تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 63

نام تاپيک: از بین بردن ویروس Regsvr - New Folder.exe - AutoRun.inf به روش خیلی ساده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

8

ممنونم ولی قبلآ این نرم افزار رو دانلود کرده بودم ولی متاسفانه اصلآ پاک نمیکنه فقط نشون میده که ویروس آتوران دارم من ویندوزم رو هم عوض کردم ولی نمیدونم چرا تا به اینترنت وصل میشم سریع سر و کله این ویروس پیدا میشه در ضمن قبلآ از vpn استفاده میکردم ولی از روزی که این ویروس پیدا شده و زمانی هم که با عوض کردن ویندوز و پارتیشن بندی کردن درایوهام مطمعآ میشم که این ویروس نیست ولی همین که وارد اینترنت میشم میبینم سر و کله اش پیدا میشه در ضمن vpn هام هم نمیدونم چرا کار نمیکنند در حالی که وقتی همون یوزر و پسورد وی پی انم رو به دوستم میدم میبینم که براش کار میکنه دیگه مخم داره سوت میکشه لطفآ راهنمایی کنید در ضمن جدیدآ وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم قبل از اینکه ویندوزم بیاد بالا یک صفحه سیاه رنگ میاد که میگه شما اول یا باید F1 رو بزنید یا F2 رو که عکسشم براتون گذاشتم حتی وقتی که کلآ سیستمم رو هم پارتیشن بندی میکنم باز هم این صفحه میاد در حالی که جدیدآ اینطوری شده لطفآ راهنمایی کنید که چه باید بکنم من
    سپاسگزارم از شما

2. این کاربر از morteza.1975 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

ممنونم ولی قبلآ این نرم افزار رو دانلود کرده بودم ولی متاسفانه اصلآ پاک نمیکنه فقط نشون میده که ویروس آتوران دارم من ویندوزم رو هم عوض کردم ولی نمیدونم چرا تا به اینترنت وصل میشم سریع سر و کله این ویروس پیدا میشه در ضمن قبلآ از vpn استفاده میکردم ولی از روزی که این ویروس پیدا شده و زمانی هم که با عوض کردن ویندوز و پارتیشن بندی کردن درایوهام مطمعآ میشم که این ویروس نیست ولی همین که وارد اینترنت میشم میبینم سر و کله اش پیدا میشه در ضمن vpn هام هم نمیدونم چرا کار نمیکنند در حالی که وقتی همون یوزر و پسورد وی پی انم رو به دوستم میدم میبینم که براش کار میکنه دیگه مخم داره سوت میکشه لطفآ راهنمایی کنید در ضمن جدیدآ وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم قبل از اینکه ویندوزم بیاد بالا یک صفحه سیاه رنگ میاد که میگه شما اول یا باید F1 رو بزنید یا F2 رو که عکسشم براتون گذاشتم حتی وقتی که کلآ سیستمم رو هم پارتیشن بندی میکنم باز هم این صفحه میاد در حالی که جدیدآ اینطوری شده لطفآ راهنمایی کنید که چه باید بکنم من
    سپاسگزارم از شما

به این تاپیک برین و اینم درنظر داشته باشین که تعویض پارتیشن هیچ ارتباطی نداره در مورد این مشکل، این رو بررسی کنید و نتیحه رو اونجا بزارید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه holow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    من هارد خارجیم ویروس new folder رو گرفته.تمام پوشه های داخل هاردم پسوندشون exe شده و حجمشون 628 کیلو بایت ولی وقتی با نود 32 یا اویرا اسکن میکنم تمام پوشه های داخل هارد رو به عنوان ویروس میشناسه و میخاد پاکشون کنه که اطلاعات مهمی هستن برام.
    روش که گفته شد رو هم انجام دادم ولی مشکلی حل نشد.
    لطفا کمکم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

آقا میدونم اینجا جاش نیست و اسپم محسوب میشه ولی خواهشا جواب بدید .
    رم گوشی من میکرو هست Write Protected میده خواهشا میشه بگید چیکارش کنم . ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام من اين كار را كردم ولي 3 فايل به نام found.000 د هاردم ايجاد شده كه مخفي است از مخفي نمي شه در آورد نميشه پاكش كرد چكار بايد بكنم

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

با سلام من اين كار را كردم ولي 3 فايل به نام found.000 د هاردم ايجاد شده كه مخفي است از مخفي نمي شه در آورد نميشه پاكش كرد چكار بايد بكنم
    سلام
    لطفا مشکلتون رو کامل بگین
    آخه این تاپیک قدیمی هست یادم نمیاد درباره ی چی بوده دقیقا
    موفق و موئید باشین

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    مهم نـــــــــــی !!

پيش فرض

سیستمم ویروس اتو ران گرفته تمام عکسها و فایل های موسیقیم حجم خودشونو از دست میدن و1 کیلوبایت میشم !
    میشه کمکم کنید ؟
    ممنون ازهمه زود جواب بدید !

داره خودمونی میشه Vernal Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Exile !!

پيش فرض

ميشه يه ويروس كش خوب به من معرفي كنيد كه از اين ويروسهاي مزاحم كه ازش نام برديد بتونه كمكم كنه !؟
    اتوران ريمو ور !چطوره ها؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شما می تونید با آنتی ویروس کسپر یا نود 32 اسکن کنید که معمولا این انتی ویروس ها فایل های شما رو بعد از پاک کزدن ویروس هیدن می کنند و شما باید برین از حالت هیدن درش بیارین ، به همین راحتی

داره خودمونی میشه Vernal Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Exile !!

پيش فرض

شما می تونید با آنتی ویروس کسپر یا نود 32 اسکن کنید که معمولا این انتی ویروس ها فایل های شما رو بعد از پاک کزدن ویروس هیدن می کنند و شما باید برین از حالت هیدن درش بیارین ، به همین راحتی
    دوست عزيز كسپر نصب كردم همه برنامه هاي موبايل روي هاردمو حذفيد !
    نود 32 هم اپلديد كردنش كاجراس !
    بايد هر دفعه 50 مگابايت دانلود كني ميشه يه راه مناسب به من بگيد ممنون !
    اين تاپيكتون در يه كلمه "عالــــــــــــــيه" !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •