تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 302 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 3011

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی .Real Madrid C.F | کهکشانی ها | فصل 2013 - 2014

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

خدیرا : از کار کردن با مورینیو لذت بردم ؛ با آنچلوتی گام دیگری رو به جلوبرمی داریم

ستاره آلمانی رئال مادرید براین باور است که زیر نظر سرمربی ایتالیایی پیشرفت چشمگیری خواهد داشت

سایت گل- سامی خدیرا ستاره آلمانی باشگاه رئال مادرید براین باور است که با روی کار آمدن کارلو آنچلوتی روی نیمکت مربیگری تیم مادریدی تیمش پیشرفت زیادی خواهد داشت و خود او هم در عرصه فردی پیشرفت خواهد کرد.
    خدیرا در گفت و گو با روزنامه دی ولت آلمان در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است که این گفتگو را در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم و دراینجا می توانید بخش اول این گفتگو را مطالعه کنید:
    *با آمدن آنچلوتی دوره جدیدی در رئال شروع می شود
    بله دوره جدیدی درمادرید و در کارنامه ورزشی من شروع می شود. یک سرمربی جدید، همیشه به منزله شروعی جدید است. ایده های نو، فلسفه بازی جدید و متفاوت...من توقعات زیادی دارم. هنوزهم افتخار می کنم که در رئال مادرید توپ می زنم، کسی که دراین باشگاه بازی می کند، برای فتح جام به میدان می رود. مطمئنم که با آنچلوتی گام بزرگی رو به جلو برمی دارم
    *نظرت درمورد آنچلوتی چیست
    من خیلی حرفها راجع به آنچلوتی شنیده ام. کاکا هم تیمی ام دررئال سالها در میلان زیر نظر او کار کرده. او حرفهای مثبت زیادی درمورد آنچلوتی گفته. او زیر نظر آنچلوتی موفقیت های زیادی کسب کرده و تیم های او همیشه خوب بازی کرده اند. ما سرمربی باتجربه ای داریم که شخصیت بزرگی هم دارد وتاکیدش را روی تاکتیک و نظم تیمی می گذارد. آنچلوتی تلاش می کند تا تیمش حرفی برای گفتن مقابل هواداران داشته باشد
    *رابطه مورینیو با بازیکنان تیم چطور بود؟
    اگر این ماجرا هنوز هم در میان مردم به بحث گذاشته می شود، به این خاطر است که بی ثباتی هایی در باشگاه دیده می شد. شاید اگر تیم ما به فینال لیگ قهرمانان اروپا می رسید یا در جام حذفی قهرمان می شد، اوضاع زیباتر از این پیش می رفت. مشکل علاوه برسرمربی در بازیکنان تیم هم بود. ما خودمان هم لغزش های زیادی داشتیم. فکر می کنم که باید برای مورینیو احترام قائل بود. ما به اندازه کافی جام های بین المللی کسب نکردیم ولی در عرصه ملی (در لیگ اسپانیا ) موفق بودیم. از نظر من مورینیو هنوز هم یک سرمربی بزرگ و یک انسان فوق العاده است.
    *شنیده می شود که چلسی تمایل زیادی به جذب تو دارد
    من از کار کردن با مورینیو لذت بردم و از او به خاطر ابراز تمایلش واقعا متشکرم. او در طول این سه سال این فرصت را برایم فراهم کرد تا از بوندس لیگا به رئال مادرید بیایم. آن هم در شرایطی که یک ملی پوش جوان بودم ولی من با رئال مادرید قرارداد دارم و الان تنها می خواهم با کارلو آنچلوتی کار کنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 7 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

4. 8 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

به انتخاب خوانندگان سایت گل، رافائل واران به عنوان بهترین مدافع فصل گذشته، از میان تمامی لیگ های معروف اروپایی، با کسب ۲۴.۱۹ درصد رای، انتخاب شد. بعد از وی Andrea Barzagli از یوونتوس، با کسب ۱۷.۳ درصد رای، دوم شد. از بارسلونا Alba و Pique در لیست حضور دارند، به ترتیب با ۲.۱ و ۱.۲ رای. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیگرینی به دنبال په په. سرمربی تیم منچستر سیتی به دنبال مدافع رئال است تا خط دفاع تیم خود را تکمیل کند. هرچند در صورت انتقال رائول آلبیول به ناپولی، این انتقال پیچیره تر از قبل خواهد شد.

6. 7 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض گزارش روز-هرم آنچلوتی در رئال: تمایل کارلتو به سیستم 1-2-3-4

تنها چیزی که تا به الان به صورت قطعی مشخص شده این است که سرمربی ایتالیایی درنظر دارد تا در میانه میدان از سه بازیکن میانی استفاده کند.

سایت گل- رئال آنچلوتی به چه ترتیبی بازی خواهد کرد؟ این سرمربی ایتالیایی در طول دوران مربیگری اش ، همواره به دو سیستم وفادار بوده و تیم هایش را با دو سیستم به میدان می فرستاده. سیستمی که کارلتو بیشترین استفاده را از آن داشته، سیستم هرمی است: سیستم 1-2-3-4 . زمانی که او بخواهددو بازیکن را در نوک حمله تیمش قرار دهد این سیستم را به 2-1-3-4 تغییر خواهد داد.سیستم دومی که مد نظر کارلتو است، سیستم 3-3-4 است.

تنها چیزی که تا به الان به صورت قطعی مشخص شده این است که سرمربی ایتالیایی درنظر دارد تا در میانه میدان از سه بازیکن میانی استفاده کند.

به همین خاطر هم سیاست کارلتو در بازار نقل و انتقالات تابستانی تقویت خط میانی و خرید بازیکنانی توانا و جوان برای این پست است و از همین رو هم رئالی ها برای خریداری ایسکو و اییارامندی دست به کار شدند. این دو بازیکن این توانایی را دارند که سبک فوتبال کارلتو را با ارائه گزینه های متنوع در زمین فوتبال پیاده سازی کنند.

احتمالا در خط حمله تیم هم سه مهاجم حضور خواهند یافت. تیمی که بتواند موقعیت های فراوانی را برای گلزنی خلق کند. ما در مقابل رئال مادریدی هستیم که می خواهد مالکیت توپ را در اختیار بگیرد و به دنبال رسیدن به بلوغ هرچه بیشتر در بازیهایش باشد.

تمرینات فصل جدید رئال مادرید از روز دوشنبه در شهرک والدبباس مادرید برگزار شد و کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی برای اولین بار در زمین چمن با شاگردان جدیدش دیدار کرد. او که خودش با لباس ورزشی در زمین حضور یافته بود زین الدین زیدان را نیز به عنوان یکی از دستیارانش درکنارش می دید وبا شور و انرژی خاصی شاگردانش را هدایت می کرد. البته دراین جلسه تمرینی تمام بازیکنان رئال مادرید حضور نداشتند و کسانی که در رقابت های جام کنفدراسیون ها حاضر بودند کمی دیرتر به اردوی مادریدی ها خواهند پیوست؛ بازیکنانی مثل ایکر کاسیاس، رائول آلبیو، آربلوا و سرخیو راموس همراه با مارسلو کمی دیرتر به اردوی کهکشانی ها ملحق می شوند.ژابی آلونسو و رافائل واران هم این روزها برای رهایی از بند مصدومیت به تمرینات بدنسازی می پردازند.

همه بازیکنان رئال با چهره هایی خندان دراولین جلسه تمرینی تیمشان شرکت کرده بودند و کاکا بیش از سایر بازیکنان با انگیزه بود که زیر نظر سرمربی سابقش درمیلان بتواند به روزهای اوج بازگردد.

8. 7 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

ماریانو راخوی نخست وزیر اسپانیا در کنار ستونهای اقتصاد اسپانیا در مسیر جلسه ای در مورد آینده ی اقتصادی کشور...توجهتون رو به شخص کنار دستی که راخوی بش گوش داده جلب مینمایم....

10. 2 کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان یه سوال راموس جایه آربولوآ نمیتونه خوب کار کنه؟
    بعد واران بره جایه راموس؟

چه جوری میشه این آربلوآ رو از ترکیب حذف کرد؟

12. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

دوستان یه سوال راموس جایه آربولوآ نمیتونه خوب کار کنه؟
    بعد واران بره جایه راموس؟

چه جوری میشه این آربلوآ رو از ترکیب حذف کرد؟
    دنی کارواخال رو خریدیم دیگه، مدافع راست هستش .
    یه فصل خوب رو در بایرلورکوزن سپری کرده و تجربه اندوخته

14. 2 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اگر کارلتو همچین چیزی در سر داشته باشه باید به دید فنیش شک کرد !

با اینهمه بازیکن تراز اول تهاجمی با 3 تا هافبک که دوتاشون دفاعی تر هستن و مودریچ هم که بازیکن میانی به معنای کلمه محسوب میشه بیشتر تا بازیکن تهاجمی بازی کردن ؛ خیلی غیر منطقی هست !

این ترکیب حتی به درد پلی استیشن هم نمیخوره با احترام ؛ نکته ی دیگه اینکه عوض کردن فرم بازی چند ساله ی اخیر که در زمان مورینیو تثبیت شد به نظرم مفید و درست نیست ، کارلتو اگر میخواد تغییری ایجاد کنه بهتره نقاط ضعف سیستم قبلی رو پوشش بده تا اینطوری بازی کردن !

این فرم به شدت بازیسازی پشت سر مهاجم رو تضعیف میکنه و عملا در کانال طولی میانی ارتباطی بین هافبک و تک مهاجم تیم وجود نداره ، کاری که در شیوه ی قبلی اوزیل در وسط به بهترین نحو انجامش میداد /

البته این مطلب هم فعلا در حد گمانه زنی هست اما از اون مطالبی هست که تصورش هم قشنگ نیست حتی /

16. 6 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ماریانو راخوی نخست وزیر اسپانیا در کنار ستونهای اقتصاد اسپانیا در مسیر جلسه ای در مورد آینده ی اقتصادی کشور...توجهتون رو به شخص کنار دستی که راخوی بش گوش داده جلب مینمایم....

دارن با هم بحث می کنند برای تامین پول خرید بیل از بودجه ی بهداشت بزنن یا اینکه مالیات ها رو ببرن بالا.

18. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این ترکیب که زیاد با بازیکنای رئال هم خونی نداره به خصوص برای بازیکنی مثل اوزیل!
    به نظرم همون ترکیب 1-3-2-4 برای رئال خوبه که هنگام حمله می تونه تبدیل به 3-3-4 بشه
    یعنی هنگام حمله یه ترکیبی شبیه این:

مارسلو - راموس - واران - کارواخال

آلونسو --- خدیرا

اوزیل

رونالدو ------------------ دی ماریا

بنزما

اگه رئال موفق به خرید گرت بیل بشه که دیگه توی حمله بیشتر می تونه به 3-3-4 تبدیل بشه و کلا رونالدو و بیل به عنوان دو تا وینگر می تونن همه تیم ها رو ویران کنن!

20. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •