تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 20 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 195

نام تاپيک: مهندس احمدی مشاور برتر کنکور !!!

آخر فروم باز maziarzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران ....... ... ..... بهترین تیم دنیا: CHELSEA FC

پيش فرض

من امسال خودم بالای1.5-2میلیون پول دادم واکثر سی دی های ایشون رو تهیه کردم وحتی با استاد احمدی از نزدیکه صحبت کردم
    چندتا مسئله وجود داره---------تو این موسسه همه ادعای مشاور بودن دارند حتی کسی که قبلا ابدارچی ویا پیک بوده الان مشاور شده
    یه موسسه خونوادگی ودوستانه که هر کسی که بخواد استخدام بشه یا باید رتبه خوبی داشته باشه یا با استاد احمدی اشنا ودوست باشه
    اگه مشاوره میخواید فقط فقط از خود استاد احمدی بگیرید ولاغیر مفت نمی ارزه پیداکردن استاد هم خیلی سخته من از اول مهر دنبالش بودم تا فروردین تونستم
    اکثر معملمان این موسسه سیاه لشکرند فقط تو این موسسه استاد فیزیک یعنی استاد امیر مسعودی بغیه بدرد نمیخورن
    کنکور ما که به فنا رفت امسال ولی به خدا قسم همش چرته حتی تکنیک های مسعودی
    من خودم امسال تو اردوهای خرداد شرکت کردم خیلی حالم بد شد اولش که رفتیم گفته بودند محل خواب هتل استقلاله بعد دیدیم باید تو خوابگاه اموزش پرورش بخوابیم بعدشم که نه تخت وایتبر بود و نه مازیک خلاصه پدرمو درور چندتا از بچه هارو هم اساسی کتک زد یکیشونم رفت کردستان با پدر وبرادرش برگشت وبا استاد دعواش شد استائ هم نوچه هاش رو انداخت به جون بابا بیچاره پلیس اومد بردش کلانتری با کلی التماس وپول اضافی به خوانواده ازاد شد تو این اردو 3-4تارو اساسی زد این اقا شما ها هیچ کدوم چیزی نمیدونید من از نزدیک دیدم
    رتبه های برتری هم که ایشان پزشو میده یا اکثرا قبلا خودشون عالی بودند ویا اصلا شاگردش نبودند
    سیاوش مهران که تو مشهده معلم هاش ومشاورش اکثرا مشهدا واین هم مثل موسسات دیگه دروغی بیش نیست من با یکی از اینها که الان به عنوان دبیر درس میده درمیون گذاشتم اون گفت قبل از این که با استاد اشناشم من خودم مدال نقره ریاضی رو داشتم وبعدا با استاد اشنا شدم
    به نظرتون همچین فردی نباید رتبه 2رقمی بشه اگه اون نشه پس باید من بشم
    اگه سوالی درمورد این ادم کلاهبردار دارید بپرسید درخدمتم
    من درمورد این اقا به رادیو فرهنگ هم هزاران بار پیغام دادم ایمیل زدم ولی هیچی انگار همه کلشو کردن زیر برف ونمیخوان به حرف ماگوش بدن

2. 3 کاربر از maziarzar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amirw7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من امسال خودم بالای1.5-2میلیون پول دادم..........
    سلام میگم تو فقط از استاد احمدی سیدی گرفتی...از استادایی که میومدن و تو برنامه صحبت میکردن و شماره میدادن چیزی نخریدی؟؟؟؟؟مثلا امیر مسعودی استاد فیزیک
    Last edited by amirw7; 09-07-2012 at 17:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بچه ها خدا خیرتون بده که منو بیدار کردین. یه چیزی به من می گفت که این یارو کلاه برداره. آخه حرف زدنش تو رادیو عین کاسبا می مونه نه استادا. اما با این حال گولشو خورده بودم و می خواستم امروز 500 هزار تومن بریزم که برام سری اول سی دی ها رو بفرسته. خوب شد اینجا رو دیدم. ممنون که نجاتم دادین

5. این کاربر از rooform بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amirw7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

واقعا آدم لذت میبره که اینقدر زود جواب میدید!!!!!!!! موقع انتقاد از کسی که میرسه همه هستن ولی در بقیه موارد......

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بابا كلا سي دي رو بي خيال شو!يه نوع ترفند خارج از محدوده كنكور يادت ميده شيرين كاريه ديگه نمي دونم چطور ميتونه با اين خزعبلات فريب بده!اگر به اونا اميد ببندي شكست كنكوري ميخوري!همه ميدونيم اگر خوب بخوني ملتفت بشي و تست بزني و در تمرين و تكرار استمرار داشته باشي و موقع كنكور تمام هوش و حواست سرجاش باشه!ميتوني نتيجه بگيري خيلي عوامل دخيله ماشين كه نيستيم! با يك ريسك ميتوني 90 درصد بياري ترس علت ميشه كه 20 درصد هم نشي!ولي اگر اينا كه سي دي رو ميفروشن زحمت كنكور دادن جاي شما رو هم بكشن بعدش جواب گوي عدم نتيجه گيري هم باشن واقعا عاليه هر چقدر ميخوان بازم كمه بازم كمههان!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام,من کنکور امسالم رو از dvdهای امیر امسعودی و دکتر دادگستری استفاده کردم.خداییش فوق العاده بود......
    به جرات میگم فیزیک و زیست حداقل 70% زدم....
    دوستان عزیز قرار نیست که اونا به شما امپول بزنن هم تکنیک مهم هست هم درست استفاده کردن واز همه مهمتر تلاش خودت اگر خودت تلاش نکنی به اون چیزی که میخوای نمیرسی...

آخر فروم باز maziarzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران ....... ... ..... بهترین تیم دنیا: CHELSEA FC

پيش فرض

این که دلیل نمیشه من خودم همراه100 تو اردو های این کلاش شرکت کردیم اخرش چی شد ناامیدشدیم رفت
    پول بیزبونو ریختیم تو حساب این مرتیکه
    بله هر معلمی که درس میده بعضی ها میفهمند بعضی ها هم نه خوب این عادیه اما اینکه تو یه جمع130نفره که همشون معترض بودند رو چی میگی یه جوری باماها برخورد کردند تو این اردو که خیلی ببخشید ها ولی میخوام برم تا میخوره بزنمش
    شایدم این کارو کردم
    امکان داره مثلا شما بری یه گوشی چینی بخری خوب ازاب دربیاد این دلیل نمیشه که برای بقیه هم مثل توباشه اکثر اونایی که میگن استاد عالیه فقط خودشونو میبینن
    نظر با اکثریته اگه خدا وکیلی یه نفر تو جمع بین ماها بود که راضی باشه من این حرفارو نمیزدم

یه کسی که درس دادنش عین لاتاس رو چه به معلم
    سحر خانوم تبریک میگم شما برو پیش استاد احمدی حتما شمارو به عنوان مشاور قبول میکنه
    من خودم شنیدم کسی که فقط دستور میده وسرگروه اون مشاوراس ماهی3-4میلیون حقوقشه
    حق التدریس استاد مسعودی برای چا پ این سی دی ها600میلیونه یه استاد600 میلیون میگیره پس ببین خود استاد احمدی بدون تردیدی حقوق سالیانش چند میلیارده

Last edited by maziarzar; 15-07-2012 at 18:06.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

برا ارشد مدیریت مشاور خوب میشناسید ؟

مهندس یگانه خوبه ؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان حتي اگر شما فايل صوتي مصاحبه راديو فرهنگ(احمدي)با سياوش مهران رو گوش داده باشيد نکته قابل توجه براي من اين بود که خود سياوش مهران ميگه من توي درس شيمي در سطح المپياد بودم يعني توي المپياد شرکت ميکرده!!
    مطمئنا همه شما مي دونيد که کسي که مخ المپيادب داره ديگه کنکور مثل آب خوردنه ! بعد هم اون وقت اين احمدي توي مصاحبه مدام ميخواد تاکيد کنه که اين سياوش مهران با سي دي هاي مزخرف شيمي يزداني رتبه يک کنکور شده!!!!!!!!!!!

12. این کاربر از farshadhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

rpf

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من مهردادم از شمال بصورت اتفاقی از رادیو فرهنگ صدای استاد احمدی را شنیدم و پس از دریافت آدرس بصورت حضوری اومدم تهران و با ایشان ملاقات کردم...واقعا متاسفم از افرادی که به ایشون این حرفای نامربوطا میچسبونن...ایشون جزو یکی از نخبگان ایرانه که تو زمینه کنکور فعالیت میکنه و با هزینه یک صدم شهریه دانشگاه آزاد ایران کاری میکنه که دانش آموز ا بتونن خیلی راحت دانشگاه ملی قبول بشن و رویایی خودشونا به واقعیت بدل کنن...ایشون رتبه های زیادی تحویل ایران داده ...نمونه ی کوچیکش آقای سیاوش مهرانه از مشهد..دوما رادیویی دولتی مثل فرهنگ...سلامت و جوان ..به نظر آقایونی که فقط بلدن تهمت بزنن بدون هیچ گونه تحقیقی میتونه اجازه بده شخصی مثل استاد احمدی بدون استعلام مدرک و سند بیاد و با تمام ایرانی ها صحبت کنه؟؟؟؟؟اینجا ایرانه جایی که بیشتر ما وقتی خودمونا پائین تر از همه می بینیم با کشیدن بالاتر ها با تهمت و افترا سعی میکنیم خودمونا گنده کنیم..این ادرس موسهه استاد احمدیه هرکی شک داره میتونه بره خودش از نزدیک ببینه و بعد قضاوت کنه....تهران میدان انقلاب خیابان 12 فرودین پلاک 209....استاد احمدی باعث شد من با انگیزه درس بخونم و برای اولین بار به آرزوی 18 سالم برسم....خدا حفظش کنه...و دشمنان بد خواهشا لعنت کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •