تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 21 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 203

نام تاپيک: بهترین لپ تاپ برای بازی با قیمت 2.5 تا 3 تومن؟؟!!!

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله کاملا درسته شایعس .دوستم k53 داره و هیچ ضعفی نشون نمیده.بعدش من بین k56cm وk56cb دو دلم .درسته گرافیک740 قوی تره اما میخوام بدونم آیا گرافیک 635 هم میتونه بدون هیچ مشکلی نیاز هامو تا چند سال دیگه هم برآورده کنه؟و تفاوت قیمت این دو گرافیک چقده؟

2. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بله کاملا درسته شایعس .دوستم k53 داره و هیچ ضعفی نشون نمیده.بعدش من بین k56cm وk56cb دو دلم .درسته گرافیک740 قوی تره اما میخوام بدونم آیا گرافیک 635 هم میتونه بدون هیچ مشکلی نیاز هامو تا چند سال دیگه هم برآورده کنه؟و تفاوت قیمت این دو گرافیک چقده؟
    740 که سهله حتی 720 هم از 635 قدری قویتر است! بنچمارکهای دقیق هر کدام را ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله دیدم .خب یعنی جواب نیازهام رو تا چند سال دیگه نمیده؟چقد باید بیشتر هزینه کنم؟ ارزشش رو داره بیشتر هزینه کنم؟

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بله دیدم .خب یعنی جواب نیازهام رو تا چند سال دیگه نمیده؟چقد باید بیشتر هزینه کنم؟ ارزشش رو داره بیشتر هزینه کنم؟
    شما برای خرید باید ابتدا سقف نهایی بودجه تون رو مشخص کنید
    بعد برید بازار و بالاترین سخت افزاری که اون با بودجه تون میتونید تهیه کنید رو انتخاب کنید
    الان مثل اینکه قضیه برعکسه و شما سقفی رو مشخص نکردید بهمین دلیل با هر صحبتی هی دارید میرید پله ی بالا و بالاتر. اینطوری به اصطلاح دیگه حد یَقِفی ندارید!

ضمناً
    بحث سر این نیست که فلان گرافیک 10fps بیشتر داره و... نه حرف سر اینه که معمولاً افراد لپ تاپشون رو تا سالها نگه میدارند و اینجاست که برنده اون شخصی هست که در زمان خودش بهترین سخت افزارها رو انتخاب کرده طبعاً دیرتر از کندی کارایی دستگاهش شاکی میشه
    ببین
    من سال 2009 یک لپتاپ Ci7 (این نوع پردازنده بتازگی اون زمان توی بازار اومده بود و برای خیلیها هنوز کاملاً ناشناخته بود!) با بالاترین سقف رم و هارد و گرافیک و وضوح و کیفیت نمایشگری که در بازار موجود بود رو تهیه کردم و بهمین دلیل هنوزم براحتی توی رزولوشن FHD باهاش دارم بازی میکنم! کم نمیاره! هر کی هم نگاهش بهش میفته از کیفیت و زیباییش انگشت بدهن می مونه.امیدوارم اصل منظورم رو بهتون رسونده باشم.

متأسفانه بعضی ها همین جلوی پاشون رو فقط می بینند و هی میگن ارزش نداره برای 10 فریم بیشتر فلان تومان پول بیشتر داد! مگه برای 10 فریم بیشتر ما داریم بهترین سخت افزار فعلی رو تهیه میکنیم؟! قضیه چیزی هست بنام آینده نگری. همون چیزی که در هر زمینه ای (از خیابون سازی بگیر تا خرید سخت افزار) می بینید که توی ژنتیک ما ایرانی ها معمولاً وجود نداره!
    Last edited by NorthBridge; 31-05-2013 at 18:32.

6. 2 کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز علت مشخص نکردن سقف قیمتم به این دلیله که انتخابم رو کردم(کا56) و قیمتش 2400~2500تومن.پس بودجم 2500تومنه . اما اگه گرافیک 635 جواب نیازهامو تا چند سال بعد نمیده کا56 سی ام رو بخرم .و میخوام بدونم تفاوت قیمتشون چقده؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من پرسیدم حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومان اختلاف دارند ولی ۱۰۰ درصد با این اختلاف می ارزه

9. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اونوقت پردازنده کم مصرف کا56 جوابگوی گرافیک قدرتمندش هست؟دیدم متاسفانه 740 خیلی قوی تره :( اما من فکر کنم 635 هم میتونه جوابگوی بازی ها وبرنامه های گرافیکی تا چند سال باشه!

11. 2 کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اونوقت پردازنده کم مصرف کا56 جوابگوی گرافیک قدرتمندش هست؟دیدم متاسفانه 740 خیلی قوی تره :( اما من فکر کنم 635 هم میتونه جوابگوی بازی ها وبرنامه های گرافیکی تا چند سال باشه!
    رقم اول سری کارت گرافیک . مثل سری 500 600 700 همچنین سرعت اما رقم دو قدرت اونه مثل کارهای رندرینگ و گیمینگ استفاره میشه مثلا gtx 480 از 740 خیلی قوی تره اما سرعتش پایین تره

13. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مثل اینکه منم k56cb بخرم بهتره.ببینیم چی میشه؟کسی میدونه عمر باطری تو هر دفعه شارژ این لپتاپ ها چقدره؟واسه کارهای عادی.وزنش چقدره؟
    Last edited by vb.mohsen; 31-05-2013 at 19:44.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما با چه گارانتی می خواین بخرین؟ چون تا اونجا که من گشتم سازگار نبود البته بیشتر گلوبال بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •