تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 35 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 349

نام تاپيک: عدم توانایی استفاده از هارد و ارور مبنی بر فرمت کردن آن برای استفاده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ابتدا سیستم را خاموش کنید و از برق جدا کنید . با رعایت نکات ایمنی مثل تخلیه کردن بار الکتریکی خودتان با لمس اشیا فلزی ، باطری بایوس رو بردارید و پس از چند لحظه مکث دوباره سرجاش بذارید تا بایوس default شود . کابل دیتای هارد را به پورت دیگر مادربرد متصل کنید از اتصال کابلهای power هم مطمئن بشید . سیستم را روشن کنید اگر هارد در بایوس شناسایی نشده بهتره که به مراکز تخصصی مراجعه کنید .
    خیلی ممنون از راهنمایی بنده مشکلم در مورد هارد اکسترنال ممکن بیشتر توضیح بدید (معرفی مرکز تخصصی ؟) ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی بنده مشکلم در مورد هارد اکسترنال ممکن بیشتر توضیح بدید (معرفی مرکز تخصصی ؟) ممنون
    با توجه به اینکه هارد اکسترنال هست موارد زیر رو پاسخ بدید .

1. پس از اتصال هارد به سیستم برنامه disk management را اجرا کنید . آیا پارتیشنی دیده میشود یا خیر ؟ اگر دیده میشود به چه صورتی هست ؟ (عکس بذارید تا راحتتر بشه راهنمایی کرد) .

2. اگر در disk management هیچ چیزی دیده نمیشود از صحت کابل usb مطمئن بشید و آنرا به پورتهای پشت کیس متصل کنید . اگر هارد شما آداپتوری هست از سلامتی آداپتور برق و سیمهای آن مطمئن بشید (آیا متوجه لرزش موتور هارد میشید یا خیر؟) .

3. همچنین اگر در disk management پارتیشن هارد دیده نمیشه به قسمت device manager برید و ببینید در قسمت disk drive هاردتان دیده میشه یا خیر . اگر در device manager علامت اخطاری وجود دارد مربوط به چی هست ؟

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با توجه به اینکه هارد اکسترنال هست موارد زیر رو پاسخ بدید .

1. پس از اتصال هارد به سیستم برنامه disk management را اجرا کنید . آیا پارتیشنی دیده میشود یا خیر ؟ اگر دیده میشود به چه صورتی هست ؟ (عکس بذارید تا راحتتر بشه راهنمایی کرد) .

2. اگر در disk management هیچ چیزی دیده نمیشود از صحت کابل usb مطمئن بشید و آنرا به پورتهای پشت کیس متصل کنید . اگر هارد شما آداپتوری هست از سلامتی آداپتور برق و سیمهای آن مطمئن بشید (آیا متوجه لرزش موتور هارد میشید یا خیر؟) .

3. همچنین اگر در disk management پارتیشن هارد دیده نمیشه به قسمت device manager برید و ببینید در قسمت disk drive هاردتان دیده میشه یا خیر . اگر در device manager علامت اخطاری وجود دارد مربوط به چی هست ؟
    1) پارتیشن دیده می شود disc1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2) کابل usb است لرزش موتور مشخص است
    3) هارد دیده شده با برنامه HD tune pro هم تست شده و شناخته می شود و 2 ارور داده تصویر زیر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقای ata.royalfalcon من همه این مراحلو رفتم ولی دیگه هاردو نمیشناسه از بایوسم چک کردم ولی هاردو detect نمی کنه لطفا راهنمایی کنید
    عزيز ، هارد شما شناسايي شده ولي پارتيشنها به صورت unallocated شده . چرا ميگيد هارد شناسايي نميشه !!! براي ريكاوري اطلاعات از پارتيشنهاي unallocated راه ها و نرم افزارهاي مختلفي وجود دارد كه بايد تست بشوند . ابتدا با acronis recovery expert شروع كنيد . اگر نرم افزار گفته شده جواب نداد نرم افزار easeus data recovery wizard professional رو جهت ريكاوري ديتا تست كنيد .
    نكته : براي ريكاوري ديتا نياز به فضاي اضافي جهت ذخيره سازي اطلاعات داريد . پس از اطمينان از ريكاوري مطلوب داده ها كليه پارتيشنهاي موجود را حذف و سپس از مجدداً پارتيشن بندي كنيد .
    Last edited by ata.royalfalcon; 02-12-2012 at 08:54.

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عزيز ، هارد شما شناسايي شده ولي پارتيشنها به صورت unallocated شده . چرا ميگيد هارد شناسايي نميشه !!! براي ريكاوري اطلاعات از پارتيشنهاي unallocated راه ها و نرم افزارهاي مختلفي وجود دارد كه بايد تست بشوند . ابتدا با acronis recovery expert شروع كنيد . اگر نرم افزار گفته شده جواب نداد نرم افزار easeus data recovery wizard professional رو جهت ريكاوري ديتا تست كنيد .
    نكته : براي ريكاوري ديتا نياز به فضاي اضافي جهت ذخيره سازي اطلاعات داريد . پس از اطمينان از ريكاوري مطلوب داده ها كليه پارتيشنهاي موجود را حذف و سپس از مجدداً پارتيشن بندي كنيد .
    خیلی ممنون از راهنمایی
    منظورم از هاردو نمیشناسه عدم دیده شدن درایو هارد اکسترنال در my coumpoter بود که اصلا هاردو نشون نمیده
    حتما موارد گفته شده را تست میکنم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی
    منظورم از هاردو نمیشناسه عدم دیده شدن درایو هارد اکسترنال در my coumpoter بود که اصلا هاردو نشون نمیده
    حتما موارد گفته شده را تست میکنم
    برای اینکه هارد در my computer دیده بشه نیاز هست مجدداً پارتیشن بندی بشه . پارتیشن بندی و فرمت ، کلیه اطلاعات موجود در آن را از بین میبرد . در نتیجه قبل از این کار ابتدا از ریکاوری کامل اطلاعات مطمئن بشید .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

11. این کاربر از m.reza.j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام

دوستان یکی از هاردهای من هم چند وقتی بود که Unallocated شده بود و فقط 31 گیگ رو میشناخت و نزدیک 900 گیگ رو نمیشناخت ( 1 ترابایت Seagate) :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از طریق برنامه aomei partition assistant server edition 4 یا AOMEI.Partition.Assistant.Pro.5.0.Retail تونستم درستش کنم که باید به ترتیب لینک های زیر عمل کرد :

توضیح : از طریق merge پارتیشن Unallocated شده میتونید حجم مورد نظر رو به درایو c برگردونید و بعد دوباره برای فضای اضافه شده به درایو C مجددا پارتیشن بندی کنید فقط اگر اطلاعاتی دارید قبل از merge سعی کنید recovery رو انجام بدید :

موفق باشید .

داره خودمونی میشه BACK SPACE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام من یه هارد اکسترنال ADATA 700GB دارم که دیشب وقتی که کامپیوترم هنگ کرد من کابل هارد رو از USB جدا کردم و کامپیوترم رو از کیس ریست کردم بعد که هارد رو وصل کردم این پیغام هارو میده 600GB توش اطلاعات دارم ایا میتونم همشو ریکاوری کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یه هارد اکسترنال ADATA 700GB دارم که دیشب وقتی که کامپیوترم هنگ کرد من کابل هارد رو از USB جدا کردم و کامپیوترم رو از کیس ریست کردم بعد که هارد رو وصل کردم این پیغام هارو میده 600GB توش اطلاعات دارم ایا میتونم همشو ریکاوری کنم
    سلام
    نرم افزار test disk که در صفحه اول توضیح داده شده رو تست کنید . اگر جواب نداد از نرم افزارهای easeus data recovery wizard professional یا MiniTool Power Data Recovery برای استخراج داده ها از پارتیشن RAW شده استفاده کنید که البته نیاز به فضای دیگری جهت ذخیره سازی دیتا های ریکاوری شده نیاز دارید . (آموزش MiniTool در این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست گرچه انگلیسی هست ولی قابل فهمه) .

15. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •