تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 66

نام تاپيک: اتصال به اینترنت ADSL (اکانت شبانه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

14 ویندوز 7 و اتصال ADSL

سلام دوستان، منم به مشکل خوردم، خوشحال میشم کمکم کنیـــــد
    ویندوز:
    Windows 7 Home Premium 64 bit Genuine
    مودم:
    BroadKam PJ 871

مودم من هم پرت لن داره، هم یو اس بی
    از طریق یو اس بی که نتونستم مودمم رو وصل کنم، حتی پس از نصب درایور مودمم، بازم مودم شناخته نشد، تو Device manager هم رفتم، همه چیز درست بود

از طریق لن هم که وصل میکنم، همه چیز درسته، اون Local Area Network اش درسته، Diagnose هم که کردم، مشکلی نداشت

حتی با تایپ کردن 192.168.1.1 هم تونستم مودمم رو Config کنم، روی Bridging گذاشتمش.
    اما وقتی کانکشن ساختم و خواستم کانکت شم، همش با ارور 691 مواجه میشم
    چیکار کنم ؟؟

داره خودمونی میشه mahdi-mb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دوستان بالاخره خودم جواب مشكلمو پيدا كردم . حقيقتش در اين انجمن به جواب سوالم نرسيدم و البته متن انگليسي بالا رو هم كه خودم آورده بودم اجرا كردم اما باز مشكلم حل نمي شد چون وقتي ميخواستم نامش رو تغيير بدم خطا مي داد تا اينكه در همون سايت در قسمت نظرات خوانندگان با مطلبي برخورد كردم كه با اجراي آن مشكلم حل شد
    This is for all the Newbs in this post and those that where guessing at the solution to the 651 error. The reason for this error is due to people using the “Setup new connection or network” option in the Netwrok and internet center control panel. THIS IS WRONG!!! do not use this unless you are setting up a ---. If you are not setting up a --- leave this ALOWN!!! Windows 7 needs no netwrok setup to connect to a “Broadband connection” or otherwise call the “Always on” service. Instead go to properties and delete the setting out of the connections table that you have put in by using the remove button after selecting the connections, then simply power cycle your modem and computer in that order to let windows 7 config the connection for you.
    That is all you ever had to do!!!
    Laters Master Matt

در هر صورت از همه شما ممنون هستم
    سلام
    من دقیقا" متوجه نشدم اگه “Broadband connection” رو حذف کنیم با چی باید کانکن بشیم و یوزر و پسورد رو کجا وارد کنیم اگه میشه لطف کنید در این مورد توضیح بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان بالاخره خودم جواب مشكلمو پيدا كردم . حقيقتش در اين انجمن به جواب سوالم نرسيدم و البته متن انگليسي بالا رو هم كه خودم آورده بودم اجرا كردم اما باز مشكلم حل نمي شد چون وقتي ميخواستم نامش رو تغيير بدم خطا مي داد تا اينكه در همون سايت در قسمت نظرات خوانندگان با مطلبي برخورد كردم كه با اجراي آن مشكلم حل شد
    This is for all the Newbs in this post and those that where guessing at the solution to the 651 error. The reason for this error is due to people using the “Setup new connection or network” option in the Netwrok and internet center control panel. THIS IS WRONG!!! do not use this unless you are setting up a ---. If you are not setting up a --- leave this ALOWN!!! Windows 7 needs no netwrok setup to connect to a “Broadband connection” or otherwise call the “Always on” service. Instead go to properties and delete the setting out of the connections table that you have put in by using the remove button after selecting the connections, then simply power cycle your modem and computer in that order to let windows 7 config the connection for you.
    That is all you ever had to do!!!
    Laters Master Matt

در هر صورت از همه شما ممنون هستم
    سلام دوست عزیز من هم همین مشکلو دارم ولی چیزی نفهمیدم میشه 1 راهنمایی کلی کنی؟
    مرسی

پروفشنال rouzbeh_ziafati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

لپتاپم ویندوز 7 اورجینال داره و از پارس آنلاین Adsl گرفتم
    خطای error 651: Your modem (or other connecting device) has reported an error بهم میده
    کلی ور رفتم تا کانکت شدم ، اصلا کار خاصی هم نکردم ، فردا دوباره که سیستم رو روشن کردم باز خطا رو داد دوباره کلی خاموش روشن و ریستارت کردم تا حل شد ، مشکل از چیه ؟!؟!؟!؟!؟!
    تنظیم خاصی باید انجام داد ؟ من فقط مودم رو تحویل گرفتم از پارس بعد روی سیستم نصبش کردم ، کانکش pppoe ساختم (بدون انجام تنظیم خاصی ، طبق گفته پشتیبان) آیا باید کار خاصی کرد؟

پروفشنال rouzbeh_ziafati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

یعنی کسی نیست که ویندوز 7 داشته باشه خطای 651 رو گرفته باشه و تونسته باشه این خطا رو درست رفع کرده باشه ؟!؟!؟!
    من چه با usb چه با lan این خطا رو دارم هر بار که مودم رو روشن می کنم !!!! کلی باهاش ور میرم خاموش روشن رستارت و دستکاری تنظیمات تا شانسکی درست میشه .............
    هر بار که مودم خاموش بشه بعدش باید کلی سروکله بزنم تا بتونم وصل شم اینترنت

الان با usb وصل شدم و از هرجا که فکر می کردم بدرد می خوره عکس گرفتم
    لطفا یه نگاهی بیاندازید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    Last edited by rouzbeh_ziafati; 27-08-2010 at 23:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض 651

خدا وكيلي هيچكس نمي دونه اين ارور رو چجوري درست ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ببینید اگر توی مودم کانکشن pppoe می سازید دیگه نباید بیاید و توی خود ویندوز هم کانکشن بسازید اونوقته که همش ارور 651 میده.
    برای این کار تنظیمات مودم رو روی بریج(bridge) بزارید اونوقت بیاید و توی ویندوز کانکشن درست کنید.
    البته بگم که بستگی مستقیم به نوع مودمتون داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من ميخوام بدونم ميشه با يوز پسي كه تو كامپيوترم ازش استفاده ميكنم،تو لپ تاپم ازش استفاده كرد.مودمم TP LINK هستش.اگه ميشه لطفا نحوه اتصالات رو هم كامل توضيح بدين.

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

من ميخوام بدونم ميشه با يوز پسي كه تو كامپيوترم ازش استفاده ميكنم،تو لپ تاپم ازش استفاده كرد.مودمم TP LINK هستش.اگه ميشه لطفا نحوه اتصالات رو هم كامل توضيح بدين.
    با سلام
    دوست عزيزم تنظيمات همه روي مودم ذخيره ميشن (‌تنظيمات pppoe )
    و با وصل كردن مودم به لپ تاپتون ميتونيد از اينترنت استفاده كنيد
    اما اگه كانكشن bridge و توي ويندوز داريد ،‌كافيه مودم رو لپ تاپ وصل كنيد و بعد كانكشن رو توي لپ تاپ بسازيد و وصل بشيد

موفق باشيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid.shiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض کمک عاجل!

سلام
    من از سرویس پرسرعت صبا استفاده میکنم
    سیستمم یه مدت بیرون از منزل بود بعد که آوردمش دیگه کانکت نمیشه
    یه مثلث زرد میاد اون پایین کنار ساعت روی مانیتور
    وقتی هم که میخوام کانکت بشم ارور 651 یا 678 میده
    با یه سیستم دیگه هم تست کردم با یه مودم دیگه هم تست کردم باز هم نشد
    توی ویندوز سون DNS رو مشکل معرفی کرد
    حتی من ویندوز رو هم عوض کردم و نشد با مرکز صبا تماس گرفتم گفتند مشکلی نداری
    راستی این سیستم توی شرکت با سیستمهای دیگه شبکه بوده این ربطی داره؟
    لطفا کمک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •