تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 116

نام تاپيک: PrevX آنتی ویروسی بسیار عالی جهت شناسایی و پاکسازی ویروس های جدید و ناشناخته

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

حالا چرا بي مصرف ؟!! برعكس، زماني اين برنامه ويروس هايي رو پيدا كرده كه نود و كسپر واقعا نميدونستن ويروسه . مثلا تاپيك زيرو ببين : دوستمون عكسي رو كه از پسر عمشون گرفتن و اجرا كردن واقعا ويروس بوده كه اين نرم افزار تشخيص داده ولي نود امروز به ديتابيسش اضافه كرده و كسپر هم هنوز تو خواب زمستاني تشريف داره!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قدرت ديتابيس نرم افزار رو ببين در تاريخ 25 كه ديروز باشه ويروسي كه محل شيوعش ايران و اندونزي هست فورا به ديتابيس نرم افزار اضاف شده .
    کد:
    در ضمن اين نرم افزار طبق استانداردهاي آنتي ويروس هاي مطرح اكثرا به پچ و كرك نرم افزارها گير ميده و حتي نرم افزارهايي كه كرك شدن رو هم ويروس ميشناسه . شايد از اون 11 تا فايل همش ويروسي نباشه ولي به احتمال زياد تغييري در روند سيستم خواهند گذاشت كه نتيجش بعدا معلوم خواهد شد .

اينم بگم اين نرم افزار يك آنتي ويروس كاملي نيست در حقيقت يك آنتي اسپايور قدرتمندي هست كه بهتره در كنار آنتي ويروس هاي ديگه نصب بشه .

همانطوري كه تو تيتر تاپيك هم اعلام كردم اين نرم افزار در تشخيص ويروس هاي جديد و ناشناخته بسيار قدرتمند عمل ميكنه و تعصب خاصي هم بهش دارم !

پس اگه امکان داره کرک جدید یا سریالش رو هم بزار بازم ممنون.

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

پس اگه امکان داره کرک جدید یا سریالش رو هم بزار بازم ممنون.
    متاسفانه تاكنون اون كرك تنها كرك موجود تو نت هست و سريال هم كه اصلا پيدا نميشه . باور نميكني سرچ كن

داره خودمونی میشه hamed.gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان اينم كرك برنامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    Last edited by hamed.gh; 03-02-2010 at 03:39.

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دوستان اينم كرك برنامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    شرمنده كرك برنامه كدوم لينك هست ؟ همه لينك ها مربوط ميشه به دانلود نرم افزار از سايت سازنده .

يعني كرك برنامه تو خود سايت سازنده قرار گرفنه ؟!

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

در ضمن اگر از لينك هاي معرفي شده در بالا برنامه رو دان كنين . كركي كه من در پست اول معرفي كردم روي اين ورژن كار نخواهد كرد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام به شما دوست عزیز
    لطفا شما که انقدر برای فروم زحمت می کشید زحمت گذاشتن نسخه 64 بیتی این نرم افزار را هم بکشید .
    در ضمن اگر در این تاپیک من را راهنمایی کنید واقعا ازتون ممنون میشم
    کد:
    با تشکر فراوان

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

زحمت گذاشتن نسخه 64 بیتی این نرم افزار را هم بکشید .

ورژن جديد اين نرم افزار كه تو سايتش براي دانلود هست هم براي 32 بيت و هم 64 بيت طراحي شده ولي ورژني كه من معرفي كردم فقط براي 32 بيت جواب ميده و متاسفانه كركي هم كه معرفي شده فقط روي اين ورژن كار ميكنه و براي نسخه جديد و 64 بيتي كركي وجود نداره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ورژن جديد اين نرم افزار كه تو سايتش براي دانلود هست هم براي 32 بيت و هم 64 بيت طراحي شده ولي ورژني كه من معرفي كردم فقط براي 32 بيت جواب ميده و متاسفانه كركي هم كه معرفي شده فقط روي اين ورژن كار ميكنه و براي نسخه جديد و 64 بيتي كركي وجود نداره .
    نسخه 64 بیتش را هم دانلود و نصب کردم و آپدیت کردم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکرد .
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=386476

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام من 4 ساله از هيچ آنتي ويروسي استفاده نكردم ، كامپيوترم خفن ويروسيه و كاملا محسوس ، بطوريكه درايو هام به طور عادي باز نمي شن و هميشه چند تا برنامه در ويندوزم باز هستند كه يا زدن كليك ok باز هم ظاهر مي شوندو مشكلات متعدد ديگه...

تا اين آنتي ويروسو نصب كردم كه با كمال تعجب هيچ ويروسي پيدا نكرد ، حتي در حالت deep scan مشكل چيه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اگه امکان داره یک لینک از رپید شیر برای دانلود بدید من نتونستم از این سایت
    کد:
    دانلود کنم یا همینجا آپلودکنید با کرک لطفا منتظرم چون گیر ویروس لعنتی Herss افتادم داره بیچارم میکنه و این برنامه به خوبی او نو میشناه ولی موقع پاک کردن میگه باید پول بدید !!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام من 4 ساله از هيچ آنتي ويروسي استفاده نكردم ، كامپيوترم خفن ويروسيه و كاملا محسوس ، بطوريكه درايو هام به طور عادي باز نمي شن و هميشه چند تا برنامه در ويندوزم باز هستند كه يا زدن كليك ok باز هم ظاهر مي شوندو مشكلات متعدد ديگه...

تا اين آنتي ويروسو نصب كردم كه با كمال تعجب هيچ ويروسي پيدا نكرد ، حتي در حالت deep scan مشكل چيه؟
    به هنگام اسكن به نت وصل بودي ؟ با آنتي هاي ديگه امتحان كن ببين چي پيدا ميكنن ؟ احتمالا پشتيباني اين نسخه توسط سايت سازنده قطع شده باشه .

شما از سايت Prevx آخرين نسخه رو دان و اسكن كن ببين وضعيت چطوريه ؟

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •