تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 48 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 474

نام تاپيک: کلوپ Asus N55sf

آخر فروم باز armin_goooodboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام دوستان

من يه N55 گرفتم ولي اصلا رازي نيستم.بازي GTA6 روش ران نميشه و يه هارد EXTERNAL 500 WD USB3 رو وقتي به USB3 ميزني تقريبا 3 دقيقه طول ميكشه تا بشناسه البته روي USB2 اينجوري نيست و خوبه در حاليكه همين هارد رو به USB3 يه لپ تاپ ACER زدم سريع شناسايي ميكنه . در ضمن در مقايسه به اين كه CORi7 هستش سرعتش واقعا پايينه(در ضمن چند نرم افزار ديگه هم نصب كردم مثل VMware و... واقعا اعصابم از سرعت پايينش خورده).
    حسابي كلافه ام .بايد اين سيستم رو با يه سيستم ديگه با همين مشخصات و حتي كمي پايين تر چك كني تا ببيني كه چه كلاهي سرت رفته .
    انگار هاردويرش درست با درايورا مچ نيست يا اينكه ريماركه .خدا ميدونه
    دوستان اگه ميتونيد اين موارد رو چك كنيد ومنو راهنمايي كنيد.

با تشكر
    سلام
    آیا شما بازی GTA6 رو روی این لپ تاپ نصب کردید؟
    تو setting گرافیک، گرافیک از 600*800 بیشتر نمیشه چطوری میشه این مشکل رو حل کرد درضمن تو nivida کارت Gforce 555 رو برای این بازی فعال کردم ولی کار نمیده.
    اگه از دوستان میتونن به من کمک کنن ممنون میشم.
    دوست عزیز
    من به خاطر شما و البته به خاطر اینکه بگم این لپ تاپ قدرتمند چنین مشکلی نداره این بازی رو نصب کردم

به هیچ عنوان این مشکلی که شما میگید نداشت و من همه تنظیمات رو روی High داشتم ضمن اینکه رزولیشن هم بصورت خودکار و پیشفرض روی بالاترین حدش یعنی 1600 در 900 بود
    همچنین بازی بسیار عالی و با کیفیت انجام میشه جوری که هوس کردم دوباره بشینم بازی کنم

شما هم مثل پست بالایی که گفتم global رو از حالت Auto بردار بزار رو high-performanse

انشاالله مشکلت حل میشه

2. 2 کاربر از armin_goooodboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اینم بنچمارک تست جی تی ای:

Statistics
    Average FPS: 40.25
    Duration: 36.97 sec
    CPU Usage: 53%
    System memory usage: 44%
    Video memory usage: 40%

Graphics Settings
    Video Mode: 1600 x 900 (60 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: Highest
    View Distance: 100
    Detail Distance: 100

Hardware
    Microsoft Windows 7 Ultimate
    Microsoft Windows 7 Ultimate
    Video Adapter: Intel(R) HD Graphics Family
    Video Driver version: 8.17.12.8562
    Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
    Intel(R) Core(TM) i7-2630QM CPU @ 2.00GHz

File ID: Benchmark.cli

جالبه که گرافیک رو نوشته اینتل اما تو بازی مطمئنا از انویدیا استفاده میکنه چون قطعا اینتل نمیتونه چنین بنچمارکی بده
    Last edited by armin_goooodboy; 08-12-2011 at 19:41.

4. 4 کاربر از armin_goooodboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

9

دوست عزیز
    من به خاطر شما و البته به خاطر اینکه بگم این لپ تاپ قدرتمند چنین مشکلی نداره این بازی رو نصب کردم

به هیچ عنوان این مشکلی که شما میگید نداشت و من همه تنظیمات رو روی High داشتم ضمن اینکه رزولیشن هم بصورت خودکار و پیشفرض روی بالاترین حدش یعنی 1600 در 900 بود
    همچنین بازی بسیار عالی و با کیفیت انجام میشه جوری که هوس کردم دوباره بشینم بازی کنم

شما هم مثل پست بالایی که گفتم global رو از حالت Auto بردار بزار رو high-performanse

انشاالله مشکلت حل میشه
    با سلام مجدد
    همه اون کارا که گفته شده رو انجام دادم( تو nivida control و phcsx رو ، روی GT 555M گذاشتم و در قسمت 3D، تو دو تا tab هم high-performance انتخاب کردم و برنامه مورد نظر را هم انتخاب کردم) ولی انگار جواب نمیده
    گفتم شاید این بازی مشکل داشته باشه به همین خاطر بازی call of duty MW3 رو هم نصب کردم ولی این بازی هم اصلا run نمیسه همین بازی رو روی acer aspire 5750g نصب کردم راهت جواب مده
    اگر شما ودوستان لطف کنید ومشکل منو حل کنید ممنون میشم در ضمن یه بار ویندوز رو دوباره نصب کردم چون فکر میکردم شاید از ویندوز باشه

با تشکر

6. این کاربر از abed_rezvani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام مجدد
    همه اون کارا که گفته شده رو انجام دادم( تو nivida control و phcsx رو ، روی GT 555M گذاشتم و در قسمت 3D، تو دو تا tab هم high-performance انتخاب کردم و برنامه مورد نظر را هم انتخاب کردم) ولی انگار جواب نمیده
    گفتم شاید این بازی مشکل داشته باشه به همین خاطر بازی call of duty MW3 رو هم نصب کردم ولی این بازی هم اصلا run نمیسه همین بازی رو روی acer aspire 5750g نصب کردم راهت جواب مده
    اگر شما ودوستان لطف کنید ومشکل منو حل کنید ممنون میشم در ضمن یه بار ویندوز رو دوباره نصب کردم چون فکر میکردم شاید از ویندوز باشه

با تشکر
    سلام شما اخرین ورژن درایورو از سایت انویدیا دانلود کن و نصب کن. داریکت ایکستم اپدیت کن.

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

با سلام مجدد

با تشکر
    شما ویندوزتون چیه؟
    شاید ویندوزتون 32 بیتی باشه و با رم به مشکل میخوری
    جون رم این لپ تاپ 8 هست و باید از ویندوز 64 بیتی استفاده کنید برای استفاده کامل از رم

البته پیشنهاد آپدیت دوستمون رو هم انجام بدید
    شاید موثر باشه

اگه غیر از اینا باشه نمیدونم مشکل از کجای کاره واقعا
    باید دوستان متخصص بیان جواب بدن

9. این کاربر از armin_goooodboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

قريب به يقين همون مشكل آپديت كارت گرافيك هست كه گفتن
    حتما حتما به آخرين ورژن آپديتش كنيد و اگه اجازه نداد اول گرافيك اينتل رو آپديت كنيد

11. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    نمیشه بین کارت گرافیک اینتل و انویدیا سوییچ کرد؟
    من از برنامه xilisoft video convertor میخوام استفاده کنم ولی چون گرافیک رو اینتل تشخیص میده نمیتونم از کارت گرافیک تو تبدیل استفاده کنم...

13. این کاربر از alireza_asol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    نمیشه بین کارت گرافیک اینتل و انویدیا سوییچ کرد؟
    من از برنامه xilisoft video convertor میخوام استفاده کنم ولی چون گرافیک رو اینتل تشخیص میده نمیتونم از کارت گرافیک تو تبدیل استفاده کنم...
    روی برنامه مورد نظر کلیک راست کنید تو گزینه run with graphic processor کارت انویدیارو برای اجرای نرم افزار انتخاب کنید اگه این گرینه نبود باید درایورتونو اپدیت کنید. یا از تو nvidia control panel واسش تعریف کنید که با کدوم کارت ران کنه

15. این کاربر از rohamt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

روی برنامه مورد نظر کلیک راست کنید تو گزینه run with graphic processor کارت انویدیارو برای اجرای نرم افزار انتخاب کنید اگه این گرینه نبود باید درایورتونو اپدیت کنید. یا از تو nvidia control panel واسش تعریف کنید که با کدوم کارت ران کنه
    ممنون
    من از طرف دوستم این سوال رو پرسیدم.
    2 روز پیش لپتاپو خرید.
    2670 و fullhd و bluray و ویندوز هفت با یه گارانتی به اسم رها... یادم نمیاد. گارانتی سازگار فقط یه جور کانفیگ داشت.
    حالا از یکی شنیدم asus ها با گارانتی متفرقه ریمارک هستن!!! این حرف تا چه حدی درسته؟ راستی 1.630 خرید.

17. این کاربر از alireza_asol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ممنون
    من از طرف دوستم این سوال رو پرسیدم.
    2 روز پیش لپتاپو خرید.
    2670 و fullhd و bluray و ویندوز هفت با یه گارانتی به اسم رها... یادم نمیاد. گارانتی سازگار فقط یه جور کانفیگ داشت.
    حالا از یکی شنیدم asus ها با گارانتی متفرقه ریمارک هستن!!! این حرف تا چه حدی درسته؟ راستی 1.630 خرید.
    راستش چون من از گارانتی سازگار راضی بودم برای خرید این لپ تاپ یه سره رفتم تو نمایندگیش و خرید کردم و از این قضایا خبری ندارم . حالا دوست شما که خرید کرده و دستگاه سالمه ازش استفاده کنه و لذتشو ببره ولی اگه خیلی وسواس داره تو سایت ایسوس سریالشو رجیستر کنه ببینه چیمیگه. از لحاظ قیمت فکر کنم قیمتش منطقی میاد

19. این کاربر از rohamt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •