تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 210 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 2098

نام تاپيک: اطلاع رساني , راهنما و ارايه قيمت براي خريد انواع قطعه

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin_metal1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

پيش فرض

در مورد اون سوالات راهنمایی نمی کنید ؟

آخر فروم باز Devil Lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Gabana
    امين جان
    در مورد تفاوت دو هسته اي و Hyper Trasnport بايد بگم كه HT در واقع يك هسته هست با توانايي پردازش چند رشته هم زمان .
    اما اين هم زمان بصورت كاملا همزمان نيست ! يعني براي مثال دو رشته داريم . رشته اول وارد پردازنده ميشه و پس از مدت كوتاهي رشته دوم وارد ميشه و هر دو هم زمان پردازش ميشه ولي كار هر دو همزمان شروع نميشه و هم زمان هم تمام نميشه .
    بلكه پردازش هر دو بصورت هم زمان هست .
    اما دو هسته اي كاملا بر عكس هست .
    يعني دو رشته مي تونن كاملا هم زمان وارد پردازنده بشن و هم زمان پردازش بشن و هم زمان هم كارشون تموم بشه .
    اميدوارم متوجه شده باشي - اين Flash رو هم ببين كاملا توجيه ميشي :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    كنار صفحه سمت راست Dual Core Demo رو ببين .
    دوست عزیز Amin_metal در مورد pentium صحبت میکرد پس hyper transport کاملا منتفیه چون ماله AMD در ضمن اون هم ماله افزایش باس CPU نه پردازش رشته اون Hyper - Threading که در CPU های اینتل به کار میره و اصطلاحا CPU غیر فیزیکیه!! ( نمیدونم چرا امروز ناخواسته من به شما گیر میدم؟؟؟)

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

پيش فرض

وامپير جان توضيحات گابانا كاملاَ درست هست.حرف شما هم درسته.HT در واقع به نوعی پردازش مجازی یا به عبارتی غیر حقیقی هست.Hyper Transport هم در واقع همون Hyper threading هست که شرکت AMD رو پردازنده هاش بکار برده تا بتونه با اینتل رقابت کنه.

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط HAMDER
    سلام
    من يك كامپيوتر حدود 600 تا 650 ميخوام واسه پسرم كه سوم راهنمايي كه عملا استفاده اصليش بازيه لطفا راهنمايي كنيد
    سلام دوست عزیز; پدر زحمتکش
    میخواین کامپیوترتونو ارتقاء بدین ؟ اگر اینطوره مشخصات کامل سیستمتونو بنویسید
    اگر کامپیوتر رو فقط وفقط برای بازی فرزندتون میخواین و برای کارهای روزمره نظیر اتصال باینترنت و چک میل کامپیوتری در دسترس هست بتون پیشنهاد میکنم که اکیدا کامپیوتر نگیرید و کنسول بگیرید دلیلش هم کاملا روشنه چون شما نه تنها با خرید یک کامپیوتر حتی یک و نیم میلیونی نسبت به یه کنسول کیفیت کمتری دریافت میکنید بلکه باید دردسرهای هر روزه خرابی ویندوز ,نصب بازی ها و ویندوز وگارانتیهای اغلب نا معتبر شرکتها را نیز تحمل کنید از اون مهمتر از رده خارج شدن زود هنگام کامپیوتر ها رو باید تحمل کنید بطوری که بعد از 7-8 ماه مجبورید کامپیوترتون رو با قیمتی نازل بفروشید و قیمتهائی گزاف تر رو متقل بشید (البته اگر میخواهید فرزندتان به بازیش ادامه دهد) در مقابل شما میتوانید یک کنسول Xbox360 با هارددیسک رو با قیمتی حدود 400 تومان تهیه کنید و در عین حال مطمئن باشید که ماکروسافت تا 7-8سال بازیهائی که به خوبی بر رویش اجرا میشوند و کیفیتی به مراتب بالا تر از انواع PC خود دارند به بازار خواهد آمد(البته زمزمه هائی مبنی بر آمدن نسخه ی HDDVD دار این کنسول تا 8-9 ماه آینده بگوش میرسد که آن هم مسئله ای نیست میتوانید یکی دو سال دیگر تنها هزینه ی همین قطعه را تقبل کنید تا کنسولتان به روز باسد)
    البته اگر میخواهید میتوانید الان کنسول Playstation 2 را که قیمتی حدود 150 تومن دارد و بازیهائی بسیار باکیفیت و به روز دارد را تهیه کنید که دیویدیهای بازی آن هم قیمتی بیشتر از 500 تومن ندارند(بعنوان مثال در حال حاضر بازی فوق محبوب GTA:LCS(6) برای این کنسول و ارد بازار شده و با دیدی خوشبینانه 7-8 ماه دیگر برای PC عرضه خواهد شد بعدا,9-10 ماه آینده هم میتوانید Playstation3 را که مجهز به پلیر قدرتمند Blu-Rayنیز هست بعد از اینکه قیمتش به مقدار واقعی رسید آن را تهیه کنید(یا قیمتی حدود 450تومان) که مطمئنا تا حدود8 سال بهترین بازیها برای این کنسول عرصه خواهد شد(طبق عملکرد گذشته سونی) و این همه باندازه یک PC پائین متوسط با قیمت 600-700 تومان قیمت ندارند.
    البته اگر کامپیوتری برای بازی و کارهای روزمره نیاز داشته یاشید هم راه حل دارد میتوانید یک سیستم متناسب با کارهای اداری تهیه و برای فرزندتان هم کنسول PS2 تهیه کنید.

امیدوارم انتخواب خوبی داشته باشید.

موفق باشید
    Last edited by m654; 17-06-2006 at 16:59.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amin_metal1370
    وامپير جان توضيحات گابانا كاملاَ درست هست.حرف شما هم درسته.HT در واقع به نوعی پردازش مجازی یا به عبارتی غیر حقیقی هست.Hyper Transport هم در واقع همون Hyper threading هست که شرکت AMD رو پردازنده هاش بکار برده تا بتونه با اینتل رقابت کنه.
    hyper transport همون تکنولوژی هست که ورژن اولش موجب شد CPU های AMd بتونن به باس 800 برسن و نسخه جدیدش باسشون رو به 1066 رسونده دیگه؟؟؟ من اشتباه میکنم؟؟ یا شما ؟؟؟ یا از وسط به دو طرف؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب!!!

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط vampire_viper
    hyper transport همون تکنولوژی هست که ورژن اولش موجب شد CPU های AMd بتونن به باس 800 برسن و نسخه جدیدش باسشون رو به 1066 رسونده دیگه؟؟؟ من اشتباه میکنم؟؟ یا شما ؟؟؟ یا از وسط به دو طرف؟؟؟
    اقا از قدیم گفتن تا قبر آآآآ من اصلاً در مورد AMD هیچ گونه اطلاعات ندارم،خلاص!حتماً شما درست میگی.

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

در مورد HT ( Hyper Threading ) و Dual Core

سلام - كاملا درسته من اشتباه كردم - اشتباه تايپي .
    من هم منظورم Hyper Threading بود كه از توضيحاتم كاملا مشخص است .
    ويرايش مي كنم ممنون .

---------------------------------

پي نوشت : Viper جان ممنون - ( گير داديا !! )

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

در مورد Hyper Transport هم بايد بگم كه در واقع اين تكنولوژي عبارت است از يك لينك سريع و بدون تاخير و Point tp Point كه براي افزايش سرعت ارتباطات بين مدار هاي مجتمع در كامپيوتر ها و ... توسط AMD طراحي شده است .
    دو نكته مهم دارد و اين است كه :
    اولا با باس هاي قديمي كاملا سازگار است
    دوما پهناي باند بيشتري را نسبت به تكنولوژي هاي موجود فراهم مي آورد .
    اون موقع كه اومده بود نسبت به بعضي تكنولوژي هاي موجود تا 48 برابر سريعتر بود.

ورژن 1.0 داراي سرعت 1 GHZ ورژن 2.0 داراي سرعت 1.4 GHZ و ورژن 3.0 كه در نسل بعدي پردازنده هاي AMD يعني K8L قرار خواهد گرفت داراي سرعت 2.6 GHZ خواهد بود .
    البته HT در نسل جديد امكانات بسيار جالب ديگه اي هم داره كه اگر وقت شد تايپ مي كنم و در بخش مقالات قرار مي دهم .

موفق باشيد !!

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

چه جلب ولی این شرکتا نباد مخفف های مثل هم داشته باشن مثل همین Ht الان شما از کجا میفهمین منظور من از Ht چیه؟؟ اونوقت منم الکی به این Gabana بیچاره گیر نمیدادم!!!

Banned Shahryar_NEO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ضمن تذكر براي اينكه اين بحث جاش اين جا نيست و توي مقالات هست يا تاپيك هاي ديگه و اين تاپيك براي اطلاع رساني خريد
    هست و اين هم جواب هاي ديروز كه تلفنمون قطع شد يكدفعه:
    در جواب دوستان1- بله دو هسته اي اومده و am2 ddr2 هست و اي ام دي دوهسته اي هاي ديگه اي هم داره.
    جواب2- دوست عزيز كنسول فقط براي بازي بهتره ولي اين كيس 650 تومني:

CPU 3200+ AMD ATHLON 64 :140T
    MOTHERBORD K8N MSI NEO 4-F:80T
    GRAPHIC MSI 6600 512 PCI-E :163T
    RAM: 2*256 KING STONE DUAL CHANNEL :50T
    MONITOR:125T LG SMART STAR 17"
    CASE:GREEN OR PORSCHE 36TOMAN POWER 450W
    MODEM :ZOLTRIX
    HARD MAXTOR 120:52T
    COMBO ASUS:35T
    معا 690 تومنه كه آخرشه و اگه اين قيمت زياده از هارد و بقيه قطعات كم شود و گرافيك 512 و 3200 سي پي يو و همين مادربورد
    باشد.
    جواب 3- دوست عزيزي كه كپچر مي خواستي راستش من از كپچر هيچي نمي دونم پس اطلاع رساني من شما را سردرگم مي كنه .واقعا شرمنده.
    دوستان اين قدر لذت مي برم وقتي اين قدر خوب با هم بحث مي كنيم و مثل تاپيك آخرين بار و به خاطر اي بي ام جنگ و دعوا نميكنيم .
    در پست بعد معرفي ميكنم.
    باتشكر خداحافظ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •