تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 100

نام تاپيک: کمک در خرید لپ تاپ

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

راستی من حرفی شنیدم میخواستم بدونم واقعیت داره یانه!!!
    بعضی ها میگن ایسوس اگه ضربه بخوره فاتحش خونده شده هست(حساس هست) ولی دل را میگن از نظر ساخت قطعات جان سخت هست!!!
    درسته این حرف!!!!!

سپاس
    داری دنبال قاتل بروسلی میگردی ؟ ( لاتی بخونش )

ببین پسر انگار شما نمیخوایی حرف گوش بدی ؟

اونروز ازت خواهش کردم ، چند بار امضامو بخون .

باباااااااااااااااااااااا ااااااا هر حرفی رو که نباید باور کنی . ببین حرف از دهن کی بیرون میاد ، اگه این جوری که شما میگی باشه ، چجوریه ایسوس تو ایران پیشتازه ؟ یعنی مردم انقدر کم عقلن که برن برندی که کیفیت پایینی داره رو بخرن . چجوری میشه 4 تا از بهترین گارنتی ها برای ایسوس باشه ؟ و . . .

حرف هارو با عقل خودتون بسنجید ، و بعد سوال کنید ، نه اینکه هر سوالی به ذهنتون میرسه بپرسید !!!!

( اگر فکر میکنی تند حرف زدم ، عذر میخوام ، ولی این حرف ها همانند سیلی پدری است که از روی محبت به پسرش میزنه )

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین لفتافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ورامین

10

کاملا جای گیری قطعات بسیار عالی هست

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

داری دنبال قاتل بروسلی میگردی ؟ ( لاتی بخونش )

ببین پسر انگار شما نمیخوایی حرف گوش بدی ؟

اونروز ازت خواهش کردم ، چند بار امضامو بخون .

باباااااااااااااااااااااا ااااااا هر حرفی رو که نباید باور کنی . ببین حرف از دهن کی بیرون میاد ، اگه این جوری که شما میگی باشه ، چجوریه ایسوس تو ایران پیشتازه ؟ یعنی مردم انقدر کم عقلن که برن برندی که کیفیت پایینی داره رو بخرن . چجوری میشه 4 تا از بهترین گارنتی ها برای ایسوس باشه ؟ و . . .

حرف هارو با عقل خودتون بسنجید ، و بعد سوال کنید ، نه اینکه هر سوالی به ذهنتون میرسه بپرسید !!!!

( اگر فکر میکنی تند حرف زدم ، عذر میخوام ، ولی این حرف ها همانند سیلی پدری است که از روی محبت به پسرش میزنه )

باشه اصلا کی گفته تو ایران ایسوس پیشتازه حد اقل امار منظور دار نده hp تو ایران پیشتازه ... بعد اصلا با حرف هایی شما می زنید دل اصلا لب تاب نیس یه اسباب بازی گرونه .. متاسفم

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

اقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز: من مگه به شما نگفتم توی شهر ما لپ تاپ دل معروف هست و طرفدار دارد!!! من از یک نفر شنیدم برای همین گفتم!!دست هر الف بچه ای را می بینید دل هست!! اخه برای جای تعجب داره!! برای چی اون همه هزینه می کنند دل را می گیرند!!
    در ضمن در مورد برند معروف توی ایران الکی امار ندهید لطفا!!! با مدرک بگید!!! اگه سایت معتبری را می شناسید که در این مورد توضیح داده لطفا لینک بدید!!!
    درموردلپ تاپ دل هم بگویم که من عمرا این لپ تاپ را بگیرم : نه از ظاهرش خوشم میادنه از باطنش

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ورامین

10

به قاب پشت لب تاب 5110 که نمی گیری مگه این کمپانی می خاد ورشکست شه نگیر کی بره تو گفت من برای همه p30 worldy ها گفتم

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

درست گفتی امار اشتباه بود اما بگیر
    برندهايي روي سكوي طلايي

DELL، SONY، HP، APPLE، ACERو، TOSHIBA و... از جمله برندهايي هستند كه سال‌ها است ميهمان بازار لپ‌تاپ ما هستند و هر كدام سهمي‌از بازار فروش را به خود اختصاص داده‌اند.
    باشگاه فعالان آي سي تي (S&P) طي چند سال گذشته توانسته با تجميع نظرات اعضاي خود كه بيشتر آن‌ها را فروشندگان بازار تشكيل مي‌دهند، آمارهاي قابل توجهي را به دست آورد.
    بر اساس آخرين نظرسنجي كه اين باشگاه در سال جاري در بخش لپ‌تاپ انجام داده است هم‌اكنون برند دل با 7/30درصد، سوني – وايو با 5/24‌درصد، توشيبا با 7/13‌درصد، اچ پي با 1/8‌درصد و ايسر با 7‌درصد محبوبيت توانسته‌اند رتبه اول تا پنجم بازار اين كالا را به خود اختصاص دهند. اینم مرجع [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال merikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

در ضمن در مورد برند معروف توی ایران الکی امار ندهید لطفا!!! با مدرک بگید!!! اگه سایت معتبری را می شناسید که در این مورد توضیح داده لطفا لینک بدید!!!
    ایسوس تنها لپ‌تاپی تو ایران هستش که صفحه کلید فارسی داره به همین دلیل و همینطور سابقه بسیار خوبش در صنعت سخت‌افزار فروش بالایی تو ایران داره اگه مشکل زیادی داشت قطعا دیده میشد.
    من خودم لپ‌تاپ دل دارم استفاده میکنم همه محصولات دل بد نیست.من تنها سری Xps دل رو میتونم توصیه میکنم بقیه وضعیت خوبی نداشتند و اتفاقا بخاطر استفاده زیاد مردم هست که مشکلاتش داره دیده میشه.
    هر چی دوست داری انتخاب کن دوست عزیز ولی بچه‌هایی که اینجا به شما مشاوره میدن منفعتی از اینکار نمیبرند.حرف کاربران فعال بخش مشاوره رو گوش کنی ضرر نمیکنی.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

شما حالتان خوب هست!!!!
    امار سه سال پیش میدی!!!! این امار برای 28/12/1387 هست!! سر بچه ی 2 ساله را که شیره نمی مالی!!بالای متن را نگاه کن!!! به نظر شما توی این سه سال تکنولوژی ساخت لپ تاپ ها و شرکت های سازنده پیشرفت نکرده!!!
    مثلا الان asus سه سال هست خودش را جز برترین ها کرده!! امار به این میگم نه به سایت ایرانی اپدیت نشده!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایسوس کجا!!ا دل کجا!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ورامین

10

شما اول می خاستی تو این تایپیک لب تاب بخری حالا میای مشاوره میدی و الا من که نم دونم شما استاادی

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

من همیشه جهانی کار میکنم اونها که دیگه چرت نمیگن!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

ایسوس تنها لپ‌تاپی تو ایران هستش که صفحه کلید فارسی داره به همین دلیل و همینطور سابقه بسیار خوبش در صنعت سخت‌افزار فروش بالایی تو ایران داره اگه مشکل زیادی داشت قطعا دیده میشد.
    من خودم لپ‌تاپ دل دارم استفاده میکنم همه محصولات دل بد نیست.من تنها سری Xps دل رو میتونم توصیه میکنم بقیه وضعیت خوبی نداشتند و اتفاقا بخاطر استفاده زیاد مردم هست که مشکلاتش داره دیده میشه.
    هر چی دوست داری انتخاب کن دوست عزیز ولی بچه‌هایی که اینجا به شما مشاوره میدن منفعتی از اینکار نمیبرند.حرف کاربران فعال بخش مشاوره رو گوش کنی ضرر نمیکنی.
    من از سری xps ۳ سال پیش خریدم ۲ بار گرفیکش سوخت و حالا هم گذاشتم تو کیفش دارم میگردم یه لپ تاپ دیگه بخرم. ۱.۶ هم خریده بودمش. دقیقا یک ماه بعد از یک سال که گارانتیش تموم شده بود سوخت. من دل رو توصیه نمی کنم این همه برند اصلا فکر کنین دل نیست

10. این کاربر از rshafiiy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

باشه اصلا کی گفته تو ایران ایسوس پیشتازه حد اقل امار منظور دار نده hp تو ایران پیشتازه ... بعد اصلا با حرف هایی شما می زنید دل اصلا لب تاب نیس یه اسباب بازی گرونه .. متاسفم
    من نگفتم ، خودتون گفتید !!!

پست شماره 11 :

دیگه بعید میدونم حرفی باقی مونده باشه .

اقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز: من مگه به شما نگفتم توی شهر ما لپ تاپ دل معروف هست و طرفدار دارد!!! من از یک نفر شنیدم برای همین گفتم!!دست هر الف بچه ای را می بینید دل هست!! اخه برای جای تعجب داره!! برای چی اون همه هزینه می کنند دل را می گیرند!!
    آیه ی قرآن میفرماید " اکثر الناس لا یعقلون " .

ببین رفیق ، هیچ سایتی و سازمانی نمیتونه آمار دقیقی از فروش برند تو ایران بده ، ولی خودت میتونی به سر به بازار بزنی و آمارشو در بیاری .
    این آماری هم که من دارم میدم ، مِن باب تجربه هست .

اصلا یه روز برو جلوی پاساژ لپ تاپ وایسا ( تهران ) ، هر کسی که لپ تاپ میخره ، رو بپرس ، بعد تو یه برگه یادداشت کن ، ببین کدوم برند بیشترین فروش رو داشته ( برای دقیق بودن آمار یک هفته این کار انجام بده ، بعد به حرف من میرسی )

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

مثلا الان asus سه سال هست خودش را جز برترین ها کرده!! امار به این میگم نه به سایت ایرانی اپدیت نشده!!
    ایسوس کجا!!ا دل کجا!!!
    خوب شد این آمارو بهتون دادم . وگرنه الان جوابی برای آقای " امین لفتافی " نداشتید !!!

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

من همیشه جهانی کار میکنم اونها که دیگه چرت نمیگن!!!
    آمار ایران با همه جای جهان فرق داره .

12. 2 کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •