تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 53 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 521

نام تاپيک: همه چیز درباره بازار لپ تاپ ( ایران ، دبی ، چین) و سیاست ها فروش شرکت های ایرانی ، ترفندها ، تقلب !!

پروفشنال elvin_1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض

عزیز واقعا دست درد نکنه.اقا ما به ریفرشم راضی هستیم فقط درست ساپورت کنن موردی پیش اومد اذیت نشیم.ماها که اینجوریم چطور قصد پیشرفت داریم تا فرصت گیر میاریم دزدی میکنیم به هر روشی که شد.اینم از بازار لپتاپ ما

2. این کاربر از elvin_1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه teknosys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

عزیز واقعا دست درد نکنه.اقا ما به ریفرشم راضی هستیم فقط درست ساپورت کنن موردی پیش اومد اذیت نشیم.ماها که اینجوریم چطور قصد پیشرفت داریم تا فرصت گیر میاریم دزدی میکنیم به هر روشی که شد.اینم از بازار لپتاپ ما
    سلام

اگر دوستان شرکت ها رو تحت فشار قرار بدن و با داشتن اطلاعات کافی برن برای خرید قطعا اونا رو مجبور میکنن که هم سیستم فروش و هم ساپورت رو تقویت کنند تا بتونن مشتریا رو راضی نگه دارند. تا زمانی که افراد ناآگاه میان و چنان سنگ این شرکت ها رو به سینه میزنن و با افتخار درباره اینکه فلان شرکت نماینده فلان برند توی ایران و از این حرفا چه طور میشه توقع داشت که این شرکت ها خودشون و اعتبارشون رو در خطر ببینند و یه تکونی به خودشون بدن؟ کم نیستن کسانی که توی همین فروم یقه خودشون پاره میکنن واسه شرکت هایی که خودشون پیششون گیر افتادن ولی به خاطر قبول نکردن اشتباهشون همچنان دیگران رو هم به اشتباه کردن تشویق میکنن.

اگر سوالی بود در خدمتم.

موفق باشین.

4. 6 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

در حالی که در آمریکا مالیات گرفته نمیشه ، سیستم حمل و نقل خیلی ارزونتر از ایران هست ،
    در آمریکا مالیات گرفته میشه، خوبم گرفته میشه. هر ایالت با ایالت دیگم فرق میکنه.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض

مرس عزیز.این حرف شما بسیار درست هست.من شهرستانم به خاطر این هم نمی تونم مشکلی برام پیش اومد ببرم دستی برای گارانتی مجبورم با پست بفرستم که اینجوری هم امکان نداره اعتراض کنم یا بهم درست خدمات بدن.بخاطر اون سعی میکنم دنبال لپتاپی باشم که مشکلی ساز نشه برام بعدا یا مشکلات سخت افزاری کم داشته باشه.

ممنون میشم اینجا هم یک نظر بدهید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راسی عزیز شما تا 600 با کانفینگ رم 2 گیگ سی پی یو با کش 2 یا 3 دوال کور یا کور ای3 فرقی نمیکنه و گرافیک انبرد مانیتور 15 چی پیشنهاد می دید که خرابی کمی داشته باشه به قولی دوام سخت افزاریش بالا باشه خر کار باشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

در آمریکا مالیات گرفته میشه، خوبم گرفته میشه. هر ایالت با ایالت دیگم فرق میکنه.
    سلام

شما به سایتی که گذاشتم برید و گزینه Free Shipping رو ببینید . این گزینه به معنی معاف از مالیات هست. حالا این مالیات از شرکت سازنده گرفته میشه یا اینکه رو قیمت لپ تاپ میکشند نمی دونم ولی گزینه ای که گفتم دلیل حرفی بود که توی پست های قبلی زدم .

کد:
    شما میتونید ببینید که علاوه بر شیپینگ مجانی میتونید یه هارد 500 رو جایگزین 250 بکنید بدون هیچ هزینه اضافی. در زیر اونجایی که به رنگ قرمز نوشته Starting From هم شما میتونید با استفاده از اعتبارتون 6 ماهه پول رو پرداخت کنید اون هم بدون هیچ گونه مبلغ اضافه ای.

امیدوارم قانع شده باشین.

اگر سوالی بود در خدمتم.

موفق باشین.

8. 8 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

این لینک رو میزارم برای دوستان که لیسانس گارانتی Home Call در لپ تاپ های HP هست که خریداران آمریکایی میتونند با پرداخت 174 دلار اونم طی 6 ماه تا 2 سال برای تعمیرات چه نرم افزاری و چه سخت افزاری تعمیرکار رو با یه تلفن به خونه بیارند. میدونید این چه ارزشی برای مصرف کننده داره؟ میدونید چه قدر در وقت و هزینه مصرف کننده صرفه جویی میشه؟ شرکتهایی که الان در ایران کار میکنند اگر این همه هزینه قاچاق و خرید از واسطه ها و هزار هزینه دیگه رو نداشتند چه بسا ما تو ایران و حداقل توی تهران هم میتونستیم این سرویس ها رو داشته باشیم و این باعث بالا رفتن رقابت بین سشرکت ها میشد که نهایتا به نفع مصرف کننده نهایی خواهد بود.

کد:
    موفق باشین.

10. 7 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام

شما به سایتی که گذاشتم برید و گزینه Free Shipping رو ببینید . این گزینه به معنی معاف از مالیات هست.
    Free Shipping به معنی نداشتن هزینه حمل و نقل است، نه مالیات. در ضمن منظور از هزینه حمل و نقل، دادن جنس در خانه است نه هزینه حمل از کارخانه به فروشگاه.
    در ضمنتر خیلی از سایتها امکان چت آنلاین دارند و می تونید ازشون بپرسید که مثلا من که تو فلان شهرم، برای خرید فلان جنس چقدر باید مالیات بدم.

12. 3 کاربر از Injaneb2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

Free Shipping به معنی نداشتن هزینه حمل و نقل است، نه مالیات. در ضمن منظور از هزینه حمل و نقل، دادن جنس در خانه است نه هزینه حمل از کارخانه به فروشگاه.
    در ضمنتر خیلی از سایتها امکان چت آنلاین دارند و می تونید ازشون بپرسید که مثلا من که تو فلان شهرم، برای خرید فلان جنس چقدر باید مالیات بدم.

سلام

با عرض معذرت اشتباه چاپی به وجود اومد. شما درست می فرمایید . بنده Free Shipping رو با NO Peymant که در قسمت دوم عرائضم خدمتتون گفتم جابجا نوشتم. Free Shipping به معنی حمل نقل در مسیرهای استاندارد از پیش تعیین شده هست. No Peyment هم به معنی عدم پرداخت هزینه های اضافی هستند. اگر لیسانس فروش شرکت رو مطالعه کنید اونجا به صراحت نوشته که No Tax . ولی چون ادرس لیسانس رو گم کردم این صفحه رو لینک دادم. البته باز هم میگم این دلیل نمیشه که ما قبول کنیم HP مالیات لپ تاپاش رو می پردازه. به احتمال زیاد روی قیمت لپ تاپ این مالیات ها کشیده شده. ولی قابل اثبات نیست. اگه لیسانس فروش رو تونستم پیدا کنم حتما واسطون میزارمش. با ترجمه.

باز هم ببخشید.

موفق باشین.

14. 5 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

راسی عزیز شما تا 600 با کانفینگ رم 2 گیگ سی پی یو با کش 2 یا 3 دوال کور یا کور ای3 فرقی نمیکنه و گرافیک انبرد مانیتور 15 چی پیشنهاد می دید که خرابی کمی داشته باشه به قولی دوام سخت افزاریش بالا باشه خر کار باشه.
    سلام

asus یا acer بگیر. مارکش رو گفتم ولی بودجه و سلیقه خودت انتخاب نهایی رو می سازه.

اگه offer خواستی مدل بگو تا بهت بگم.

موفق باشین.

16. 2 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض

مرسی ممنون از راهنماییتون.ایسر ایسوس .ایسوس داشتم واقعا عالی هست.ایسر هم تو این رده خوبه اما کمیاب شده این روزا.ممنون
    Last edited by elvin_1987; 20-02-2011 at 15:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •