تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 449 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 4487

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO - || آرشیو شماره 1 ||

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

درود
    نمیشه آپدیت کردن این آنتی ویروس را به تعویق انداخت؟؟!
    من داره آپدیت میکنه(آپدیت اولیه)کل سرعت اینترنتم رو گرفته
    آپدیت اولیه که حدود 100 مگابایت حجم داره را میتونید بصورت دستی انجام بدید. روشش هم در پست دوم همین تاپیک در صفحه اول گفته شده. بعد که آپدیت اولیه را انجام دادید آپدیت های بعدی حجمی ندارند و سریع انجام میشند.

موفق باشید.

2. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

آپدیت اولیه که حدود 100 مگابایت حجم داره را میتونید بصورت دستی انجام بدید. روشش هم در پست دوم همین تاپیک در صفحه اول گفته شده. بعد که آپدیت اولیه را انجام دادید آپدیت های بعدی حجمی ندارند و سریع انجام میشند.

موفق باشید.
    ممنون
    ولی من منظورم این بود که آپدیت رو Cancel کنم
    چون کل سرعت اینترنتم رو گرفته و خیلی سخت یه سایت برام باز میشه
    روشی هست که آپدیت رو Cancel کرد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

ممنون
    ولی من منظورم این بود که آپدیت رو Cancel کنم
    چون کل سرعت اینترنتم رو گرفته و خیلی سخت یه سایت برام باز میشه
    روشی هست که آپدیت رو Cancel کرد؟

اگر منظورت از Cancel کردن آپدیت, آپدیتی باشه که در حال دانلود شدن هست اونوقت باید CIS رو باز کنی و در قسمت Summary بخش Antivirus جایی که نوشته The virus database has been update on روی تاریخ و ساعتی که روبروش وجود داره کلیک کن تا پنجرۀ آپدیت برات باز بشه اونوقت Cancel رو میبینی و میتونی کنسلش کنی.

اگر هم کلا میخوای آپدیت اتوماتیک را غیر فعال کنی و هر وقت خودت خواستی آپدیتش کنی برو قسمت زیر و Automatic update را بردار و OK کن. این کار رو برای Manual scanning هم باید انجام بدی.

5. 4 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

گزینه Cancel وجود نداره . . .

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

گزینه Cancel وجود نداره . . .
    اینترنت رو دیس کانکت کنید. سپس اتوماتیک آپدیت رو غیرفعال کنید. سپس کانکت شوید.

موفق باشید.

8. 3 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

واقعا اینکه نمیتونی آپدیت رو کنسل کنی بزرگترین ضعف این آنتی ویروسه
    من الان که دارم با اینترنت کار میکنم برنامه رو کاملا بستم.یعنی در حال حاضر من هیچ آنتی ویروسی از سیستمم محافظت نمیکنه

حیف همچین نرم افزاری که نتونی آپدیت کردنش رو کنسل کنی!

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

واقعا اینکه نمیتونی آپدیت رو کنسل کنی بزرگترین ضعف این آنتی ویروسه
    من الان که دارم با اینترنت کار میکنم برنامه رو کاملا بستم.یعنی در حال حاضر من هیچ آنتی ویروسی از سیستمم محافظت نمیکنه

حیف همچین نرم افزاری که نتونی آپدیت کردنش رو کنسل کنی!

دوست عزیز هم من و هم drhaniball عزیز روش کنسل کردن رو که بهتون گفتیم. چطور نمیتونی کنسل کنی؟
    شما اینترنت رو قطع کن یعنی کاملا کانکشنت رو دیسکانکت کن بعد برو و تنظیماتی را که برای از کار انداختن اتوماتیک آپدیت بهتون گفتم انجام بده و بعد دوباره به اینترنت وصل شو.

راه دیگه اش هم اینه که آپدیت اولیه را دستی و توسط دانلود منیجر دانلود کنی و از روشی که در پست دوم این تاپیک گفته شده استفاده کنی. بعد دیگه آپدیت ها سبک میشند و اذیتت نمیکنند.

ویرایش:

راه سوم برای از کار انداختن موقتی آپدیت:

برو به مسیری که در عکس زیر نشون دادم و به ترتیب شماره ها عمل کن. تیک قسمتی را که مربوط به سرور آپدیت کومودو است را بردار و صفحه را OK کن. هر وقت خواستی آپدیت کنی باید دوباره این تیک را بزنی. فقط دقت کن که سرور را پاک نکنی و فقط کاری رو که گفتم انجام بده.

Last edited by M E H R A N; 26-09-2010 at 04:28.

11. 4 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض فایروالم ایراد پیدا کرده چی کار کنم ؟

فرض

وقتی comodo رو نصب می کنم سیستم که میاد بالا comodo نوشته فایروال شما دارای ایراد هست fix کنید!

روی fix کلیک میکنم هیچ تغییری نمیکنه. در ضمن فایروال ویندوزم رو هم خاموش کردم درست نمیشه !

حالا باید چی کار کنم ؟
    مراحل زیر رو انجام بدین:

ابتدا روی آیکون comodo کلیک راست کرده و برنامه را خارج کنید.

سپس comodo رو از کنترل پنل ریمو کنید.

سیستم رو ریست کنید.

وقتی ویندوز بالا اومد به کنترل پنل برید و فایروال ویندوز رو خاموش کنید.

حالا یک بار دیگه comodo رو نصب کنید.

برنامه بدون ایراد نصب خواهد شد.

13. 12 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SuffEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

يه سئوال:
    فقط نسخه 60 دلاري كومودو قابليت حفظ رمز هاي عبور و اكانت هاي ويزا و ... رو داره ؟ تو توضيحات اينجوري متوجه شدم.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

يه سئوال:
    فقط نسخه 60 دلاري كومودو قابليت حفظ رمز هاي عبور و اكانت هاي ويزا و ... رو داره ؟ تو توضيحات اينجوري متوجه شدم.
    دوست عزیز قبل از هر چیزی باید یاد آوری کنم که تمام شرکت های نرم افزاری تبلیغات گیج کننده ای را برای فروش بیشتر محصولاتشون در سایتها و مقالات مختلف انجام میدند.در خصوص کمودو هم این موضوع صدق میکنه. اما اگر کمی عمیق تر فکر کنید متوجه میشید که تا زمانی که فایل آلوده ای (تروجان) وارد سیستم شما نشده و از طرفی هم تا زمانی که این فایل فعال نشده, رمز های عبور و یا اکانت های ویزای شما محافظت شده هستند چون سیستم شما سالم هست و تروجانی وجود نداره که بخواد بعد از تایپ کردن رمزها توسط کیبرد اونها رو کپی و به سروری که تعیین شده بفرسته.

فرض کنید حتی اگر این فایل آلوده بخواد وارد سیستم شما بشه از چه مراحلی در CIS نسخۀ رایگان باید عبور کنه تا بتونه رمزهای تایپ شده توسط شما را کپی کنه.

1. آنتی ویروس: این فایل باید برای آنتی ویروس ناشناس باشه و اگر آنتی ویروس اون رو تشخیص بده در نتیجه پاک میشه و دیگه فایل آلوده ای وجود نداره.

2. Sandbox: اگر آنتی ویروس نتونست تشخیص بده در نتیجه چون این فایل آلوده از طرف کمودو به عنوان فایل سالم شناخته نشده بصورت اتوماتیک وارد سند باکس میشه و چون برنامه هایی که وارد سند باکس میشند فقط میتونند خودشون اجرا بشند اما دسترسی به نقاط مختلف و کپی کردن را ندارند در نتیجه این فایل هم نمیتونه چیزی رو کپی کنه.

3. Firewall: در بعضی موارد تروجانهایی که وارد سند باکس شده اند قصد دانلود کردن تروجان اصلی که کار کپی کردن و یا حمله به نقاط مختلف دیگۀ ویندوز است را انجام میدند در نتیجه فایروال به شما خبر میده که فلان فایل قصد وصل شدن به اینترنت را دارد. اگر فایل و آدرسی که فایل در آن قرار داشت برای شما آشنا بود و مطمئن بودید که این فایل سالم هست در نتیجه میتونید دسترسی آن را به اینترنت آزاد کنید در غیر اینصورت بلاک میکنید و تروجان هم نمیتونه اصلاعاتی را بفرسته یا دریافت کنه.

4. Defense+ اگر تروجان قصد کپی کردن مطالب و رمز هایی را که توسط کیبرد تایپ میکنید داشت از طرف +defense یک پیغام دریافت میکنید به این مضمون: +Defense یک حرکت مشکوک را در از طریق فلان فایل که در این مسیر قرار دارد تشخیص داده . این فایل قصد کپی کردن و دسترسی به کیبرد را میخواهد. اگر از سالم بودن این فایل مطمئن نیستید میتونید آنرا بلاک کنید.

این تمام مراحلی بود که یک تروجان باید ازشون عبور بکنه تا بتونه رمزهای شما رو کپی کنه اما همیشه تروجانها نیستند که رمزهای عبور شما را کپی میکنند بلکه سایت های تقلبی برای خرید وجود داره که اگر شما وارد اون سایت بشید و خریدی را انجام بدید اطلاعات شخصی شما کپی خواهد شد. چون این خرید از طریق اینترنت صورت گرفته در نتیجه خود سایت میتونه شماره کارت ویزا و مشخصات دیگری را که هنگام خرید پر کردید برای همیشه کپی کنه و هر وقت خواست از حساب شما پول برداره.

به همین دلیل هر وقت وارد سایتی جهت خرید میشید همیشه باید دنبال علامت قفل زرد رنگ باشید. این علامت نشون میده که تمام اطلاعاتی که شما پر میکنید و میفرستید اولا بصورت رمزی شده فرستاده میشه و دوما توسط شرکتی که این سایت را چک کرده سالم بودن و تقلبی نبودن اون رو تایید میکنید.

معمولا هر سایتی از یک یا چند شرکت امنیتی جهت این کار استفاده میکنه... برای نمونه ...

و یا ...

اگر اسم شرکتی را که این سرویس براش وجود داره نفهمیدی کافیه اسمش رو در گوگل سرچ بکنی و بعد از مطمئن شدن خریدت رو انجام میدی. مثلا VeriSign مربوط به چه شرکتی میشه؟ قبلا یک شرکت جدا بود اما به تازگی توسط Symantec خریداری شده.

اما گاهی وقت ها هم کامپیوتر شما سالمه و آلودگی نداره و هم سایتی که ازش خرید میکنید چک شده و امنیت کامل را داره اما باز هم اکانت ها و رمز های شما لو میره دلیل چیه؟ دلیل سادگی و سهل انگاری خودتونه.. بطور مثال شما رفتید یک هتل یا فرودگاه یا داخل قطار نشستید... از این مکانها با لپ تاپ به اینترنت وصل میشید و خریدتون رو میکنید. خرید با موفقیت انجام شد و رمز ها هم با موفقیت در بین راه بین لپ تاپ شما و سایت دزدیده شده.

موفق باشید.
    Last edited by M E H R A N; 26-09-2010 at 13:18.

16. 6 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •