تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 31 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 302

نام تاپيک: تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض le8300x

با سلام
    می خواستم نظر کلی راجع به le8300x بدونم . مشکلی که هست اینه که این سیستم full array یا ال ای دی کامل نیست فقط دورش ال ای دی من خیلی وقت دارم راجب این مدل شارپ تحقیق می کنم ولی در مورد تصاوید sd یا معمولی ایرانی ازش راضی نیستن . حالا دوستان راهنمایی کنن که ایا با 3100000 تومان خرید این مدل منطقب هست یا برم سراغ یه مدل دیگه ؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

با سلام
    می خواستم نظر کلی راجع به le8300x بدونم . مشکلی که هست اینه که این سیستم full array یا ال ای دی کامل نیست فقط دورش ال ای دی من خیلی وقت دارم راجب این مدل شارپ تحقیق می کنم ولی در مورد تصاوید sd یا معمولی ایرانی ازش راضی نیستن . حالا دوستان راهنمایی کنن که ایا با 3100000 تومان خرید این مدل منطقب هست یا برم سراغ یه مدل دیگه ؟؟؟؟
    دوست عزيز بهترين كار اين هست كه خودت از نزديك تصويرش رو ببيني.من موقعي كه ميخواستم تي وي بخرم اصلا شارپ رو نميشناختم و مسخره ميكردم!! اول تو ذهنم سوني ex720 و بعد سامسونگ s6950 بود ولي وقتي رفتم نماينگي شارپ و از نزديك تصوير ، صدا و سه بعدي اين مدل رو ديدم واقعا علاقه مند شدم.البته الان هم كه خريدم واقعا ازش راضي هستم.درتصاوير sd اگر از ديجيتال داخلي خودش استفاده كني افت كيفيتي نميبيني .من با سوني ex710 هم كه داداشم داره مقايسه كردم حتي شارپ تصوير شفافتري داشت.از صداش هم واقعا راضي ام.يه ساب ووفر داره كه نسبت به باريك بودن پنل واقعا بيس خوبي داره.دركل تنها مشكل من نداشتن اينترنت وساپورت نكردن زيرنويس فارسي از يو اس بي هست.همونطور كه گفتي full array نيست ولي مشكي رو با عمق بالايي نشون ميده.بازم درپايان تاكيد ميكنم از نزديك تصويرش رو ببيني .بعد تصميم بگير.موفق باشي.

3. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوست عزيز بهترين كار اين هست كه خودت از نزديك تصويرش رو ببيني.من موقعي كه ميخواستم تي وي بخرم اصلا شارپ رو نميشناختم و مسخره ميكردم!! اول تو ذهنم سوني ex720 و بعد سامسونگ s6950 بود ولي وقتي رفتم نماينگي شارپ و از نزديك تصوير ، صدا و سه بعدي اين مدل رو ديدم واقعا علاقه مند شدم.البته الان هم كه خريدم واقعا ازش راضي هستم.درتصاوير sd اگر از ديجيتال داخلي خودش استفاده كني افت كيفيتي نميبيني .من با سوني ex710 هم كه داداشم داره مقايسه كردم حتي شارپ تصوير شفافتري داشت.از صداش هم واقعا راضي ام.يه ساب ووفر داره كه نسبت به باريك بودن پنل واقعا بيس خوبي داره.دركل تنها مشكل من نداشتن اينترنت وساپورت نكردن زيرنويس فارسي از يو اس بي هست.همونطور كه گفتي full array نيست ولي مشكي رو با عمق بالايي نشون ميده.بازم درپايان تاكيد ميكنم از نزديك تصويرش رو ببيني .بعد تصميم بگير.موفق باشي.

ممنون از جوابت
    البته که از 710 بهتره من رفتم بازار و دیدم ولی نتونستم از نزدیک جفتشو کنار هم ببینم من الان بین nx720 و le8300 موندم اگر کسی این دو تارو کنار هم دیده ممنون میشم کمک کنه
    مورد بعدی راجب سینمای خانگی شارپ .خوبه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

ممنون از جوابت
    البته که از 710 بهتره من رفتم بازار و دیدم ولی نتونستم از نزدیک جفتشو کنار هم ببینم من الان بین nx720 و le8300 موندم اگر کسی این دو تارو کنار هم دیده ممنون میشم کمک کنه
    اگه پول nx720 رو داري حتما بگير .سري nx جزو بهترين سري هاي سوني هست.درمورد سينما خانگي شارپ من اطلاعي ندارم.

6. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام
    کیاجان خب معلومه تلویزیونهای full array قطعا" کیفیت تصویر بی نظیری دارن چون بدلیل وجود لامپهای led در سرتاسر پنل تلویزیون ، کنترل بیشتری روی عمق رنگ و کنتراست تصویر وجود داره و رنگ سفید خیلی سفیدتر و مشکی مشکی تر هست و کنتراست تصویر بالایی دارن ولی خب قیمت این تلویزیونهای full array واقعی خیلی نجومی هست ... حتی چند سال پیش هم خرید این tvها واقعا" سخت بود ولی الان با این قیمتها دیگه تقریبا" خریدشون محاله و فکر نمیکنم مدلهای full array زیادی توی بازار باشه .. در مورد le8300x هم باید بگم کیفیت تصویرش به نسبت بقیه ledهای بازار خیلی بهتره چون یه تکنولوژی پنل 4 رنگ داره که تصویرها رو با رنگهای طبیعی تری نشون میده و اینکه پنلش هم ژاپنی و مرغوبه . توی تصاویر sd هم کیفیت خوبی داره چون گیرنده دیجیتال داخلی داره و تصاویر دیجیتال ارائه میده که نمیتونه بد باشه .
    توی ledهای بازار یکی از بهترین انتخابهاس . خودت اگه از نزدیک ببینی و مقایسه کنی به نتیجه میرسی .

8. این کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

ممنون از جوابت

NX720 به نظرم بهتره، NX720 یکی از بهترین LED های سونی هست که تو بررسیها فقط با سری 8 سامسونگ مقایسه شده و از سری 8 سامسونگم از بعضی جهات بهتر شناخته میشه . کنتراست NX720 خیلی بالاست، شاید بالاتر از سری 8
    LE8300 هم خوبه ولی باید با مثلا EX720 سونی یا سری 6 سامسونگ مقایسه بشه نه NX720 سونی یا سری 7 و 8 سامسونگ یا سری 9 LG چون کنتراستش اینقدر نیست رفیق...
    Last edited by parham511; 25-02-2013 at 15:47.

10. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه CLP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    گیشا

پيش فرض

سینمای شارپ فکر میکنم خوب باشه چون هرچی باشه لنزش ژاپنیه و باید راحت پخش کنه و مشکلی نداشته باشه . چه مدلیشو میخوای ؟ بگو آمارشو برات در بیارم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ممنون از اینکه وقت گزاشتین و جواب دادین
    nx720 هم قیمت le 8300 هست جفتشون 3100 تومان هست ولی nx720 گارانتی نداره نمیدونم چرا ؟
    کنتراست le8300 هم خیلی بالاست حالا نمیدونم از nx720 بالاتر هست یا نه . من فقط می خوام بدونم کسی این دو تا رو کنار هم دیده ؟ و در نهایت جدا از بحث فنی نتیجه تصویر (کیفیت) کدوم یک بالاتر هست ؟
    در مورد سینمای خانگی مدل 9990 - 1200w :صدا و کیفیت چطوره ؟
    مرسی

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

ممنون از اینکه وقت گزاشتین و جواب دادین
    nx720 هم قیمت le 8300 هست جفتشون 3100 تومان هست ولی nx720 گارانتی نداره نمیدونم چرا ؟
    کنتراست le8300 هم خیلی بالاست حالا نمیدونم از nx720 بالاتر هست یا نه . من فقط می خوام بدونم کسی این دو تا رو کنار هم دیده ؟ و در نهایت جدا از بحث فنی نتیجه تصویر (کیفیت) کدوم یک بالاتر هست ؟
    مرسی

چون گارانتی دارش پیدا نمیشه اگرم پیدا میشد نزدیک 5 تومن قیمتش بود الان.

14. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •