تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 6 از 410 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 4098

نام تاپيک: اینترنت استان مرکزی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    همه که از شاتل شاکی اند شما چه سرعتی گرفتید که شبانه با 60 دانلود می کنید؟ چقدر هزینه ماهیانه می دید؟
    من یکی از دوستان از گذرگاه نامحدود 128 گرفته با ماهی 25 تومن اللبته باید پولشو سه ماه بریزه ولی توی سایت گذرگاه که رفتم این تعرفه را نداشت این سرویس را به مهم می دن؟ یا فقط به آشنا ها می دن ؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید

ارادتمند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    همه که از شاتل شاکی اند شما چه سرعتی گرفتید که شبانه با 60 دانلود می کنید؟ چقدر هزینه ماهیانه می دید؟
    من یکی از دوستان از گذرگاه نامحدود 128 گرفته با ماهی 25 تومن اللبته باید پولشو سه ماه بریزه ولی توی سایت گذرگاه که رفتم این تعرفه را نداشت این سرویس را به مهم می دن؟ یا فقط به آشنا ها می دن ؟

ارادتمند
    شرکت هایی که مال خود اراک هستند باید بری حضوری چونه بزنی مثلا من خودم ساتیا رفتم برای یکی کلی تخفیف گرفتیم بد نشد سرعتشم با شاتل یکی بود. گذرگاه هم باید آشناباشی تخفیف می دن 128 همون 25 تومن یا 30 تومن.
    من اکو 512 دارم شبی حدود 1200000 کیلو بایت ماه گذشته با اوضاع قطعی 27.5 گیگ رایگان دانلود داشتم این از من یا شانسم خوب بوده (که برای سه نفر دیگه از دوستام هم خوب بوده و یک نفر هم همین جا اراکی شاکی بود) در کل با خودته می تونی تست کنی هر کدوم هتر بود بگیری پارس آنلاین هم سرویس های جالبی گذاشته اراک فقط چند تومنی از شاتل گرونتره تازه 3 ماهه هم گذاشته. در این حجم و سرعت و ارزون ترین شاتل هست.

3. 2 کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

آقا ما که منطقه منزل خودمون ADSL نداره و معلوم نیست کی سرویسش دایر خواهد شد.
    تا کی باید اراک صنعتی و پر درآمد پولش بره تو دفاتر تهران بعد ما اراکی ها ADSL هم نداشته باشیم.
    ولی خب پارس آنلاین خوبه گذرگاه هم پیشنهاد میکنم. اونم خوبه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

پارس آنلاین الان ویژه نوروز سرویس میدن 128 رو با سه گیگ واسه سه ماه میفروشن 21 تومن.حدود 6900 ماهانه.
    و با ترافیک نه گیگ همین سرویس ویژه رو دارن. به سایت جهان آنلاین سر بزنید اطلاعات بدست بیارید در موردش
    ولی من خودم بیشتر به گذرگاه اعتقاد دارم . گرون هست اما میارزه.

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام دوست عزیز

ارادتمند
    .................................................. .................................................. .....................
    والا من 25 تومن گرفتم ولی خوب کلی پیش هشترودی فک زدیم و با این که سه سال مشترکش بودیمو و برای شرکتمون اینترنت از گذرگاه گرفته بودیم راضی شد که به ما ماهی 25 تومن بده...........من قبلش شاتل 512 داشتم که روزا سرعتش توپ بود ( البته که توپ بود چون اینجوری اکانتمون زودتر تموم می شد دوباره باید شارج می کردیم ) ولی خداییش شبا به بایت هم می رسید و من به زحمت تونستم توی یه ماه 10 گیگ دانلود شبانه داشته باشم ولی الان با 128 گذرگاه دارم حال می کنم و COD 4 آن لاین می زنم .........

7. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام
    من امروز از رز نت 256 با 2GB گرفتم 12900 تا حالا که سرعتش خوب بوده !!
    ولی میگن شبا افتضاح میشه . تا ببینیم
    راستی سرعتشو از کجا می تونم بفهمم چون این کامپیوترای گوشه راست میزنه 100 mbps یعنی چند ؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    من امروز از رز نت 256 با 2GB گرفتم 12900 تا حالا که سرعتش خوب بوده !!
    ولی میگن شبا افتضاح میشه . تا ببینیم
    راستی سرعتشو از کجا می تونم بفهمم چون این کامپیوترای گوشه راست میزنه 100 mbps یعنی چند ؟؟
    با استفاده از نرم افزار du meter یا سایت speedtest.net اون سرعتی هم که گفتی سرعت شبکه هست نه اینترنت

10. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

براي من هم سرعتش يكي دوماه هست كه خوب شده

تقريبا 65 هست شبانه !!!!!!!!!!!!

براي تست سرعت هم موقعي كه با idm دانلود ميكنيد سرعت را ميزنه ...

پيشنهادم اينه كه بيش از دو فايل رو هم زمان دانلود كنيد تا از تمام پهناي باندتون استفاده كنيد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام

گذرگاه برای عید سرویس نامحدودش شرایط ویژه مثل تخفیف و ...نداره ؟ من شنیدم برای تابستون ماهانه سرویس 128 نامحدودو 20000 تومن می ده این خبر صحت داره؟

ارادتمند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Doublex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض شاتل میکشمت

سلام .. منم مثل سایرین که مطلب دادن اراکی هستم ....

نکته جالبی که می خواستم بگم اینه که زمانی که شاتل هنوز اراک نیومده بود من از سرویس هاش و سرعتاش اطلاع داشتم البته در شهر دیگه ای بود ...

دوستم تو اون شهر سرعت دانلودش با 512 کیلو بایت روی 110 بود !

خلاصه شاید باورتون نشه من سومین نفر در اراکم که از شاتل گرفتم ... (یعنی شاید بجز خودشون اولی باشم , چون احتمالا اون دو نفر دیگه همونایی بودن که تو دفتر شاتل کار میکردن بودن ...) این از اکانتم کاملا مشخصه ...

وقتی رفتم مودم رو ازشون بگیرم محسن کوشکی کف کرده بود بهم میگفت میدونین شما از نفرات اول ما هستین ...

خلاصه من هم گفتم حتما میترکونه با این پهنا باند باید سرور آمریکارو بکشم تو اتاقم ...

اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود از اون روز اول راضی نیستم ...

ضمن این که ترافیکش واقعا گرونه ...

جالبیش اینکه هر روز بدتر از دیروز ... هر شب مقدار دانلود رایگانم کمتر از شب دیگست ...بطوریکه چند شب پیش همش 800 تا دانلود کردم ...

نا سلامتش من اولین کسی هستم که تو اراک ازشون سرویس گرفتم و ثبت نام کردم ...

راستی کسانی که تو اراک از شاتل گرفتن شماره اکانتشونو بدن ببینیم چندمین نفر هستن که از شاتل گرفتن ...

.....

14. این کاربر از Doublex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •