تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 43 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 425

نام تاپيک: فوتبال فانتزی جام ملت های اروپا ۲۰۱۲ | UEFA Euro 2012 Fantasy Football

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دوستان مثل اینکه ایتالیا حسابی روحیش پایین اومده و اوضاعشون خوب نیست
    دیشب جلوی روسیه واقعا قافیه رو باخته بود خط دفاعیشون خیلی بد بازی کرد
    در عوض روسا واقعا توی حمله هماهنگ بودن شیروکوف خیلی براشون عالی بازی میکنه
    در کل فکر میکنم باید تیمای درجه دوی جام و شگفتیسازها رو هم در نظر بگیریم
    من که سعی میکنم از ایتالیا دفاع نگیرم

باید منتظر قرعه کشی بمونیم
    فکر کنم خود سایت انتخاب میکنه کی با کی بازی کنه

سمت راست تیمت یه کادری که یه پیراهن و شورت و جوراب توشه روی همون کلیک کن
    میری توی صفحه ای که هم میتونی رنگ لباس تیمت رو انتخاب کنی هم اسم تیمت رو تغییر بدی
    مر30 بابت جواب
    اسم تیمو بلدم مشکل اسم خودمه!توی پروفایل عوضش کردم ولی اسمم عوض نمیشه.

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

من هم اومدم
    با همین اسم یعنی L.A.M.P.A.R.D
    فعلا که هیچی بلد نیسم خخخخخخ

3. این کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ای وای من تیمم رو چیدم بعد تایید زدم خواستم بازیکنا رو تغییر بدم دیگه تغییرات رو میخواست جز تراسفر ها حساب کنه! یعنی تغییرات بعد از بازی اول اعمال میشد!!
    الان ترکیبم شد این.......
    دوست من الانم به راحتی میتونی از همون قسمت ترانسفر تمام تیمت رو عوض کنی

من هم اومدم
    با همین اسم یعنی L.A.M.P.A.R.D
    فعلا که هیچی بلد نیسم خخخخخخ
    چیز پیچیده ای نیست
    برای تو که اصلا پیچیده نیست
    مثل همیشه بگرد بازیکنای چلسی رو پیدا کن بزار تو تیمت

5. 5 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

ای وای من تیمم رو چیدم بعد تایید زدم خواستم بازیکنا رو تغییر بدم دیگه تغییرات رو میخواست جز تراسفر ها حساب کنه! یعنی تغییرات بعد از بازی اول اعمال میشد!!
    مطمئنید از بعد از بازی اول حساب می‌کنه ؟!

من هم دیدم یه چیزایی نوشت، اما از اون جایی که تغییر بلافاصله در ترکیب انجام شد، حدس می‌زنم بازی اول هم با همین ترکیب جدید برن تو زمین ...

دوستان دیگه نظرشون چیه ؟!‌

+

دوستمون که گفتن ام ویلا مصدوم شده، رفتم فنتزی رو چک کردم، علامتش سبز بود هنوز، ولی خب خودم هم تو اخبار دیدم که مصدومیتش جدیه، در نتیجه عوضش کردم با اسماعیلوف، هافبک تیم ملی روسیه ... قطعاً فیکس خواهد بود ...

+

ببینیم در روز اول توی هد تو هد تیم کوروش با کی میفته
    ای چه حالی میده تو رو بندازن با من علیرضا : دی
    آی روت رو کم کنم : دی : دی

هیچی نیستی عزیزم

البته شاید به خاطر کوچولوت بهت رحم کردم
    ببینم چی میشه : دی (از قبل بهونه‌ها رو بچینم : دی)

پ.ن: راستی من نمی‌دونم دلیل انتقال این تاپیک به بخش فوتبال خارجی چی بوده، حدس می‌زنم واسه این بوده که در کنار تاپیک یورو قرار بگیره و بهتر دیده بشه (به خصوص با استیکی شدنش)

اگر این طور بوده باشه، ای کاش می‌شد مثلاً وقتی این تاپیک مخاطبان خودش رو پیدا کرد و دیگه از تب و تاب جذب کاربر جدید افتاد، تاپیک به بخش مسابقه و نظرسنجی منتقل می‌شد که پستا نیاز به تأیید نداشته باشن ... این جوری تنور مسابقه هم گرم‌تر می‌شد ...

الان یه پست میدیم، چند ساعت بعد تأیید میشه، وقتی هم که تأیید میشه، حتی با وجود گرفتن چند تا پاسخ، دیگه تو تنظیمات کاربر نمیاد و نمی‌فهمیم کی چیز جدید گفته شده ...

7. 6 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

من هم دیدم یه چیزایی نوشت، اما از اون جایی که تغییر بلافاصله در ترکیب انجام شد، حدس می‌زنم بازی اول هم با همین ترکیب جدید برن تو زمین ...

دوستان دیگه نظرشون چیه ؟!‌
    به نظر من كه درجا اعمال ميشه چون اگه قرار بود فعلا انجام نشه تركيب رو درجا عوض نميكرد

دوستمون که گفتن ام ویلا مصدوم شده، رفتم فنتزی رو چک کردم، علامتش سبز بود هنوز، ولی خب خودم هم تو اخبار دیدم که مصدومیتش جدیه، در نتیجه عوضش کردم با اسماعیلوف، هافبک تیم ملی روسیه ... قطعاً فیکس خواهد بود ...
    لمپارد هم كه مصدوم شده بود تا 1-2 روز بعد علامتش سبز بود ولي الآن ديگه حذفش كردن
    پس شما بودي او ويلا رو انتخاب كرده بودي. كاش من نميگفتم و خودتونم متوجه نميشديد تا امتيازتون كم ميشد. بسي لذت ميبردم

پ.ن: راستی من نمی‌دونم دلیل انتقال این تاپیک به بخش فوتبال خارجی چی بوده، حدس می‌زنم واسه این بوده که در کنار تاپیک یورو قرار بگیره و بهتر دیده بشه (به خصوص با استیکی شدنش)

اگر این طور بوده باشه، ای کاش می‌شد مثلاً وقتی این تاپیک مخاطبان خودش رو پیدا کرد و دیگه از تب و تاب جذب کاربر جدید افتاد، تاپیک به بخش مسابقه و نظرسنجی منتقل می‌شد که پستا نیاز به تأیید نداشته باشن ... این جوری تنور مسابقه هم گرم‌تر می‌شد ...

الان یه پست میدیم، چند ساعت بعد تأیید میشه، وقتی هم که تأیید میشه، حتی با وجود گرفتن چند تا پاسخ، دیگه تو تنظیمات کاربر نمیاد و نمی‌فهمیم کی چیز جدید گفته شده ...
    اين تيكه به شدت لايككككككككك
    كلا اينجوري خيلي از لذتش از بين خواهد رفت. مخصوصا بعضي وقتا مديران گرامي هم سرشون شلوغه، يه چند ساعتي طول ميكشه تاييد كنن!!
    يه جا برا تاييدي نخواد خيلي خوبه. دوستان قول ميدن كل كل غيراخلاقي نكنن
    از الآن هم كه معلومه من برندم

9. 6 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

طی جلساتی که داشتیم بعضی از بازیکنا مورد تایید کادر فنی قرار نگرفتن...
    علت حذف شدن این بازیکان از طرف مسوولان نداشتن شخصیت قهرمانی، گرون بودن یا افتادن تو گروه های خیلی سخت اعلام شد...
    ترکیب نهایی من

با اینکه این ترکیب نهاییه اعلام شده بازم ممکنه تغییره کنه

11. 4 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یه چیزی دوستان فکر کنم اگه ترکیب هامون رو اعلام نکنیم(نمی کردیم) بهتر باشه(می شد)!

چون ترکیب ها هر لحظه ممکنه عوض بشه و اگر قرار باشه ما هم هر دفعه ترکیب عوض می کنیم اینجا بزاریم ...!اونوقت هیچی دیگه !اینجا یه تاپیک میشه و کلی ترکیب!

یه مزیت دیگه ای که داره اینه که باعث میشه که کسی از روی ترکیبمون کپ نزنه ! (خودم رو میگم به کسی بر نخوره!خواهشا! )

+

بعد به نظرم اینکه اگر ما از ترکیب رقبامون خبر نداشته باشیم مسابقات جذابتری رو خواهیم داشت

البته این نظر منه؛ بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن !

13. 4 کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض تیم

سلام به همه.
    تیم من هم با تاخیر اماده شد فقط تو دفاع یکم اذیت شدم موقع انتخاب .
    در کل از بچه ها راضیم

15. 3 کاربر از steps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

.
    والا اونجور که من خوندم نوشته بود بعد از بازی اول اعمال قانون میشه حالا بازی اول رو واسه کسب تجربه رد کنیم ببینیم چی میشه!

.
    توی اخبار سایت های معروف که زده به بازی میرسه!

دقیقا من توی پست قبلیم هم همین موضوع رو گفتم امیدوارم مدیران عزیز پیگیری کنن

یه چندتا نکته دیگه دوستان به شدت توصیه میشه بیشتر تعداد مهاجمین رو استفاده کنین من تقریبا 7 ماه تجربه فوتبال فانتزی دارم و بهم ثابت شده که بیشترین ارزش رو هافبک هجومی های گلزن دارند و بعدش مهاجمین ..... به هر حال چون گل زدن امتیاز بالایی در امتیاز ها داره باید سعی بشه بازیکنای گلزن رو قرار داد...
    یه چندتا مثال رو از تیم اسپانیا میزنم براتون االان من دیدم دوستان بازیکنایی مثه ژابی النسو رو گذاشتن توی ترکیبشون تنها نکته مثبت النسو بازی 90 دقیقه ایش هست خیلی کم پیش میاد گل بزنه و یا پاس گل بده! در مورد ژاوی هم همین موضوع صدق میکنه چون طراح و پاسور ( مگه والیباله ) تیمه ....در مقابل اینستا همیشه گل های مهمی رو برای اسپانیا زده ( وای که عاشق گل فینال جام جهانیشم ) و خوان ماتا !! خوان ماتا تو این بازی یه جورایی عجیب در زمره هافبک ها قرار گرفته !! من به شخصه دفتر یادداشت ترکیب چینی دل بوسکه رو دیدم زمانی که میخواست ترکیب نهایی رو بگه و سولدادو رو خطر زد و مطمئنم که ماتا فیکسه ! عجیب تر اینکه داوید سیلوا هم در سایت یوفا تیم فانتزی در پست مهاجم قرار گرفته که واقعا در حقش ظلم کردن!!!
    فکر کردین دروغ میگم در رابطه با دفترچه دل بوسکه نه؟؟ بیاین اینم مدرکش!!!........

17. 7 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یه چیزی دوستان فکر کنم اگه ترکیب هامون رو اعلام نکنیم(نمی کردیم) بهتر باشه(می شد)!

چون ترکیب ها هر لحظه ممکنه عوض بشه و اگر قرار باشه ما هم هر دفعه ترکیب عوض می کنیم اینجا بزاریم ...!اونوقت هیچی دیگه !اینجا یه تاپیک میشه و کلی ترکیب!

یه مزیت دیگه ای که داره اینه که باعث میشه که کسی از روی ترکیبمون کپ نزنه ! (خودم رو میگم به کسی بر نخوره!خواهشا! )

+

بعد به نظرم اینکه اگر ما از ترکیب رقبامون خبر نداشته باشیم مسابقات جذابتری رو خواهیم داشت

البته این نظر منه؛ بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن !
    منم موافقم مسعود جان
    البته قطعا اینا ترکیبهای ابتدایی بچه ها بود و به احتمال زیاد همگی در حال اعمال تغییرات 99 درصدی هستن
    یکیش خودم که تا حالا چندین بار ترکیب رو عوض کردم و شروع کردم به شمردن احتمالات

پست اول هم ویرایش شد برای قرار دادن اسامی تیمها

19. 3 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •