سرعت نت ایران پایینه ولی بازی crysis 3 رو تو سرور امریکایی با xbox کاملا بدون لگ بازی کردم ) مایکرو انطور که تو سایتش خوندم سرور هایی برا live درست کرده
    که تمام دنیا بتونن بدون هیچ ping بازی کنند
    کی موافق منه؟:ی
    من موافقم شمام....واقعا سیستم انلاین قوی یکی از فاکتور های مهم در خرید یک کنسول هستش که تو این زمینه مایکروسافت قویتره...

4. این کاربر از soheilnouri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

سلام من می خوام ازین کنسول های دسته لیزری بگیرم که با حرکت دست کار می کنن هم ورزشه هم سرگرمی چه مدلش خوبه به نظرتون؟ یادش بخیر تو دوره ما که سگا خیلی طرفدار داشت خیلی هارو به خودش وابسته کرد خودم الان هم به سگا اعتیاد دارم با 37سال سن سگا بازی می کنم امروز هم ایکس باکس پی اس نینتندو وی دارن خیلی هارو معتاد خودشون می کنن.کنسولبازی=تسخیر ذهن،وقت،عمر رندگی بشر

6. 2 کاربر از karimz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام من می خوام ازین کنسول های دسته لیزری بگیرم که با حرکت دست کار می کنن هم ورزشه هم سرگرمی چه مدلش خوبه به نظرتون؟ یادش بخیر تو دوره ما که سگا خیلی طرفدار داشت خیلی هارو به خودش وابسته کرد خودم الان هم به سگا اعتیاد دارم با 37سال سن سگا بازی می کنم امروز هم ایکس باکس پی اس نینتندو وی دارن خیلی هارو معتاد خودشون می کنن.کنسولبازی=تسخیر ذهن،وقت،عمر رندگی بشر
    اونکه بعــــــــله یکی نوشته بود xbox live کاری بهت میکنه که تو خونه بوی کتلت مونده بگیری )))
    واقعا درسته چون اکثر بازیهارو بدون مشکل میتونی انلاین بازی کنی خیلی باحاله

8. این کاربر از pharm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

چه توصیف باحالی...ولی نمیشه از قدرت بیش از حد 4 غافل شد...psn کسی تجربه داشته؟انلاین میشه خوب بازی کرد با بلی ستیشین ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

14 -- ps4

آقا من همه مطالب رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که هرکدوم زودتر -- بشه رو بخرم چون من نمیتونم 200 هزارتومن هر دفعه پول بازی بدم لطفا اگه کسی میدونه که کدوم زودتر -- میشه بهم خبر بده از طریق ایمیل چون من زیاد وقت نمیکنم بیام اینجاmahyar_kia78@yahoo.com

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایم کنید من قبلا x360داشتم الان دوباره میخوام بگیرم چشم ps4 رو گرفته ولی به نظر شما صبر نکنم تا ه ک بشه بعد بگیرمش تا اون موقع یه360بگیرم. نظرتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

فعلا نسل هشت نگیر چون بازیاش گرونه و دیگه اینکه هنوز قیمتاشون بالاست و حتما به اینترنت سرعت بالا احتیاج پیدا خواهید کرد که سرعت وپینگ ایرانم خو داغونه و...کلا نباید تا 2016 و2017 خرید ...کنسول تکمیل شن بازیا زیاد شن کنسول -- بشه...اگه x360 نداری بخر دوساله دیگه بفروش پول بذار روش یه نسل هشتی بگیر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من موندم تو کنسول با دسته چجوری نشونه گیری میکنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •