تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 77

نام تاپيک: بلاخره چه آنتي ويروسي خوبه؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pcnondaily's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Cyberspace, Iran

پيش فرض

سلام
    دوستان من جایی خوندم میشه BitDefender رو تا سال 2050 آپدیتو کرک کرد شما هم شنیدید...؟ ولی به نظر من امکان نداره
    من جدیدا از BitDefender استفاده نکردم، اما تا اونجا که می دونم از این حرکتا می زنه؛ البته تا 2050 رو نمی دونم و بعیده، ولی تا 3-4 سال دیگه رو من لایسنس اینجوری رو دیدم. اما مشکل اصلی BitDefender اینه که اغلب لایسنس هاش با آپدیت از کار می افته و مصیبت میشه.
    به نظرم اگه سیستمت زیاد رفت و آمدی نداره، از مال دزدی(!) هم نمی خوای استفاده کنی(!) بهترین پیشنهاد نسخه رایگان Avira است که هم آپدیت میشه و هم درحد قابل قبولی ویروس ها رو پیدا می کنه.

2. 2 کاربر از pcnondaily بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

من جدیدا از BitDefender استفاده نکردم، اما تا اونجا که می دونم از این حرکتا می زنه؛ البته تا 2050 رو نمی دونم و بعیده، ولی تا 3-4 سال دیگه رو من لایسنس اینجوری رو دیدم. اما مشکل اصلی BitDefender اینه که اغلب لایسنس هاش با آپدیت از کار می افته و مصیبت میشه.
    به نظرم اگه سیستمت زیاد رفت و آمدی نداره، از مال دزدی(!) هم نمی خوای استفاده کنی(!) بهترین پیشنهاد نسخه رایگان Avira است که هم آپدیت میشه و هم درحد قابل قبولی ویروس ها رو پیدا می کنه.

سلام

من در حال حاضر روی یکی از ویندوزهام بیت دیفندر نصب و کرک کردم که این کرک به مدت 37 سال اعتبار داره ، من آنتی

ویروسهای زیادی رو امتحان کردم ، انصافا یکی از بهترینهاست ، میتونید امتحان کنید .

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

سلام

من در حال حاضر روی یکی از ویندوزهام بیت دیفندر نصب و کرک کردم که این کرک به مدت 37 سال اعتبار داره ، من آنتی

ویروسهای زیادی رو امتحان کردم ، انصافا یکی از بهترینهاست ، میتونید امتحان کنید .

معمولا کرک کردن آنتی ویروس توصیه نمیشه .
    یه بارم خودم بیت دفندر داشتم که موقع آپدیت ، سیستم یه ویروسی میگرفت که کلا ارتباط اینترنت همه جوره قطع میشد!! و خودش این ویروس رو پیدا نمیکرد

مجبور میشدم با یه آنتی ویروس دیگه این ویروس رو پاک کنم و دوباره بیت دفندر نصب کنم ، اما باز موقع آپدیت اون ویروسه باز میومد . انگار بیت دفندر به جای اینکه خودشو آپدیت کنه ویروسا رو آپدیت می کرد
    سریالشم که همش زرتی میپرید میگفت غیر قانونیه .منم بیت دفندرو شوتش کردم رفت

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

معمولا کرک کردن آنتی ویروس توصیه نمیشه .
    یه بارم خودم بیت دفندر داشتم که موقع آپدیت ، سیستم یه ویروسی میگرفت که کلا ارتباط اینترنت همه جوره قطع میشد!! و خودش این ویروس رو پیدا نمیکرد

مجبور میشدم با یه آنتی ویروس دیگه این ویروس رو پاک کنم و دوباره بیت دفندر نصب کنم ، اما باز موقع آپدیت اون ویروسه باز میومد . انگار بیت دفندر به جای اینکه خودشو آپدیت کنه ویروسا رو آپدیت می کرد
    سریالشم که همش زرتی میپرید میگفت غیر قانونیه .منم بیت دفندرو شوتش کردم رفت
    سلام

آره منم همین بلا سرم اومد ، اون مشکل توی خود آپدیت های بیت دیفندر بود که خودشون هم اعلام کردند ، ولی خیلی

زود اون مشکل رفع شد .

6. این کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

سلام

آره منم همین بلا سرم اومد ، اون مشکل توی خود آپدیت های بیت دیفندر بود که خودشون هم اعلام کردند ، ولی خیلی

زود اون مشکل رفع شد .
    این بار اولشون نیست ، قبلا هم بیت دفندر و مک آفی به خاطر آپدیت اشتباه و از کار افتادن سیستم خیلی از کاربراشون مجبور به عذرخواهی رسمی شدن.

اگه هیچ ویروسیم تو جهان نباشه نصب این آنتی ویروسا خودش کلی خطرناکه!
    به قول معروف آدم دوتا ازین آنتی ویروسا داشته باشه دیگه احتیاجی به ویروس نداره
    به این شرکتها باید گفت ما را بخير تو اميد نيست ، شر مرسان
    Last edited by EhsanEricsson; 03-05-2010 at 12:34.

8. 3 کاربر از EhsanEricsson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pcnondaily's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Cyberspace, Iran

6 رایگانه!!!

من امروز داشتم FileHippo رو می گشتم، چند تا ضد ویروسه رایگان دیدم، شاید به درد کسی بخوره:

Cloud Antivirus
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Avast! Free Antivirus
    کد:
    ClamWin
    کد:
    AVG Free Edition
    کد:
    AntiVir Personal
    کد:
    BitDefender Free Edition
    کد:
    Rootkit Revealer
    کد:

همونطور که مشاهده می کنید، اینها نسخه های رایگان هستند که استفاده از اونها نا محدوده و آپدیت هم میشن. اکثرشون هم نسخه های محدود از نسخه پولی هستن. یعنی یه سری بخش های اونها غیر فعاله. مثلا فقط ضدویروسه و فایروال و باقی چیزها رو نداره.(من فقط البته Avira رو تست کردم؛ اما معمولا اینطوره)
    اگه کسی دنبال دردسر کرک و آپدیت و اینجورچیزا نیست، میتونه براش کار راه انداز باشه.

10. این کاربر از pcnondaily بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به نظر من ESEt Smart security 4 سریعترین و مطمعین ترین آنتی ویروس در حال است که به خوبی هم بروز رسانی میشه
    بدون هیچ گونه دردسری.

داره خودمونی میشه shahinSssS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام . من در کارم . سیستم روزی کلی فلش و سی دی میاد . نود 32 امتحان کردم . برای جایی که همیشه در حال اومدن ویروسه دکوره . من اینترنت 128 دارم و همیشه بروز بود ولی بدرد کسی که همیشه کامپیوترهاش به کار نمی خوره . avira تست کردم خوبه 6 ماهی دوم آورد سیستم . avst ورژن 4 خوبه اونم دوم آورد .بیت دفندر سیستم سنگین می کرد . کسپر اسیر کی هستی .

داره خودمونی میشه Smoke_1110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    در محضر خدا

پيش فرض

هرکس نظری داره ولی به نظر من نود 32 خیلی عالیه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام . من در کارم . سیستم روزی کلی فلش و سی دی میاد . نود 32 امتحان کردم . برای جایی که همیشه در حال اومدن ویروسه دکوره . من اینترنت 128 دارم و همیشه بروز بود ولی بدرد کسی که همیشه کامپیوترهاش به کار نمی خوره . avira تست کردم خوبه 6 ماهی دوم آورد سیستم . avst ورژن 4 خوبه اونم دوم آورد .بیت دفندر سیستم سنگین می کرد . کسپر اسیر کی هستی .
    سلام

من هم زیاد با فلش کار میکنم

شما باید یک آنتی ویروس که دارای دیتا بیس قوی باشد رو انتخاب کنید و همچنین دارای قدرت اسکن بالا باشد ، از بین

اونا که اسم بردین قدرت اسکن بیت دیفندر از همه بیشتره اما اگه میتونی G DATA رو هم تست کن .

در ضمن به آدرسهای زیر برید و اونها رو مطالعه بفرمایید ، کمک زیادی به انتخاب کردنتون میکنه .

کد:
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •