تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 83

نام تاپيک: نظر خواهی از کاربران گرامی برای گسترش و تکمیل انجمن موبایل

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

آندورید تخصصی هست اما من فکر نمیکنم دلیل خوبی باشه برای اینکه روش کار نکنیم.ویندوز موبایل هم تخصصی هست همونطور که مک و سیمبیان هم تخصصی هستن.برای اینکه بهتر بتونم منظورم رو برسونم خودم رو مثال میزنم من تا الان هیچ برنامه ای از سیمبیان رو نصب نکردم.بلد هم نیستم و شاید کلا" 20 ساعت با گوشیهای جاوا و سیمبیان کار نکرده باشم اما دلیل نمیشه تا آخر عمرم هم نتونم باهاشون کار کنم و نتونم ریزه کاریهاش رو یاد بگیرم.
    بنظر من تو این مورد باید ترس رو بزاریم کنار و بریم جلو اما در مورد فرمایشات دوستمون تیتانیوم باهاشون موافقم ,کار خیلی سختیه اما به هر حال باید از یه جا شروع بشه دیگه.
    در مورد اینکه رامهای آمده برای آندروید تو هر مدل خاص خیلی هست هم قبول,اما مگه تو ویندوز موبایل اینطوری نیست؟شما همین الان یه سر به XDA بزنید ببینید برای هر مدل گوشی چقدر رام مختلف وجود داره اما هر کسی با توجه به نیازش و توضیحات سازنده و ریویوی استفاده کننده ها بهترین رو که نیازش رو برطرف میکنه نصب میکنه.
    به هر حال امیدوارم هر اتفاقی میفته به سود و برای پیشرفت فروم موثر باشه.
    بله ...كاملا درسته ...ولي اروم اروم...
    اخه شما xda رو مثال ميزنيد ...تا جايي كه من با انگليسي ضعيفم ديدم اين سايت فقط مربوط به موبايل هست ...
    اما اينجا همه چيزه ...
    من از اين لحاظ ميگم چون تخصصي هست سخته ...
    الان توي انجمن اندرويد ككه فقط دوستان اندرويدي ميان ...با اينكه خيلي چيزا رو ميدونن باز بايد بهشون بگي كه بريد اينجا رو بخونيد ...
    حالا اگه اينجا فقط بحث بازي و برنامه باشه يه چيزه ...
    اگه بحث همه چيزياندرويد باشه يه چيز ديگه ...

2. این کاربر از titanium_zarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

اخه شما xda رو مثال ميزنيد ...تا جايي كه من با انگليسي ضعيفم ديدم اين سايت فقط مربوط به موبايل هست ...
    اما اينجا همه چيزه ...
    الان توي انجمن اندرويد ككه فقط دوستان اندرويدي ميان ...با اينكه خيلي چيزا رو ميدونن باز بايد بهشون بگي كه بريد اينجا رو بخونيد ...

سلام.

من عرض کردم که فرمایشاتتون کاملا" درسته اما من فکر میکنم با کاربرهای علاقه مندی که اینجا هست مثل خود شما(اینکه از کجا اینجوری نتیجه گرفتم شما خودت یکی 2 روز پیش فرمودی هنوز X10 رو نگرفتی اما همه دیدن یکی از کسانی هستید که مشکلات اون تاپیک رو حل میکنید)میتونیم با کمک هم آهسته آهسته راه اندازیش کنیم.و این خودش باعث ارتقای Rank فروم میشه.(چون مراجعه کنندها بیشتر میشن).اون XDA رو که مثال زدم واسه حجم رامهای موجود برای مدل های مختلف ویندوز موبایل بود.
    در آخر باز هم عرض میکنم که نظر جمع حتما" نظر بهتری هست .

4. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

تکبیـــــــــــــــــر!!!!!

آقا زدی تو خال من هم کاملا موافقم. الان ما این مشکل رو با امنیا 2 داریم که با این که پاکت پی سی ولی تو بخش سامسونگه . هر چند بچه ها توش فعالن ولی به هر حال اگه بره تو بخش پاکت پی سی تخصصی تر میشه.

در ضمن یه پیشنهاد هم دارم که متوجه کاربرا هم میشه. الان رویه طوریه که زمانی که یه گوشی معرفی میشه توی همون تاپیک معرفی پرسش و پاسخ و برنامه و بازی همه اتفاقی میفته . به نظر من ما باید یه گوشی رو که معرفی کردیم اون تاپیک فقط واسه معرفی باشه و هیچ حرف دیگه ای توش زده نشه. مشکلی که الان داریم تو 20 صفحه اول هر تاپیک شونصد نفر پرسیدن این گوشی کی وارد میشه؟چنده؟...... و این جوری کسی که قصد خرید داره به سختی میتونه تمامی اطلاعات رو به صورت منسجم ببینه.

بعدشم اینکه من( حالا مگه کی هستی تو) با مدیریت جدا موافقم یه نوکیایی مدیر نوکیا . یه سامسونگی مدیر سامسونگ.....

یه پیشنهاد دیگه هم دارم که بعید می دونم دوستش داشته باشید اینه که به هر حال و در هر صورت کل کل پیش میاد و باید هم پیش بیاد پس خوبه یه جایی واسه این کار تعبیه بشه و بچه ها در یه محدوده تا یه خط قرمزی هر چقدر خواستن کل کل کنن..

فعلا همینا بود تا بعععععد ...................
    مرسی بابت پیشنهاداتتون.

تاپیک ها رو نظم دهی می کنیم و همه پاکت پیسی ها می رن بخش های خودشون

در مورد تاپیک معرفی هم هدف چیزیه که شما گفتید ولی دیگه کاریش نمی شه کرد.نمیشه گفت کسی سوال نکنه . رویه اینه که وقتی گوشی به بازار بیاد اگه تاپیک اولیه شلوغ باشه قفلش می کنیم و تاپیک جدید می زنیم . همین کار رو با آیفون 4 و ان8 انجام خواهیم داد.

مدیریت جداگانه که امکانش نیست . اگه همکار منظورتونه که تا جای امکان سعی بر این خواهد بود . ولی نمی شه گفت سامسونگی یا نوکیایی! برای مثال من الآن نوکیا دارم ممکنه 2 ماه دیگه سامسونگ بگیرم می شم سامسونگی! اگه تعصبی در کار نباشه این چیزا مطرح نیست...
    یکی از مسائلی که بیشترین مشکل رو بوجود آورده همین تعصب بعضی دوستانه ...حتما دلیل نداره یک برند تو همه مسائل بهتر باشه! بحث سلیقه رو که نمیشه به زور القا کرد! یا حسی که گوشی به آدم می ده

در مورد بخش کل کل که امکانش نیست و زده نشه خیلی بهتره! همینجوری بعضی اوقات کار به توهین ها و فحش های بدی می رسه چه برسه که این مسائل آزاد باشه...نظارت رو این بخش هم خیلی سخته...

مرسی

سلام.

با احترام به نظر تمام دوستان من متوجه نمیشم که چرا باید HTC از دیگر برندهای ویندوز موبایل جدا بشه؟من فکر میکنم با این کار فقط حجم رو بالا میبریم چون برنامه ها و مسائل و مباحث ویندوز موبایل یا آندروید تقریبا" (و نه همشون) رو تمام یا بهتره بگم اکثر گوشیهای با سیستم عامل مشابه جواب میده و حالا شما مثلا" یک برنامه داری که روی همه برندها کار میکنه باید تو تمام تاپیکها و.........معرفی کنید.دوستانی که رو برندهای متفاوت مشکلات مشابه دارن اگر تو قسمت برند خودشون مشکلشون حل نشه شاید اصلا" قادر به حل مشکلشون نشن در حالی که مثلا" تو یه برند دیگه همین مشکل بوده و راه حلش هم مطرح شده باشه.و.......
    اما با این موافقم که ویندوز موبایل,آندروید و مک از هم سوا بشه چون سه تا مقوله کاملا" متفاوت هستن.

آندورید تخصصی هست اما من فکر نمیکنم دلیل خوبی باشه برای اینکه روش کار نکنیم.ویندوز موبایل هم تخصصی هست همونطور که مک و سیمبیان هم تخصصی هستن.برای اینکه بهتر بتونم منظورم رو برسونم خودم رو مثال میزنم من تا الان هیچ برنامه ای از سیمبیان رو نصب نکردم.بلد هم نیستم و شاید کلا" 20 ساعت با گوشیهای جاوا و سیمبیان کار نکرده باشم اما دلیل نمیشه تا آخر عمرم هم نتونم باهاشون کار کنم و نتونم ریزه کاریهاش رو یاد بگیرم.
    بنظر من تو این مورد باید ترس رو بزاریم کنار و بریم جلو اما در مورد فرمایشات دوستمون تیتانیوم باهاشون موافقم ,کار خیلی سختیه اما به هر حال باید از یه جا شروع بشه دیگه.
    در مورد اینکه رامهای آمده برای آندروید تو هر مدل خاص خیلی هست هم قبول,اما مگه تو ویندوز موبایل اینطوری نیست؟شما همین الان یه سر به XDA بزنید ببینید برای هر مدل گوشی چقدر رام مختلف وجود داره اما هر کسی با توجه به نیازش و توضیحات سازنده و ریویوی استفاده کننده ها بهترین رو که نیازش رو برطرف میکنه نصب میکنه.
    به هر حال امیدوارم هر اتفاقی میفته به سود و برای پیشرفت فروم موثر باشه.
    مرسی عزیز بابت نظرات خوبت.

تا اینجا تصمیم شد که واسه HTC کلوپ جدا نزنیم و فقط ویندوز رو از آندروئید جدا کنیم...

واسه آندروئید هم من موافقم با شما . می خوایم از بخش برنامه و بازیش شروع کنیم . ببینیم به کجا می رسه . با همکاری همه اساتید...

بقیه قسمت هارو جواب نمیدم یعنی اینکه موافقم . ولی یادتون نره !

بادا سیستم عامل اختصاصی سامسونگ هستش ! که هزینه بسیار بالایی روش شده .. بسیار گرافیکی هستش و گوشیهای خیلی خوبی رو هم متوجهش میکنه .. و برای همه برندها هم هست اگر اشتباه نکنم متن باز هستش که ال جی یکی از اونهاییست که بر پایه این سیستم عامل گوشی میده بیرون ..

از لحاظ سرعت و انعطاف پذیری بسیار خوبه ..

فروشگاه مخصوص ایران هم داره ... که تا کنون 900 برنامه و بازی در سایت اصلی انگلیسی برای دانلود موجوده ...

بازیهای با حجم 200 تا 300 مگابایت هم داره ...

گوشیش هم به تازگی وارد ایران شده که wave باشه ...
    سیستم خوبی خواهد شد!

این نکته رو هم با تیم به مشورت می ذاریم . ولی اگه الآن هم اضافه نشه در صورت اومدن و استقبال تو انجمن واسش یه فکری می کنیم.

روند این انجمن طوریه که عرضه رو به نسبت تقاضا تنظیم می کنیم...

اگه محدودیت نداشتیم عرضه رو باز می ذاشتیم...(خودمم نفهمیدم : دی )

سلام
    منم نظرم رو این حرف که برای هر برند یا سیستم عامل یه مدیر از کاربرای فعال یا ... یا حتی یک کابر عادی که واقعا وارد باشه استفاده کنید خوبه که مدیریت بخش مربوطه رو چک کنه.
    به قول قدیمیا به ریش نیست به ریشست
    خیلی از افراد تو این انجمن هستند که واقعا تو یسری چیزا واردن ولی اینجا کاربر معمولین.
    مجتبی کاکو این فرهاد با یوزر johnypersion واقعا برای مدیریت آندروید و یا موتورولا وارده.البته تو خیلی از فروم های خوب هم مدیر و اینجا یک کاربره.هر کسیم که باهاش آشنایی داره به غیر از من 100 درصد تاییدش میکنه.مخ آندرویده
    ای بابا من فردا استفا می دم اصلا

مرسی از معرفی این دوستمون

6. 6 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اما اينجا همه چيزه ...
    فعلا با بحث برنامه و بازی شروع می کنیم. بالاخره نباید دست رو دست بذاریم...

سلام.

من عرض کردم که فرمایشاتتون کاملا" درسته اما من فکر میکنم با کاربرهای علاقه مندی که اینجا هست مثل خود شما(اینکه از کجا اینجوری نتیجه گرفتم شما خودت یکی 2 روز پیش فرمودی هنوز X10 رو نگرفتی اما همه دیدن یکی از کسانی هستید که مشکلات اون تاپیک رو حل میکنید)میتونیم با کمک هم آهسته آهسته راه اندازیش کنیم.و این خودش باعث ارتقای Rank فروم میشه.(چون مراجعه کنندها بیشتر میشن).اون XDA رو که مثال زدم واسه حجم رامهای موجود برای مدل های مختلف ویندوز موبایل بود.
    در آخر باز هم عرض میکنم که نظر جمع حتما" نظر بهتری هست .
    خیلی خوشحالم که کاربرانی مثل شما عزیزان هنوز فعالیت دارن

8. 4 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان خوبم. با توجه به نظرات جمع و بحث های انجام شده این جمع بندی اولیه رو می ذارم اینجا :

=======
    بخش کلوپ ها ، دو بخش زیر اضاف می شه :

---|ویندوز موبایل
    ---|آندروئید

بعد از انتقال تاپیک ها و تقسیم اونها ، بخش پاکت پی سی حاضر می تونه حذف بشه

==========
    در بخش برنامه و بازی :

---|ویندوز موبایل
    ---|آیفون
    ---|آندروئید
    ---|سایر سیستم عامل ها

10. 5 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

مجتبي جان اگه براي ويندوز موبايل بخش مجزا بزنين توش قراره چه نوع تاپيك هايي ايجاد بشه ؟ بحث و بررسي و آپديت و . . . ؟ يا بازي و نرم افزار هم قراره بزارين ؟

اگه بازي و نرم افزار رو هم در همين بخش جديد بزارين بهتره . ورودي بخش بازي ها هم تابلو ميزنين كه بازي هاي ويندوز موبايل تو اون بخش جديد

اصلا ميشه يه انجمن جديد براي پاكت پي سي در تالار موبايل و پاكت پي سي ايجاد كرد كه هم شامل چيزهاي سخت افزاري و دستگاه ها و گوشي ها و قيمت و . . . باشه . هم بخش هاي بازي و نرم افزار هاي ويندوز موبايل و آندروئيد رو داشته باشه .

ميشه اون قسمتي كه قراره نرم افزار و آندروئيد و ويندوز موبايل باشه رو زير مجموعه همين انجمن قرار داد

12. این کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

مجتبي جان اگه براي ويندوز موبايل بخش مجزا بزنين توش قراره چه نوع تاپيك هايي ايجاد بشه ؟ بحث و بررسي و آپديت و . . . ؟ يا بازي و نرم افزار هم قراره بزارين ؟

اگه بازي و نرم افزار رو هم در همين بخش جديد بزارين بهتره . ورودي بخش بازي ها هم تابلو ميزنين كه بازي هاي ويندوز موبايل تو اون بخش جديد

اصلا ميشه يه انجمن جديد براي پاكت پي سي در تالار موبايل و پاكت پي سي ايجاد كرد كه هم شامل چيزهاي سخت افزاري و دستگاه ها و گوشي ها و قيمت و . . . باشه . هم بخش هاي بازي و نرم افزار هاي ويندوز موبايل و آندروئيد رو داشته باشه .

ميشه اون قسمتي كه قراره نرم افزار و آندروئيد و ويندوز موبايل باشه رو زير مجموعه همين انجمن قرار داد
    سلام عمو. می بینم که طرفدار پاکت پی سی شدی اساسی

اگه بشه یه سربرگ زد برای پاکت پیسی و آیفون ، برنامه و بازی و همه چیش میاد زیر مجموعه همین...

ولی اگه این کار عملی نباشه ( از نظر محدودیت انجمن و نظر ادمین ) ، کلوپ ویندوز و آندروئید جدا می شه و بخش برنامه و بازیش هم به بخش برنامه و بازی هایی که الآن داریم اضافه می شه . خوبه؟

14. 3 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash s.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    به نظر من بر اساس برندها دسته بندی بشه بهتره.
    مثلا برند apple دارای یه بخش جداگانه برای خودش باشه. بعد هر تولیداتی که داره اعم از iphone , mac ,itunes ,news , support , ipad, ... درون اون قرار بگیرند.
    و دوباره هر بخش برای خودش زیر مجموعه دار بشه. مثلا زیر مجموعه های iphone نرم افزار و game , ... باشند.
    متعاقبا هر برند سرپرست خودش رو خواهد داشت. و هر زیر مجموعه توسط یک معاون(همکار) کنترل خواهد شد.
    و دیگه هیچ کس به خودش اجازه نخواهد داد تا در بخش دیگری دخالت کند.
    طرح بالا که توسط آقا مجتبی ارائه شد خیلی کلی به نظر میرسه. و مثلا یک همکار بخش موبایل در تمام قسمت ها می تواند دخالت بی جا داشته باشد. و اینگونه نظم به راحتی بر هم می خورد.
    این جوری هم منظم تره هم قانون مند تره.
    با تشکر

16. 2 کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض موبایل و PocketPc

سلام عمو. می بینم که طرفدار پاکت پی سی شدی اساسی

اگه بشه یه سربرگ زد برای پاکت پیسی و آیفون ، برنامه و بازی و همه چیش میاد زیر مجموعه همین...

ولی اگه این کار عملی نباشه ( از نظر محدودیت انجمن و نظر ادمین ) ، کلوپ ویندوز و آندروئید جدا می شه و بخش برنامه و بازیش هم به بخش برنامه و بازی هایی که الآن داریم اضافه می شه . خوبه؟
    كو آخه ؟ هنوز بخاري پا نشده كه از رفيق مشهديم

====

به عقيده من هر تغيري براي گسترش انجمن موبايل بايد در درجه اول شامل پاكت پي سي باشه كه اسم تالار گذاشته شده " [موبایل و PocketPc] " ولي سهم پاكت پي سي فقط يه زير مجموعه كوچيك هست !

امروزه ارائه مدل هاي جديد و ارزان قيمت پاكت پي سي باعث گسترش استفاده از اين وسيله در بين كاربران شده است طوري كه در آينده نزديك شاهد استفاده از اين وسيله بين تمام اگشار جامعه خواهيم بود پس نياز به توسعه و گسترش اين بخش در انجمن ضروري به نظر ميرسد

مجتبي جان بايد عرض كنم كه چندتا كار ميشه براي گسترش قسمت پاكت پي سي كرد يكيش اين هست كه در تالار موبايل و Pocket Pc يك انجمن كاملا جدا براي پاكت پي سي ايجاد بشه كه خودش داراي زير مجوعه هاي " بازي " " نرم افزار " و " سيستم عامل " و " مشاوره خريد پاكت پي سي " باشه كه تاپيك هاي لازم در اونها زده بشن و تاپيك هاي فعلي به اونها منتقل بشن .

اينطور هم كه من فهميدم پيشنهاد خودت اينه كه بخش هاي جديد براي آيفون و آندروئيد و ويندوز موبايل ايجاد بشه توي هر كدوم تاپيك هاي لازم براي بازي و نرم افزار و آپديت ها و . . . زده بشه

ولي بايد عرض كنم كه من فكر ميكنم بهتره مثلا در بخش بازي ها كه مسلمان اكثر بازي ها براي ويندوز موبايل خواهد بود يكي دو تا تاپيك هم براي آندروئيد و آيفون ميزنيم ديگه

18. این کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

میگم چرا آیفون ؟ بذارید مکینتاش ! دلیلشو لازمه بگم ؟

اینطوری :

==========
    در بخش برنامه و بازی :

---|ویندوز موبایل
    ---|مکینتاش
    ---|آندروئید
    ---|سایر سیستم عامل ها
    یا :

==========
    در بخش برنامه و بازی :

---|ویندوز موبایل
    ---|آیفون ( مکینتاش )
    ---|آندروئید
    ---|سایر سیستم عامل ها
    Last edited by Vallio; 22-06-2010 at 18:18.

20. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •