تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 65

نام تاپيک: بحث در مورد دوربينهاي كانن سري G

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از دوستان كسي اطلاع داره كه آيا وايد كانورتر براي G12 وجود داره يا نه؟

براي G9,G10 ميدونم هست ولي تو سايت كنان واسه G12 اثري از وايد كانورتر نيست !

اگه هست تا چند ميليمتر وايد ميكنه؟ به 24 يا 21 ميرسه؟ تو ايران گير مياد؟ مدلش چيه؟

پروفشنال Samin_System's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

از دوستان كسي اطلاع داره كه آيا وايد كانورتر براي G12 وجود داره يا نه؟

براي G9,G10 ميدونم هست ولي تو سايت كنان واسه G12 اثري از وايد كانورتر نيست !

اگه هست تا چند ميليمتر وايد ميكنه؟ به 24 يا 21 ميرسه؟ تو ايران گير مياد؟ مدلش چيه؟
    اين هم مبدل وايد براي Canon G12 كه با مدلهاي قبلي يعني G10 و G11 تفاوتي نداره .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با اين مبدل كه ضريب 0.8 داره ، وايد دوربين به 22 مي رسه كه رقم خوبيه . ولي اينكه آيا در ايران پيدا ميشه يا نه بايد از فروشنده ها سوال كنيد . كمتر پيش مياد كسي بخواد براي اين دوربين مبدل وايد يا تله بگيره چون هزينه اون زياده و توجيه نداره .
    Last edited by Samin_System; 30-11-2010 at 18:23.

3. 2 کاربر از Samin_System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با اين مبدل كه ضريب 0.8 داره ، وايد دوربين به 22 مي رسه كه رقم خوبيه . ولي اينكه آيا در ايران پيدا ميشه يا نه بايد از فروشنده ها سوال كنيد . كمتر پيش مياد كسي بخواد براي اين دوربين مبدل وايد يا تله بگيره چون هزينه اون زياده و توجيه نداره .
    حالا كيفيت عكس با اين مبدل آيا افت هم داره يا نه ؟ چون جايي خوندم كه اين مبدل ها ديستورشن رو زياد ميكنه.

ظاهرا تو ايران موجوده با قيمت 150 تومن البته يه مبدل ديگه هم براي اتصال نياز داره كه اونم حدود 60 تومنه پس كلا بايد حدود 200 تومن براي وايد كردن اين دوربين هزينه كرد !

خيلي دوست دارم بخرمش ولي وايد نبودنش رو اعصابمه...

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

حالا كيفيت عكس با اين مبدل آيا افت هم داره يا نه ؟ چون جايي خوندم كه اين مبدل ها ديستورشن رو زياد ميكنه.

ظاهرا تو ايران موجوده با قيمت 150 تومن البته يه مبدل ديگه هم براي اتصال نياز داره كه اونم حدود 60 تومنه پس كلا بايد حدود 200 تومن براي وايد كردن اين دوربين هزينه كرد !

خيلي دوست دارم بخرمش ولي وايد نبودنش رو اعصابمه...
    بله حرف شما درسته . این مبدلها کیفیت رو چند درصدی پایین میاره . حتی یه فیلم کوتاه دانلود کرده بودم که مشکلات اونها رو نشون میداد . به نظر من توجیه نداره که همچین هزینه ای برای یه دوربین در این رده بشه چون با مجموع هزینه دوربین و مبدل و ... شما می تونی یه Canon 500D بگیری که به هیچ عنوان قابل قیاس با سری G نیست . Canon G12 واید قابل قبولی داره ولی اگه خواسته باشی یه دوربین کامپکت با لنز وایدتری داشته باشی سری LX پاناسونیک رو توصیه می کنم .

6. این کاربر از Samin_System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من مدتی دوربین کانن مدل eos 100d رو خریدم وبعد از چند عکس متوالی که میگیرم eror99 میده .یک بارم فرستادم گارانتی ولی گفتن مشکلی نداره در ضمن لنزش رو هم عوض کردم ... اگه می شه یکی منو راهنمایی کنه ..........ممنوم

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من مدتی دوربین کانن مدل eos 100d رو خریدم وبعد از چند عکس متوالی که میگیرم eror99 میده .یک بارم فرستادم گارانتی ولی گفتن مشکلی نداره در ضمن لنزش رو هم عوض کردم ... اگه می شه یکی منو راهنمایی کنه ..........ممنوم
    شركت كانن دوربيني به اسم 100D نداره . ممكنه منظور شما 1000D باشه . در هر صورت اگه موقع گرفتن عكسهاي متوالي با مشكل روبرو ميشيد و در مواقع عادي دوربين مشكلي نداره احتمال داره به خاطر سرعت پايين حافظه دوربين باشه . اين مورد رو هم تست كرده و از يك حافظه سرعت بالا استفاده كنيد شايد نتيجه داد . موفق باشي .
    در صورت برطرف شدن مشكل اينجا هم پست بذاريد تا بقيه دوستان استفاده كنن .

9. این کاربر از Samin_System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vvc

آخر فروم باز water_lily_2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نمی دونم کدوم قسمت دوربین کانن را زدم که تمام عکس هام روی مموری پاک شد شاید هم فرمت شد.
    و با نرم افزارهای بازیابی برنگشت. فقط یک نرم افزار یک فایل حدود 1.8 گیگ ( مموری 2 گیگ) برگرداند که JPG هست و در حالت Thumbnail هم یک عکس را نمایش می ده ولی این عکس را باز نمی کنه. و چرا ظرفیتش 1.8 گیگ هست. نکنه تمام عکس های من داخل این فایله. حالا می شه کاری کرد یا نه.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نمی دونم کدوم قسمت دوربین کانن را زدم که تمام عکس هام روی مموری پاک شد شاید هم فرمت شد.
    و با نرم افزارهای بازیابی برنگشت. فقط یک نرم افزار یک فایل حدود 1.8 گیگ ( مموری 2 گیگ) برگرداند که JPG هست و در حالت Thumbnail هم یک عکس را نمایش می ده ولی این عکس را باز نمی کنه. و چرا ظرفیتش 1.8 گیگ هست. نکنه تمام عکس های من داخل این فایله. حالا می شه کاری کرد یا نه.
    در دوربينهاي كانن اگر توسط خود دوربين مموري رو فرمت كنيد احتمال بازيابي اطلاعات بسيار پايين مياد چون نوع فرمت سطح پايين انجام ميشه و كليه اطلاعات حذف ميشن يا به هم ريخته ميشن تا امكان بازيابي نباشه.

آخر فروم باز water_lily_2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یعنی هیچ نرم افزاری قادر به برگردوندن اطلاعات نیست. پس این فایل 1.8 گیگی چیه. نمی شه اطلاعات را از این برگردوند.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یعنی هیچ نرم افزاری قادر به برگردوندن اطلاعات نیست. پس این فایل 1.8 گیگی چیه. نمی شه اطلاعات را از این برگردوند.
    تنها راهي كه براي شما باقي مونده اينه كه يه ريسك رو قبول كرده و مموري رو با كامپيوتر يه بار Quick Format كنيد . بعد با يكي از نرم افزارهاي Recovery چك كنيد ببينيد آيا فايلها قابل برگشت هست يا نه . از بين نرم افزارهايي كه براي اين كار وجود داره Get Data Back رو پيشنهاد مي كنم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •