تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 94

نام تاپيک: عجیب ترین ویروس ( تروجان یا ... ) جهان ( باور کنید )

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    من مدیر کوچولو! چند هزار تا پست دارم

پيش فرض

سلام

صد بار این مطلب گفته شده، اینم بار صد و یکم:

کارشناسان کمودو مفتی برای کسی کاری نمیکنن. (اگر بکنند لطف کردند)

شما باشی مفت مفت برای همه مردم دنیا وقت میزاری؟ اسمش رو هم بزاری => برای رضای خدا!!

پس زندگیت چی میشه، نون شبتو میخوای از کجا در بیاری؟؟

همینکه مفتی داریم از محصولاتشون استفاده میکنیم خودش کلیه!

برای ساپورت باید سر کیسه رو شل کنی، بـرادر!

خب خودش زده free و ازت میخواد که باشون حرف بزنی و مشکلت رو بگی
    در واقع این جزو مارکتینگشونه ولی یه مارکتینگه کثیفیه
    من از شما یا سایر دوستان هم انتظار ندارم کمکم کنید ولی مثلا اگر خودتون بخواهید مشکلم رو بگم بعد که بفهمید مثلا پولی در کار نیست ول کنید برید خیلی نامردیه.
    ضمنا جناب الکساندر میگفت با مشاورهای نورتون صحبت کرده. پس حتما مفتی هم میشه دیگه
    همینیم که مفتی میذارن ما دانلود کنیم جزء مارکتینگشونه
    مطمئن باش اگر کومودوی رایگان وجود نداشت یک نفر هم کومودو نمیخرید
    اصلا کومودو سیری چنده
    من الان همه محصولات کومودو رو نصب دارم ولی هیچ نکته ای توشون نمیبینم. ولی بخاطر زحمتی که برای آبدیتشون کشیدم، نداشتن آلتر ناتیو و همچنین توصیه دوستان ماهر تر نگهشون داشتم. بنظر من نود خیلی بهتر بود.
    من حدود یک ماهه متوجه شدم کومودو هم جزو آدم حساب میشه. والا از قدیم که همش میگفتن نورتون یا مکافی . بعضیم که تجدد خواه بودن حرف از نود و کاسپر میزدن. ولی این کومودو یهو از کجا پیداش شد من نمیدونم ( البته من قدیم فکر کنم نسخه سال 2005 اش رو یه بار نصب کرده بودم )
    Last edited by shayan_tanha; 10-03-2012 at 03:24.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

ببین داداش مشکل شما خیلی عجیبه شما میگید هاردو مادربرد تعویض کردین

خوب اونوقت من نمیدونم این ویروس شما کجای سیستمتون پنهون شده که با تعویض هارد و مادربرد هنوز ویروس از بین نرفته

شایدم به قول خودتون دارین این ویروسو از سایتی دارین دریافت میکنید

یا یه برنامه ای نصب کردین که این مشکلو پیش اورده

اخه اگه از یه سایتی دریافت کرده باشین یا با نصب یه نرم افزار این مشکلو وجوداومده باشه اخه با تعویض هارد و مادر برد مطمینا این مشکل باید برطرف میشد
    شما فعلا یه هارد پیدا کنید بندازین رو سیستمتون ببینین بازم این مشکل داره
    اخرش ما متوجه نشدیم قضیه چی هست
    خب رفیق منم نوشتم عجیبه
    من خودم کار عادی با کامپیوتر را واردم و این نیست که ویورسی شدم و بلد نیستم باید چکار کنم
    علت اینکه اینو اینجا مطرح کردم همین عجیب بودنش بوده دیگه
    البته این استدلال شما هم پذیرفتنیه ولی خب با دلیل عقلی نمیشه واقعیت رو نقض کرد
    بهر حال الان من مشکل رو دارم پس یا دارم دروغ میگم یا اینکه اون کارها مشکل رو حل نکرده
    من تو پست های قبل 5 مساله طرح کردم که فقط اگر اونها رو کسی قبول کنه متوجه میشه مساله نه فیزیکه نه ساده و پیش پا افتاده
    من حتی آی پی سیستمم عوض شده وگرنه میگفتم شاید یه سایتی یا کسی با من لجه و به ای پی من این ویورس رو میفرسته که حتی اگر اینم باشه باید پرسید چرا اینهمه سیتم امنیتی رو سیستمم نصب کردم نتونسته پیداش کنه؟
    Last edited by shayan_tanha; 10-03-2012 at 03:25.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

بسم الله ، اولین پستم با ویندوز 8

دوست عزیز ، تنها جا ن ، این مشکل برای منم چندروزه خیلی از اوقات تکرار میشد ، یعنی ماوسم خودبخود حرکت میکرد و اگه ماوس رو هم تکون میدادم باز به جهتی که حرکت میکرد ادامه میداد و به فرمان من پاسخی نمیداد .
    خیلی از کارها رو انجام دادم که جواب نگرفتم ! بطور شانسی پد ماوس رو برداشتم و روی میز کامپیوتر امتحان کردم . به جان خودم الان نزدیک 3 روزه که کوچکترین مشکلی دیده نشده ، دوباره موس رو روی همون پد قرار دادم که با کمال تعجب دیدم باز همون حرکات

به این نتیجه رسیدم که پدماوس خرااااابه نمیگم مشکل شما دقیقا مثله مشکل منه چون من صدای کلیک کردن نداشتم .

شما حالا یه امتحانی بزن ، پد رو عوض کن ببین جریان چیه !

راستی یه نرم افزار بنام Spyware Terminator هم هست که عالیه ، شما نسخه رایگانشو نصب و اپدیت کن و اسکن بزن ، خیلی از کوکی ها و ویروس های رجیستری رو میتونه شناسایی و خنثی کنه .
    ...

سلام دوست عزیز
    ممنون بابت توجهتون
    اتفاقا من تو پستهای قبلم نوشتم شاید مشکل با عوض کردن پدم حل شه ولی اون یک شوخی بود
    بیش از صد بار تو این تاپیک گفتم بفرض اگر مشکل سخت افزاری هم باشه باید وجود کوکی ادد کلیکر و فست کلیکر توجیهی داشته باشه
    نرم افزاری هم که معرفی کردید استفاده کردم. الان میشه گفت بانک و مرجع انواع و اقسام نرم افزارهای امنیتی هستم. بی نتیجه بوده دوست من
    Last edited by shayan_tanha; 10-03-2012 at 03:26.

4. این کاربر از shayan_tanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

خب خودش زده free و ازت میخواد که باشون حرف بزنی و مشکلت رو بگی
    سلام مجدد

ببین دوست عزیز، من دارم واقعیت را میگم، نه از کمودو دفاع میکنم و نه اینکه الکی ببرمشون زیر سوال. در حد صبت و چت کردن میشه، ولی اگر بخواهی آستین بالا بزنن و مشکلتو حل کنند، من دارم میگم این کارو نمیکنن. سوال: به نظر شما کارشون درسته یا اشتباه؟ وقتشونو بیان صرف من کنند که یک قرون هم بهشون ندادم!!

در واقع این جزو مارکتینگشونه ولی یه مارکتینگه کثیفیه
    چی؟؟؟

دوست عزیز حتی خیلی از آنتی های پولی هم این امکان را برای کاربرانشون ندارند.

بعد که بفهمید مثلا پولی در کار نیست ول کنید برید خیلی نامردیه.
    اینجا دوستان روی حساب دوستی و رفاقت و .... کمک میکنند.

اما شرکتهای امنیتی برای پول کار میکنند و سرویس میدن. به شما بگن بیا توی فلان شرکت آنتی ویروس کار کن و در عوض هم هیچ حقوقی و پولی نمیگیری(چون همه چیزش رایگانه برای کاربران) شما میری اونجا کار کنی. بنابراین این شرکتهای امنیتی هم یک آب باریکه برای خودشون باز میکنند.(به نظرتون غیر اخلاقیه این کار؟)

شما تعهد را در چی میبینی؟؟ برخی آنتی ها شاید یکروز بعد از اتمام لایسنستون حتی نزارند آنتی ویروس را آپدیت کنید!!

من میگم به اندازه پولی که دادی آش میخوری. مرام و معرفت برای شرکتها معنا نداره.

ضمنا جناب الکساندر میگفت با مشاورهای نورتون صحبت کرده. پس حتما مفتی هم میشه دیگه
    خب بستگی داره شما ساپورت را چی معنی کنید!! صحبت یا ریموت!!

همینیم که مفتی میذارن ما دانلود کنیم جزء مارکتینگشونه
    باز هم بستگی داره شما مارکتینگ را چی معنی کنید. اگر به این معنی باشه که محصول را دانلود کنی و ازش استفاده کنی برای همیشه، اتفاقا من از این نوع ماکتینگ استقبال هم میکنم. ولی شما اگر این مقدار براتون کفایت نمیکنه میتونید برید مثلا مک آفی را بخرید و از ساپورتش هم استفاده کنید. و اونها هم ریموت کنند و مشکل شما را حل کنند.

مطمئن باش اگر کومودوی رایگان وجود نداشت یک نفر هم کومودو نمیخرید
    اصلا کومودو سیری چنده
    من الان همه محصولات کومودو رو نصب دارم ولی هیچ نکته ای توشون نمیبینم. ولی بخاطر زحمتی که برای آبدیتشون کشیدم، نداشتن آلتر ناتیو و همچنین توصیه دوستان ماهر تر نگهشون داشتم. بنظر من نود خیلی بهتر بود.
    من حدود یک ماهه متوجه شدم کومودو هم جزو آدم حساب میشه. والا از قدیم که همش میگفتن نورتون یا مکافی . بعضیم که تجدد خواه بودن حرف از نود و کاسپر میزدن. ولی این کومودو یهو از کجا پیداش شد من نمیدونم ( البته من قدیم فکر کنم نسخه سال 2005 اش رو یه بار نصب کرده بودم )
    اینها نظر شخصیه، نظر هر کسی هم برای خودش مهمه، من هم به نظرتون احترام میزارم ، و میتونم در این بازه نظر خودمو را هم بگم، ولی چون نظر شخصی خودم فقط برای خودم مهمه، بنابراین گفتنش سودی برای کسی نداره.

موفق باشید

6. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خب رفیق منم نوشتم عجیبه
    من خودم کار عادی با کامپیوتر را واردم و این نیست که ویورسی شدم و بلد نیستم باید چکار کنم
    علت اینکه اینو اینجا مطرح کردم همین عجیب بودنش بوده دیگه
    البته این استدلال شما هم پذیرفتنیه ولی خب با دلیل عقلی نمیشه واقعیت رو نقض کرد
    بهر حال الان من مشکل رو دارم پس یا دارم دروغ میگم یا اینکه اون کارها مشکل رو حل نکرده
    من تو پست های قبل 5 مساله طرح کردم که فقط اگر اونها رو کسی قبول کنه متوجه میشه مساله نه فیزیکه نه ساده و پیش پا افتاده
    من حتی آی پی سیستمم عوض شده وگرنه میگفتم شاید یه سایتی یا کسی با من لجه و به ای پی من این ویورس رو میفرسته که حتی اگر اینم باشه باید پرسید چرا اینهمه سیتم امنیتی رو سیستمم نصب کردم نتونسته پیداش کنه؟
    شما الان دارین فلسفه با علم کامپیوتر قاطی میکنید

حتما دلیلی داره که این اتفاق داره میوفته مشکل شما خارج از این دلایلی که دوستان مطرح کردن نیست

با هر جور دلیل فلسفی که شما بگید یا اختراع کنید اینو بدونید که با تعویض هارد ومادربرد هر جور ویروسی که باشه از بین میره چه با دلیل عقلی چه با دلیل فلسفی و.....

ادم فضاییم نداریم که بیاد فقط سیستم شما رو به این ویروس بسیار عجیب الوده کنه

در اخر میتونم بپرسم استاد فلسفه شما که بوده؟

8. 4 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

11

سلام.

من این تاپیک رو از ابتدا تا اینجا دو مرتبه خوندم تا مبادا چیزی رو جا انداخته باشم،تا نگرانی از بابت سرسری گرفتن نداشته باشید...

در مورد مسایل نرم افزاری دوستان گرامی همه اونچه رو که میشد گفت گفتند...فقط فکر میکنم پیشنهاد استفاده از وین7 داده نشد که میتونید اونرو هم تست کنید.
    ولی یا شما میخاید مجاب بشید این مشکل لاینحله یا دنبال راه حلید، پس به مهمترین سوالاتی که برای من در راستای بررسی مشکل شما بوجود اومده میشه فکر کنید و توضیح روشنگری بدید:

تو این 6 ساله هم که کامپیوتر دارم این چهارمین پاورمه ( از بس پای سیتمم همشون تند تند میسوزن !!! ) که حداقل سه تاشون تو دوره مشکلم بودن
    چرا؟؟! شما یا یک اشکال در سیستم برق کشی داری یا توان پاورهای که میخرید کمه..این به همه قطعات در طولانی مدت آسیب میزنه...
    راه حل هایی هم که گفتی انجام دادم و حتی اگر انجام هم نداده بودم میدونستم بی فایدس. وقتی من کوکی اد کلیک دارم معنا نداره بگم مشکلم سخت افزاریه.
    چرا؟ نمیشه مشکلتون چندوجهی باشه...نمیشه که شما یک بدافزار داشته باشید در کنار مشکل سخت افزاری..وموضوع به یکیشون برگرده؟

حدود 2 ساله پیش بود که جناب مکافی مادربرد و پاور منو سوزوند و هر دو را عوض کردم
    چطوری؟
    من یک سناریو رو با اینکه کم محتمله(به چندین علت...) متصور میشم: آنتی ویروس در حال اسکن انقدر به سیستمتون فشار آورد تا حرارت بیش از اندازه و خارج از توان به بردتون آسیب زد...در اونصورت هم اول باید CPU میسوخت ، با اینحال قابل قبوله...ولی میشه بگید پاورتون چطور سوخت؟

چرا انقدر قطعات سیستم شما میسوزه و آسیب میبینه؟

اگر میشه لیست دقیق سخت افزارتون رو بزارید.

10. 6 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

سلام شایان جان

ماشالا چه تایپیکی زدی ، عجیب بودن را نه شما و نه من میتونم به وجود بیارم !

این دوتا کوکی

مراحلی که فرمودید چشم سعی میکنم انجام بدم و بگم
    یک کوکی دارم که اینجا میتونید دانلودش کنید. البته اگر نمیترسی به این بلا گرفتارشی. ( اولی txt است و دومی zip شدشه )
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که از یه سایت هست و درموردش در سایت ها جستجو کردم و انگار سایت حالت فیشینگ هست البته مشخص نیست !

فقط در سوال و جواب ها در مورد این کوکی به استفاده کردن از یک اسپای بوت یا اسپاری ترمینیتر یا سوپر انتی اسپای ور هست و فقط یک کوکی خالی هست !

و فکر نکنم هرچه که ویروس عجیب باشه ، چنین مشکلاتی به وجود بیاره!

شما برای رفع مشکل خودتون ، مسئله ای ساخته اید که از ریشه ناقص هست !

مشکل شما باید بیشتر سخت افزاری باشه ، تاحالا چنین مشکل عجیبی ندیدم !

ولی چیزی که هست شما یک عیب دارید و نمیخواهید باور کنید که مشکل از ویروس نیست ، بلکه سخت افزاری هست ، وسایل برقی اطمینان ندارند و چون عوض کردین ف معلوم نیست شاید مشکل دار باشند ،

اگر چنین ویروسی هم که باشه ، چرا فقط برای شما این مشکل را ایجاد کرده ؟؟؟!!

اگر این سوال را از خودتا می پرسیدید ، عالی میشد !

نمیدونم متوجه شدید یا نه ؟!

موفق باشید

12. 3 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

[/QUOTE]

ببین دوست عزیز، من دارم واقعیت را میگم، نه از کمودو دفاع میکنم و نه اینکه الکی ببرمشون زیر سوال. در حد صبت و چت کردن میشه، ولی اگر بخواهی آستین بالا بزنن و مشکلتو حل کنند، من دارم میگم این کارو نمیکنن. سوال: به نظر شما کارشون درسته یا اشتباه؟ وقتشونو بیان صرف من کنند که یک قرون هم بهشون ندادم!!

چی؟؟؟

دوست عزیز حتی خیلی از آنتی های پولی هم این امکان را برای کاربرانشون ندارند.

اینجا دوستان روی حساب دوستی و رفاقت و .... کمک میکنند.

اما شرکتهای امنیتی برای پول کار میکنند و سرویس میدن. به شما بگن بیا توی فلان شرکت آنتی ویروس کار کن و در عوض هم هیچ حقوقی و پولی نمیگیری(چون همه چیزش رایگانه برای کاربران) شما میری اونجا کار کنی. بنابراین این شرکتهای امنیتی هم یک آب باریکه برای خودشون باز میکنند.(به نظرتون غیر اخلاقیه این کار؟)

شما تعهد را در چی میبینی؟؟ برخی آنتی ها شاید یکروز بعد از اتمام لایسنستون حتی نزارند آنتی ویروس را آپدیت کنید!!

من میگم به اندازه پولی که دادی آش میخوری. مرام و معرفت برای شرکتها معنا نداره.

خب بستگی داره شما ساپورت را چی معنی کنید!! صحبت یا ریموت!!

باز هم بستگی داره شما مارکتینگ را چی معنی کنید. اگر به این معنی باشه که محصول را دانلود کنی و ازش استفاده کنی برای همیشه، اتفاقا من از این نوع ماکتینگ استقبال هم میکنم. ولی شما اگر این مقدار براتون کفایت نمیکنه میتونید برید مثلا مک آفی را بخرید و از ساپورتش هم استفاده کنید. و اونها هم ریموت کنند و مشکل شما را حل کنند.

اینها نظر شخصیه، نظر هر کسی هم برای خودش مهمه، من هم به نظرتون احترام میزارم ، و میتونم در این بازه نظر خودمو را هم بگم، ولی چون نظر شخصی خودم فقط برای خودم مهمه، بنابراین گفتنش سودی برای کسی نداره.

موفق باشید

من اصلا هیچ توقعی ندارم که کومودو بیاد بمن مشورت آنلاین بده
    من میگم وقتی خودش داره میگه بیا مشکلت رو بگو دیگه نباید اینطوری رفتار کنه
    باور نداری امتحان کن تا ببینی چه برخورد توهین آمیزی داره
    من میدونم اینجا کمک ها رفاقتیه. دقت نکردید چی نوشتم من.

تو بیزینس رضای خدا معنا نداره. اینو همه میفهمن. ولی فرضا وقتی ایران خوردرو موقع خرید میگه سرویس رایگان بعد میری سر کیسه ات میکنن طبیعتا شاکی میشی. من فکر میکنم حرفم خیلی واضحه و با وجود درست بودن حرفای شما حرفای من نقض نمیشه.
    منم بشخصه واقعا از شرکتهائیکه محصولات رایگان ارائه میدن ممنونم چون حتی اگر بخوام هم نمیتونم نرم افزاری رو به این راحتی بخرم. ولی دو چیزم توجه کن. اولا خیلی ها میگن اکثر ویروس ها کار خود شرکتهای انتی ویروسه ثانیا اگر هم کار خودشون نباشه کار هموطن هاشونه. بنظرتون چند درصد ویروس های عالم ایرانیه؟ اونا خودشون مرض و درمانش رو میسازن. البته توجه کن من چرت و پرت هائیکه در مورد مثلا انفولانزای نوع آ یا از این جور حرفا رو قبول ندارم ها. حرفم اینه که خیلی فکر نکن اونام مارهای خوش خط و خالین.
    گینه بیسائو نه آنتی ویورس رایگان ارائه میده نه هیچ ویروسی ایجاد میکنه

حرفات در مورد نظر شخصی هم خیلی بی معنی بود. اگر نظرات کسی برای دیگران مهم نباید باشه پس این فروم ها و این بحث ها چی چیه دیگه. اگر واقعا دیگه جوابهای من براتون مهم نیس حرفهای شما رو جواب ندم. من بشخصه تمامی نظرات حتی اگر مثل بعضی حرفا تمسخر آمیز باشه رو دوس دارم
    من فلسفه خوندم و عاشق تضارب آرام
    Last edited by shayan_tanha; 10-03-2012 at 03:27.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

این تاپیک از روال عادی خودش منحرف شده به نظر من مشکل شما ربطی به این بخش نداره ادامه این بحث به نظر من جالب نیست گفتنی ها گفته شده شما یک تایپک در بخش سخت افزار انجمن ایجاد کنید شاید بهتر تونستن کمکتون کنن

15. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

شما الان دارین فلسفه با علم کامپیوتر قاطی میکنید

حتما دلیلی داره که این اتفاق داره میوفته مشکل شما خارج از این دلایلی که دوستان مطرح کردن نیست

با هر جور دلیل فلسفی که شما بگید یا اختراع کنید اینو بدونید که با تعویض هارد ومادربرد هر جور ویروسی که باشه از بین میره چه با دلیل عقلی چه با دلیل فلسفی و.....

ادم فضاییم نداریم که بیاد فقط سیستم شما رو به این ویروس بسیار عجیب الوده کنه

در اخر میتونم بپرسم استاد فلسفه شما که بوده؟

رفیق عزیز اتفاقا اینکه هر چیزی علتی داره یه اصل فلسفیه نه کامپیوتری
    در اینکه این مشکل یه علتی داره شکی نیست
    چیز عجیبش اینه که چرا حل نمیشه و چرا منبع تولیدش کشف نمیشه

نمیدونم منظورتون از سوال در مورد استاد فلسفه من چی بوده ولی خب من روی خوبش رو برداشت میکنم
    من منطق را پیش دکتر کرمی قهی ( رئیس پژوهشگاه زنان )
    فلسفه ملاصدرا را پیش دکتر محمد زاده ( رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق )
    فلسفه اشراق و مشاء رو پیش دکتر ابراهیمی دینانی ( شاگرد علامه طباطبایی و بزرگترین فسلسوف غیر معمم ایران )
    فلسفه غرب رو پیش دکتر احمدی ( رئیس سمت و نماینده مجلس پنجم )
    کلام رو پیش دکتر خسروپناه ( رئیس پژوهشگاه حوزه علمیه و جدیدا رئس اجمن فلسفه ایران )
    خوندم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •