تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 72

نام تاپيک: کمک کنید این چه نوع ویروسیه

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

خودمم دقیقن نفهمیدم که اون پیغام نود دقیقا مربوط به کدوم نوع ویروس بود ولی به هر حال بعد از نصب ویندوز نود رو دوباره نصب کردم ولی دیگه پیغامی نداد منم به جاش کسپر نصب کردم که سرعت رو خیلی اورد پایین بچاش رفتم کومودو نصب کردم که تا این لحظه ازش راضی بودم فقط یه مورد
    من اومدم برای امتحان کمودو روی لینک زیر که تو تاپیک معرفی ویروس ها بود کلیلک کردم ولی کومودو جلوش رو نگرفت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد این پیغام رو داد Sorry, error occurred: Failure to Read Response
    حالا بعضی از وب سایت هارو که باز می کنم همین متن بالایی رو میاره
    سایت رو توی نورتون اسکن کردم ولی گفت سایت آلوده نیست
    چیکار کنم

دوست عزیز پیشنهاد drhaniball عزیز رو گوش کن و سعی کن انجام بدی.

اما در مورد آلوده بودن سایت.

ببین تا زمانی که فایلی بر روی هارد شما رایت نشده نمیتونه در سیستم شما اجرا بشه. تمام مخربها از جمله تروجانها, ویروسها, روتکیت ها, کرمها و اسپای ور ها حتما اول باید وارد سیستم شما بشند و در هارد شما وجود داشته باشند تا بتونند در سیستم شما قابل اجرا شدن باشند.

حالا اگر سایت آلوده ای را باز کنید در اصل خود سایت هیچ آسیبی رو به سیستم شما نمیرسونه بلکه فایل و یا فایل هایی که از طریق باز کردن سایت میتونند وارد سیستم شما بشند میتونند قابل اجرا شدن باشند و بعد سیستم شما رو آلوده کنند.

اگر هم فایلی بخواد در سیستم شما اجرا بشه که در لیست سفید کمودو وجود نداشته باشه در نتیجه داخل سند باکس اجرا خواهد شد و نمیتونه به سیستم شما آسیبی وارد کنه.

کل صحبت های بالا بطور خلاصه و ساده این میشه:

خطر ناکترین سایت ها رو در صورت استفاده کردن از CIS باز کن و ترسی نداشته باش چون تمام فایل های اجرایی ناشناخته در صورت اجرا شدن داخل سند باکس اجرا خواهند شد.

اما اگر میخوای که قبل از ورود به سایت آلوده ای کمودو بهت خبر بده اونوقت میتونی از DNS Server کمودو و یا ClearCloud استفاده کنی. دکتر آدرسش رو دادند.

سایتی هم که لینکش رو دادید اصلا در سیستم من باز نشد و آلوده هم نبود.

سایت آلوده یعنی سایت های زیر...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 2 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

نرم افزار ccleaner رو رو سیستم نداشتم از سیستم مکانیک استفاده کردم تمام کش و کوکی ها ی مرورگر رو پاک کردم
    ولی بازم اون پیغام میاد حالا نوعش عوض شده باید چند لحظه صبر کنم تابتونم وارد سایت بشم اینم عکس

اشکال از ارتباط اینترنتی یا چیز دیگه ای نیست چون دقیقا بعد از باز کردن اون وب سایت این اتفاق افتاد
    اون Dns رو هم ست کردم
    Last edited by mehdi_08; 06-10-2010 at 00:30.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

نرم افزار ccleaner رو رو سیستم نداشتم از سیستم مکانیک استفاده کردم تمام کش و کوکی ها ی مرورگر رو پاک کردم
    ولی بازم اون پیغام میاد حالا نوعش عوض شده باید چند لحظه صبر کنم تابتونم وارد سایت بشم اینم عکس

اشکال از ارتباط اینترنتی یا چیز دیگه ای نیست چون دقیقا بعد از باز کردن اون وب سایت این اتفاق افتاد
    اون Dns رو هم ست کردم
    مهدی جان همونطور که گفتم منم این وب سایتی رو که لینکش رو دادی یکبار نه بلکه چندین دفعه چک کردم و هر دفعه هم وب سایت لود نمیشه. فقط این رو متوجه شدم که وقتی لود وب سایت شروع میشه فایروال کمودو 2 نوع حمله رو دفع میکنه و در آخر هم وب سایت لود نمیشه.

اگر این وب سایت, سایت آلوده ای بود حداقل سعی میکرد از شیوه های مختلف مثلا اکسپلویت فایلی رو در سیستم من اجرا بکنه. جالب ترش هم اینه که من برای باز کردن این لینک از Firefox و کلی برنامه و پلاگین های امنیتی که روش نصب کردم استفاده نکردم بلکه از خود IE استفاده کردم تا اگر موردی هم وجود داشته باشه بتونه از طریق IE خودش رو نشون بده اما همچین اتفاقی نیوفتاد.

از طرفی هم اگر فرض کنیم که باز کردن این وب سایت باعث ایجاد مشکل در لود بقیه سایت ها برای شما شده پس چرا با وجود اینکه من چندین بار این سایت رو باز کردم این اتفاق برای من نیوفتاده. الان من با هیچ سایتی مشکلی ندارم و تمام سایت هایی رو که امروز دیدم رو دوباره باز کردم تا ببینم مشکلی در لود سایت ها هست یا نه اما مشکلی وجود نداشت.

در ضمن من هم از همین Comodo Internet Security بعنوان تنها نرم افزار فعال امنیتی استفاده میکنم و هیچ چیز دیگه ای برای محافظت سیستم بصورت فعال ندارم. بقیه همشون غیر فعال هستند و هیچ تاثیری رو حتی در صورت آلوده بودن سایت نمیتونند داشته باشند.

الان بطور قطع نمیشه گفت مشکل چیه اما هر چی که هست مشکل نمیتونه مربوط به باز کردن این سایت باشه و ممکنه از یکجای دیگه باشه.

ClearCloud هم فقط در صورت آلوده بودن سایت اون سایت رو بلاک میکنه و اینطور که معلومه حتی ClearCloud که از دیتابیس آنتی ویروس Sunbelt Vipre استفاده میکنه هم این سایت رو آلوده تشخیص نمیده.

الان شما خودت کمی فکر کن... نورتون, Vipre و کمودو هیچ کدوم این سایت رو آلوده تشخیص نمیدن. آیا بازم فکر میکنی که ممکنه لود کردن یک سایتی که حتی باز هم نمیشه ممکنه این مشکل رو بوجود آورده باشه؟ اگر اینطوره پس چرا برای من مشکلی بوجود نیومده.

پس بدون که مشکل از یکجای دیگه است, ممکنه با نصب و پاک کردن دو آنتی ویروس ناد32 و کسپرسکی که خودت تعریف کردی فایل ها و رجیستر کی هایی در سیستم باقی مونده باشند و یا حتی ممکنه مشکل از ISP هم باشه. شما میتونی مثلا System Restore کنی به تاریخی که هنوز هیچ آنتی ویروسی رو نصب نکرده بودی و یا حداقل به اون تاریخی که فکر میکنی مشکلی با لود سایت ها نداشتی.

و یا حتی میتونی بری و با یک کامپیوتر دیگه همین سایت رو باز کنی تا ببینی که آیا برای اون کامپیوتر هم مشکل شما پیش میاد یا نه. اگر برای اون هم همین مشکل پیش اومد اونوقت یقینا سیستم من خیلی امنیت داره و خودم خبر ندارم و اگر هم مشکی پیش نیومد بدونید که مشکل شما از یکجای دیگه است.

موفق باشی.

5. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

مهدی جان همونطور که گفتم منم این وب سایتی رو که لینکش رو دادی یکبار نه بلکه چندین دفعه چک کردم و هر دفعه هم وب سایت لود نمیشه. فقط این رو متوجه شدم که وقتی لود وب سایت شروع میشه فایروال کمودو 2 نوع حمله رو دفع میکنه و در آخر هم وب سایت لود نمیشه.

اگر این وب سایت, سایت آلوده ای بود حداقل سعی میکرد از شیوه های مختلف مثلا اکسپلویت فایلی رو در سیستم من اجرا بکنه. جالب ترش هم اینه که من برای باز کردن این لینک از Firefox و کلی برنامه و پلاگین های امنیتی که روش نصب کردم استفاده نکردم بلکه از خود IE استفاده کردم تا اگر موردی هم وجود داشته باشه بتونه از طریق IE خودش رو نشون بده اما همچین اتفاقی نیوفتاد.

از طرفی هم اگر فرض کنیم که باز کردن این وب سایت باعث ایجاد مشکل در لود بقیه سایت ها برای شما شده پس چرا با وجود اینکه من چندین بار این سایت رو باز کردم این اتفاق برای من نیوفتاده. الان من با هیچ سایتی مشکلی ندارم و تمام سایت هایی رو که امروز دیدم رو دوباره باز کردم تا ببینم مشکلی در لود سایت ها هست یا نه اما مشکلی وجود نداشت.

در ضمن من هم از همین Comodo Internet Security بعنوان تنها نرم افزار فعال امنیتی استفاده میکنم و هیچ چیز دیگه ای برای محافظت سیستم بصورت فعال ندارم. بقیه همشون غیر فعال هستند و هیچ تاثیری رو حتی در صورت آلوده بودن سایت نمیتونند داشته باشند.

الان بطور قطع نمیشه گفت مشکل چیه اما هر چی که هست مشکل نمیتونه مربوط به باز کردن این سایت باشه و ممکنه از یکجای دیگه باشه.

ClearCloud هم فقط در صورت آلوده بودن سایت اون سایت رو بلاک میکنه و اینطور که معلومه حتی ClearCloud که از دیتابیس آنتی ویروس Sunbelt Vipre استفاده میکنه هم این سایت رو آلوده تشخیص نمیده.

الان شما خودت کمی فکر کن... نورتون, Vipre و کمودو هیچ کدوم این سایت رو آلوده تشخیص نمیدن. آیا بازم فکر میکنی که ممکنه لود کردن یک سایتی که حتی باز هم نمیشه ممکنه این مشکل رو بوجود آورده باشه؟ اگر اینطوره پس چرا برای من مشکلی بوجود نیومده.

پس بدون که مشکل از یکجای دیگه است, ممکنه با نصب و پاک کردن دو آنتی ویروس ناد32 و کسپرسکی که خودت تعریف کردی فایل ها و رجیستر کی هایی در سیستم باقی مونده باشند و یا حتی ممکنه مشکل از ISP هم باشه. شما میتونی مثلا System Restore کنی به تاریخی که هنوز هیچ آنتی ویروسی رو نصب نکرده بودی و یا حداقل به اون تاریخی که فکر میکنی مشکلی با لود سایت ها نداشتی.

و یا حتی میتونی بری و با یک کامپیوتر دیگه همین سایت رو باز کنی تا ببینی که آیا برای اون کامپیوتر هم مشکل شما پیش میاد یا نه. اگر برای اون هم همین مشکل پیش اومد اونوقت یقینا سیستم من خیلی امنیت داره و خودم خبر ندارم و اگر هم مشکی پیش نیومد بدونید که مشکل شما از یکجای دیگه است.

موفق باشی.
    ممنون فکر نمی کردم این همه جواب بدی ممنون
    فعلا موزیلا رو پاک کردم دوباره نصبش کردم تا ببینم بازم اون پیغام میاد

7. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

ممنون فکر نمی کردم این همه جواب بدی ممنون
    فعلا موزیلا رو پاک کردم دوباره نصبش کردم تا ببینم بازم اون پیغام میاد
    خواهش میکنم,
    امیدوارم مشکل حل بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام و تشکر از M E H R A N
    متاسفانه امکان ارتباط با شما نیست چون من کمتر از 10 پست فعال دارم(حالم از فروم و قواعدش به هم می خوره((هنوز آدم حساب نمیشم!))
    در نهایت میخواستم از شما بپیرسم نظرتون درباره بهترین آنتی ویروس(آنتی اسپای هم باشه و فایر وال هم داشته باشه در مقابل هکر ها دوم بیاره و...) دیدیم شما جزو هواداران کمودو هستید

با این حساب
    1)هنوز هم باور دارید کمودو بهترین آنتی ویروس هست!
    2)من صفحات وب رو با اینتر نت اکسپلور 8 باز میکنم و آنتی ویروس ناد 32 اینترنت سکئریتی 4 داشتم ولی مشکلی که پدیدی اومده بعی از صفحات رو دو یا سه بار باز میکنه (موس خراب نیست) این مشکل رو در سایت آشیانه یک نفر مطرح کرده ولی همه توافق آرا دارن که موس خراب هست ولی اون شخص اصرار داره که هم خودش و هم دوستانش این مشکل رو دارند
    آنتی ویروس پاندا نصب کردم (اینترنت سکوئریتی ولی مشکل حل نشد(شک من به وجود یک فایل dll برای سفحات اتو رفلش و یا سایتهای تبلیغاتی که بزار کلیک بازدیدی کننده پول دریافت میکنند هست
    2)شمات با نظر من موافق هست(در حال حاضر کمودو نصب کردم ولی تست نشده)در خال آپدیت میباشم)
    در اینتر نت اکسپلورر 8 در محل سرچ اون بالا کنار نوار ابزار با فارسی و انگلیسی کردن فونت مشکل دارم یعنی در زمان فارسی یودن انگلیسی رو قبول نمیکنه و یا بلعکس چند بار هم مجبور شدم زبان فارسی رو حذف کنم و دوباره نصب کنم میخواستم بدونم
    3)مشکل به خاطر وجود ویروس هست و یا چیز دیگری است
    من با هیچ کمودو از گزینه های این آنتی ویروس آشنا نسیتم در صورت امکان هرگونه راهنمایی مبنی بر دریافت فایل آدرس سایت آموزشی و .. را دارم(بحمد خدا جای فایر والش رو پیدا کردم تا برنامه هام رو فایر والش بزارم)
    4)هر گونه آموزشی که در هر جای سایت و یا این فروم گذاشتید به من بدهید
    5)در هنگام دانلود این انتی ویروس این مطلب رو خواندم 60 روزه رایگان در صورت درست بودن بعد از 60 روز چه باید کرد!!
    7)اگر به روشی که شما یاد دادید آپدیت کمودو رو در مرحله بعد(تعویض ویندوز)استفاده کنم مراحل اپدیت از اول شروع میشود و یا از ادامه (100 مگ که دوباره آپدیت نداره !!داره؟)
    8) خیلی زیاد شده منتظر جواب از طرف شما هستم تا یک هفته برای دیدن جواب یه این صفحه میام اگه بهد از یک هفته شما آمدیدی با ایمل من تماس بگیرید تا مطالب شما رو بخونم(زیاد منتظر جوابم توی فروم ها موندم)
    9) شاگردتیم مارو دریاب
    10) برای خالی نبودن عریضه نگی زیاد میپرسه ولش کن (میدونم اونهایی که زیاد میدونند کم حرف میزنند لذا برای رعایت حال شما به طور مختصر هم بگید کافیه ((شما راهو نشون بده من سعی میکنم تا تش برم))

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

راستی ایمیلم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [جناب مدیر مخلیسم مطلب ما رو بلکوکه نکنی گفتم فروها بد هستن
    فروم شما گل سر سبده //ماه //یک دونس//الگوی همه فروم هاست
    بزار این استادمون جواب ما رو بده
    لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام
    معلومه این تاپیک داره حسابی خاک میخوره
    در مورد سه عکس زیر و آنتی ویروس کمودو
    یکیش که معلومه ویروسه ولی اون دوتای دیگه چیه؟

در پایان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چه طور میشه به جمع هواداران کمودو پیوست (قابل توجه آقا M E H R A N )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام
    جناب مدیر این جور که معلومه این قسمت حسابی داره خاک میره
    لطفا این متن من رو تمام بخون
    اطلاعات خوبی اینجا میزارم و بخش کمودو رو به دست میگرم
    اگر
    اسم من رو درست کنی و به ته اسمم یک دونه ایکس X اضافه کنی
    اگه مشکل هست کلا حذفم کن تا دوباره عضو بشم

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام اقا مهران
    فکرکنم دیگه اینجا نباشید
    این رو پیدا کردم ندونستم چیه
    از برنامه Malwarebytes' Anti-Malware استفاده کردم توی قسمت تست آنتی ویروس کمودو توی اون فیلم آموزشی دیدم داری ازش استفاده میکنی
    راستی مگه کمودو آنتی اسپای نیست که کنارش از این برنامه استفاده میکنی و یک چیزه دیگه
    اصلا نفهمیدم توی اون فیلم پروسه های در حال اجرا رو چه طوری اجرا کردی( برنامه خود سون بود یا از برنامه کمکی استفاده کردی؟)
    هر کس دیگه اینجا هست و این پست رو میخونه لطفا جواب بده
    از مدیریت هم متشکریم هر چی مینوسیم نشون میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •