تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 61

نام تاپيک: بن بست (مرگ تدریجی یک رویا)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بازی میکنم ریست میشه .... ولی از وقتی 8 نصب کردم فکر کنم مشکلم حل شده . cpu این مدل Ivy Bridge هستش که فر کنم با 7 سازگار نیست و در مقایسه با sandy bridge 20 درصد بیشتر داغ میکنه
    سلام
    متاسفانه بازم خاموش روشن شد اونم تو چه حالتی ؟ کول پد زیرش و تنها داشتم وبگردی میکردم
    سلام. بنده هم الان فقط برای وبگردی روشنش میکنم و قبل از اینکه بخواد خاموش بشه خودم خاموشش میکنم. اگر نکنم بالای 2 ساعت خاموش میشه. این هم اکثرا با وجود کول پد خاموش میشه. اون خط خطی شدن تصویر هم که عرض کردم بیشتر شده. از یه منبع موثق پرسیدم. دلیلشو آپدیت نبودن درایورش تشخیص داد. راجع به خاموش شدن نظرش تعویض ویندوز با ویندوز 8 بود. منم معتقدم حرارتش بالاتر از سندی میره (شاید درست نباشه. این برداشت من از اطلاعاتیست که تا الان دستگیرم شده). به نکته ی خوبی اشاره کردید. ریست! دستگاه من یک بار فقط ریست شد. زمانی که به برق وصل بود. فقط همون یه بار. باقی دفعاتی که به برق وصل بوده خاوش شده کاملا. نوت بوک شما کانفیگش و گارانتیش چیه؟ دماش معمولا در چه حدیه؟ (من کاملا نظر دوستانی که کمک کردن و گفتن با تعویض ویندوز حل میشه قبول دارم. اگر تا الان اقدام نکردم فقط به خاطر مشغله کاری بوده.) به نظرتون مطمئن ترین راه برای تعویض ویندوز مراجعه به گارانتی دستگاه نیست؟ یعنی گارانتی این کارو انجام بده.
    Last edited by پیمان.; 04-07-2013 at 17:39.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام. بنده هم الان فقط برای وبگردی روشنش میکنم و قبل از اینکه بخواد خاموش بشه خودم خاموشش میکنم. اگر نکنم بالای 2 ساعت خاموش میشه. این هم اکثرا با وجود کول پد خاموش میشه. اون خط خطی شدن تصویر هم که عرض کردم بیشتر شده. از یه منبع موثق پرسیدم. دلیلشو آپدیت نبودن درایورش تشخیص داد. راجع به خاموش شدن نظرش تعویض ویندوز با ویندوز 8 بود. منم معتقدم حرارتش بالاتر از سندی میره (شاید درست نباشه. این برداشت من از اطلاعاتیست که تا الان دستگیرم شده). به نکته ی خوبی اشاره کردید. ریست! دستگاه من یک بار فقط ریست شد. زمانی که به برق وصل بود. فقط همون یه بار. باقی دفعاتی که به برق وصل بوده خاوش شده کاملا. نوت بوک شما کانفیگش و گارانتیش چیه؟ دماش معمولا در چه حدیه؟ (من کاملا نظر دوستانی که کمک کردن و گفتن با تعویض ویندوز حل میشه قبول دارم. اگر تا الان اقدام نکردم فقط به خاطر مشغله کاری بوده.) به نظرتون مطمئن ترین راه برای تعویض ویندوز مراجعه به گارانتی دستگاه نیست؟ یعنی گارانتی این کارو انجام بده.
    کانفیگ که عین همن رنگشم نقره ای هست .
    من 8 رو نصب کردم و حاضرم دستگاه دستم بترکه دست گارانتی ندم . یه عده قصاب نشستن اونجا هر و از پر تشخیص نمی دن
    خودت عوض کن راستی تو وین 8 من مداوم 2 ساعت pes 2013 بازی کردم خاموش نشده از وقتی 8 نصبیدم یک بار خاموش شده فقط

3. این کاربر از mamalhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مشکل میدونی کجاست ؟ این لب تاپ فروش ها اکثرا تو کار پوست حیوانات بودن قبل از لب تاب فروشی و دلیل این که این دستگاه ها رو بهمون میندازنم اینه فهم وسواد ناقص که چه عرض کنم صفره ! یکیشونو من نتونستم قانع کنم بابا کلاک سی پی یو واحدش گیگا هرتزه نه گیگا بایت

5. این کاربر از mamalhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از بین این همه شغل چرا پوست حیوانات؟ درسته. فقط فروشنده هستن نه بیشتر. توصیه و حرف هاشون فقط بر اساس وضع بازار و منافع مالی خودشونه. از این لحاظ گفتم گارانتی خودش که اگر بعدا مشکل جدیدی پیش اومد که مربوط به ویندوز بود حد اقل مسئولیت اونو به عهده بگیرن حلش کنن. حد اقل بیشتر نشه مشکلاتش. البته حرف شما هم متینه. ممنون.

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز اگه شما جنس پشت ویترینی خریدین اشتباه کردین .پلمپ خیلی بهتره!بچه ها کسی میدونه درایور های k46 وابسته به ویندوز8 هست یا نه؟

8. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز اگه شما جنس پشت ویترینی خریدین اشتباه کردین .پلمپ خیلی بهتره!بچه ها کسی میدونه درایور های k46 وابسته به ویندوز8 هست یا نه؟
    نه پشت ویترینی نبود. پلمپ بود. کلا 2 تا چسب پلمپ داشت که زیری قبلا باز شده بود که کارت گارانتی رو گذاشته بودن داخلش و یک چسب سالم روی اون. اصطلاحا تک چسب (که بهتره) نبود. تماس گرفتن از انبار پیک اورد. البته اگر دروغ نگفته باشن! و اگر تعریف شما از پشت ویترینی چیز دیگه ای باشه نمیدونم. حالا چطور شد این سوال رو پرسیدین؟

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چون اجناس پشت ویترینی معمولا دسته دوم و ریفر هستند .البته نو هم هستند ولی تشخیص دادنش خیلی سخته!

11. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Prince.Kourosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من نمیخواستم جواب شما رو بدم چون با اینکه به تندی و بشکلی خام تاختید ولی از اون مهمتر مطلب درخوری نداشتید که مطرح کنید
    دوست من شما همون جوابهای خام منو ندادی !!ومتاسفانه تعصب بیجای شما نسبت به ذهنیت غلط تا اونجا پیش میره که جرات هرگونه توهینی به دیگران رو دارید هرچندواقعا جز این از شما انتظاربیشتری نداشتم

دوست عزیز اگر شما بد برداشت میکنید یا تظاهر می کنید که متوجه منظور نشدید دیگه مشکل از فرستنده نیست مشکل از گیرنده هست .
    فکر کنم خداروشکر تو این زمینه کاملا هم نظریم منم همین نظر رو برای شما دارم....

بنده حرفه و کارم یک عمره در حوزه ی سخت افزار و لپتاپ هست و بر اساستجربه ی طولانیبزبان ساده توضیح دادم
    پس واقعا خدا به داد مشتریایی برسه که شما تعمیرات لپتاپشونو انجام میدید با این رفتارواخلاقتون کسی جرات اظهار نظر هم نداره وگرنه ....!!!

اجناس ریفر قطعه ای ازشون کم نشده و قطعه ی معیوبی هم روی اونها نیست
    ماهم چنین چیزیو نگفتیم که شما جبهه میگیرید ریفر عموما جنسهای فروخته شده ای هستن که گارانتی به عنوان تعویض با جنس فروخته شده پس میگیره دوباره به کارخونه برمیگرده ودرستش میکنن....ودوباره به فروش میرسه...ولی تو همین بین ممکنه که باز ایرادی داشته باشه فرض کن که تو مادربرد یه اتصال کوتاه صورت گرفته باشه....پس اونو تعمیر میکنن شایدم یه تست کوچیکی هم انجام میشه...کاری نداریم...ولی همین اتصال کوتاه ممکنه به قطعات دیگه ضربه وارد کنه شاید بعد یکی دو ماه خودشو نشون بده....
    اما به همین دلیل که بدواً ایرادی داشتند (مثل هر دستگاه الکتریکی و الکترونیکی یا مکانیکی دیگری) و بعد مرجوع شده به کارخونه و اونجا با دقت علت یابی و رفع عیب کردند بهمین دلیل با بهای کمتری فروش میره . والسلام . دیگه کبری و صغری چیدن بیش از این نمیخواد
    شما هیچ دلیلی نیاوردی که میگی به همین دلیل!!!! صغری کبری هم فکر کنم شما بچنی تا گریز به صحرای کربلا بزنی... دلیلش بسیار واضح است که متاسفانه تعصب بسیار شما رو ازدیدن حقایق نابینا کرده شاید مشکل از فرستنده نیس.... ازگیرنده است...مگه نه؟؟!!
    دلیلش خیلی خیلی روشنه1-عیبهای احتمالی مجدد در اینده 2-اعتبار از دست رفته شرکت دیگه حالا شما متوجه نمیشی از فرستنده نیس ببخشید

نمیدونم شما هنوز یکبار هم توی عمرتون دستتون به دستگاههای ریفر خورده و باهاشون کار کردید که اینطور تند و بی پروا به نظرات دیگران می تازید و برچسب غلط و... به صحبتهای کسانیکه هیچ شناختی ازشون ندارید میزنید؟ اونم نه بر اساس تخصص و تجربه بلکه بر اساس فکر میکنم ها و خیال میکنم ها تون؟ یا حرفهای فلان بازاری...
    بخدا دیگه باورم شد کارت ریفر فروشی !!دیگه شناختی لازم نیس شما خودتم بازاری هستی ازهمون قماشی هستی که داری بد میگی لااقل ابروی خودتو نبر !تخصص و تجربه شما اطمینان دارم که به درد دوستمون نخورد چه برسه به ......

متوجه نشدم اینکه فلان شخص که توی فلان کشوره چه ربطی داره به بحث؟ یا اینکه فلان شخص در بازار حرفی رو زده مگر اینها بخودی خود ملاکه؟
    همین دوست ما در اینجا بارها عنوان کردند که چوب گوش دادن به حرف بازاریهای اکثراً کم سواد رو دارند میخورند...
    ربطش به اینه که مشکل از گیرندتونه....چرا اصرار داری حرفی که شما میزنی درسته تعصب بیجاتون واقعا جای تقدیر داره!چطوراکثریت مردم که میگن این مطلب درسته اونا اشتباه میگن ولی شما یه تنه درست میگید؟بخدا از یه بچه 12 ساله هم بپرسی جنس اک بهتره یا ریفر درست تشخیص میده!!!واسه فروش جنس ریفرتون زیاد تلاش نکنید...

من به فکر می کنم های شخصی تون که رنگی کردم دیگه نمی پردازم چون هم اشتباه هست و هم به مباحث این تاپیک ارتباطی نداره ولی اگر مایل بودید از پیغام خصوصی یا پروفایل استفاده کنید در خدمت هستم.
    چقد به فکرمن حساسیت داری اگه اینطوری یهو الرژی میگیری خدای نکرده!بله من فکر میکنم این مشکل تو سری v3 ایسر زیاد باشه و فکر میکنم ایسر نسبت به قیمتش بهترین گزینه هستش و همون دوستم که اتفاقا تعمیرات کار پاساژ رضا هستش اگه خواستی ادرسشو میدم تا ملتفت بشید وکارش هم خیلی درسته اطمینان دارم که crush تون میکنه بی شک...بنده هم رشته ام همچین بگی نگی مربوط به کامپیوتر هست تحصیلاتمم ارشد برق قدرت از دانشگاه تهران جنوبم شاید تعمیرات و فروشنده ریفر نبودم اما سرم تاحالا خوشبختانه کلاه نرفته.... دیگه جوابتو نمیدم چون اصلا ارزششو نداره بهترین جواب من در پستهای احتمالی شما فقط سکوت هستش که خودتونم اگه گیرندتون کار بکنه میدونید معنیش چیه
    اقا پیمان عزیز ببخشید که تاپیکت موضوعش عوض شد دیگه من جواب نمیدم ولی نمیتونستم سکوت کنم از این به بعد هم دیگه جواب نمیدم دوستان ببخشید اگه لحنم تند شد به بزرگی خودتون ببخشید

13. این کاربر از Prince.Kourosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هم شما هم ایشون درست میفرمایید. خدا ببخشه. من عذاب وجدان گرفتم. تقصیر منه. اگه از اول تاپیکی ایجاد نمیشد برای شما هم ناراحتی بوجود نمیومد.

15. این کاربر از پیمان. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

پیمان جان لطف کن یه ایمیل یا شماره تلفنتو برام پیغام خصوصی کن با هم در تماس باشیم شاید مشکلمون حل شد من نمیتونم چون پست هام به 20 نرسیده هنوز

17. این کاربر از mamalhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •