تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 1024 اولاول ... 234567891016561065061006 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 10239

نام تاپيک: ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

1

سلام به همه

من 89 كنكور دارم ميخواستم بپرسم چه كتاب تستايي كيفيت و سطح سوالاشون بهتره و اينكه به نظرتون پيش دانشگاهي دولتي بهتره يا غير انتفايي؟

ممنون ميشم اگه جواب سوالامو بدين راستي رشتمم رياضيه

موفق باشين و سربلند
    Last edited by sahel_royayi; 01-07-2009 at 13:16.

2. 2 کاربر از sahel_royayi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    گیلان _ رشت

پيش فرض

من پس از اتمام دوره ی پیش دانشگاهی رفتم خارج و تا الان نبودم و می خوام اینجا سلولی ملکولی دانشگاه قبول شم ایا کسی می دونه چه رتبه ای می خواهد
    2 از زمان ما کتابها عوض شده ولی من یک دست کتاب پارسال گیرم اومده ایا همینا رو بخونم درسته یا بازم امسال کتابها فرق می کنه؟
    3 این شرط معدل که میگن برای ما که مال قبل هستیم هم صدق می کنه؟
    در پایان امیدوارم در کنار هم به هدفمون برسیم
    سلام
    طرح تاثیر معدل فقط برای داوطلبایی هست که در سالهای 84 تا 87 در امتحانات خرداد که کشوری بوده شرکت کردن ( سال سوم )
    در مورد کتابها هم بهتره کتابهای امسال رو بگیری ...
    درضمن مطمئنی که در مورد نظام وظیفه مشکلی نداری ؟!
    به هر حال ...
    من هم امسال کنکور ریاضی دادم ولی می دونم نتیجه ای که می خواستم رو نمی گیریم ، باید از الآن برای 89 بخونم ...

موفق باشی ...

4. 2 کاربر از Mahmood_N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dirty_coat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    on the island

پيش فرض

سلام
    طرح تاثیر معدل فقط برای داوطلبایی هست که در سالهای 84 تا 87 دیپلم گرفتن ، یعنی امتحانات سال سوم رو دادن
    در مورد کتابها هم بهتره کتابهای امسال رو بگیری ...
    درضمن مطمئنی که در مورد نظام وظیفه مشکلی نداری ؟!
    به هر حال ...
    من هم امسال کنکور ریاضی دادم ولی می دونم نتیجه ای که می خواستم رو نمی گیریم ، باید از الآن برای 89 بخونم ...

موفق باشی ...
    کتابهای امسال منظورت پیش دانشگاهی هست؟
    من کارت معافیت دارم با این کارت مشکلی نیست دیگه یا نه؟

آخر فروم باز mohsensoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    روی زمین

پيش فرض

سلام
    راستش من توی کنکور 88 برای دومین بار شرکت کردم و احتمالا پیام نور یا غیرانتفاعی قبول میشم
    اما با توجه به اینکه طبق اعلام سایت نظام وظیفه میشه تا قبل از ترم 4 دوباره کنکور داد و یه رشته ای قبول شد میخوام در کنکور 89 شرکت کنم
    اما مشکلی که هست سایت سازمان سنجش و دفترچه ی کنکور کاملا عکس این قضیه رو میگه.به این مطالب دقت کنید:

سایت نظام وظیفه :
    مشمولان دانشجوي ورودي سال 86 به بعد كه با اخذ معافيت تحصيلي در دانشگاه هستند و از زمان ثبت نام كمتر از 4 نيمسال را سپري كرده اند در صورت شركت در آزمون و قبولي در رشته يا دانشگاه بهتر مجاز هستند كه از رشته يا دانشگاه قبلي انصراف داده و در رشته يا دانشگاه جديد تحصيل خود را ادامه دهند.

سایت سازمان سنجش:

بطور کل داوطلبي که از معافيت تحصيلي استفاده کرده باشد يعني در صورت قبولي از سوي حوزه معاونت وظيفه عمومي براي وي معافيت تحصيلي جهت ادامه تحصيل در دانشگاه يا موسسات اموزش عالي صادر شده باشد ديگر نمي تواند متقاضي ثبت نام در ازمون سراسري شود مگر اينکه داراي کارت پايان خدمت و يا معافيت دائم باشد.براي کسب اطلاعات و راهنمائي هاي بيشتر با حوزه معاونت وظيفه عمومي شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل فرماييد.

و اما یه بخشنامه ی دیگه :

با توجه به قانون جدید نظام وظیفه که طی ابلاغیه شماره 366/5ت/35/03/402/1/23،مورخه 31/02/87 ، که معاونت قوانین و مقررات سازمان وظیفه اعلام کرد ،صدور مجوز تحصیلی مشمولان با شرایط زیر امكان پذیر می باشد :
    1ـ‌ از تاریخ شروع به تحصیلی مشمولان در رشته یا دانشگاه اولیه تا زمان ثبت نام در رشته یا دانشگاه ثانوی به سبب قبولی، بیش از 4 نیمسال( دوسال) سپری نشده باشد
    2- شروع به تحصیل دانشگاه ثانوی به سبب قبولی در آزمون مجدد باشد
    3- در زمان شركت در آزمون مجدد فرد دارنده معافیت تحصیلی بوده و در زمان شروع به تحصیل فاقد غیبت باشد
    4- قبولی ثانویه صرفاً در مقطع هم تراز یا مقطع بالاتر باشد
    5- مدت تحصیل در رشته اولیه در سقف سنوات دوره تحصیلی جدید منظور شود
    6- دانشجویان اخراجی واجد شرایط شركت در آزمون مجدد نمی باشند

حالا من کلا گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم؟
    تکلیف با این همه تناقض چی میشه؟
    دوستان خواهش میکنم کمک کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

به پست اول سوالات کنکور 8 هم اضاف شد

جواب هارو بعدن میزارم

8. 9 کاربر از nafas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه afshin50cent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NEW YORK CITY

پيش فرض

سلام به بچه های درس خونه این تاپیک .............وای چه زود میگذره انگار همین دیروز بود که داشتیم با بچه های تاپیکه امتحان نهایی سر امتحانا تو سر و کله هم میزدیم..........حالا اون موقع گذشته و چیزی که مونده (حداقل برای من) حسرته که چرا درس نخوندم و چرا و چراهای زیاد..........بگذریم با تشکر از nafas که این تاپیکو زد امیدوارم که تاپیکه مفیدی شه........................بچه ها من میخوام درسای اختصاصی پایه رو تا میتونم تو تابستون کار کنم چون واقعا مهمه درسای پیشم بذارم برا مهر به بعد نظرتون چیه؟ بعد درسای عمومی هم برا اونور سال یعنی اخر (بهار 89) چون الان هرچی هم خوب بخونم نهایت یه ماه دیگه یادم میره میخواستم ببینم نظر شما چیه اگه این کارو کنم بد نیست یه موقع دیدی درسا تلمبار شدن اونوقت دیگه هیچ کدومو نشد خوند.........بعد یکی به من گفت کلاس هم زیاد نرو هم وقتت رو میگیره هم زیا فایده نداره!

10. این کاربر از afshin50cent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ♠ ♥ ♦ ♣'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    U.S.I

پيش فرض

سلام!
    امروز هم اولین روز مدرسه ما بود!
    خیلی خسته کنندست تو تابستون!
    من چند تا سوال دارم
    اول اینکه درسای اختصاصی برای تست زدن باید کلاس بریم؟!یا اینکه اگه اصل مطلبو خوب بفهمیم میتونیم؟!
    بعد اینکه اگه در طول تاپیک کتابای تست رو معرفی کنید ممنون میشم!
    بعد اینکه تابستون دروس عمومی دوم و سوم رو بخونیم فایده داره؟!یعنی یادمون نمیره؟!
    مرسی!
    .
    .
    ♥♥♥

12. این کاربر از ♠ ♥ ♦ ♣ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اول اینکه درسای اختصاصی برای تست زدن باید کلاس بریم؟!یا اینکه اگه اصل مطلبو خوب بفهمیم میتونیم؟!
    اگه واقعا مطلبو فهمیده باشی نیازی به کلاس تست رفتن نیست...

بعد اینکه اگه در طول تاپیک کتابای تست رو معرفی کنید ممنون میشم!
    معرفی کتاب تو این تاپیک:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه صفحه هاشو بخونی دستت میاد چه کتابایی خوبه

بعد اینکه تابستون دروس عمومی دوم و سوم رو بخونیم فایده داره؟!یعنی یادمون نمیره؟!
    اگه بخونی خوبه بعد تو طول سال تستاشو بزنی که یادت نره

14. 6 کاربر از timsar jackson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dirty_coat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    on the island

پيش فرض

سلام به بچه های درس خونه این تاپیک .............وای چه زود میگذره انگار همین دیروز بود که داشتیم با بچه های تاپیکه امتحان نهایی سر امتحانا تو سر و کله هم میزدیم..........حالا اون موقع گذشته و چیزی که مونده (حداقل برای من) حسرته که چرا درس نخوندم و چرا و چراهای زیاد..........بگذریم با تشکر از nafas که این تاپیکو زد امیدوارم که تاپیکه مفیدی شه........................بچه ها من میخوام درسای اختصاصی پایه رو تا میتونم تو تابستون کار کنم چون واقعا مهمه درسای پیشم بذارم برا مهر به بعد نظرتون چیه؟ بعد درسای عمومی هم برا اونور سال یعنی اخر (بهار 89) چون الان هرچی هم خوب بخونم نهایت یه ماه دیگه یادم میره میخواستم ببینم نظر شما چیه اگه این کارو کنم بد نیست یه موقع دیدی درسا تلمبار شدن اونوقت دیگه هیچ کدومو نشد خوند.........بعد یکی به من گفت کلاس هم زیاد نرو هم وقتت رو میگیره هم زیا فایده نداره!
    اگه نظر من رو می خواهی اگه می خوای رتبه ی خوبی بیاری باید کتابهات رو تا عید جمع و جور کنی و بعد عید با خیال راحت مرور کن

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

وای چه زود میگذره انگار همین دیروز بود که داشتیم با بچه های تاپیکه امتحان نهایی سر امتحانا تو سر و کله هم میزدیم..........حالا اون موقع گذشته و چیزی که مونده (حداقل برای من) حسرته که چرا درس نخوندم و چرا و چراهای زیاد
    این یه سال مونده به کنکور 89 هم اینقدر زود میگذره که فکرشو نمیتونی بکنی!

بچه ها من میخوام درسای اختصاصی پایه رو تا میتونم تو تابستون کار کنم چون واقعا مهمه درسای پیشم بذارم برا مهر به بعد نظرتون چیه؟
    آره خیلی خوبه اگه بتونی اختصاصیای پایه رو تو تابستون تموم کنی...

بعد درسای عمومی هم برا اونور سال یعنی اخر (بهار 89)
    اینکارو نکن که همه درسای عمومی رو بزاری بعد عید ... به نظر من زبان و دینی رو بزار واسه بعد عید...

اگه عربی رو همراه با تست تو تابستون تموم کنید خیلی به نفعتونه! ولی خوندن سایر درسای عمومی رو تو تابستون توصیه نمیکنم.

17. 5 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •