تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 87

نام تاپيک: افت بازتولید مشکی در پنلهای پلاسمای پاناسونیک

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ولی چیزی که باعث شده در اثبات این نظریه شبهه وجود داشته این هست که عده زیادی هم هستن که این مشکل ندارن!!!.
    ممنون به خاطر اطلاعات پست قبلي

يه چيزي رو كه ميخواستم بگم اينه كه ، وقتي عده زيادي متوجه اين مشكل نشدن ، دليل بر نبودن اين مشكل نيست.

ببين شما شايد انجمن ما رو ببيني كه بچه ها با نكته بيني فوق العاده پنل ها رو بررسي ميكنن و نظر ميدن ، ولي توي دنياي واقعي و عامه مردم اصلا توجهي به مسايل فني و يا تغييراتي كه توي پنلشون رخ ميده نميكنن.

مثلا يكي از دوستان من نزديك به 4 مليون داده بودن براي سينماي خانگي و تلويزويون ، وقتي ازش برند دستگاهاشو پرسيدم اصلا نمي دونست كه مارك دستگاهاش چيه !!!

خب اين نشون ميده كه عامه مردم فقط پنل رو ميگرين و ميرارن خونشون و اصلا كنجكاوي در مورد مسايل فني دستگاهشون نميكنن و به خاطر همين اگر يه شخص عادي كه G10 داره و G10 ش داراي مشكل بشه ، اگه در مورد اين مشكل چيزي بهش نگيد ، تا ابد هم چيزي از اين قضيه نميفهمه.

Last edited by outpost; 08-03-2010 at 14:54.

داره خودمونی میشه masoooud's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    نهران

پيش فرض

من میخوام s10 پاناسونیک بخرم ! ایم مشکل فقط برای سری g , V هست ؟

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

دوستان جریان از چه قرار است ؟ پاناسونیک خرابکاری کرده ؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مدل S1 با مدل S10 که در ایران موجود هست تفاوت داره S1 از نوع NeoPDP هست ولی S10 همون PDP معمولی هست.
    -----------------------------------------------------------
    دو تا نظریه رو در حال حاضر در مورد این مشکل مطرح هست که عنوان میکنم:

نظریه اول:

بعضی کارشناسا مشکل رو از اینجا میدونن که برنامه ای که برای درایو تنظیم ولتاژ پیکسلهای پنل در نظر گرفته شده از سال 2007 هیچ تغییری نکرده در حالیکه پاناسونیک نوع فسفرهارو برای NeoPDP ها به کل تغییر داده که ممکنه نسبت به میزان ولتاژی که درایو اعمال میکنه رفتار متفاوتی در مقایسه با فسفرهای قبلی داشته باشن.
    ولی چیزی که باعث شده در اثبات این نظریه شبهه وجود داشته این هست که عده زیادی هم هستن که این مشکل ندارن!!! یعنی میزان بازتولید سطح مشکی پنلشون هیچ افزایشی پیدا نکرده.

نظریه دوم:

پیگیری بعضی شماره سریالها از پنلهای مشکل دار باعث به وجود اومدن این نظریه شده که تقریبا تمامی تلویزیونهای تولیدی از خط تولید پلاسمای شماره دو پاناسونیک دچار این مشکل میشن که بیشتر پنلهای فرستاده شده به ایالات متحده ساخت این خط تولید بوده که به تازه گی در ژاپن به طور کلی Offline شده و در دست تعمیر و نوسازی قرار گرفته!!!
    مشکل این نظریه این هست که نمونه آماری که این نظریه بر پایه اون بنا شده شامل تعدا کمی تلویزیون معیوب میشه و نمیشه با قطعیت تائیدش کرد.

اگر نظریه دوم باشه که خیال ماها راحت میشه و مشخص میشه که احتمال مشکل محصولات ایرانی کمه.

اولی هم باشه با شکایتی که شده احتمال دیدن فریم ور زیاد خواهد بود

فعلا رو g10 تاکید میشه بیشتر و گزارش های کمتری باسه s10 و v10 بوده
    هنوز هم معلوم نیست تو مدل هایی که ایران امده این مشکل هست یا نه ( بر اساس دو نظریه بالا هنوز معلوم نیست البته امیدوارم مشکلی نداشته باشن )
    اگر تونستی سال ساختش مال 2010 باشه بگیر چون گزارش مشکلات مال 2009 بوده و احتمال 2010 فعلا کمتره ( البته نمی دونم باز ایران مدل 2010 اوردن یا نه )...
    دوستان جریان از چه قرار است ؟ پاناسونیک خرابکاری کرده ؟
    از اول بخونی دستت میاد...

پ ن :
    این تاپیک زنده تر از تاپیک g10 شده
    Last edited by zed2; 08-03-2010 at 23:33.

داره خودمونی میشه hasanpsk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کویر

پيش فرض

سلام عزیز دوهفته قبل s10روگرفتم 1180000 باهاش xbox360و چند تا دی وی دی گذاشتم عالی بود. کانالهای تلویزیونی رو هم گذاشتم هرکسی از فامیل هم که میاد میبینتش و مقایسه میکنه با مابقی برندها s10 رو تحسین میکنه .
    من که ازش راضیم

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

سلام عزیز دوهفته قبل s10روگرفتم 1180000 باهاش xbox360و چند تا دی وی دی گذاشتم عالی بود. کانالهای تلویزیونی رو هم گذاشتم هرکسی از فامیل هم که میاد میبینتش و مقایسه میکنه با مابقی برندها s10 رو تحسین میکنه .
    من که ازش راضیم

6. این کاربر از hasanpsk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    نهران

پيش فرض

ممنون از اینکه جواب منو دادی فقط یه سوال : hd هم باهاش دیدی؟ در تصاویر hd چطوره؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    نهران

پيش فرض

[QUOTE=*Alucard*;4739824]مدل S1 با مدل S10 که در ایران موجود هست تفاوت داره S1 از نوع NeoPDP هست ولی S10 همون PDP معمولی هست.
    با احترام فکر میکنم اشتباه میکنید یاپاناسونیک سری جدید وارد کرده چون من خودم بر چسب NeoPDP روی S10 دیدم! با این حساب احتمال مشکل تو این سری هم زیاد شده؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

[QUOTE=masoooud;4745336]
    مدل S1 با مدل S10 که در ایران موجود هست تفاوت داره S1 از نوع NeoPDP هست ولی S10 همون PDP معمولی هست.
    با احترام فکر میکنم اشتباه میکنید یاپاناسونیک سری جدید وارد کرده چون من خودم بر چسب NeoPDP روی S10 دیدم! با این حساب احتمال مشکل تو این سری هم زیاد شده؟
    وبسایت رسمی پاناسونیک:

G10
    G12 Progressive Full-HD NeoPDP (Plasma Display Panel)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

G12 Progressive Full-HD Plasma Display Panel
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by *Alucard*; 10-03-2010 at 21:32.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    نهران

پيش فرض

با تشکر! فقط میخوام بدونم اگه علیرقم این مشکل بخوام پاناسونیک بگیرم چه مدلهایی از این مسئله مبرا هستند و آیا ارزش خرید را دارن؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

در مورد وجود این مشکل در مدلهای اروپایی و آسیایی تردید وجود داره
    Rasmus Larsen ادمین و ادیتور وبسایت FlatpanelsHD.com در فروم این سایت بعد از تست پلاسمای G20 به شخصی که در مورد این مشکل سوال کرده اینطور جواب داده:

سوال:
    Anyway, there is one absolutely major aspect that need to be considered now, when it comes to Panasonic plasmas - the black levels/automatic voltage adjustment problem of the 2009 range. Obviously it's too early for any observations, but do you have any trustful information on that matter from Panasonic or any other source ?
    جواب داده:

It seems that it's primarily a US related issue. It's true that plasma panels change in terms of light intensity over time but black levels should only be worsened a tiny bit (theoretically).

There are two aspects; one is the actual change in light output that is reduced over time (LCDs and OLEDs also loose light intensity over time).
    Panasonic is trying to compensate by modifying light output based running hour intervals (all manufacturers are, including LG and Samsung). It seems that the backlight stepping is too hard on some sets. Panasonic should probably release a firmware update to fix the too steep 600 hour change. Panasonic told me that the 2010 models have a less aggressive algorithm for changing light output. I don’t know if it’s true but I noticed that the picture menu had a setting called “Panel” that changed nothing. This could be a setting for disabling the algorithm.
    The second one is the change over time in phosphor. You can’t really do anything about this but it’s the same issue like on the old CRT TVs.

I have had a 2009 and a 2008 Panasonic plasma here for some time now and see no visible reduction. I also had a 2007 and a 2009 Samsung plasma. Both have been running for some time and I have noticed a minor reduction in light output but no change in black levels.
    And about the G20 I haven’t found anything alarming. But I haven’t passed the 600 hour mark yet, so I can’t really say.
    Last edited by *Alucard*; 10-03-2010 at 22:06.

12. 4 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •