تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 138 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1373

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2013-2014

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

2. 3 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

دی بروئن هم که مصدوم شد و چند هفته ای به احتمال زیاد نیست!

4. 2 کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

برتري پرگل چلسي برابر منتخب مالزي

چلسي در سال 2011 و به همراه ويلاس بواس موفق شده بود با يک گل اين تيم را شکست دهد.

چلسي با ارائه بازي با کيفيت و زيبا موفق شد ميزبان خود، تيم منتخب مالزي را شکست دهد. چلسي در سال 2011 و به همراه ويلاس بواس موفق شده بود با يک گل اين تيم را شکست دهد، ولي با مورينيو توانست 4 گل بزند تا اميد هواداران نسبت به تيم جوان چلسي بيشتر شود.

در نيمه اول اين مسابقه، آبي هاي لندن خيلي زود نبض بازي را بدست گرفتند و به طور کامل توپ و ميدان را در اختيار خود در آوردند. چيزي از بازي نگذشته بود که کوين د بروين با يک سانتر زميني ترائوره - بازيکن تيم جوانان چلسي که مورينيو به او شانس بازي کردن در تيم اصلي داده بود- را صاحب توپ کرد و اين بازيکن جوان به سان مهاجمي با تجربه عمل کرد و گل اول چلسي را با ضربه اي حرفه اي و نرم به ثمر رساند.

پس از اين گل شاگردان جوان مورينيو دست از تلاش بر نداشتند. آن ها موفق شدند روي ضربه زيبا و قدرتمند کوين د بروين که درخششي خيره کننده اي داشت به گل دوم برسند. در صحنه گل زانوي هافبک بلژيکي آسيب ديد و مورينيو مجبور شد که ستاره تيمش را با ستاره جواني ديگر يعني ايسلام فروز تعويض کند. مشخص نيست که مصدوميت د بروين از چه ناحيه ايست، با اين حال اين نگراني وجود دارد که آسيب ديدگي از ناحيه رباط صليبي باشد.

گل سوم چلسي هم در اواخر نيمه به تور نشست. ترائوره جوان با پاس در عمق لوکاکو را با دروازه بان مالزي تک به تک کرد و او نيز با ضربه اي فني توانست دومين گل خود در دو بازي اخير براي چلسي را به ثمر برساند. فرار لوکاکو از تله آفسايد در اين صحنه ديدني بود.

در اين نيمه تمامي بازيکنان چلسي بازي بسيار خوب و هماهنگي جلوي اين تيم از خود به نمايش گذاشتند.

در نيمه دوم ترکيب چلسي عوض شد و تنها فن خينکل و هازارد در تيم باقي ماندند که آن ها نيز در اواسط نيمه دوم تعويض شدند.

در اين نيمه ابتدا شورله با ضربه اي محکم قصد باز کردن دروازه مالزي را داشت که دروزاه بان اين تيم موفق به مهار اين شوت شد. پس از آن چلسي حملاتي کرد، ولي به اندازه نيمه اول سازمان يافته نبودند.

در اواخر بازي بود که ويکتور موزس با يک ضربه سهمگين گل چهارم چلسي را به ثمر رساند. چند دقيقه بعد يک ضربه آزاد براي مالزي گرفته شد که چک موفق به مهار ضربه اول شد، ولي توپ برگشتي توسط فادهيل شاه به تنها گل منتخب مالزي تبديل شد.

در پايان بازي با همان نتيجه 4-1 به اتمام رسيد تا آبي هاي لندن در دومين بازي خود در تور آسيا باز هم پيروز ميدان باشند. سفر بعدي آبي ها به اندونزي خواهد بود.

کانون رسمي هواداران چلسي در ايران

6. 3 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

توافق اوليه منچستريونايتد و چلسي بر سر روني

رسانه‌هاي انگليسي مدعي شدند منچستريونايتد پيشنهاد مالي چلسي براي به خدمت گرفتن وين روني را قبول کرده است.

چلسي پس از ناکامي در به خدمت گرفتن ادينسون کاواني اکنون اميدوار است بتواند وين روني را به خدمت بگيرد.

به گزارش رسانه‌هاي انگليسي، چلسي در آخرين پيشنهاد براي به خدمت گرفتن وين روني، 30 ميليون پوند را به باشگاه منچستريونايتد پيشنهاد داده و به نظر مي‌رسد اين پيشنهاد مورد توجه سران يونايتد قرار گرفته است.

پيش از اين همسر وين روني گفته بود، دوست دارد دوري از خانه را به جان بخرد و همراه همسرش راهي لندن شود.

Varzesh3

8. 5 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

مورینیو: حالا من پدرخوانده لیگ برتر هستم

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، معتقد است که با بازنشستگی فرگوسن، اکنون می توان عنوان پدر خوانده لیگ برتر را به او دارد.
    زمانی که مورینیو در سال 2004 به چلسی رفت، در لیگ برتر مربیانی مانند استیو مک لارن، استیو بروس، مارک هیوز و برایان رابسون کار می کردند که همگی از شاگردان و کمک های فرگوسن بودند.
    اما او اکنون در این رقابت ها باید با مربیانی مانند برندان راجرز، استیو کلارک و آندره ویلاس بواس روبرو شود که زمانی زیر نظر خودش کار می کردند.
    آقای خاص به خبرنگاران گفت:" من در حال تبدیل شدن به پدر خوانده هستم. فرگی که همه او را به چشم پدر می دیدند و به او احترام می گذاشتند و تحسینش می کردند، از لیگ برتر رفته و برای من هم شرایط تغییر کرده است.
    با رفتن او، حالا من به یکی از باتجربه ترین مربیان لیگ برتر تبدیل شده ام. من تنها مربی ای هستم که در لیگ قهرمانان به موفقیت رسیده و همه جام های جزیره را نیز فتح کرده است. به همین دلیل شاید کمی مسئولیتم بیشتر باشد. شاید باید از همه نظر الگویی برای بقیه باشم."
    او همچنین در مورد فرناندو تورس گفت:" من کیفیت بالای او را می شناسم. اینکه تلاش می کند تا بهترین بازی ها را برای تیم به نمایش بگذارد. او یک تمام کننده است و وقتی بهترین عملکرد را دارد که بتواند در فضاها حرکت کند.
    وقتی مدافع حریف خیلی نزدیک او باشد، تورس دچار مشکل می شود. او وقتی که فضا داشته باشد، بهتر کار می کند؛ نسبت به وقتی که توپ را در اختیار داشته باشد. وقتی چلسی با این فلسفه بازی کند، او می تواند به اوج برگردد.

وقتی در مقابل تیمی بازی کنیم که او فضای حرکتی کمی داشته باشد، به مشکل می خورد."

+

بنیتس: مورینیو عاشق جلب توجه است

بنیتس که فصل گذشته به طور موقت هدایت چلسی را برعهده داشت، با این تیم قهرمان لیگ اروپا شد اما مورینیو به تازگی اعلام کرد که دوست ندارد قهرمان یک رقابت دسته دوم شود.
    سایت گل- رافا بنیتس، سرمربی ناپولی، با حمله به ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد که این مربی پرتغالی عاشق جلب توجه است.
    بنیتس که فصل گذشته به طور موقت هدایت چلسی را برعهده داشت، با این تیم قهرمان لیگ اروپا شد اما مورینیو به تازگی اعلام کرد که دوست ندارد قهرمان یک رقابت دسته دوم شود.
    بنیتس در پاسخ به صحبت های مورینیو، به خبرنگاران گفت:" مربیان زیادی هستند که آنقدر حرف می زنند که مورد توجه قرار بگیرند."
    این دو مربی از زمانی که در سال 2004 هدایت چلسی و لیورپول را برعهده گرفتند، با هم مشکل پیدا کردند.
    بنیتس همچنین در سال 2010 جانشین مورینیو در اینتر شد اما نتوانست موفقیت های خیره کننده او را تکرار کند و بعد از 6 ماه اخراج شد.

10. 6 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

تري: مورينيو به همه شانس بازي مي‌دهد

کاپيتان چلسي بر اين باور است که سرمربي تيم به هم شانسي مساوي براي قرار گرفتن در ترکيب خواهد داد.

جان تري در طول فصل گذشته به دليل آسيب ديدگي‌هاي زيادي که داشت در بيشتر مواقع فصل دور از ترکيب تيم بود.

او به دليل آسيب ديدگي از ناحيه قوزک پا در فينال ليگ اروپا مقابل بنفيکا که به قهرماني آبي‌ها انجاميد نيز غايب بود. «جي تي» اکنون آسيب ديدگي را پشت سر گذاشته و در تمرين‌هاي پيش فصل شرکت مي‌کند.

او در اين زمينه به سايت باشگاه گفت: آسيب ديدگي‌هايم برطرف شده‌اند و احساس خوبي هم دارم. پايان فصل گذشته را از دست دادم ولي بر اساس برنامه‌هايي که به من داده شد تمرين کردم تا به آمادگي برسم. در طول تابستان که ليگ‌ها تعطيل هستند، همه بازيکنان با انجام تمرين‌هاي سبک، آمادگي خود را حفظ مي‌کنند و البته مراقب هستند تا آسيب نبينند.

کاپيتان پيشين تيم ملي فوتبال انگليس در ادامه گفت: همه دوست دارند در آغاز فصل آنقدر آماده باشند که در ترکيب ثابت تيم به ميدان بروند. بازيکنان جواني هم به ترکيب اضافه شده‌اند که به دنبال يافتن فرصتي براي اثبات خود هستند. آنها خوب تمرين مي‌کنند تا مورد توجه ژوزه مورينيو قرار گرفته و جايي در ترکيب اوليه براي خود دست و پا کنند. همه ما مي‌دانيم که ژوزه بر اساس خواسته‌هاي خود عمل مي‌کند ولي به همه شانسي مساوي براي حضور در ترکيب مي‌دهد. اين بسته به بازيکن است که بتواند از اين شانس استفاده کند يا نه.

Fars

12. 5 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب چلسی با یه بازیکن جوون دیگه به نام Cristian Cuevas تا سال 2018 قرارداد بست که 18 سال بیشتر سن نداره و ظاهرا توی جام جهانی زیر 20 ساله ها برای شیلی درخشیده
    پست اصلیش هم دفاع چپه ولی می تونه وینگر چپ هم بازی کنه...

14. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مورينيو: قصد جنگ رواني با مويس را ندارم

سرمربي تيم فوتبال چلسي برخي نظرها را در مورد اينکه وي تلاش مي کند با پيش کشيدن بحث احتمال خريد وين روني ، تمرکز سرمربي جديد منچستريونايتد را تحت الشعاع قرار دهد تکذيب کرد.

ژوزه مورينيو پرتغالي تاکيد کرد او سرمربي جديد يونايتد را مورد تمجيد قرار مي دهد و او را مربي بزرگي مي داند.

مورينيو گفت :« مويس مربي بزرگي است و شايسته موفق بودن است.بايد به او زمان داد.اگر او نتوانسته در اورتون جامي کسب کند به اين خاطر است که با تيمي مثل اورتون قهرمان شدن بسيار سخت است.»

مورينيو افزود‌:« اينکه جنگ رواني خوب يا بد است موضوع من نيست.بنابراين بهتر است در اين مورد صحبتي نکنم.اگر من حرفي نزنم ، کسي هم چيزي نخواهد گفت.همه باشگاه ها براي خريد يا فروش بازيکنان تا آخرين فرصت فکر مي کنند اما مشکل اين است که اين تصميم نه تنها يک يا دو باشگاه بلکه چندين باشگاه را تحت تاثير قرار خواهد داد.»

مورينيو گفت :« در مورد فروش ما خوش شانس هستيم زيرا من نمي خواهم هيچکدام از بازيکنانم را بفروشم.اين براي من خوب است زيرا بسياري از باشگاه ها تا آخرين لحظه تحت فشار هستند.

اشلي کول قصد ترک چلسي را ندارد

مدافع چپ ملي پوش انگليسي اعلام کرد علاقمند است به حضور خود در چلسي ادامه دهد.

اشلي کول که در دوره اول مربيگري ژوزه مورينيو پيراهن چلسي را به تن کرد گفت :« هرگز نمي گويم که دوره حضور ناموفقي را در چلسي داشته ام.من به اندازه کافي خوش شناس بوديم که با اين تيم قهرماني هاي متعددي کسب کردم.اميدوارم اين موفقيت ها بيشتر شود و حالا که مورينيو بازگشته مي توانيم در کنار هم اين کار را انجام دهيم.»

Varzesh3

16. 3 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

مورینیو: فشار برای قهرمانی روی پیگرینی بیشتر از من است

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد که در فصل پیش رو، بیش از اینکه روی او تیمش فشار باشد، روی مانوئل پیگرینی و منچسترسیتی فشار است.
    در حالی که آبی ها در این تابستان تنها شورله و فن خینکل را به خدمت گرفتند، منچسترسیتی حدود 116 میلیون یورو برای خرید بازیکنان جدید هزینه کرد.
    مورینیو معتقد است که تیم جوانش نیاز به یادگیری بیشتری دارد اما از منچسترسیتی به خاطر هزینه های هنگفتش، انتظار بیشتری برای کسب جام می رود.
    او در گفتگو با خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که آیا انتظارات از منچسترسیتی باید بیش از چلسی باشد، گفت:" البته. بازیکنان جوان در بهترین روزهای شان قرار ندارند. آنها نیاز به یادگیری دارند و نیاز به زمان تا به اوج برسند.
    من بازیکنانی که آنها به خدمت گرفته اند را می شناسم. ما در مورد خسوس ناواس و آلوارو نگردو صحبت می کنیم؛ دو بازیکنی که سابقه قهرمانی در جهان و اروپا را در کارنامه دارند.
    استوان یووتیچ در دو سال اخیر یکی از بهترین بازیکنان سری آ بود. او 5 سال در فیورنتینا بازی کرد؛ در بالاترین سطح سری آ. فرناندینیو یک بازی ساز باتجربه است.
    فکر می کنم آنها بازیکنانی هستند که بازی های خوب شان کسی را متعجب نمی کند. اگر به سن و سال آنها نگاه کنید، به پختگی آنها، می بینید که آنها در بهترین سال های بازی شان به انگلیس آمده اند و نیازی به تطبیق پیدا کردن ندارند و یا اینکه بخواهند چیزی یاد بگیرند.
    آنها بازیکنانی هستند که علی رغن جوانی، بسیار باتجربه و در اوج دوران حرفه ای شان هستند. آنها خریدهای خیلی خیلی خوبی داشتند. این من را متعجب نکرده است زیرا این پول را داشتند و همین طور از تجربه و دانش کافی برخوردار هستند. آنها افرادی در باشگاه شان دارند که اطلاعات زیادی در مورد فوتبال دارند."
    او همچنین در مورد کسی جام قهرمانی در رقابت های این فصل با چلسی گفت:" اگر بتوانیم با این بازیکنان به جامی دست پیدا کنیم، به دلایل بسیار، بهترین خواهد بود.
    در اولین دوره حضورم در چلسی، رسانه ها فشار زیادی روی من وارد کردند. آنها دائما می گفتند " تو این را خریدی، تو چنین پولی خرج کردی، تو جام را خریدی"
    امیدوارم اکنون آن سمت قضیه را هم ببینند. قهرمانی همیشه دشوار است. می توانید بازیکنان خوبی داشته باشید اما مشکلات تان از نوع دیگر است."

+
    اشلی کول: من به مورینیو خیلی مدیونم

مورینیو در سال 2006 اشلی کول را از آرسنال به خدمت گرفت و این مدافع چپ ملی پوش انگلیسی در تنها فصل کار کردن زیر نظر مورینیو، در لیگ برتر و جام حذفی به قهرمانی رسید.

سایت گل- اشلی کول، مدافع چلسی، تاکید کرد که ارائه بازی های خوب در یک را به مورینیو بدهکار است و تایید کرد که می خواهد همچنان در استمفوردبریج بماند.
    مورینیو در سال 2006 اشلی کول را از آرسنال به خدمت گرفت و این مدافع چپ ملی پوش انگلیسی در تنها فصل کار کردن زیر نظر مورینیو، در لیگ برتر و جام حذفی به قهرمانی رسید.
    البته کول در آن فصل، در بیشتر هفته ها به دلیل آسیب دیدگی غایب بود و اکنون می خواهد به سرمربی تیمش نشان بدهد که چه توانایی هایی دارد.
    او در گفتگو با گاردین گفت:" با توجه به اتفاقات سال 2006، به مربی ای که من را به چلسی آورد، احساس می کنم چیزی بدهکار هستم.
    من در آن فصل به اندازه ای که باید خوب بازی نکردم. من شخصا بسیار به او مدیونم. نمی توانم بگویم او اکنون فرق کرده است. او هنوز ک هدف دارد و آن پیروزی است. فکر می کنم اینکه در بازی به چه چیزی دست پیدا کردید یا در فوتبال به چه چیزی رسیدید، خیلی مهمی نیست. باید در تمرینات خوب باشید و 100 درصد توان تان را برای تیم بگذارید."

+

مورینیو: جنجال رونی ممکن است روی یونایتد اثر بگذارد

با رد پیشنهاد چلسی برای جذب رونی، سرمربی پرتغالی چلسی اعلام کرده که تلاش ها برای خریداری رونی ممکن است روی برنامه های آماده سازی مویس تاثیربگذارد

سایت گل- ژوزه مورینیو سرمربی باشگاه چلسی در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که در صورت تاخیر در جدایی احتمالی وین رونی از منچستریونایتد، این ماجرا ممکن است به منزله ریسک بزرگی برای تیم دیوید مویس باشد
    آبی های لندنی امیدهای فراوانی دارند تا بتوانند رونی رابه خدمت بگیرند و در خواست آنها برای جذب این مهاجم انگلیسی در روز سه شنبه رد شد و حالا انتظار می رود که آنها با پیشنهاد بهتری دوباره به سراغ رونی بروند. مورینیو حالا در صحبت هایی اعلام کرده که طولانی شدن این پروسه ممکن است روی بالانس تیم یونایتد در آستانه شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر تاثیر گذار باشد.
    مورینیو درکنفرانسی خبری در جاکارتا به خبرنگاران گفت:« همه چیز بستگی به فلسفه تیم ها دارد. هرچه زودتر تکلیف بازیکنان روشن شود، بهتر است. تو می دانی که چه بازیکنانی را در اختیار داری و باید با چه کسانی کار را شروع کنی و زمان کافی برای این کار را دراختیار داری. بازار نقل و انتقالات تا 2 سپتامبر باز است و تیم های زیادی منتظرند تا در آخرین لحظه تصمیم گیری کنند و این تصمیم گیری ها برروی باشگاه های دیگری تاثیرگذار خواهد بود.»
    مورینیو ادامه داد:« تیمی که بازیکنش را به فروش می رساند، باید بازیکن دیگری خریداری کرده و جایگزین کند. پس هیچ باشگاهی در امنیت نیست. تا آخرین لحظه هر تیمی می تواند برود و یک بازیکن را بدزدد. منظور من دزدیدن یک بازیکن نیست ودزدیدن تعادلی است که سرمربی با دراختیار داشتن آن بازیکن در تیمش داشته. از این نظر خیال ما راحت است چون ما بازیکن فروشی نداریم و هیچ یک از بازیکنان تیم ما تحت هیچ شرایطی جدا نمی شوند. تیم های زیادی هستند که تا آخرین لحظه تحت فشارند و نمی دانند که تیمشان به چه ترتیبی خواهد بود.»
    مورینیو در بخش پایانی صحبت هایش اعلام کرد که قصد وارد شدن به جنگ روانی با مویس یا رونی را ندارد و گفت:« من می توانم بگویم که همکارم که روی نیمکت مربیگری یونایتد نشسته، یک سرمربی بزرگ است و شایسته موفقیت است و شایستگی این را دارد که زمان زیادی برای کار کردن در اختیار قرار بگیرد. اگر او در اورتون به جام های قهرمانی نرسیده به این خاطر است که فتح جام های قهرمانی در آنجا سخت است. اگراین یک جنگ روانی باشد، آیا من راجع به او بد گفته ام؟ بهترین کار این است که حرفی زده نشود و من هم حرفی نمی زنم.»

Last edited by MMM52; 24-07-2013 at 18:39.

18. 3 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

آقا اینو من ندیده بودم... خیلی جالبه واقعا دمش گرم

------------------------------------------

خوزه جونم بزنم به تخته خوب رنگو روش باز شده ..... معلومه حسابی خوش میگذره ....

20. 3 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •