تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: دانشگاه صنعتی اصفهان IUT

داره خودمونی میشه sha2ow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

گفته ی این دوستمون elmo صد درصد تایید میشه.اتفاقا به نظر من با فرهنگ ترین بچه ها تو این دانشگاه و خود شهر اصفهانند.والا من که دو سه تا رفیق تهرونی اینجا دارم که بعضی وقت ها فرهنگشون از یه بچه دهاتی (قصدم توهین به کسی نیست اصلا خودما میگم) خیلی پایین تره و آبروی هرچی تهرونیه بردند.

یه آدرس پرسیدن ساده را میگم.یارو تو تهران خدارا بنده نیست و جواب آدما نمیده ولی تو خود شهر اصفهان خیلی راحت و با احترام بهت آدرس میدند. (تجربه من که این بوده)

در مورد رفتار اصفهانی ها با تهرانی ها اصلا نگران نباشید چون واقعا اصفهانیا مهمون نوازند.مگر ا ینکه واقعا خودتون مشکل داشته باشید و یه سری اخلاق ها ی خاص داشته باشید.

و در آخر اینکه خدا را شکر کنید که توی این دانشگاه قبول شدید.واقعا این دانشگاه یکی از آرزوهای من بود با همین هدف درس می خوندم ولی حیف...
    باور کنید اگر اصفهان پایتخت بود این دانشگاه رتبه ی اول را در دانشگاه های ایران داشت.فقط به خاطر مسایل سیاسی این طور نیست .البته رییس دانشگاه هم از این وضع راضی نیست.
    حقیقتا قدر این رییس را بدونید که واقعا ارزش دانش و دانشگاه را می دونه و از اون آدم های با ارزش ایرانه.

به امید کارشناسی ارشد در این دانشگاه.

2. 3 کاربر از sha2ow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mina Mehdizadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام خدمت صفری های دانشگاه خودمون

نترسید بچه ها ولی در کل پوستتون کنده است تو صنعتی ، نمیدونم چرا اینجوریه ، اینگار در و دیوارش موج منفی میده

سعی کنید خودتون خوش باشید ، ولی باید درس خوند در حد تیم ملی ! (حالا یکمی کمتر هم طوری نیست )

در کل جو دانشجویی خوبی داره ، بچه هاش اکثرا + هستند ، فضاش رو من دوست دارم ولی اساتیدش رو نه !!!!

سلفش هم خوبه ، به جز کبابش بقیه اش رو میشه خورد

در کل امیدوارم بهتون خوش بگذره

4. این کاربر از Mina Mehdizadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amirmon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران (کانون اغتشاشات اخیر.....)

پيش فرض

گفته ی این دوستمون elmo صد درصد تایید میشه.اتفاقا به نظر من با فرهنگ ترین بچه ها تو این دانشگاه و خود شهر اصفهانند.والا من که دو سه تا رفیق تهرونی اینجا دارم که بعضی وقت ها فرهنگشون از یه بچه دهاتی (قصدم توهین به کسی نیست اصلا خودما میگم) خیلی پایین تره و آبروی هرچی تهرونیه بردند.

یه آدرس پرسیدن ساده را میگم.یارو تو تهران خدارا بنده نیست و جواب آدما نمیده ولی تو خود شهر اصفهان خیلی راحت و با احترام بهت آدرس میدند. (تجربه من که این بوده)

در مورد رفتار اصفهانی ها با تهرانی ها اصلا نگران نباشید چون واقعا اصفهانیا مهمون نوازند.مگر ا ینکه واقعا خودتون مشکل داشته باشید و یه سری اخلاق ها ی خاص داشته باشید.

و در آخر اینکه خدا را شکر کنید که توی این دانشگاه قبول شدید.واقعا این دانشگاه یکی از آرزوهای من بود با همین هدف درس می خوندم ولی حیف...
    باور کنید اگر اصفهان پایتخت بود این دانشگاه رتبه ی اول را در دانشگاه های ایران داشت.فقط به خاطر مسایل سیاسی این طور نیست .البته رییس دانشگاه هم از این وضع راضی نیست.
    حقیقتا قدر این رییس را بدونید که واقعا ارزش دانش و دانشگاه را می دونه و از اون آدم های با ارزش ایرانه.

به امید کارشناسی ارشد در این دانشگاه.
    شما اولین کسی هستی که از رئیس دانشگاه تعریف می کنی!!!!!
    خودت که خوب می دونی همه اون رو به چه اسمی می شناسن...
    در کل دانشگاه با این همه امکانات می تونست خیلی بهتر از این باشه...هر چند الان هم بدک نیست...

داره خودمونی میشه sha2ow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

این رئیس از درس خونده های خارجه.دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم از امریکا مدرک داشته باشه.
    این که میگم خود رئیس هم راضی نیست منظورم این بود که ایشون خیلی سعی میکنند که رتبه ی دانشگاه را بالا ببرند ولی دانشگاه های تهران این اجازه را نمیدند.
    یه نمونه این بود که رتبه های خوبی که وارد این دانشگاه می شدند از طرف دانشگاه های تهران دعوت می شدند با کلی اضافات.و دانشجو هم از خدا خواسته می رفت اون طرف.
    نمی دونم والا شاید شما که از نزدیک در جریان کار ها هستید بیشتر بدونید، ولی تا اونجا که من فهمیده بودم ایشون در این زمینه کم تلاش نکرده بودند.
    من خودم هم شنیدم و مصاحبات ایشون با رادیو و تلویزیون را دیده بودم.و با همین ملاک ها هم نتیجه گیری کرده بودم.
    حالا باز هم معذرت می خوام اگر چیزی غیر از اینه.

7. این کاربر از sha2ow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amirmon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران (کانون اغتشاشات اخیر.....)

پيش فرض

سلام.....

امتحان ازمایشگاه فیزیک روز دوشنبه واقعا مزخرف بود.... 12 سوال تو 60 دقیقه!!!!!!!!!!! واقعا محشره!! من که فقط تونستم 4تا سوال رو بنویسم!!!! بقیه سفید....

بعد از امتحان با چندتا از بچه ها رفتیم پیش امامی مسئول آزمایشگاه و حسابی هیکلش رو بییییییییییییب گرفتیم....

این اولین امتحانی هستش که سرنوشتش برام کاملا نامعلومه و فکر کنم آخریش هم نباشه!!!!

فعلا بای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    به نظر من دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از با امکانات ترین دانشگاه های ایرانه ولی حیف که بسیاری از طرح های اولیه که مد نظر شاه پهلوی بوده فراموش شده (قرار بوده که این بهترین دانشگاه خاور میانه باشه) و دانشگاه بعد از انقلاب اسلامی هیچ تغییری نکرده که پسرفت هم داشته.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام
    من این تاپیک رو دیدم و چون بلد نیستم همینجا درخواستم رو مطرح میکنم.

جابجایی با دانشجوی ارشد طراحی کاربردی دانشگاه تبریز
    با مژدگانی خوب
    به دلیل مسایل شخصی

9364478416
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

با سلام
    من کجا میتونم درخواست جابجایی با یه دانشجوی دیگه رو بدم؟

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •